Japāna
Interlux Travel

Japāna

no 1 849

no 1 649

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 1 899 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 899 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 2 278 €
no 1 899 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 899 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 2 278 €
no 1 899 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 899 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 2 278 €
no 1 849 €   no 1 649 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 849 €   no 1 649 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 2 228 €   no 2 028 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Tokija-Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg
Ēdināšana lidmašīnas klajā
7 naktis 3* viesnīcā (apmešanās divvietīgajos DBL numuriņos) ar brokastim
Lidostas nodevas
Grupas vadītāja pakalpojumi
Nododamā bagāža - ne vairāk kā 23 kg

Ekskursiju-transporta Pakete 399 €

Transporta pakalpojumi
Divu dienu ekskursijas programma -Tokija + Odaiba sala
Ekskursijas programma - Tokijas līcī
Ekskursijas programma - Kamakura+Yokohama

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas
(pēc vēlēšanās)

Ekskursiju programma “Nikko” 95.00€
Ekskursijas programma - Fudzi 90.00€
PDF

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma

* tūrē 7.10 /9.12 - papildus nakts Japānā (BRĪVA DIENA)

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums Rīga - Tokija

2. DIENA

Ierašanās Tokijā

Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. DIENA

IEPAZĪŠANĀS AR TOKIJU

Brokastis.

Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā”.

Tokija – Japānas galvaspilsēta. Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām „austošās saules zemes” pilsētām. Tokijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 13 milj. cilvēku atzīmi. Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernuma pazīmes. Milzīgu debesskrāpju ēnā var ieraudzīt pavisam mazās mājiņas, kuras brīnumainā kārtā ir saglabājušās pēc postījumiem, kā arī mazās šaurās ieliņas, kurām pat nav nosaukumu. Milzīga megapole ir vienlaikus slavena ar tās seniem austrumu arhitektūras pieminekļiem un mūsdienu apskates objektiem. Ekskursijas laikā redzēsim: Tokijā lielāko jūras velšu tirgu - „Cukidži tirgus”; Ginza rajonu: valsts visdārgākais rajons - Ginza (viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir aptuveni ~100 000 dolāru); pauzes, lai uztaisītu bildes: Nihonbashi tilts, Imperatora pils, Akihabara rajons. Asakusa rajons: Kaminarimon pērkona vārti, tirgotāju iela Nakamise. Sensoji templis: visslavenākais Tokijas budisma templis kurš ir celts 7.gs. Asakusa templis: ir pārdzīvojis 1945. gada bombardēšanu. Pusdienas (papildu maksa). Tālāk TV torņa apmeklējums (brauciens ar metro: JPY 340 un uzkāpšana tornī JPY 2200, pēc vēlēšanās). Tokyo Sky Tree – poētiska nosaukuma tulkojums ir „Tokijas debesu koks”. 634m augsta konstrukcija ir pasaulē vislielākais telekomunikāciju tornis. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA

PASAKAINA ODAIBAS SALA

Brokastis. Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā un Odaibas salas apmeklējums”.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Meidzi sintoistu svētnīcu - viena no slavenākajiem Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamām un visvairāk apmeklētājām valsts reliģijas vietām. Tā tika uzcelta 1920. gadā, Haradzuku rajons – Tokijas modernais kvartāls. Sibujas ielu krustojums (leģendārais ielu krustojums, piemineklis Hatiko).

Pusdienas (par papildu maksu).

Tālāk dosimies uz Odaibas salu. Odaiba - liela mākslīgās izcelsmes sala Tokijas līcī, kuru ar Tokijas centru savieno Varavīksnes tilts. Vēsture saka, ka pāris gadu atpakaļ šeit ir bijusi milzīga atkritumu izgāztuve.
Ekskursijas laikā apmeklēsim Piejūras parku (Brīvības piemineklis, Varavīksnes tilts).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

EKSKURSIJA VĒSTURĒ

Brokastis.

Ekskursijas programma „Kamakura un Jokohama”.

Kamakura izraisa lielu tūristu interesi, pateicoties virknei saglabājušos seno pieminekļu un tempļu. Turklāt pilsētā ir maigs klimats, bet pašu pilsētu no trim pusēm ieskauj meži. Ekskursijas laikā redzēsim Hokokuji templi – Bambusa templis un tējas ceremonija (piemaksa: JPY 1200), templis pieder Rinzai sektas lielajam Kenchoji klosterim kas tika dibināts 1334.gadā.

Pusdienas Komati-dori tirdzniecības ieliņā (piemaksa). Tālāk dosimies uz Yuigahama pludmali un Kotoku-in templi – Lielais Buda (papildu maksa JPY 300). Templis ir slavens ar tā „Lielo Budu” - monumentāla atklāta Budas bronza statuja, kas ir viens no atpazīstamākajiem Japānas simboliem. Statuja ir aptuveni 13.35 m augsta, ieskaitot pamatu, tās svars ir aptuveni 93t.

Došanās uz Jokohamas pilsētu - otru lielāko pilsētu Japānā, kā arī lielākā ostas pilsēta, kas atrodas Tokijas līča krastā. Tālāk seko Landmark Tower debesskrāpja apmeklējums (papildu maksa JPY 1000) – visaugstākais debesskrāpis Japānā, kura virsotnē atrodas Sky Garden („Debesu dārzs”) skatu tornis. Torņa augstums sastāda ~296 m, debesskrāpī ierīkots pasaulē ātrākais lifts. Ekskursijas laikā redzēsim arī „Yokohama Bay Bridge” - skaists piekartilts kura garums ir ~860 m. Tilts tika uzcelts 1989. gadā un tas ir viens no visgarākajiem tiltiem pasaulē. Tālāk Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Yokohama Chinatown. Yokohama Chinatown ir lielākā Čainatauna ne tikai visā Japānā, bet arī Āzijā, kā arī viena no lielākajām pasaulē. Te atrodas ~ 600 ķīniešu tematisku veikaliņu, bodīšu, restorānu un kafejnīcu. Tās vēsture ir ~ 150 gadus sena.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

6. DIENA

SVĒTS KALNS

Brokastis.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programmu Fudzi vai Fudzijama kalns (piemaksa 90 €)

Fudzi vai Fudzijama kalns ir viens no galvenajiem Japānas apskates objektiem. Japānā Fudzi kalns ir svēts un ikvienam valsts iedzīvotājam vismaz reizi mūžā jāuzkāpj tā virsotnē.

Fudzijama - tas ir aktīvs vulkāns kas atrodas Honshu salā, Fudzi-Hakone-Idzu nacionālajā parkā. Uz doto brīdi vulkāns gandrīz nav aktīvs, pēdējais izvirdums tika fiksēts 1707.—1708. gados.

Ekskursijas laikā redzēsim:

Kavagutiko un Saiko ezeri, Saiko Iyashino-Sato Nenba – koka mājiņu ciemata muzejs (papildu maksa JPY 450). Pusdienas, tradicionālais vietējais ēdiens – Hoto nūdeles (cena no JPY2000). Tālāk dosimies uz karstajiem avotiem (cena: JPY 1500).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. DIENA

TOKIJAS LĪCIS

Brokastis.

Došanās autobusu-gājēju ekskursija “Tokijas līcis”.

Tokijas līcis ir Klusā okeāna līcis Japānā. Šeit atrodas virkne ostu, tai skaitā viena no lielākajiem Āzijā – Jokohamas osta.

Došanās ar prāmi uz Nokogiri kalnu (papildu maksa par prāmi ~ 20 €), ilgums ceļā aptuveni 40 min. Nokogiri kalns - salīdzinoši neliels kalns (329m virs jūras līmeņa), kas ir slavens ar neparastas formas klintīm un skaistiem skatiem.

Tālāk apmeklēsim Nihondze templi (papildu maksa 25 $), kas atrodas Nokogiri kalna dienvidu pakājē. Šo seno templi dibināja 725. gadā, šeit Jums būs iespēja redzēt: milzīgu Budas statuju, kuras augstums ir 31m. un ir uztaisīta no Nokogiri kalna akmeņiem.

Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.

Tokijas līcī ir mākslīgas izcelsmes sala, kas ir piekrastes atpūtas zona Tokijas līcī, tā savieno pilsētu Kavasaki ar Kisaradzu pilsētu. Tieši tur mēs dosimies turpinājumā!

Brauciens notiks cauri Tokyo Bay Aqua Line tunelim, kura garums ir 9600m, tas ir ierīkots okeāna dibenā, 57m dziļumā.

Tokyo Bay Aqua Line toneļi un tilts tika atklāts 1997.gadā. Tokyo Bay Aqua Line – ceturtais garākais tunelis pasaulē, tā lielākā daļa atrodas zem ūdens. Aqua Line – pasaulē garākais automobiļu zemūdens tunelis.

Ceļojuma laikā mēs brauksim pāri tiltam, kur būs iespēja vērot Tokijas līča skatus, tālāk brauciens turpināsies pa tuneli.

Ierašanās salā, kur Jums būs iespēja atpūsties, ieiet veikalos, vērot ainavas un Fudzi kalna skatus.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programmu “Nikko” (piemaksa 95 €). Nikko nacionālais parks ir UNESCO tempļu komplekss., gleznaini ezeri, ūdenskritumi, aizas un kapelas. Ekskursijas laikā redzēsim: Tosjogu templi (piemaksa JPY 1300), Kegonas ūdenskritumu, Čudzendzi ezeru un Rjudzu ūdenskritumu. Būs iespēja baudīt tradicionālās pusdienas (Piemaksa JPY 1500). Tālāk Jūs gaida karstie avoti - Nikko Yumoto onsens (tikai kājām).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

9. DIENA

Sayōnara, JAPĀNA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz Odaibu, kur būs brīvs laiks „nākotnes pilsētas” apmeklēšanai ar virkni izklaides iespēju un tirdzniecības centru.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Tokija - Stambula ~ 21:55 - 05:15

10. DIENA

Lidojums Stambula - Rīga

Ierašanās Rīgā.

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Piemaksa par TWIN numuru no 80.00€
Оbligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 350.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā (15€)
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 500€

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Ekskursiju austiņu noma ~10-15 €

Cenā nav iekļauts

Austiņas ekskursijām visa ceļojuma laikā - 15 €/pers.
Papildus tiek apmaksāts ceļa-transporta nodeva - 15 € (maksas ceļi, autostāvvietas, dzeramnauda)

Svarīga informācija

Viesnīcās ir tikai DBL numuriņi (divvietīgas, neliela izmēra gultas: gultas platums: 140 cm, numuriņu platība: 12.98 ~ 13.61 ㎡)
Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
Яндекс.Метрика