Argentīna un Urugvaja
Interlux Travel

Argentīna un Urugvaja

no 1 599

no 1 399

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 1 599 €   no 1 399 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 599 €   no 1 399 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 978 €   no 1 778 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Stambula-Buenosairesa-Stambula-Rīga (Turkish Airlines)
Rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 23 x 40 x 55 cm)
Nododamā bagāža: līdz 23 kg
10 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Grupas vadītāja pakalpojumi
Pasažieru nodevas

Ekskursiju-transporta Pakete 399 €

Ekskursija Buenosairesā
Transporta apkalpošana visa brauciena laikā
Ekskursija Tigrā (papildus tiek apmaksāta kuģīša biļete - 15 €)
Ekskursija Colonia del Sacramento (obligāta piemaksa par prāmi)
Ekskursija Montevideo
Ekskursija uz Rančo (papildus tiek apmaksāta ieejas biļete - 70 €)
Nakts Buenosairesa

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas
(pēc vēlēšanās)

Ekskursija uz Punta del Este 70.00€
PDF

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma

*Gadījumos, kad starp avioreisiem gaidīšanas laiks pārsniedz 12 stundas, Stambulā tiek nodrošināta izmitināšana tranzīta viesnīca. Brokastis tranzīta viesnīcā tiek nodrošinātas gadījumos, ja transfers uz lidostu nav agrāks par plkst.8:00 no rīta.

1. diena

Tikšanās lidostā.Lidojums Rīga-Stambula

Transfērs no lidostas uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.

Lidojums uz Buenosairesu . Transfērs uz 3* viesnīcu. Atpūta.

3. diena

Brokastis.

Apskates ekskursija Buenosairesā.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet virkni vēsturisku vietu, kā arī mūsdienu šīs pilsētas iedzīvotāju atpūtas un laika pavadīšanas vietas (Obelisks, Colon teātris (operas teātris), Rozā nams (valdības nams), Galvaspilsētas katedrāle, Tortoni kafejnīca, Nacionālais kongress, Lavaše laukums, Dorrego laukums, Caminito gājēju ielu, Sieviešu tiltu, Angļu torni, Sanmartina laukums, Palermo parks (rozārijs), Rekoletas kapsēta.

Sākumā dosimies uz šīs pilsētas politisko centru. Ieradīsimies vietā, kur tika dibināta Buenosairesa — vēsturisko Maija laukumu.

Tālāk dosimies uz koloniālu San Telmo rajonu ar tā bruģētām ieliņām un antikvariāta veikaliem, kur dzīvo mākslinieki. Ekskursija turpināsies La Boca rajonā ar tā gleznainām mājiņām, kur atrodas mākslinieku studijas un darbnīcas.

Tad pastaigāsimies pa Caminito ielu, lai Jūs varētu ieelpot šī vēsturiska rajona atmosfēru, kuru caurvij futbols un tango. Aizraujošā ekskursija turpināsies Purto Madero rajonā. Tad pa ceļam uz pilsētas ziemeļu daļu brauksim garām Retiro — pirmo galvaspilsētas dzelzceļa staciju, kur redzēsim Angļu torni.

Nākamā pietura ir Palermo rajons, brauksim gar milzīgiem parkiem, ezeriem un rozārijam — visu galvaspilsētas iedzīvotāju mīļāko vietu, kur var staigāt un nodarboties ar sportu.

Mūsu ekskursija beigsies Rekoletē – pilsētas prestižākajā rajonā, apmeklējot koloniālu baznīcu. Vēlāk apmeklēsim arī leģendāro kapsētu, tai skaitā Evas Peronas kapu.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

Vakarā (pēc vēlēšanās) varēsiet doties uz “Tango” šovu (ieejas biļete ~40 €).

Lieliska vieta, kur ir atjaunota 30.g. kabarē atmosfēra, ar tam laikmetam piederošo pievilcību un greznību. Programma iekļauj īstu argentīniešu tango, dzīvo mūziku orķestra izpildījumā.

4. diena

Brokastis.

Ekskursija Tigrā.

Pilsēta atrodas Paranas upes deltā. Deltā tiekas 350 upes, straumes, kā arī kanāli, gar dažiem brauksim ar kuģīti (biļete uz kuģīti maksā 20 usd , tā tiek apmaksāta atsevišķi).

Varēsim iepazīt samudžinātus kanālu tīklus, vietējo iedzīvotāju dzīvi. Apmeklēsim arī senos Eiropas airēšanas klubus ar bagātīgu vēsturi. Tad redzēsim Puerto da Frutos — ziedu un augļu tirgu, kur būs iespēja iegādāties amatnieku darbus, aplūkosim katedrāli. Brīvs laiks.

Tālāk ekskursija programma “Nakts Buenosairesa”.

Redzēsim tās pašas pilsētas galvenās ēkas, bet ar apgaismojumu: hipodroms, planetārijs, prezidenta pils, galvenie pilsētas pieminekļi (obelisks, Sieviešu tilts, gigantiskais zieds). Atšķirībā no ekskursijas dienas laikā, neapmeklēsim pilsētas dienvidu daļu (La Boca, San Telmo), tikai pilsētas centrālo un ziemeļu daļu, pievienojot Belgrano rajonu ar vecām angļu savrupmājām.

Atgriešanās viesnīcā.

5. diena

Brokastis.

Ceļš uz Rančo (70€, ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi).

Dosimies Gaučo zemē. Rančo varēsim ieturēt pusdienas – barbekjū ar atspirdzinošiem dzērieniem. Šeit redzēsim arī folkloras šovu, jāšanu zirga mugurā un pajūgā, kā arī redzēsim aizraujošos gaučo jāšanas sacensības.

Atgriešanās viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz ostu, iekāpšana uz prāmja (piemaksa 120 € turp-atpakaļ), ceļš uz Urugvaju (~ laiks ceļā ir ~2 stundas).

Ierašanās Colonia del Sacramento. Ekskursija pilsētā.

Colonia del Sacramento pilsētu (iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā) dibināja portugāļi vairāk nekā 300 gadus atpakaļ un ilgu laiku ir bijusi par strīda priekšmetu starp Portugāli un Spāniju, līdz pat 1777. gadam, kad pilsēta pilnībā nonāca Spānijas īpašumā. Pastaigas ekskursiju sāksim ar pilsētas galveno laukumu – Plaza de Mayor. Tad apmeklēsim baznīcu, Sanpedro bastionu, varēsim uzkāpt bākā, kur no skatu torņa pavērosim pilsētas panorāmu. Turklāt visi interesenti varēs apmeklēt muzeju Azulejo, arheoloģisko un virkni citu muzeju. Tad ir brīvs laiks, kura ietvaros būs iespēja iegādāties piemiņas suvenīrus no Urugvajas, ieturēt pusdienas restorānā, patstāvīgi pastaigāties krastmalā un pilsētas ieliņās.

Ceļš Montevideo virzienā.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

7. diena

Brokastis. Ekskursija Montevideo.

Montevideo — Urugvajas galvaspilsēta un lielākā pilsēta, kura ir dibināta 1724. gadā. Apskates ekskursijas laikā apmeklēsim visskaistākās un visinteresantākās vietas pilsētā. Mūsu ekskursija sāksies laukumā Plaza Independencia, kur ir uzstādīts piemineklis Urugvajas nacionālajam varonim — ģenerālim Hosē Artigasam, tālāk brauksim gar centrālo Montevideo ielu 18. jūlija prospekta virzienā un dosimies uz parlamenta ēku (Palacio Legislatio), kas ir viena no skaistākajām celtnēm valstī. Tālāk dosimies Cerro pakalnā, kas slejas virs pilsētas, tur atrodas citadele. Tad mūs gaida Prado rajons, tā parki un rozāriji. 20. gs. sākumā šajā rajonā aktīvi būvēja savrupmājas pēc itāļu un franču arhitektu projektiem.

Brauksim gar galveno Urugvajas stadionu - Estadio Sentenario, kur notika pirmais pasaules čempionāts futbolā. Ekskursijas beigās apmeklēsim Carrasko un Punta Gorda rajonus ar elegantiem dzīvojamiem kvartāliem un atgriezīsimies pilsētas centrālajā daļā pa Ramblas krastmalu, gar skaistām pludmalēm.

Atgriešanās viesnīcā.

8. diena

Brokastis.

Brīva diena. Pēc velēšanās ekskursija uz Punta del Este (piemaksa 70 €).

Punta del Este ir viena no populārākajām Dienvidamerikas kūrortpilsētām. Tā atrodas okeāna un Rio de la Plata upes ietekas robežā. Ekskursija sākas Montevideoun vijās gar pludmalēm un kūrortiem, kas sākumā izvedīs mūs uz Piriapolisu – vienā no senākajiem Urugvajas kūrortiem. Apmeklēsim senāko viesnīcu - Gran Hotel Argentino un uzkāpsim Sanantonio pakalnā. Turpinot braucienu, iebrauksim Punta Baženā, kur atrodas Casapueblo, slavenā mākslinieka, Karlosa Vilaro, māja. Tālāk dosimies uz Punta del Este, pilsētu, kuru dēvē par Atlantijas piekrastes pērli, pasaulē slaveno kūrortu. Izbrauksim cauri gan dzīvojamiem kvartāliem, gan gar krastmalu un pludmalēm.

Atgriešanās viesnīcā.

9. diena

Brokastis. Brīva diena

10. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks.

Ceļš uz ostu, iekāpšana uz prāmja, došanās uz Buenosairesu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

11. diena

Brokastis. Brīva diena. Jums būs iespēja patstāvīgi izbaudīt pilsētu, doties iepirkties, apmeklēt zoodārzu vai muzejus.

Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Stambulu

12. diena

Ierašanās Stambulā. Transfērs uz viesnīcu, atpūta.

13. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana, lidojums uz Rīgu

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 450.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā (15€)
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 500€

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Ekskursiju austiņu noma ~10-15 €

Svarīga informācija

Vīza uz Argentīnu un Urugvaju LR PILSOŅIEM - bez vīzas iebraukšana (90 dienām gada laikā)
Vīza uz Argentīnu LR NEPILSOŅIEM - nepieciešams noformēt vīzu. Vīza tiek noformēta patstavīgi, vīzas saņemšanai būs nepieciešama personīga intervija vēstniecībā (vēstniecība atrodas Helsinkos, Somijā). Vīzas cena: no 50-90 EUR Vīzas noformēšanas termiņš vēstniecībā: līdz 3 nedēļam
Vīza uz Urugvaju LR NEPILSOŅIEM - pirms brauciena nepieciešams noformēt vīzu. Lai saņemtu vīzu būs nepieciešams personīga intervija ar Urugvajas konsulu. Vīzas noformēšanas laiks: līdz 3 mēnešiem Vīzas noformēšanas cena: no 200EUR (cena tiek noteikta pēc dokumentu saņemšanas vēstniecībā)
Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
Яндекс.Метрика