Grupu ceļojumi bērniem

Bērnība ir brīnišķīgs un ļoti svarīgs periods mazā cilvēka dzīvē. Tas ir laiks, kad bērns iepazīst pasauli un attīstās, lielo sapņu laiks. Uzdāviniet savam bērnam brīvību no datora un televizora, parādiet viņam šo skaisto un interesanto pasauli. Mūsu kompānija izstrādā un organizē braucienus, ņemot vērā Jūsu vēlmes, skolēna vecuma kategoriju un pavadošās personas intereses. Mēs nodrošinam profesionālu gidu pakalpojumus , mūsdienīgus un drošus autobusus.

Vidzeme
Siguldas piedzīvojumu parks Tarzāns

Siguldas piedzīvojumu parks "Tarzāns" ir lielākais brīvdabas piedzīvojumu parks Baltijā. Parka kokos ir izvietoti vairāk nekā 100 dažādi šķēršļi, kas atrodas līdz pat 20 metriem virs zemes. Interesanti būs gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo katra trase ir ar atšķirīgu grūtības pakāpi.

Ieejas biļetes parkā:
bērni no 3 līdz 6 gadiem – 7 €
bērni no 6 līdz 9 gadiem – 10 €
bērni no 10 līdz 17 gadiem – 14 €
pieaugušie - 18 €

Šinšilu saimniecības apmeklējums Rūjienā

Šeit Jūs satiksieties ar jaukiem dzīvniekiem - šinšillām. Uzzināsiet visu par šo jauko radījumu izcelsmi, dzīvesveidu un paradumiem. Šobrīd fermā atrodas aptuveni 1500 šinšilu. Mazs, pūkains komotītis ar prieku sagaidīs viesus, pasēdīs Jūsu rokās un labprāt uzcienāsies ar Jūsu atnesto cienastu.

Ieejas biļetes:
pieaugušie - 2 €; bērni - 1 €

Vidzeme
Vidzeme
Ķoņu dzirnavu apmeklējums

Dzirnavas ir viens no pirmajiem mehāniskajiem uzņēmumiem Latvijas laukos un ar saglabātajām iekārtām ieņem unikālu vietu Latvijā, jo tā ir vienīgā vieta, kur var vienuviet aplūkot darbībā vilnas kāršanu, vērpšanu, šķeterēšanu un miltu malšanu, kur ir saglabāti senie arodi-graudu malšana un vilnas pārstrāde.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 1,5 €; bērni – 1,5 €

Rāmkalna rodeļu trase

Rāmkalnos Jūs sagaida garākais rodeļu trases nobrauciens Baltijā, turpat pus kilometra garumā, septiņas virāžas, prieks un jautrība.

Ieejas biļetes:
1 brauciens: pieaugušie 1,5 €; bērni 7-12 gadi 1,4 €
5 braucieni: 6 €

Vidzeme
Vidzeme
Minhauzena muzejs

Daudzi apgalvo, ka Minhauzens ir bijis vispatiesākais cilvēks pasaulē. Muzejs – sapņa un fantāzijas iemiesojums, kurā nešķiramā duetā ir apvienojušies prieks un asprātība. Pastāvīgā vēstures ekspozīcija „Minhauzena pasaule” piedāvā iepazīt baronu kā kaislīgu mednieku un aizrautīgu stāstnieku – cilvēku, kurš aizgūtnēm bauda dzīvi, saglabājot spēju smieties par sevi un citiem, un citādāk skatīties uz pasauli.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 4 €; bērni – 2,5 €

Skrīveru mājas saldējums

Salda un garda ekskursija! Programmas ilgums - 1,5 stundas. Ekskursijas laikā mēs uzzināsim, kas ir mājas saldējums, noteikti nogaršosim neparastas saldējuma šķirnes, proti - kartupeļu, ogļu, zefīra, šerbeta u.c.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 7 €; bērni – 7 €

Vidzeme
Vidzeme
Pļaviņu HES

Pļaviņu hidroelektrostacija (HES) ir lielākā elektroenerģijas ražotne Baltijā un viena no lielākajām Eiropā. Tā savā ziņā ir unikāla būve inženiertehnikā un arhitektoniskā risinājuma aspektā. Ekskursijas laikā apmeklēsim apakšējo skatu laukumu, redzēsim HES izkārtojumu foajē, transformatoru Nr. 1, mašīnzāli, hidroagregātu Nr. 2, augšējo skatu laukumu.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 3 €; bērni – 1,5 €

Vidzeme
Zoo ,,Rakši,,

„Rakšu” brīvdabas ZOO var redzēt vairāk kā 100 dzīvniekus – kamieļus, lamas, alpakas, Valē melnkakla kazas, Valē melndeguna aitas, Poitou ēzeļus un trusīšu ģimenes.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 7 €; bērni – 7 €

Vidzeme
Izklaides parks “Avarijas brigāde”

Satiec iecienītos animācijas filmas varoņus īstā “Avārijas brigādes” pilsētiņā. Apskati slaveno pieminekli, uzkāp dzirnavās un nofotografējies kopā ar Bembelātu, Poteriku un Sīlinku. Apmeklētāju līdz šim iecienītākā atrakcija! Patiks tiem, kas mīl smieties, izbaudīt adrenalīnu un ātrumu. Pārvari šķēršļus, sķērso tiltiņus, balansē uz baļķiem un izbaudi nobraucienu pa virvi atpakaļ uz zemes.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 15 €; bērni – 15 €

Vidzeme
Vienkoču parks

Vienkoču parks ir pastaigu un atpūtas parks pie Līgatnes upes, kurā izveidotas takas ar daudziem tematiskiem apskates un izziņas objektiem. Parka daudzveidīgajās zonās izvietoti vēsturisku muižu un citu ēku maketi, koka skulptūras, etnogrāfiskas ēkas, vienkoču laivas, darvas ceplis. Šeit var apskatīt Latvijā pirmo smilšu maisu māju, iepazīties ar tās celtniecības procesu un rast iedvesmu zaļā dzīvesveida piekopšanai. Vienkoču parkā atrodas Kokamatniecības muzejs, kas iekārtots kā senā darbnīca. Muzejā var uzzināt, kā senie amatnieki izgatavoja sadzīves lietas gan muižkungu, gan citu cilvēku vajadzībām. Kokamatniecības muzejā un parka teritorijā var iepazīties ar vienkoču un citu koka izstrādājumu izgatavošanas niansēm no akmens laikmeta līdz mūsdienām..

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 4 €; bērni – 3 €

Vidzeme
Safari parks “More”

Pirmais Latvijā privātais briežu dārzs darbojas kopš 1995. gada. Vairāk nekā 400 dambriežu un Eiropas staltbriežu (baltais un sarkanais) ganās 170 ha lielā aploku teritorijā. Šeit brieži pie cilvēkiem jau pieraduši, tāpēc tos ne tikai iespējams redzēt skrienam pār pļavu, bet arī apskatīt pavisam tuvu, pabarot no rokas un arī nofotografēties. Atļauts ņemt līdzi ēdienu briežu barošanai, piemēram, sausu maizīti, burkānus un ābolus. Ir iespējams pirms ekskursijas iegādāties arī briežu speciālo barību.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 5 €; bērni – 3 €

Zemgale
Minizoo Dobuļi

Šeit var iepazīties ar daudzveidīgu un interesantu savvaļas dzīvnieku, mājdzīvnieku un putnu kolekciju. Minizoo Dobuļi ir pārstāvēti dzīvnieki un putni no dažādām valstīm. Kolekcija katru gadu tiek papildināta ar interesantiem dzīvniekiem. Ir iespēja baudīt pastaigu gar dīķi un vērot dažādus eksotiskus ūdensputnus. Dzīvniekus drīkst barot tikai ar saimniecībā iegādātu barību.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 4 €; bērni – 3 €

Zemgale
Dabas parks Tērvete

Dabas parks Tērvetē ir viena no tūristu iecienītākajām un ģimenei draudzīgākajām vietām Latvijā. Tā kopējā platība ir ap 1200 ha, no kuras trešo daļu aizņem Pasaku pasaule. Iecienītākās parka vietas, kuru apskatei nepieciešamas vismaz trīs stundas, ir Pasaku mežs, Atrakciju laukums un Rūķīšu mežs. Parkā sastapsiet gan koka skulptūrās atveidotus pasaku un rakstnieces Annas Brigaderes lugu varoņus – Sprīdīti un Lutausi, Meža Ķēniņu ar galmu, Anneli ar draudzenēm un rūķu saimi –, gan „dzīvus" pasaku tēlus. Šeit iepazīsiet arī seno zemgaļu varenību.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 5,5 €; bērni – 4 €

Zemgale
Tērvetes Tarzāna parks

Tērvetes Tarzāna parks ar kokos izveidotām deviņām dažādu grūtības līmeņu trasēm ar vairāk nekā 100 šķēršļiem ir piemērots visām vecuma grupām un fiziskās sagatavotības līmeņiem. Aktīvās atpūtas cienītājiem pieejamas divas zaļās, divas zilās, viena sarkanā un viena melnā trase. Trases atrodas no 1 līdz 10 metriem augstumā virs zemes.

Ieejas biļetes:
bērni no 6 līdz 9 gadiem – 7 €
bērni no 10 līdz 17 gadiem – 9 €
pieaugušie – 17 €

Zemgale
Strausu ferma ,,Mazzariņi,,

Strausu audzētava piedāvā apskatīt un iegūt izsmeļošu informāciju par lielākajiem putniem uz planētas - Āfrikas, Austrālijas un Dienvidamerikas strausiem. Saimniecībā apskatāmi arī truši un alpakas.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 1 €; bērni – 1 €

Kurzeme
Tarzāna parks Liepājā

Lielākais piedzīvojumu parks Baltijā.Šeit ir ierīkotas 8 trases ar 109 dažādiem šķēršļiem, kas izvietoti kokos, augstums – līdz 20 metriem virs zemes. Esiet gatavi piedzīvojumiem!

Ieejas biļetes:
bērni no 6 līdz 9 gadiem – 7 €
bērni no 10 līdz 17 gadiem – 9 €

Kurzeme
Šokolādes muzejs "Pūre"

Visiem interesentiem te ir lieliska iespēja iepazīties ar šokolādes rašanās stāstu.Apmeklējuma programmā ir iespēja redzēt un dzirdēt stāstus par šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu, kā arī iepazīties ar šokolādes vēsturi. Ekskursijās ar meistarklasi tiek piedāvāta iespēja izveidot pašam savas šokolādes figūriņas un nodegustēt tās. Tāpat, pēc ekskursijām, būs iespēja iegādāties Pure Chocolate ražoto produkciju ražotnes veikaliņā.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 3,5 €; bērni – 3,5 €

Kurzeme
Jaunmoku pils

Jaunmoku pilij, kurā neogotiskā stila formas harmoniski sadzīvo ar jūgendstila elementiem, ir īpaša vieta Latvijas arhitektūras šedevru vidū. Pilī ir saglabājusies krāsns ar unikāliem Rīgas skatu gleznojumiem.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 4 €; bērni – 1,5 €

Kurzeme
Saldus pārtikas kombināts (konfektes «Gotiņa»)

Vai vēlies redzēt, kā piens pārvēršas par gardumu? Dodies ekskursijā uz konfekšu cehu un nogaršo tikko pagatavoto piena konfekti “Gotiņa”, uzzini vairāk par mūsu uzņēmumu. Nogaršo arī citus gražotos saldumus un iegādājies tos mūsu veikaliņā. Vienas ekskursijas ilgums – līdz 40 minūtēm.

Ieejas biļetes:
Cena ir atkarīga no grupas lieluma un tiek aprēķināta individuāli

Kurzeme
Karostas cietums Liepājā

Tas nav parasts muzejs. Te Jūs redzēsiet cietumu, kas tikpat kā nav mainījies kopš cara laikiem, uzzināsiet, kā dzīvojuši ieslodzītie, kā jutās karcerī ieslodzītais un muzeja ekspozīcijās redzēsiet liecības no dažādiem laikmetiem un valdošajām varām. Karostas cietumā tūristi var arī izbaudīt realitātes izrādi ”Aiz restēm” un spēli "Slēgtā istaba", bet asāku izjūtu cienītāji – nakšņot cietuma kamerā.

Ieejas biļete ekskursijai ar šova elementiem:
pieaugušie – 6 €; bērni – 4,5 €

Kurzeme
Filmu parks ,,Cinevilla,,

Ja vēlaties redzēt filmas tapšanas procesu un sajust sevi seno laiku varoņu tēlā, noteikti apmeklējiet kinopilsētiņu “Cinevilla” gleznainājā Kurzemē. Mēs varam pārvērst ekskursiju neaizmirstamā piedzīvojumā pārģērbjoties kinovaroņu kostīmos. Uzzināt kā tiek veidoti specefekti, gan arī pašiem piedalīties tajos. Noskatīties vienu no kinopilsētiņā uzņemtajām filmām - “Rīgas sargi”, “Rūdolfa mantojums” vai “sapņu komanda 1935”

Ieejas biļetes:
Cena ir atkarīga no grupas lieluma un tiek aprēķināta individuāli

latgalia
Daugavpils Tarzāna parks

Lielākais piedzīvojumu parks Baltijā. Šeit ir ierīkotas 8 trases ar 102 dažādiem šķēršļiem, kas izvietoti kokos, augstumā – līdz 20 metriem virs zemes. Esiet gatavi piedzīvojumiem!

Ieejas biļetes:
bērni no 6 līdz 9 gadiem – 7 €
bērni no 10 līdz 17 gadiem – 9 €
pieaugušie –17 €

latgalia
Leļļu muzejs Preiļos

Mākslinieces Jeļenas Mihailovas lelles raud, smejas, tenko un koķetē, dzied un dejo, bur un cep pankūkas tāpat kā cilvēki, kuri nākuši uz tām paskatīties. Un nav ko brīnīties, ja kādā no tām izdosies saskatīt sevi, jo Jeļenas lelles ir prototips kādam mākslinieces dzīvē sastaptam cilvēkam. Katrai lellei ir savs stāsts un sava tapšanas vēsture, ko pasvītro arī oriģinālais interjers, kurā lelles novietotas. Lelles ir mākslinieces roku darbs. To sejās, pozās un žestos lasāma plaša emociju gamma. Nekas nav gājis secen mākslinieces acīm – katra smalkā podziņa, rišiņa, broša vai piespraude, spalvas, bantes un šņorītes – leļļu tērpus padara greznus un izsmalcinātus.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 3 €; bērni – 2 €

latgalia
Aglonas maizes muzejs

Ar lielo darba mīlestību, ar uzticību visam latviskajam, ar vēlmi ieaudzināt cieņu pret savas zemes vēsturi saimniece Vija Kudiņa Aglonā izveidojusi maizes muzeju, kur apmeklētāji var uzzināt par maizes tapšanas procesu, pagaršot maizīti vai iemēģināt roku tās cepšanā. Muzeja saimniece Vija Kudiņa ar visu sirdi godā ceļ Latvijas rudzu maizes klaipiņu. Šeit ir savākts simtiem lietu, kas saistītas ar graudu pārstrādi un maizes cepšanu: spriguļi, lizes, abras un citi. Muzeja dvēsele – saimniece Vija Kudiņa. Maizes muzejā apmeklētājus uzņem pati saimniece latgaliešu tautas tērpā, ar latgaliešu tautas dziesmām un latgalisku uzrunu, kur saruna sākas ar rudzu graudu atpazīšanu un izgaršošanu.

Ieejas biļetes:
pieaugušie – 4 €; bērni – 4 €

Яндекс.Метрика