Taizemes Karaliste. Ekskursijas ar atpūtu Andamanas jūras piekrastē
Interlux Travel

Taizemes Karaliste. Ekskursijas ar atpūtu Andamanas jūras piekrastē

no 1 489

no 1 389

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 1 489 €   no 1 389 €
• Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 489 €   no 1 389 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 868 €   no 1 768 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Frankfurte-Singapūra-Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg (izmērs: 56 x 45 x 25 cm)
Nododamā bagāža līdz 23 kg
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana *** viesnīcās, 12 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā), brokastis saskaņā ar programmu.
Pasažieru nodevas
Lidojums Singapūra – Bangkoka (Rokas bagāža līdz 7kg / Bagāža līdz 15 kg)

Ekskursiju-transporta Pakete 399 €

Transporta pakalpojumi
Ekskursija Singapūrā
Apskates ekskursija Bangkokā
Ekskursiju programma „Ziemeļu Taizeme”, kas sastāv no 2 daļās
Ekskursiju programma „Krabi pērles”
Ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma - 20 EUR)

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas
(pēc vēlēšanās)

Ekskursijas brauciens ar kuteri uz Hong salu (sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu). 45.00€
Ekskursiju Puketā 30.00€
PDF

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga – Singapūra (Rīga – Frankfurte)

2. diena

Lidojums Frankfurte – Singapūra

Ierašanās. Transfers uz 3*viesnīcu.

Izmitināšana, atpūta. Brīvais laiks.

Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Singapūrā

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku un etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu kā arī pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.

Brīvs laiks

Vakarā transfērs uz lidostu.

Lidojums uz Bangkoku

4. diena

Ierašanās Bangkokā. Transfers uz 3*viesnīcu.

Izmitināšana, atpūta.

Brokastis.

Ekskursija pa Bangkoku.

Bangkoka ir viena no apmeklētākajām Dienvidaustrumāzijas pilsētām. Kādreiz tas bija mazs ciematiņš, kurš laikam ejot auga pateicoties tirdzniecībai, un 18. gs beigās pēc Ajutthajas, toreizējās valsts galvaspilsētas nopostīšanas,ieņēma Taizemes galvenās pilsētas lomu. Iepazīšanās ar Taizemes Karalistes galvaspilsētas galveno apskates vietu – Lielo karalisko pili (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 500 Bātu). Šobrīd pils tiek izmantota svarīgu ceremoniju veikšanai, Taizemes karalis gan dzīvo citā vietā. Pils kompleksa teritorija ir liela un tajā ir vairāk nekā 20 apskates vietas, starp kurām izceļās Smaragda Budas templis – vissvētākā taizemiešu relikvija Statuja ir veidota no tumšā nefrīta, tās vecums tiek datēts vairāk par 2 tūkstošiem gadu un tā iemieso Taizemes diženumu. Tālāk mēs dosimies uz Vat Phou (Guļošā Budas templis) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 100 Bātu). Figūras izmēri ir iespaidīgi, tās garums sasniedz 45, bet augstums - 15 metri. Budas figūra ir pārklāta ar suspendēto zeltu. Kompleksa teritorijā ir daudz interesantu apskates ,objektu, šeit ir sastopami visdažādākie Buda tēli un akmens statujas. Nākamais mūsu ekskursijas pieturas punkts būs Zelta kalna templis (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 50 Bātu) kurš tikaa celts tajos tālajos laikos, kad galvaspilsēta vēl bija Ajutthajas pilsēta. Pastāv uzskats, ka zem kalna, uz kura atrodas dievnams, apglabāti aptuveni 60 tūkstoši cilvēku. Iespējams, ka šim uzskatam ir pamats, jo pēc galvaspilsētas pārcelšanas uz Bangkoku, dievnams tika izmantots kā krematorija. Savulaik templis bija augstākā ēka Čao Praijas upes austrumu krastā.

Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks, lai iepazītos ar Bangkoku.

Nakts viesnīcā.

5. diena

Agrā numuru atbrīvošana

Ekskursiju programma “Taizemes ziemeļi”.

Ekskursijas laikā jūs iepazīsiet vietējās reliģijas, kultūras un sadzīves īpatnības, kā arī uzzināsiet Taizemes vēsturi.

Mēs dosimies izbraukumā ar laivām pa Damnoen Saduak kanāliem (~ 300 Bat). Ciemats ir slavens ar savu

peldošo tirgu, kur tirgotāji piedāvā visdažādākos augļus, suvenīrus, balzāmu un daudz ko citu. Tirgū var nobaudīt arī tradicionālos taizemiešu ēdienus.

Nacionālais parks Eravan (~ 300 Bat).

Nacionālais parks Eravan viens no populārākajiem apskates objektiem Kančanaburi provincē. Tā teritorijā ir: karsta alas, kur uz klints sienām, no aizvēsturiskiem laikiem ir saglabājušies pirmatnējo cilvēku zīmējumi. Ainaviskā Kvajas upe -tropisko mežu ielenkumā, kuros dzīvo lidvāveru kolonijas, tīģeri, ziloņi un pat karaliskās kobras. Taču parka lepnums un rota, atrodas tā pašā sirdī, dziļi zaļajos džungļos - skaistais septiņu kaskāžu ūdenskritums, kura kopējais garums ir 1.7 km. Katras kaskādes pakājē atrodas dabīgs baseins ar smaragda krāsas ūdeni, kurā tik ļoti patīk peldēties tūristiem. Ūdenskritums savu nosaukumu ir ieguvis pateicoties tam, ka tas atgādina vienu no hinduistu seno mītu dzīvniekiem Eravanu - trīsgalvaino ziloni. Ūdenskrituma baseinos sastopamas mazās Garra Rūfa zivtiņas, kuras pie mums daudzi spa-saloni izmanto skasitumkopšanas nolūkos. Mazās zivtiņas veic savdabīgu ķermeņa pīlingu, barojoties ar atrimirušajām ādas daļiņām. Šī procedurā spa-salonā maksā diezgan dārgi, savukārt šeit jūs varēsiet izbaudīt to pilnīgi par brīvu.

Ekskursijas laikā mēs izbaudīsim arī peldi karstājās radonu vannās (~ 60 Bat); pat īslaicīga peldēšana radona avotos rada labvēlīgu veselības uzlabošanas efektu.

Dodamies uz peldošo viesnīcu.

6. diena

Brokastis.

Ekskursiju programmas “Taizemes ziemeļi” turpinājums - 2. daļa.

Mūs gaida aizraujošs izbrauciens ar plostu, kur ceļojuma laikā būs iespējams izbaudīt neaizmirstamas ainavas.

Numuru atbrīvošana.

Pirmais mūsu ekskursijas pieturas punkts - Noasa ūdenskritums (~ 300 Bat). Tā augstums sasniedz 10 metrus, un tā ūdeņi plūst tieši uz Kvajas upi. Arī šeit jūs varēsiet ne tikai izbaudīt ūdenskrituma skaistumu, bet arī izpeldēties tajā.

Tālāk mēs dosimies uz ziloņu ciemu, lai ceļā uz neilgu brīdi pieturēt pie Nāves tilta. Tilts ir visslavenākā Nāves ceļa daļa, kas būvēta Otrā pasaules kara laikā pēc Japānas imperatora pavēles, ar mērķi nodrošināt karaspēkam iespēju nokļūt Birmā. Ceļa būvniecībā tika izmantots katordznieku un karagūstekņu darbs. Vēlāk ceļa būvniecība tika atzīta par kara noziegumu.

Ziloņu ciemats atrodas dziļi džungļos - palmu un mangroves koku ielokā. Ciemā mums būs iespēja izbaudīt ziloņu šovu, kurā gan pieaugušie ziloņi, gan mazie zilonēni iepriecinās mūs dejojot, metot basketbola bumbas grozā un balansējot uz ķebļa. Tiem, kas vēlēsies tiek piedāvāts izbrauciens uz ziloņa (~ 600 Bat).

Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim budistu templi (Wat Tham Sua (Tiger cave Temple)), kurā atrodas mumificētās mūka mirstīgās atliekas un tīģera alu, kurā viņš dzīvoja līdz pat nāvei. Pārvarot 200 pakāpienus un nokļūstot tempļa kompleksa virsotnē, jūsu skatienam pavērsīsies pasakains panorāmas skats.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Bangkoka - Krabi - piemaksa ~ 150 € (Bangkoka-Krabi / Puketa-Singapūra)

Brauciens uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

7. diena

Krabi ir viena no Taizemes provincēm, kas atrodas Andamanu jūras piekrastē. Tā ir pazīstama ar pasakainām smilšu pludmalēm, karsta klintīm, kas slejas no ūdens, gleznainām tropu salām, lietus mežiem un neskaitāmām alām.

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis.

Ekskursiju brauciens “Krabi pērles” (papildu maksa 25 €, ieejas biļetes un pusdienas)

Dienas sākumā mēs apmeklēsim “Tīģera alas templi”, tā ir viena no slavenākajām Krabi provinces apskates vietām. Dievnams savu nosaukumu ir ieguvis pateicoties 270 m augstai klintij, kas atgādināja šī zvēra nagu. Šeit ir neskaitāmas Budas un tīģeru statujas, bet vienā no nelielajām alām atrodas Budas pēdas nospiedums. Bet vairums tūristu dodas uz šejieni “apgaismības takas” dēļ, kas atrodas netālu no alas. Taka sākas no kalna pakājes un beidzas tā virsotnē - 600 metru augstumā. Lai paceltos līdz Budas statujai, jācenšas pārvarēt 1237 pakāpienus, nesagatavotam cilvēkam tas var aizņemt 30 -40 minūtes lai uzkāptu. Taču galvenais - ir nesteigties, lai pa ceļam būtu laiks izbaudīt fantastisko ainavu. Uzkāpjot virsotnē, Jūsu acīm pavērsīsies pasakaina panorāma uz Krabi provinci.

Tālāk mūs gaida termālo avotu apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).

Avoti satur vērtīgas minerālvielas, un katram no tiem ir dažāda ūdens temperatūra (no 28 līdz 45 grādiem). Pelde šajos ūdeņos palīdz noņemt stresu, uzlādēties ar pozitīvu enerģiju un atjaunot spēkus pēc kāpšanas uz Tīģera templi. Maršruta finālpunkts - Smaragda ezera apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus). Ezers atrodas gleznainajā teritorijā, caur kuru vijas mazi koka tiltiņi. Smaragda ezeram ir mākslīga izcelsme, vietējie iedzīvotāji to izrakuši kalnu iežos, dabiskās upes straumes ceļā. Ūdenstilpne ir piepildīta ar apbrīnojamas smaragda krāsas ūdeni, kurš piesātināts ar minerālvielām. Ieejot kompleksā, pirmais objekts, ko redzēsim, būs Kristāla ezers.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

9. diena

Ekskursija Phi-Phi salās (salas ir iekļautas nacionālā parka teritorijā, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bat papildus tiek apmaksāts arī kuģītis, niršanas aprīkojuma noma - 20€)

Šī ekskursiju programma ir viena no populārākajām tūristu vidū. Mēs redzēsim Maya Bay lagūnu , kur tika filmēti skati no Leonardo Di Caprio filmas „Pludmale”. Dosimies uz Vikingu alu – gleznainu vieta, kur dzīvo neskaitāmi daudz bezdelīgu. Pa ceļam uz nākamo salu apstāsimies, lai izbaudītu zemūdens pasakainās ainavas snorkojot. Nākamais pieturas punkts - lagūna Pile, kuru dēvē arī par mūžīgās jaunības lagūnu. Kā vēstī leģenda, katrs kurš nopeldēsies šīs lagūnas ūdeņos atgūs savu jaunību. Lagūna ir paslēpta no ziņkārīgo acīm aiz klintīm un džungļu košā zaļuma.

Mūsu ekskursijas noslēgumā dosimies uz pasakaini skaito Bambusa salu (Bamboo Island). Iespējams, ka tieši balto smilšu un neskaitāmo palmu dēļ šo vietu salīdzina ar Bounti salu no populārās reklāmas.

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta

Nakts viesnīcā

10. diena

Brīva diena ar atpūtu pludmalē. Tiem, kas vēlēsies piedāvājam Ekskursijas brauciens ar kuteri uz Hong Krabi salu (piemaksa - 45 €).

Mēs apmeklēsim mazās un gleznainās Pak-Bia un Lao Lading saliņas, kuras apskauj romantiskas lagūnas ar kristāli dzidru ūdeni. Šeit mēs pieturēsim pludmalē , lai atpūstos un izbaudītu snorkingu un skatu uz stāvajām kaļķakmens klintīm, zaļajiem džungļiem, balto pludmali ar tirkīza zilo ūdeņi.

Tālāk ceļš ved mūs uz Hong Krabi salu. Tāpat kā kaimiņos esošā Phi-Phi sala, arī Hong Krabi sala ir iemūžināta uz kino ekrāna, šeit tika filmētas vairākas pasaulē populāras filmas

Ekskursijas programmas nobeigumā mēs apmeklēsim pludmali ar romantisko nosaukumu Paradise.

Nakts viesnīcā.

11. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Pārbrauciens Krabi - Puketa

Nakts viesnīcā.

12. diena

Brokastis.

Brīva diena, interesentiem piedāvājam apskates ekskursiju Puketa (maksa 30 €). Phuketa ir sala, kurā tropu klimats, koloniālā arhitektūra un savvaļas daba saplūst veidojot īpašu un neatkārtojumu atmosfēru. Šī ir lielākā Taizemes sala, ko bieži dēvē par “dārgumu salu”. Lai baudītu fantastiskos skatus no putna lidojuma augstuma, dosimies uz Phuketas vistālāko dienvidu punktu — Promtepa zemes ragu, kas tulkojumā no taizemiešu valodas nozīmē “Dieva zemes rags”. No kalna virsotnes jūsu skatienam pavērsies satriecoša panorāma uz Andamanu jūru un daļu no Phuketas.

Pēc tam dosimies uz Čalongas rajonu, kur Nakakedas kalnā, lotosa pozā cēli slejas sniegbaltā marmora Buda, un sargā tam veltīto dievnamu. Statuja redzama no visiem salas nostūriem, un tas nav nekas pārsteidzošs, jo tā paceļas gandrīz 0,5 km augstumā!

Taizemē tradicionālā medicīna ir ļoti iecienīta, un jums būs iespēja iegādāties dabīgās kosmētikas līdzekļus vienā no karaliskajām aptiekām..

Ekskursijas noslēpumā mūs sagaida pastaiga pa vecpilsētas ieliņām. Apskatīsim krāsaino Ķīnas-Portugāles arhitektūru, iepazīsim vietējo iedzīvotāju ikdienu un uzzināsim pilsētas vēsturi
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta

13. diena

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

14. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Puketa – Singapūra

Lidojums Singapūra – Frankfurte

15. diena

Lidojums Frankfurte - Rīga

Ierašanās Rīgā.

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 100.00€
Lidojums Bangkoka – Krabi/Puketa-Singapūra (Bagāža (1 soma) līdz 15 kg; Rokas bagāža līdz 7 kg) 150.00€
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā viesnīcās 260.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā (15€)

Papildus tiek apmaksāts

Taizemē jāveic nodeva par ATTA un IATA licenci aptuveni 5 € no personas
Taizemē ir pieņemts pateikties vadītājiem un gidiem dzeramnaudu, aptuveni 15 dolārus par visu tūri.

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

Svarīga informācija

Latvijas Republikas pilsoņi vīzi var saņemt uz robežas, ja uzturēšanās Taizemē nepārsniedz 15 dienas!
Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzi nepieciešams noformēt pirms ceļojuma.
Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
Яндекс.Метрика