Skandināvija ar Norvēģijas fjordiem
Interlux Travel

Skandināvija ar Norvēģijas fjordiem

no 459

no 359

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 459 €   no 359 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 459 €   no 359 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 628 €   no 528 €
no 459 €   no 359 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 459 €   no 359 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 628 €   no 528 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Kompānijas pārstāvja pakalpojumi
Vieta tūrisma klases autobusā
4 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgajā numuriņā)
Vieta kajītē uz prāmja Turku-Stokholma / Stokholma-Tallina (4-vietīgas kajītes)
Biļetes uz prāmja Tallina-Helsinki

Ekskursiju-transporta Pakete 189 €

Transporta apkalpošana
Ekskursija Stokholmā
Ekskursija Helsinkos
Ekskursija Tallinā
Ekskursija Kopenhāgenā
Ekskursija Oslo

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas
(pēc vēlēšanās)

Transfērs uz fjordiem (pieaugušajiem) 60.00€
Transfērs uz fjordiem (bērniem līdz 12 gadiem) 45.00€
Obligātā piemaksa par biļeti uz kuģīti pa fjordiem (pieaugušajiem) 60.00€
Obligātā piemaksa par biļeti uz kuģīti pa fjordiem (bērniem līdz 12 gadiem) 40.00€
PDF

Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma

1.diena

Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu.~ 06:00

(~12:00) Iekāpšana uz prāmja maršrutā Tallina-Helsinki. Prāmja ierašanās Helsinkos (~14:15).

Ekskursija pa pilsētu.

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16.gadsimta. Šeit Jums būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsiet redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsiet nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Mūsu ceļojums turpināsies gar esplanādi, kuru galvaspilsētas viesi ir iecienījuši kā pastaigas vietu. Jums būs iespēja iepazīties ar pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos.

Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. Brīvais laiks.

Ceļš uz Turku ~ 17:30

Iekāpšana uz prāmja(~20:55). Iekārtošanās kajītēs. Atpūta uz prāmja. Izklaides iespējas uz Viking Line prāmja ir plašas. Uz prāmja ir saunas ar peldbaseinu, virkne veikalu, kafejnīcu, bāru, klubu, diskotēku, kazino un konferenču zāles.

Pēc vēlēšanās varēsiet baudīt bagātīgas skandināvu vakariņas (par papildus samaksu).

2.diena

Ierašanās Stokholmā (~06:30)

Pēc vēlēšanās brokastis uz prāmja (par papildus samaksu).

Gājēju ekskursija pa pilsētu.

Kopš trīspadsmitā gadsimta Stokholma ir liels valsts ekonomiskais centrs. Mūsdienās tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen mezgls – tā ir sena hidrotehniska būve, kas savieno Mēlarena ezera akvatoriju ar Baltijas jūru. Vecpilsēta – Gamla Stan – pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms dažiem gadsimtiem, vecpilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, taču vēlākā gaitā kļuva par Stokholmas vēsturisko rajonu. Muižniecības sapulcēšanās vieta – eleganta celtne, kas atrodas sakoptu dārzu ielenkumā. Līdz pat šim brīdim tā tiek izmantota sava sākotnējā uzdevuma sakarā – dažādu pasākumu norisei, saistībā ar Zviedrijas muižnieku kārtu. Bruņinieku sala – sala, kuras vēsture iesniedzas septiņos gadsimtos, kur atrodas Ridarholmenas baznīca, kas tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, un centrālais laukums, nosaukts pilsētas dibinātāja Jarla Birgera vārdā. No Mēlarena ezera piekrastes atveras brīnišķīgs skats uz Stokholmas rāti – vienu no galvenajām Stokholmas tūrisma ievērības cienīgajām vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.

Brīvais laiks.

Pārbrauciens uz Oslo.

Izmitināšana viesnīcā Oslo apkaimē. Nakts viesnīcā.

3.diena

Brokastis.

Pēc vēlēšanās brauciens uz Fjordu reģionu (papildus maksa 60 €, bērniem līdz 12 gadiem - 45 € + papildus tiek apmaksāta biļete uz kuģīti ~60 €/ bērniem līdz 12 gadiem ~40 €).

Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru tonnas kristāldzidrā ūdens krīt upēs un līčos un tieši šeit tūristi var baudīt skaistu ledāju spīdumu, kuri atrodas apkārtējo kalnu galotnēs. Apmeklējot šīs lieliskās vietas, Jūs ienirsiet pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē – drosmīgo kareivju un jūras braucēju, no kuriem nesen ir baidījies viss Eiropas kontinents . Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīrijas, kurus nebiedē aukstums, necaurejami meži un bargā ziemeļu daba.

Droši vien, norvēģu attieksmi pret dzīvi var raksturot ar Heijerdāla – kurš ar plostu ir pārpeldējis Kluso okeānu – lozungu: „Robežas? Dzirdēju, ka tās pastāv, tomēr nekad tās nebiju redzējis!” Bet pati galvenā šīs valsts iezīme ir, protams, Norvēģijas fjordi! Ik gadu uz turieni sabrauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā taču atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, viens no kuriem ir fjords Nerёy.

Tas atrodas Rietumu Norvēģijā pašā fjordu reģiona centrā! Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Un ūdens pastaiga no mākslinieciskās vietas ar nosaukumu Flom, kas ir pievilcīga pilsēta, izvietota uz fjorda Aurlandsfjord, līdz Gudvangen ciematam uz Nerёy fjorda sniegs Jums iespēju izbaudīt skatu uz klasisko Norvēģiju, augstiem kalniem ar sniegotiem galiem, dzidrāko ūdeņu gludo virsmu.

Atgriešanās viesnīcā.

4.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Oslo.

Oslo atrodas simtu kilometru garā, gleznainā Oslo fjorda sākumā, bet pilsēta ir izpletusies ne tikai uz kontinentālās daļas, bet arī uz 40 salām, un ikviena no tām apbur ar savu skaistumu. Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tādēļ, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Visnotaļ senajā pilsētā, kuras mūžs ir mērāms gadsimtos, mijas modernas ēkas ar vēsturiskām, ievērības cienīgām vietām, un brīnišķie pauguri mijas ar mežiem un salām. Jāteic, ka šeit nevalda dienvidu sutoņa, taisnības labad ir jāatzīmē, ka visa Norvēģija nebūt nav tā karstākā zeme. Šī pilsēta Jūs savaldzinās ar savu unikalitāti, tīrību un patīkamo miera un harmonijas atmosfēru.

Dienas otrajā pusē došanās uz Helsinborgu.

Izmitināšana tranzīta viesnīcā Zviedrijā. Nakts viesnīcā.

5.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Izbraukšana uz Helsinborgas ostu. Iekāpšana uz prāmja (papildus tiek apmaksāta biļete 15 € - Zviedrija - Dānija - Zviedrija).

Ierašanās Dānijā (Helsingorā).

Izbraukšana uz Kronborgas pili (apskate no ārpuses).

Tā ir viena no nozīmīgākajām renesanses pilīm Ziemeļeiropā kas atrodas UNESCO paspārnē. Pilī notika lielākā daļa Viljama Šekspīra lugas „Hamlets” darbībās.

Ceļš uz Kopenhāgenu.

Gājēju ekskursija pa pilsētu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~10 €).

Kopenhāgena ir pilsēta pašā Dānijas sirdī. Tulkojumā no dāņu valodas tas nozīmē „tirgotāju osta”. Tieši uz šejieni aizvēsturiskajos laikos no dažādām valstīm tika piegādātas visdažādākās preces, tieši šeit veiklie tirgotāji no aizjūras zemēm noslēdza savus pirmos darījumus ar dāņiem. Kopenhāgena, viena no vecākajām Eiropas pilsētām, ir pavisam neliela, bet izvietota uz divām salām – Zēlandes un Amagēras. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet pašus ievērojamākos apskates objektus- skaisto dāņu parlamenta ēku – Kristiānsborgu, iespaidīgo karalienes Mārgaretas pili – Amaliensborgu, pilsētas dibinātāja bīskapa Absalona pieminekli, „Nyhavn” jeb „Jauno Debesu” kvartālu, Marmora baznīcu un Gefiona strūklaku, slavenā pasaku rakstnieka Andersena māju, un, protams, skulptūru, kas kļuvusi par Dānijas simbolu – mazo Nāriņu un daudzas citas šīs noslēpumainās pilsētas vietas.

Iekāpšana uz prāmja (Zviedrija - Dānija - Zviedrija).

Došanās uz tranzīta viesnīcu Zviedrijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

6.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ierašanās Stokholmā.Došanās uz ostu.

Iekāpšana uz prāmja maršrutā Stokholma-Tallina (~17:30), došanās uz Tallinu.

Pēc vēlēšanās vakariņas uz prāmja (par papildus samaksu).

7.diena

Prāmja ierašanās Tallinā dienas pirmajā pusē ~ 10:15

Pēc vēlēšanās brokastis uz prāmja (par papildus samaksu).

Ekskursija Tallinā.

Gājēju ekskursija pa pilsētu.

Ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsārgtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.

Pastaigas laikā dzirdēsiet stāstus par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsies Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli, kurā savu karjeru uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksijs II. Ar savu varenību iespaidu atstās Svētās Marijas katedrāle, kura glabā Ivana Fjodoroviča Krauzenšterna pīšļus, kā arī Svētā Olafa baznīca, kas reiz bija pati lielākā celtne pasaulē. Šeit Jūs gaidīs pilsētas panorāmas baudīšana no skatu laukumiem, sapņu ievēlēšanās Doma baznīcā, Nigulistes un Svētā Gara baznīcas vēstures noskaidrošana, viena no vecākajiem Eiropas rātsnama apskate un daudz citu brīnišķu piedzīvojumu

Transfērs uz Rīgu.

 

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Vakariņas uz prāmja Turku - Stokholma pieaugušajam 41.00€
Vakariņas uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 12-17 g. 17.00€
Vakariņas uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 6-11 g. 13.00€
Brokastis uz prāmja Turku - Stokholma pieaugušajam 17.00€
Brokastis uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 12-17 g. 8.00€
Brokastis uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 6-11 g. 5.00€
Brokastis uz prāmja Stokholma-Tallina pieaugušajam 19.00€
Brokastis uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 12-17 g. 9.00€
Brokastis uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 6-11 g. 7.00€
Vakariņas uz prāmja Stokholma-Tallina pieaugušajam 41.00€
Vakariņas uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 12-17 g. 19.00€
Vakariņas uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 6-11 g. 15.00€
Obligātā piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 170.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā (15€)
Izmitināšana un ēdināšana uz prāmjā

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Obligāta maksa - Ceļu satiksmes nodeva 5€ pers par visu tūri
Ekskursiju austiņu noma ~10-15 €
OBLIGĀTĀ PIEMAKSA par biļeti uz kuģīti Zviedrija-Dānija-Zviedrija - 15€

Svarīga informācija

Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
Яндекс.Метрика