Ķīna
Interlux Travel

Ķīna

no 1 399

no 1 299

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 1 399 €   no 1 299 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 399 €   no 1 299 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 778 €   no 1 678 €
no 1 399 €   no 1 299 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 399 €   no 1 299 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 778 €   no 1 678 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Pekina; Šanhaja-Rīga
Nododamā bagāža līdz 23 kg
Rokas bagāža līdz 8 kg
9 naktis viesnīcās 3* ar brokastīm (divvietīga izmitināšana)
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi.
Pasažieru nodevas

Ekskursiju-transporta Pakete 399 €

Ekskursiju programma uz Sučžou
Ekskursiju programma Šanhajā
Ekskursijas programma: Šanhajas Tautas laukums
Ekskursijas programma: Zhujiajiao
Ekskursijas programma: Vecpilsēta – Ķīnas Šanhaja
Transporta pakalpojumi
Ekskursijas programma: Pekinas vārti - Tiananmen
Ekskursiju programma Pekinā
Ekskursijas programma: "Ihejuaņ vasaras imperatoru rezidence"
Ekskursiju programma uz Hančžou
PDF

Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma

1.diena

Tikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums Rīga-Stambula

2.diena

Lidojums Stambula-Pekina

Transfērs uz viesnīcu

Izmitināšana, atpūta

3.diena

Brokastis. Ekskursijas programma: Pekinas vārti - Tiananmen, kas ir ne tikai Pekinas, bet arī visas Ķīnas sirds.

Tautas Sapulces nams, Nacionālais muzejs, Mao Dzeduna piemiņas nams, Piemineklis cīnītājiem par Ķīnas tautas atbrīvošanu – unikālie padomju monumentālā klasicisma un Ķīnas pils stila sajaukuma paraugi. Notikumi, kas ir atstājuši svarīgas pēdas Ķīnas vēsturē, risinājās galvenajā pilsētas laukumā, kas neapšaubāmi ir pilsētas spilgtākais apskates piemineklis. Tūristus piesaista ne tikai iespēja fotografēties nacionālo simbolu fonā, bet arī valsts karoga pacelšanas/nolaišanas ceremonija. Laukuma ziemeļu daļā atrodas Pekinas vārti - ieeja Aizliegtajā pilsētā (papildu samaksa 9 €), kas gandrīz 6 gs. bija slēgta vienkāršo cilvēku acīm. Pēc restaurācijas 1989. g. Aizliegtā pilsēta un Imperatora pils, kaut arī atvēra savas durvis apmeklētājiem, tā joprojām turpina glabāt daudzus noslēpumus.

Brauciens uz Lielo Ķīnas mūri. Lielā Ķīnas mūra Czujuņguaņ nostiprinājums kļuva par pēdējo šķērsli ceļā uz galvaspilsētu, tāpēc to nostiprināja īpaši rūpīgi. Šeit var redzēt Mao Dzeduna autogrāfu “Nav īsts varonis tas, kas nav pabijis uz Lielā Ķīnas mūra” un apmeklēt bijušo komandas punktu, kazarmas, kā arī vienu no leģendārā trīsvalstu laikmeta, bet mūsdienās kara un bagātības Dieva – Guaņ Juņ, varoņu tempļiem .

Viens no galvenajiem Pekinas simboliem ir Tjan Tjanas Debesu templis - tempļu-klosteru komplekss centrālajā Pekinā, kurā ietilpst vienīgais apaļas formas templis, kas simbolizē debesis. Tas ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Komplekss tika uzbūvēts 1420. gadā Ming dinastijas laikā, imperatora Yun Le vadībā.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

4.diena

Brokastis.
Ekskursiju programma: Pekinas lielākais lamaistu budistu klosteris Junheguns. Klostera celtniecība datējama ar 1694. g. Sākotnēji viņš kalpoja par vienu no imperatora rezidencēm. Šodien dievnamā atrodas 6 metrus augsta Dzonhavas statuja. Pie izejas apskatāms no sandalkoka izgriezts kalna attēls ar 500 Budas skolnieku figūriņām, no zelta, bronzas, alvas un dzelzs.
Viens no galvenajiem Pekinas simboliem ir Tjaņtaņas debesu templis - tempļu un klostera komplekss Pekinas vidienē, kas ietver vienīgo apaļas formas templi, kura mērķis ir simbolizēt debesis. Iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Kompleksu 1420. gadā pie mīnu dinastijas uzbūvēja imperators Jun-Le.
Nakts viesnīcā.

5.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas programma: Ihejuaņ vasaras imperatoru rezidence.

Viena no trim Ķīnas valdnieku vasaras rezidencēm, kas tika uzcelta 1750. gadā. Imperatora parka ansamblis, kas izsmalcināti apvieno sevī gan vietas izklaidei un atpūtai, gan arī majestātiskus tempļus un lietišķas ēkas. Mēs redzēsim ēku – Pekinas operas šūpuli, apskatīsim izsmalcinātu tiltu „Septiņpadsmit pērles”, dzirdēsim virkni stāstu par pēdējas Ķīnas valdnieces – Cisi - dzīvi. Kunmingu ezers, uz kura atrodas rezidence, ir lielāka Pekinas ūdenstilpne. Ezers sadalīts 3 daļās , divas mazākās izmanto lotosu un saldūdens pērļu audzēšanai. Iepazīšanās ar pērļu ražošanas tehnoloģiju. Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas. Transfers uz dzelzceļa staciju, brauciens ar ātrgaitas vilcienu ( biļete tiek apmaksāta atsevišķi – 100 € , rezervācija jāveic iepriekš).
Transfers uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

6.diena

Brokastis. Ekskursijas programma. 6.gs.m.ē. celtā Hančžou ir iemantojusi slavu kā viena no skaistākajām Ķīnas pilsētām. Mūsdienās Hančžou ir Čžecān provinces administratīvais centrs, kura teritorijā atrodas arī Šanhaja, bet tā kļuvusi slavena vēl 12. gs. otrajā pusē, būdama Dienvidu Sun dinastijas galvaspilsēta. Daudzi dzejnieki veltīja dzejas rindas pilsētai un tās pērlei – skaistajam Sihu ezeram, kuru krastos risinājās divi no četriem klasiskajiem mīlas stāstiem. Šeit jūs nevarēsiet paspert ne soli, lai kāds neatgādinātu par šīm populārajām leģendām un stāstiem.

M.ē 4 gs. kāds mūks vietējās ainavas apburts dibināja šeit templi, kurš tika nosaukts “Lininsi” – Dvēseles patvēruma templis. Pašlaik tā ir Hančžou ziemeļu daļa. Te mēs iepazīsimies ar unikālu kalnu, redzēsim Budas dabas veidoto attēlu, kā arī daudzus citus ar rokām veidotos un klintī izgrebtos attēlus – pēdējais no tiem ir datēts ar 14. gs. Gleznainajā Lunczin ciemata pakalnos kopš seniem laikiem tiek audzēta tēja, kura ir ieguvusi godpilno titulu - „Slavenā Ķīnas tēja”. Pastaigāsimies pa plantāciju „Pūķa aka”, iepazīsim maigo tējas lapiņu vākšanas un apstrādes tehnoloģiju, kā arī iepazīsimies ar unikālajām zaļās tējas īpašībām.

Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brauciens ar tūrisma autobusu uz Sučžou (~ 3 stundas). Ierašanās Sučžou.

Ekskursijas programma: 6.gs.p.mē. valdnieks pavēlēja uzcelt visskaistāko pilsētu pasaulē. Tā tapa Sučžou – paradīzes vieta. Pirmā ekskursijas pieturvieta - Tīģera pakalns. Leģenda vēsta, ka tieši šeit, pēc imperatora mirstīgo atlieku apglabāšanas esot uzradies balts tīģeris, kurš pavadījis pie kapa trīs dienas. Redzēsim arī citas interesantas vietas: Muļķu aku, Zobeņu dīķi utt. Pakalna virsotni vainago Juņjaņta pagoda, kas ar savu slīpumu atgādina Pizas torni. Maigais klimats nodrošināja pilsētas uzplaukumu. Šo apgabalu dēvē par „rīsu un zivs vietu”, kā arī tieši te zīdtauriņi ir spējīgi saražot visvairāk zīda pavedienu, nekā jebkur citur. Mēs apmeklēsim Sučžou zīdu fabriku Nr. 1, kur iepazīsimies ar zīda ražošanas tehnoloģiju, kā arī ar unikāliem uz zīda izšūtiem mākslas darbiem. Transfers uz viesnīcu, izmaitināšana, atpūta.

8.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas programma. Sučžou nelīdzinās nevienai citai Ķīnas pilsētai, tās tēlu veido dārzi un ūdens. 13. gs. Marko Polo, ceļojot pa Ķīnu, ir pamanījis šīs pilsētas līdzību ar dzimto Venēciju. Tajos laikos vietējie iedzīvotāji pārvietojās pilsētā pārsvarā ar laivām, un uz katru pilsētas km2 bija līdz 15 tiltiem! Bet “Austrumu Venēcija” nav slavena ar tās tiltiem un kanāliem, kuru netrūkst arī kaimiņu provincēs (tos mēs redzēsim pa papildu maksu un varēsim pavizināties ar krāšņo laivu – džonku) , bet unikālajiem Dienvidu privātajiem dārziem. Min un Cin dinastiju valdīšanas periodā turīgie ķīnieši būvēja te savas rezidences. Vientulības dārzs, Tīklu pīšanas meistara dārzs, Kautrīga ierēdņa dārzs iekļauti UNESCO mantojuma sarakstā un ir kļūvuši par tūristu svētceļojuma vietu. Dosimies šeit pastaigā, lai detalizēti iepazītu katru klasiskā Ķīnas dārza elementu. Brauciens ar tūrisma autobusu uz Šanhaju (aptuveni 2 stundas ceļā).

Šanhaja ir pilsēta Ķīnas austrumos, Jandzi upes grīvā Austrumķīnas jūras krastā. Viena no četrām Ķīnas pilsētām, kurām ir provinces tiesības. Lielākā pasaules pilsēta pēc iedzīvotāju skaita un lielākā pasaules osta pēc 2005. g rādītājiem. Milzīgs rūpniecības, transporta, kultūras un izglītības (pilsētā ir 24 universitātes) centrs, kurš, dinamiski attīstoties, kļūst par visas Austrumāzijas centru.

9.diena

Brokastis. Ekskursijas programma: Tautas laukums – galvenais Šanhajas laukums. Kādreiz te bija hipodroms, līdz mūsdienām ir saglabājusies Žokeja kluba ēka. 1995. gadā ziemeļu daļā tika uzcelta jaunā Šanhajas valdības ēka, un laukums ir pārvērties. Puķu dobes un strūklakas, Tautas parka ēnainie nostūri, pārvērta to par iemīļoto pastaigu vietu. Uz laukuma atrodas Grand Teātris, Šanhajas muzejs ar tā 4 stāviem, kur glabājas senās glezniecības un kaligrāfijas , nefrīta un bronzas izstrādājumu, monētu un mēbeles kolekcijas. Pārtraukums launagam. Nefrīta Budas templis.

Kompleksa celtniecība tika pabeigta 1928. gadā, te glabājas divas no Birmas atvestās nefrīta Budas statujas. Kopš 1983. gada templī atrodas Šanhajas budisma institūts, bet kopš 1985. gada tiek lasītas dažādas lekcijas. Iespējams, ka paveiksies un redzēsim kādu no tām. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta. Bund krastmala – var nosaukt par pasaules arhitektūras muzeju. Te ir 52 ēkas, kas ir celtas dažādos arhitektūras stilos: klasicisms, gotiskais neoklasicisms, baroka, kā arī viena no bagātākajām ēku kolekcijām art deco stilā pasaulē. Krastmalas sākumu iezīmēja Huanpu dārzs, uz kuras vārtiem varēja ieraudzīt slavenu plāksni “Ieeja suņiem un ķīniešiem bez saimnieku pavadības ir aizliegta”. Nankinlu kājāmgājēju iela – viena no galvenajām Šanhajas tirgotāju ielām. Kafejnīcas un restorāni, bodītes, kurās var iegādāties pilnīgi visu, sākot no suvenīriem un beidzot ar antikvariātu. Transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

10.diena

Brokastis. Ekskursijas programma: Rietumu Šanhajas priekšpilsētā, pie Djanšanhū ezera, 50 km attālumā no pilsētas centra, atrodas neierastā vieta Ķīnā, ko dēvē par "Šanhajas Venēciju" - senā pilsēta uz ūdens Zhuozijacao. Ar burvīgiem kanāliem, trīsdesmit sešiem izliektiem akmens tiltiem - katrs ar savu nosaukumu un vēsturi, seniem tiltu torņiem un vairāk nekā desmit tūkstošiem māju, kas celti laikā no Min dinastijas (1368-1644) līdz Cin dinastijas (1644-1911) laikam, Zhuozijacao aizstāja apmetni, kas pastāvēja šeit triju valstu periodā. Zhuozijacao ir vairāk kā 1700 gadus ilga vēsture, taču neskatoties uz to senās Ķīnas atmosfēra ir palikusi nemainīga. Tas izpaužas visā: senajās ieliņās un arhitektūrā, vietējo iedzīvotāju tradīcijās, tipiskajās dienvidaustrumu Ķīnas ūdens ainavās. Šeit valda skaistuma, miera un klusuma valsts. Šaurās ieliņas, vēsturiskie pieminekļi, senie tilti un veikali sniegs lielu baudu visiem Zhuozijacao viesiem. Pēc skaļās modernās dzīves Šanhajā šī vecā pilsētiņa, kas saglabājusi savu lauku autentisko šarmu, brīnumaini ietekmē savu viesu iztēli.

Nakts viesnīcā

11.diena

Brokastis.Numuriņu atbrīvošana.

19. gs. vidū setlmentu – rajonu, kur apmetās ārzemnieki un darbojās viņu valstu likumi, būvniecība atstāja tikai nelielu zemes pleķīti dzīvošanai Šanhajā ķīniešiem. Apmeklēsim vecpilsētu – Ķīnas Šanhaju, ar tās tirdzniecības kvartāliem, pilsētas Dievu templi un galveno apskates objektu – 16. gadsimtā celto prieka dārzu (“Juijuaņ”). Vēl viens no brīnišķīgajiem personīgo dienvidu dārzu paraugiem sastāv no divām daļām – atklātas (lotosa dīķis, paviljons ezera sirdī, deviņu līkumu tilts) un slēgtas, pašu veidotas rezidences. Redzēsim saimnieka māju un darba kabinetu, sieviešu pusi, teātri, iepazīsimies ar telpas vizuālās paplašināšanas paņēmieniem, pabarosim zelta zivtiņu bariņus dīķīšos. Brīvs laiks, iespēja paēst pusdienas.
Grūti iedomāties, ka pirms ceturtdaļgadsimta Hanpu upes austrumu krastā – Pudunā, atradās tikai rīsu lauki un ostas vienstāva celtnes. 2015. gadā tika pabeigta 632 metrus augstā Šanhajas torņa, pasaulē trešā augstākā atsevišķi stāvošā ēkas celtniecība. Pastaigāsimies pa apļveida gaisa pāreju, kas atrodas rajona centrā, un varēsim uzņemt foto uz mūsdienu arhitektūras šedevru – Šanhajas pērles torņa, Ķīnas Bankas, Šanhajas finanšu centra, Dzjiņ Mao ēkas un citu Pudunas debesskrāpju fona. Tālāk ar apskates ekskursiju mūs sagaida Millenija laukums – ar milzu saules pulksteni, mākslas muzeju un zinātniski tehnisko muzeju.

Transfers uz lidostu.

Lidojums Šanhaja-Stambula.

12.diena

Lidojums uz Rīgu.

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 350.00€
Biļete ātrgaitas vilcienam (Pekina - Hangzhou) 100.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā (15€)
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 500€

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Ekskursiju austiņu noma ~10-15 €

Svarīga informācija

Rekomendējam līdzi ņemt skaidru naudu
Latvijas Republikas pilsoņiem un nepilsoņiem ir nepieciešams vīzu noformēt pirms brauciena! Vīzas noformēšana: 3-5 nedēļas noris pieraksts Vestniecībā+1 nedēļa vīzas formēšanai Vestniecībā. Visiem dokumentu iesniegšana Vēstnīecība ir patstavīga! Ir nepieciešama iesniedzēja klatbūtne.
Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
Яндекс.Метрика