BEĻĢIJA - HOLANDE AR KEUKENHOFAS ZIEDU PARKA APMEKLĒJUMU
Interlux Travel

BEĻĢIJA - HOLANDE AR KEUKENHOFAS ZIEDU PARKA APMEKLĒJUMU

no 599

no 399

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 599 €   no 399 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 599 €   no 399 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 768 €   no 568 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Šarleruā-Rīga
5x brokastis viesnīcā
Dzīvošana 3* viesnīcā - 5 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Rokas bagāža: neliela soma (40х20х25 cm)
Pasažieru nodevas
Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursiju-transporta Pakete 189 €

Transporta apkalpošana
Brauciens uz Amsterdamu
Ekskursija Briselē
Ekskursijas brauciens uz Antverpene
Došanās uz Keukenhofas ziedu parku

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas
(pēc vēlēšanās)

Ekskursijas brauciens uz Lilli 45.00€
Ekskursija Amsterdamā 10.00€
Brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem 20.00€
Ekskursija uz Brigē - Gente 50.00€
Ziedu parka ieejas biļetes (pieagušie) 19.50€
Ziedu parka ieejas biļetes (bērni 4-17 gadi) 9.00€
PDF

Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma

1. diena

Tikšanās lidostā

Lidojums Rīga-Šarleruā (~09:45 – 11:15)

Ceļš uz Briseli, ekskursija pilsētā.

Briseles vēsturiskais centrs ir sadalīts divās daļās — Augšpilsētā un Lejaspilsētā. Lejaspilsētā kopš seniem laikiem ritēja parasto ļaužu dzīve, te tirgoja, attīstīja arodus un rūpniecību. Augšpilsētā, savukārt, atradās greznas pilis un muižas. Tieši te ir saglabāts vēsturiskais plānojums un lielākā vēsturisko ēku daļa. Vēsturiskajā daļā arī atrodams lielākais Briseles apskates objektu skaits.

Tuvumā atrodas vēl kāda grandioza celtne — Karaļa pils, kuru uzcēla 16.gs. Par spīti nosaukumam, karalis nekad te nav dzīvojis - ēka kalpoja par maizes ceptuvi, tiesas namu un pat par cietumu. Pašlaik te atrodas Briseles komunālais muzejs, kuru varēsi apmeklēt brīvajā laikā. Tikai dažus metrus no galvenā laukuma atrodams Briseles vispopulārākais apskates objekts, leģendārais Manneken Pis — strūklaka „Čurājošais puisēns”.

Viena no ievērojamākajām Augšpilsētas celtnēm ir 18.-19.gs. celtā Karaļa pils. Mūsdienās tā ir Beļģijas karaļa rezidence, ko ieskauj pasakaini skaists dārzs. Vēl viens Briseles simbols ir Atomium - milzīga tērauda sirreālisma skulptūra, kas Briselei nozīmē aptuveni to pašu, ko Eifeļa tornis Parīzei. Te ir ierīkots arī zinātnes muzejs. Briselē ir arī virkne citu ievērojamu vietu: Triumfa arka, Eiropas Komisijas ēka, kā arī Mihaila un Gudulas katedrāle.

Ceļš uz viesnīcu. Iekārtošanās 3* viesnīcā, atpūta.

2. diena

Brokastis. Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju uz Brigi - Gente (piemaksa 50 €)

Brige nav tikai Beļģijas šokolādes galvaspilsēta, bet arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām, ko raksturo krāšņās gotiskā stila celtnes un skaistie pilsētas kanāli. Brige ir arī svarīgs ekonomiskais centrs. 20.gs. beigās ārpus vēsturiskās pilsētas daļas tika uzcelta moderna jūras osta. Brīvs laiks.

Tālāk dosimies uz Genti.

Gentes pilsētai ir izdevies saglabāt neatkārtojamu viduslaiku atmosfēru, caurvijot visas tās mazās ieliņas, karu laikā pilsēta gandrīz nemaz nav cietusi, centrā ir ļoti daudz senlaicīgu ēku. Šeit ir daudzas gotikas katedrāles, viduslaiku rātsnams un zvanu tornis, lai pievērstu pilsētnieku uzmanību dažādiem notikumiem. Kanālu un nelielu tiltiņu esamība piešķir Gentei omulīguma atmosfēru un atgādina par tuvumā esošo Brigi. Visinteresantākā celtne pilsētā, bez šaubām, ir pils. Pils tika uzcelta 12.gs., kalpojot ne tikai kā grafu rezidence, bet arī kā monētu kaltuve. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

3. diena

Brokastis.

Ceļš uz Amsterdamu. Brīvais laiks Amsterdamā (pēc izvēles ekskursija pa Amsterdamu vietējā gida pavadībā, papildus maksa 10 €)

Apskates ekskursija ietver sevī visu galveno Amsterdamas apskates objektu izpēti – Karaļa pils, Jaunā un Vecā baznīca, Berlage birža, Centrālā stacija, Čainatauna un Svētā Olofa kapela, begīni-māsu pagalms un senākie Amsterdamas nami, un daudz kas cits. Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudzajiem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistās pilsētas celtnieku drosmi un tālredzību.

Brīvs laiks, pēc vēlēšanas brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa ~20 €).

Atgriešanās viesnīcā.

4. diena

Brokastis.

Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Lilli (piemaksa 45 €)
Lille ir ceturtā lielākā Francijas pilsēta, kas sevī apvieno Flandrijas, Francijas un Norvēģijas kultūru un vēsturi. Tā atrodas Norpakalē reģionā.Pilsētas arhitektūra ir ļoti kolorīta un savdabīga jo apvieno sevī franču stila un mākslas ietekmi ,neatkārtojamo flāmu arhitektūru un daļu Spānijas Nīderlandes, ko uz pilsētu atnesis karalis Luijs XIV.Lille sevī glabā dažādas interesantākās ielas, kafejnīcas, restorāniņus un suvenīru bodītes, kas noteikti jāapmeklē.
Atgriešanās viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Došanās uz Keukenhofas ziedu parku. Brīvs laiks parka apmeklējumam (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes pieagušie ~ 19,50 €, bērni 4-17 gadi - 9 €, bērniem līdz 3 gadiem bez maksas).

Keukenhofas dārzs, kas aizņem 32 ha, ir slavens visā Nīderlandē ar tās ziediem un milzīgām tulpju dobēm. Parkā aug 4.5 milj. tulpju, 100 dažādas šķirnes. Te ir trīs oranžērijas: pirmajā ir dažādu šķirņu un krāsu tulpes, zeltainās narcises un kupli ceriņi, otrā – greznas sārtās rozes, bet trešā – neticami izsmalcinātas orhidejas. 1840. gadā parku projektēja ainavas arhitekti - Zohēri, kas savulaik projektēja Vondelpark iekārtošanu Amsterdamā. Mūsdienās Keukenhofas parku katru gadu apmeklē vairāk nekā 800 000 tūristu no visas pasaules. Šo parku dēvē par vienu no populārākajiem apskates objektiem pasaulē.

Parks atrodas Lisse pilsētiņā (Lisse) un atvērts tikai divus mēnešus gadā - no marta vidus līdz maija vidum.

20. aprīlī netālu no ziedu parka norisināsies slavenais ziedu parāde. Ikgadējais ziedu parāde ir krāšņo krāsu un garīgo aromātu svētki. 20 lielus plostus un 30 ratus, kas bagātīgi rotāti ar ziediem, veic 42 kilometru pārbraukšana no Nordveika uz Hārlemu.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

6. diena

Brokastis.Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursijas brauciens uz Antverpene.

Visi Antverpenes apskates objekti atrodas tās vēsturiskajā daļā. Pilsētas centrs atrodas upes Šeldas krastā, kur kādreiz bija viduslaiku aizsardzības cietoksnis. Tālāk uz Austrumiem atrodas skaistā Sten pils, kur atrodas Nacionālais jūras muzejs. Par galveno pilsētas apskates objektu var nosaukt Grote Markt laukumu pašā pilsētas centrā (tulkojumā - Lielais Tirgus).

Te arī ir Rātsnams, kuru uzcēla jauktā gotikas un renesanses stilā. Iespaidīgi izskatās arī gotiskā Jaunavas Marijas katedrāle, kas tika uzcelta 14.gs. Tās torņa augstums sasniedz 123 m, bet iekšā glabājas četras Rubensa gleznas, kuras uzskata par Antverpenes dārgumu.

Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Pelikan Štrasse, kur ir virkne juvelierizstrādājumu veikaliņu, kuros varēsiet iegādāties rotas ar briljantiem par ļoti pieņemamu cenu. Antverpene ir lielākais pasaules centrs briljantu apslīpēšanas un pārdošanas ziņā.

Lidojums Šarleruā - Rīga (~17:40 - 21:00)

Ierašanās Rīgā.

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Ziedu parka ieejas biļetes (pieagušie) 19.50€
Ziedu parka ieejas biļetes (bērni 4-17 gadi) 9.00€
Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 230.00€
Priority līdz 10 кg (55x40x20 cm) Rīga - Šarleruā piedāvājums ir ierobežotā daudzumā 25.00€
Priority līdz 10 кg (55x40x20 cm) Šarleruā - Rīga piedāvājums ir ierobežotā daudzumā 25.00€
Nododamā bagāžā līdz 10 кg Rīga-Šarleruā 35.00€
Nododamā bagāžā līdz 10 кg Šarleruā - Rīga 35.00€
Nododamā bagāža 20 кg Rīga - Šarleruā 50.00€
Nododamā bagāža 20 кg Šarleruā - Rīga 50.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā (15€)

Papildus tiek apmaksāts

Nodoklis par dzīvošanu viesnīcā 2,00 - 2,50 € par nakti (atkarīgi no reģiona)

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

Svarīga informācija

Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
Яндекс.Метрика