Neizpētīta Japāna (Osaka, Kioto, Nara, Himedži)
Interlux Travel

Neizpētīta Japāna (Osaka, Kioto, Nara, Himedži)

no 1 299

no 1 099

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 1 299 €   no 1 099 €
• Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 299 €   no 1 099 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 688 €   no 1 488 €
no 1 299 €   no 1 099 €
• Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 299 €   no 1 099 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 688 €   no 1 488 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga - Osaka - Rīga (ar pārsēšanos Stambulā) (Turkish Airlines)
Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg (23х40х55 cm)
Bagāža: svars līdz 23 kg un triju rādītāju garums (garums + platums + augstums) līdz 158 cm
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana *** viesnīcās - 6 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Ekskursiju-transporta Pakete 399 €

Transporta apkalpošana
Ekskursija Osakā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes)
2 dienu ekskursiju programma Kioto (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes)
Ekskursiju programma Hjogo prefektūrā (Himedži – Akasi-Kaikjo – Roke kalns) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes)
Ekskursiju programma „Nara Koyasan” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes)
Ekskursiju programma Kioto prefektūras ziemeļu daļā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes)

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

 

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks” 2-3 dienas pirms lidojuma).

Lidojums Rīga - Osaka (ar pārsēšanos Stambulā)

Rīga - Stambula 19:25 - 22:25

2. diena

Stambula - Osaka 01:25 - 18:40

Ierašanās Osakā. Došanās uz viesnīcu, kas atrodas Osakas apkārtnē.

Iekārtošanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Ekskursija Osakā.

Osaka ir viena no senākajām pilsētām valstī, trešā lielākā Japānas pilsēta, liels rūpniecības centrs un tirdzniecības galvaspilsēta. Pilsētai ir daudz neoficiālu nosaukumu, tai skaitā „valsts virtuve”.

Iepazīšanos ar pilsētu sāksim ar vienu no senākajām Osakas celtnēm, kas ir samuraju pils ar tādu pašu nosaukumu, kas ir celta 1583. gadā. Tā tika nojaukta, un atkārtoti uzcelta 1620.-1630. gados; 20.gs. pirmajā pusē tika veikta lielmēroga restaurācija. Pirmkārt, daļa pils sienu ir klātas ar vizuļzeltu. Mūsdienās šeit atrodas bruņu un ieroču vēsturiskais muzejs (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~600 jenu).

Tālāk uzkāpsim augstākajā Japānas celtnē (protams, pēc Tokijas TV torņa un Tokijas Debesu koka) - Abeno Harukas. Tas ir debesskrāpis, kura augstums sasniedz 300 m vai 60 stāvus. Skatu laukums aizņem trīs stāvus – 58., 59. un 60. No šāda augstuma paveras panorāma pāri visai pilsētai (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~1350 jenu).

Dotonbori – dzīvīgs, ļaužu pilns un kūsājošs Osakas rajons. Šeit ir daudz izklaides iespēju: kinoteātri un teātri, veikali un saunas, restorāni un kafejnīcas, kur var nogaršot dažādus eksotiskos ēdienus, sākot ar yakisoba un beidzot ar takoyaki. Bet netālu no Dotonbori atrodas Osakas tautas virtuve – tirgus Kuromon itiba.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Ekskursija Kioto (1. daļa).

Kioto bija Japānas galvaspilsēta vairāk nekā 1000 gadu garumā. Visā pasaulē Kioto ir slavena ar virkni tempļu un dārzu. Japāņiem patīk teikt, ka Tokija ir Japānas sirds, bet Kioto – tās dvēsele.

Mēs apskatīsim pilsētas interesantākās vietas, tai skaitā Kiyomizu Dera – slavenākais Kioro budistu templis, kā arī viens no senākajiem Japānas tempļiem. Kiyomizu Dera nozīmē „Tīrā ūdens templis”, jo atrodas Otovas kalna pakājē, blakus ūdenskritumam ar tādu pašu nosaukumu. Japāņi uzskata, ka avotu ūdens dāvā ilgmūžību, veiksmi, mīlestību un dzīves panākumus (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~400 jenu).

Templis Kifune dzindzja – triju svētnīcu komplekss, kas ir veltīts ūdens un lietus Dievam. Tempļa ievērojama vieta ir kāpnes ar gar tām esošajiem sarkaniem lukturiem. Templī var saņemt arī pareģojumu „omikudze”: uz lapiņas parādīsies pareģojums tikai tad, kad tā tiks samitrināta ar ūdeni. Templis tika dibināts vairāk nekā 1500 gadu atpakaļ, ar ko ir saistīta leģenda: „kādu dienu dzeltenā laivā sēdēja dieviete, pavēlot uzcelt templi tur, kur laiva pieturēs, tad valsts plauks”.

Citus objektus apskatīsim pēc Nisiki tirgus apskates. Tā ir 390 m gara segta iela, gar kuru pa abām malām vijas veikaliņi, kuros tiek tirgoti svaigi apstrādāti produkti un virtuves aprīkojums. Tirgus Nisiki ielā atrodas jau pasen, pirmais veikals tika atvērts ~1310. gadā. Šeit Jums būs laiks veikt gastronomisko ceļojumu pa Japānu.

Dienas beigās piedalīsimies ekskursijā (ar degustāciju) sake muzejā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 400 jenu).

Mēs iepazīstināsim Jums ar slavenā japāņu rīsu alkohola dzēriena tapšanu, ļaujot to degustēt ekskursijas laikā.   

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Ekskursija Kioto (2. daļa).

Turpināsim iepazīt Kioto, apmeklējot skaistu Sagano bambusa mežu (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~500 jenu). Tūkstošiem stublāju, kas sasniedz 20 m augstumā, slejas virs alejas, pa kuru pastaigājas gan vietējie, gan tūristi. Pateicoties mierpilna skaņai, kas veidojas, vējam kontaktējoties ar bambusu, Sagano mežs ieguvis plašu atpazīstamību visā valstī. Tālāk apmeklēsim Arasijama pērtiķu parku (papildus tiek apmaksāta ieejas biļete 550 jenu), ceļš ved uz neliela kalna virsotni, paveroties skaistiem skatiem uz Kioto. Parkā dzīvo vairāk nekā 100 japāņu makaku. Jums būs iespēja pabarot šos pūkainos zvēriņus.

Apmeklēsim budisma templi – Ryoan-ji (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~500 jenu).Tas tika uzcelts 15.gs. vidū, kuram ir liela vēsturiska vērtība. Templis ir slavens, pateicoties akmens dārzam tā teritorijā. 15 akmeņi ir izvietoti tā, ka, lai kur Jūs neatrastos, ieraudzīt visu vienlaicīgi nesanāks. Templis ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Vēl viens templis, kuru apmeklēsim šodien, ir Kinkaku-ji (Zelta templis), kas tiek izmantots kā Budas relikviju glabātava. Tas ir viens no slavenākajiem tempļiem Japānā. (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~400 jenu).

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas piedāvājam kruīzu pa Hozugavas upi (papildu maksa 45 €)

16 km garš nobrauciens pa upi ar krācēm nevienu neatstās vienaldzīgu. Pa ceļam Jūs redzēsiet greznus kalnu un aizu skatus, kā arī šī reģiona dzīvniekus.  

Nobeigumā mēs piedāvājam Jums piedalīties tējas ceremonijā – japāņiem svarīgā rituālā, kuru sauc par „Sado”, kas tulkojumā nozīmē „tējas māksla”. Un tas nav pārspīlējums: lai apgūtu mākslu, ilgstoši jāmācas pie meistara un apgūt visas tehnikas nianses, jo rituālam ir stingri noteikumi un skaidra darbību secība. Ceremonijas dalībnieki procesa laikā bauda iespēju palikt vienatnē ar sevi, atpūsties no burzmas un sasniegt harmoniju (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~1800 jenu).

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Ekskursiju programma Hjogo prefektūrā (Himedži – Akasi-Kaikjo – Roke kalns).  

Himedži pilsētā atrodas, iespējams, visslavenākā pils visā valstī, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kā arī ir Japānas nacionālais dārgums. Pateicoties putna formai, kas paceļas gaisā, tā ir ieguvusi „Baltā gārņa pils” nosaukumu. Citadeles būvniecība bija uzsākta 14.gs. vidū, bet savu mūsdienu izskatu ieguva 17.gs. Apkārt pilij esošais dārzs labirinta formā arī ir gana interesants (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 1000 jenu).

Tālāk dosimies uz Akasi-Kaike tiltu, kas savieno Honsju salu Kobe pilsētas rajonā ar Avadzi salu. Pateicoties tā izmēriem, tilts tika minēts Ginesa rekordu grāmatā kā visaugstākais (pilonu augstums ir 300 m) un visgarākais piekaramais tilts (vidus laiduma garums - 1911 m, kopējais garums ir 3911 m). Tilta būvniecības ideja ir dzimusi vēl 20.gs. 50.gados, bet realizēt to sanāca tikai gadsimta beigās.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas piedāvājam kruīzu Naruto jūras šaurumā (papildu maksa 25 €).

Naruto - šaurums, kas atrodas blakus pilsētai ar tādu pašu nosaukumu Sikoku salā. Šeit rodas ļoti spēcīgi virpuļi paisumu ietekmē starp iekšējo Japānas jūru un Kluso okeānu, kas savieno šo šaurumu. Šauruma šaurības dēļ (tā platums ir mazāk nekā 1,5 km) vairākas reizes dienā ūdens līmenis starp jūru un okeānu atšķiras, veidojot virpuļus līdz 20 m diametrā!

Dienas beigās varēsim vērot lielisku panorāmas skatu uz naksnīgu Osaku un Kobe no Roke kalna virsotnes. Tas ir viens no labākajiem nakts skatu laukumiem Japānā, kuru dēvē par „10 000 000$ vērto nakts skatu”, ņemot vērā naudas līdzekļus, kas ir nepieciešami, lai ar elektrību apgādātu šīs divas lielas pilsētas.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Ekskursiju programma „Nara Koyasan”.

Nara ir pilsēta Japānas centrālajā daļā, kas savā laikā ir bijusi valsts galvaspilsēta. Pilsētas teritorijā ir saglabājusies virkne kultūras objektu, tai skaitā Todaiji templis – pasaulē lielākā koka celtne, kā arī viens no senākajiem budisma tempļiem Japānā. Tempļa nosaukums nozīmē „Liels Austrumu templis”; mūsdienās tā ir galvenā Naras svētnīca. Izņemot tā izmērus, templis ir slavens ar to, ka tur glabājas milzīga Budas statuja, kurai ir vairāk nekā tūkstotis gadu, tai ir milzīgi izmēri: augstums ar pjedestālu - 22 m, bet svars – 500 t. Todaiji atrodas centrālajā pilsētas parkā, bet pasaules atpazīstamību tam ir nesis fakts, ka tempļa teritorijā brīvi staigā savvaļas brieži. Tie šeit ir visur, to skaits ir ap 1200. Dzīvnieki ir pilsētas simbols (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 600 jenu).

Tālāk mūs gaida Koja san – svētais kalns, kur atrodas viens no nozīmīgākajiem tempļu kompleksiem un sena kapsēta, piesaistot tūristus un svētceļotājus no visas pasaules. Pavisam kalnā ir 117 tempļi. Īpašā tūristu uzmanība tiek pievērsta templim Kongobu-ji, kurā atrodas bibliotēka, mauzolejs, gleznains akmeņu dārzs ar dīķiem un lotosiem. Nedaudz tālāk atrodas Okuni-in komplekss (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 500 jenu).

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursiju programma Kioto prefektūras ziemeļu daļā.

Sāksim ar Amanohasidate. Tā ir smilšu kāpa, kuras garums ir 3600 m, skatu no kuras uzskata par visskaistāko Japānā. Vislabākie skati uz „Debesu tiltu”, kā vēl dēvē šo dabas fenomenu, paveras no pakalniem, kas atrodas Asoumi lagūnas abos krastos. Uzkāpsim Kasamacu parka pakalna virsotnē pa trošu ceļu, lai pilnībā izbaudītu elpu aizraujošos skatus (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 850 jenu).

Tālāk dosimies uz Ines līča piekrasti, kas ietilpst Japānas jūras akvatorijā. Mūs gaida pastaiga „Japānas Venēcijā”, par kuru dēvē vairāk nekā 200 koka mājiņu grupu, kas slejas tieši no ūdens. Sākotnēji šīs koka celtnes kalpoja par laivu dokām, bet vēlā uzņēmīgi japāņi sāka veidot dzīvojamas piebūves, kurās dzīvo arī tagad vai izīrē tūristiem. Vietējās jūras veltes ir slavenas visā valstī. Ines šaurums, pateicoties savam skaistumam, ir ieguvis apsargājamā objekta statusu, kā arī kļuvis par populāru dažādu žanru filmu filmēšanas vietu (papildus tiek apmaksātas kuģa biļetes ~800 jenu).

Onsen ir karstu avotu nosaukums, tos arī dēvē par termālo ūdeņu kompleksiem un bieži vien par pirtīm un SPA centriem. Vēl onsen ir vispopulārākais un pieejamākais atpūtas veids japāņu vidū. Valstī ir ap 3000 līdzīgu kūrortu. Avotu apmeklējums labvēlīgi ietekmē ādu un asinsriti. Mēs apmeklēsim vienu no šādiem kompleksiem (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~1350 jenu).

Transfērs uz lidostu. Lidojums Osaka - Rīga (ar pārsēšanos Stambulā).

Osaka - Stambula 22:50 – 05:10

9. diena

Stambula - Rīga 08:20 – 11:20

Ierašanās Rīgā.

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos viesnīcā 300.00€
Kruīzs Hozugava upē 45.00€
Kruīzs Naruto jūras šaurumā 25.00€
Piemaksa lidojumiem no Tallinas 100.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā

Papildus tiek apmaksāts

Papildus tiek apmaksāts ceļa-transporta nodeva - 10 € (maksas ceļi, autostāvvietas, dzeramnauda)
Austiņas ekskursijām visa ceļojuma laikā - 10 €/ no personas

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Viesnīcās tikai DBL tipa istabas (nelielas divguļamās gultas: gultas platums ir 140cm, istabu izmērs: 12.98 ~ 13.61㎡)
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs