Neizpētīta Japāna 13 dienas (Osaka, Kioto, Nara, Himedži)
Interlux Travel

Neizpētīta Japāna 13 dienas (Osaka, Kioto, Nara, Himedži)

no 2 378

no 1 699

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 2 378 €   no 1 699 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 2 378 €   no 1 699 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 2 378 €   no 2 178 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga - Osaka - Rīga (ar pārsēšanos Stambulā) (Turkish Airlines)
Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg (23х40х55 cm)
Bagāža: svars līdz 23 kg un triju rādītāju garums (garums + platums + augstums) līdz 158 cm
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana 3* viesnīcās - 10 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Pasažieru nodokļi

Ekskursiju-transporta Pakete 499 €

Transporta apkalpošana
Divu dienu ekskursijas programma -Tokija + Odaiba sala
Ekskursijas programma - Kamakura+Yokohama
Ekskursijas programma Kioto (2.daļas)
Ekskursiju programma - tējas plantācija - Nara - Briežu parks - Lielā Budas templis
Ekskursiju programma Akasi Kaikjo - Avadzi sala - Naruto - Roko
Ekskursiju programma Osaka pils - Dotonbori kvartāls - skatu laukums “Harakus 300”

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas
(pēc vēlēšanās)

Ekskursijas programma - Fudzi 90.00€
Ekskursiju programma “Nikko” 95.00€
PDF

Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums Rīga - Tokija

2. DIENA

Ierašanās Tokijā

Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. DIENA

IEPAZĪŠANĀS AR TOKIJU

Brokastis.

Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā”.

Tokija – Japānas galvaspilsēta. Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām „austošās saules zemes” pilsētām. Tokijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 13 milj. cilvēku atzīmi. Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernuma pazīmes. Milzīgu debesskrāpju ēnā var ieraudzīt pavisam mazās mājiņas, kuras brīnumainā kārtā ir saglabājušās pēc postījumiem, kā arī mazās šaurās ieliņas, kurām pat nav nosaukumu. Milzīga megapole ir vienlaikus slavena ar tās seniem austrumu arhitektūras pieminekļiem un mūsdienu apskates objektiem. Ekskursijas laikā redzēsim: Tokijā lielāko jūras velšu tirgu - „Cukidži tirgus”; Ginza rajonu: valsts visdārgākais rajons - Ginza (viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir aptuveni ~100 000 dolāru); pauzes, lai uztaisītu bildes: Nihonbashi tilts, Imperatora pils, Akihabara rajons. Asakusa rajons: Kaminarimon pērkona vārti, tirgotāju iela Nakamise. Sensoji templis: visslavenākais Tokijas budisma templis kurš ir celts 7.gs. Asakusa templis: ir pārdzīvojis 1945. gada bombardēšanu.

Pusdienas (papildu maksa).

Tālāk TV torņa apmeklējums (brauciens ar metro: JPY 340 un uzkāpšana tornī JPY 2200, pēc vēlēšanās). Tokyo Sky Tree – poētiska nosaukuma tulkojums ir „Tokijas debesu koks”. 634m augsta konstrukcija ir pasaulē vislielākais telekomunikāciju tornis. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA

EKSKURSIJA VĒSTURĒ

Brokastis.

Ekskursijas programma „Kamakura un Jokohama”.

Kamakura izraisa lielu tūristu interesi, pateicoties virknei saglabājušos seno pieminekļu un tempļu. Turklāt pilsētā ir maigs klimats, bet pašu pilsētu no trim pusēm ieskauj meži. Ekskursijas laikā redzēsim Hokokuji templi – Bambusa templis, templis pieder Rinzai sektas lielajam Kenchoji klosterim kas tika dibināts 1334.gadā.

Pusdienas Komati-dori tirdzniecības ieliņā (piemaksa).

Tālāk dosimies uz Yuigahama pludmali un Kotoku-in templi – Lielais Buda (papildu maksa JPY 300). Templis ir slavens ar tā „Lielo Budu” - monumentāla atklāta Budas bronza statuja, kas ir viens no atpazīstamākajiem Japānas simboliem. Statuja ir aptuveni 13.35 m augsta, ieskaitot pamatu, tās svars ir aptuveni 93t.

Došanās uz Jokohamas pilsētu - otru lielāko pilsētu Japānā, kā arī lielākā ostas pilsēta, kas atrodas Tokijas līča krastā. Tālāk seko Landmark Tower debesskrāpja apmeklējums (papildu maksa JPY 1000) – visaugstākais debesskrāpis Japānā, kura virsotnē atrodas Sky Garden („Debesu dārzs”) skatu tornis. Torņa augstums sastāda ~296 m, debesskrāpī ierīkots pasaulē ātrākais lifts. Ekskursijas laikā redzēsim arī „Yokohama Bay Bridge” - skaists piekartilts kura garums ir ~860 m. Tilts tika uzcelts 1989. gadā un tas ir viens no visgarākajiem tiltiem pasaulē. Tālāk Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Yokohama Chinatown. Yokohama Chinatown ir lielākā Čainatauna ne tikai visā Japānā, bet arī Āzijā, kā arī viena no lielākajām pasaulē. Te atrodas ~ 600 ķīniešu tematisku veikaliņu, bodīšu, restorānu un kafejnīcu. Tās vēsture ir ~ 150 gadus sena.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

5. DIENA

SVĒTS KALNS

Brokastis.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programmu Fudzi vai Fudzijama kalns (piemaksa 90 €)

Fudzi vai Fudzijama kalns ir viens no galvenajiem Japānas apskates objektiem. Japānā Fudzi kalns ir svēts un ikvienam valsts iedzīvotājam vismaz reizi mūžā jāuzkāpj tā virsotnē.

Fudzijama - tas ir aktīvs vulkāns kas atrodas Honshu salā, Fudzi-Hakone-Idzu nacionālajā parkā. Uz doto brīdi vulkāns gandrīz nav aktīvs, pēdējais izvirdums tika fiksēts 1707.—1708. gados.

Ekskursijas laikā redzēsim:

Kavagutiko un Saiko ezeri, Saiko Iyashino-Sato Nenba – koka mājiņu ciemata muzejs (papildu maksa JPY 450).

Pusdienas, tradicionālais vietējais ēdiens – Hoto nūdeles (cena no JPY2000). Tālāk dosimies uz karstajiem avotiem (cena: JPY 1500).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programmu “Nikko” (piemaksa 95 €). Nikko nacionālais parks ir UNESCO tempļu komplekss., gleznaini ezeri, ūdenskritumi, aizas un kapelas. Ekskursijas laikā redzēsim: Tosjogu templi (piemaksa JPY 1300), Kegonas ūdenskritumu, Čudzendzi ezeru un Rjudzu ūdenskritumu. Būs iespēja baudīt tradicionālās pusdienas (Piemaksa JPY 1500). Tālāk Jūs gaida karstie avoti - Nikko Yumoto onsens (tikai kājām).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. DIENA

PASAKAINA ODAIBAS SALA

Brokastis. Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā un Odaibas salas apmeklējums”.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Meidzi sintoistu svētnīcu - viena no slavenākajiem Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamām un visvairāk apmeklētājām valsts reliģijas vietām. Tā tika uzcelta 1920. gadā, Haradzuku rajons – Tokijas modernais kvartāls. Sibujas ielu krustojums (leģendārais ielu krustojums, piemineklis Hatiko).

Pusdienas (par papildu maksu).

Tālāk dosimies uz Odaibas salu.

Odaiba ir moderna mākslīgā sala ar daudz dazādiem izklaides centriem, kura atrodas Tokijas līcī. Salā ir automatizēto Jurikamomes vilcienu stacija. Varavīksnes tilts savieno salu ar Tokijas centru un no Daikaransjas panorāmas rata paveras neticams skats uz Fudzi kalnu, bet Nacionālajā zinātnes un inovāciju attīstības muzejā notiek interaktīvas robotu izstādes. Līdz pagājušā gadsimta 90. gadu sākumam Odaiba bija sala – izgāztuve Nr. 13, tāpēc vietējie iedzīvotāji Odaibas salu dēvē par “atkritumu”, bet kāds par “nākotnes salu”. Sala ir iespaidīga ar daudziem futūristiskiem objektiem. Ekskursijas laikā apmeklēsim Piejūras parku (Brīvības statuja, varavīksnes tilts).

Došanās uz Osaku ar vilcienu (piemaksa 180 € ieskaitot bagāžas pārvešanu. Japānas vilcienos ir bagāžas lieluma ierobežojums, līdz ar to čemodānu pārvešanu var veikt ar atsevišķu transportu).

8. DIENA

Brokastis. Ekskursija Kioto (1. daļa).

Kioto bija Japānas galvaspilsēta vairāk nekā 1000 gadu garumā. Visā pasaulē Kioto ir slavena ar virkni tempļu un dārzu. Japāņiem patīk teikt, ka Tokija ir Japānas sirds, bet Kioto – tās dvēsele.

Mēs apskatīsim pilsētas interesantākās vietas, tai skaitā Kiyomizu Dera – slavenākais Kioro budistu templis, kā arī viens no senākajiem Japānas tempļiem. Kiyomizu Dera nozīmē „Tīrā ūdens templis”, jo atrodas Otovas kalna pakājē, blakus ūdenskritumam ar tādu pašu nosaukumu. Japāņi uzskata, ka avotu ūdens dāvā ilgmūžību, veiksmi, mīlestību un dzīves panākumus (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~400 jenu).

Tālāk apmeklēsim Kinkakudzi templi (Zelta paviljonu). Trīsstāvu Kinkakudzi templis jeb Zelta paviljons ir budistu relikviju krātuve Rokuondzi tempļu kompleksa teritorijā Japānas pilsētā Kioto. Budistu templi par “zelta paviljonu” sāka dēvēt tāpēc, ka tas ir pārklāts ar susālu zeltu, kam pāri uzklāta aizsarglakas kārta. Kinkakudzi templis ir slavens kā XIV gadsimta sākuma japāņu kultūras arhitektūras piemineklis un lieliski iederas apkārtējā ainavā. (piemaksa: 500JPY)

Apmeklēsim svētnīcu ar ievērojamiem vārtiem. Fusimi templis Inari Taisja ir galvenā no Japānas svētvietām par godu ražas dievietei Inārijai un panākumiem darbos. Šķietami nebeidzamā spoži oranžo vārtu virkne ved augšup pa Inari kalnu, radot iespaidīgu skatu, kas ir viens no slavenākajiem Japānā.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta

9.DIENA

Brokastis. Ekskursija Kioto (2. daļa).

Turpināsim iepazīt Kioto ar Sagano ainaviskā dzelzceļa apmeklējumu (piemaksa JPY1200) Sagano ainaviskais dzelzceļš, pazīstams arī kā Sagano romantiskais vilciens, iet no Saga Torokko stacijas Kioto rietumu nomalē līdz lauku pilsētiņai Kameokai. Divdesmit piecu minūšu ceļojums ļaus aplūkot pārsteidzoši skaistās Kioto ainavas.

Kruīzs pa Hozugavas upi (papildu maksa JPY4500)

16 km garš brauciens pa upi ar krācēm nevienu neatstās vienaldzīgu. Pa ceļam Jūs redzēsiet greznus kalnu un aizu skatus, kā arī šī reģiona dzīvniekus.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam apmeklēt Ivatajama pērtiķu parku. (piemaksa JPY600).

Tālāk Arasiama bambusa birzs apmeklējums. Smaragdzaļā aleja Kioto bambusa mežā.

Arasiama bambusu birzs ir viens no atpazīstamākajiem Kioto apskates objektiem. Ne velti visi šeit cenšas uztaisīt pēc iespējas vairāk bilžu! Pastaiga pa dzīvo, zaļo aleju sniegs vienu no spilgtākajiem iespaidiem par senās galvaspilsētas apmeklējumu.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā

10.DIENA

Brokastis.

Ekskursiju programma - tējas plantācija - Nara - Briežu parks - Lielā Budas templis.

Vadzukas pilsēta ir neliela , ar 5000 iedzīvotājiem, kas atrodas Kioto dienvidos. Pilsēta ir mājvieta Udzi zaļās tējas ražošanai, kuras daļa ir puse no zaļās tējas ražošanas Kioto prefektūrā, kā arī pilsētā izvietotas daudzas tējas plantācijas.

Nara ir pilsēta Japānas centrālajā daļā, kas savā laikā ir bijusi valsts galvaspilsēta. Pilsētas teritorijā ir saglabājusies virkne kultūras objektu, tai skaitā Todaiji templis – pasaulē lielākā koka celtne, kā arī viens no senākajiem budisma tempļiem Japānā. Tempļa nosaukums nozīmē „Liels Austrumu templis”; mūsdienās tā ir galvenā Naras svētnīca. Izņemot tā izmērus, templis ir slavens ar to, ka tur glabājas milzīga Budas statuja, kurai ir vairāk nekā tūkstotis gadu, tai ir milzīgi izmēri: augstums ar pjedestālu - 22 m, bet svars – 500 t. Todaiji atrodas centrālajā pilsētas parkā, bet pasaules atpazīstamību tam ir nesis fakts, ka tempļa teritorijā brīvi staigā savvaļas brieži.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta

11. DIENA

Brokastis.

Ekskursiju programma Mosts Akasi Kaikjo - Avadzi sala - Naruto - Roko kalns (jeb Maija)

Tālāk dosimies uz Akasi-Kaike tiltu, kas savieno Honsju salu Kobe pilsētas rajonā ar Avadzi salu. Pateicoties tā izmēriem, tilts tika minēts Ginesa rekordu grāmatā kā visaugstākais (pilonu augstums ir 300 m) un visgarākais piekaramais tilts (vidus laiduma garums - 1911 m, kopējais garums ir 3911 m). Tilta būvniecības ideja ir dzimusi vēl 20.gs. 50.gados, bet realizēt to sanāca tikai gadsimta beigās.

Naruto - šaurums, kas atrodas blakus pilsētai ar tādu pašu nosaukumu Sikoku salā. Šeit rodas ļoti spēcīgi virpuļi paisumu ietekmē starp iekšējo Japānas jūru un Kluso okeānu, kas savieno šo šaurumu. Šauruma šaurības dēļ (tā platums ir mazāk nekā 1,5 km) vairākas reizes dienā ūdens līmenis starp jūru un okeānu atšķiras, veidojot virpuļus līdz 20 m diametrā!

Jūs varēsiet apbrīnot so vienreizējo skatu no kuģa. – KRUĪZS KUĢIS (piemaksa JPY2500).

Dienas beigās varēsim vērot lielisku panorāmas skatu uz naksnīgu Osaku un Kobe no Roke kalna virsotnes. Tas ir viens no labākajiem nakts skatu laukumiem Japānā, kuru dēvē par „10 000 000$ vērto nakts skatu”, ņemot vērā naudas līdzekļus, kas ir nepieciešami, lai ar elektrību apgādātu šīs divas lielas pilsētas.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

12. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Ekskursiju programma Osaka pils - Dotonbori kvartāls - skatu laukums “Harakus 300”.

Iepazīšanos ar pilsētu sāksim ar vienu no senākajām Osakas celtnēm, kas ir samuraju pils ar tādu pašu nosaukumu, kas ir celta 1583. gadā. Tā tika nojaukta, un atkārtoti uzcelta 1620.-1630. gados; 20.gs. pirmajā pusē tika veikta lielmēroga restaurācija. Pirmkārt, daļa pils sienu ir klātas ar vizuļzeltu. Mūsdienās šeit atrodas bruņu un ieroču vēsturiskais muzejs (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~600 jenu).

Dotonbori – dzīvīgs, ļaužu pilns un kūsājošs Osakas rajons. Šeit ir daudz izklaides iespēju: kinoteātri un teātri, veikali un saunas, restorāni un kafejnīcas, kur var nogaršot dažādus eksotiskos ēdienus, sākot ar yakisoba un beidzot ar takoyaki.

Tālāk uzkāpsim augstākajā Japānas celtnē (protams, pēc Tokijas TV torņa un Tokijas Debesu koka) - Abeno Harukas. Tas ir debesskrāpis, kura augstums sasniedz 300 m vai 60 stāvus. Skatu laukums aizņem trīs stāvus – 58., 59. un 60. No šāda augstuma paveras panorāma pāri visai pilsētai (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~1350 jenu).

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Osaka - Rīga (ar pārsēšanos Stambulā).

13. DIENA

Ierašanās Rīgā.

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Piemaksa par TWIN numuru no 100.00€
Vilciena biļete no 180.00€
Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos viesnīcā 350.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā (15€)
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 500€

Papildus tiek apmaksāts

Papildus tiek apmaksāts ceļa-transporta nodeva - 10 € (maksas ceļi, autostāvvietas, dzeramnauda)

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Ekskursiju austiņu noma ~10-15 €

Svarīga informācija

Viesnīcās tikai DBL tipa istabas (nelielas divguļamās gultas: gultas platums ir 140cm, istabu izmērs: 12.98 ~ 13.61㎡)
Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
Яндекс.Метрика