Malaizija - Langkawi salā
Interlux Travel

Malaizija - Langkawi salā

no 1 179

no 979

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 1 179 €   no 979 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 179 €   no 979 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 458 €   no 1 258 €
no 1 179 €   no 979 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 179 €   no 979 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 458 €   no 1 258 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga - Singapūra - Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg
Bagāža: līdz 23 kg
12 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm
Grupas vadītāja pakalpojumi
Pasažieru nodokļi
Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta

Ekskursiju-transporta Pakete 299 €

Apskates ekskursija Kualalumpūrā
Ekskursiju brauciens uz Melaku
Ekskursija Langkawi salā
Transporta apkalpošana

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas
(pēc vēlēšanās)

Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor 75.00€
Ekskursiju pa salām 69.00€
Tūre “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” 69.00€
PDF

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

**pēc pieprasījuma piedāvājam 4* - 5* viesnīcu.

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās vietu un laiku lūgums skatīties mūsu mājas lapā 2 dienas pirms ceļojuma).

Lidojums Rīga – Kualalumpura (Malaizija) ar pārsēšanos

2. DIENA

Ierašanās Kualalumpurā

Transfers uz viesnīcu (pēc vēlēšanās, papildus maksa)

Izmitināšana 3*viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Autobusu/ gājēju ekskursija Kualalumpūrā.

Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.

Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.

Brīvs laiks.

Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 75€, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa).

Batu alas - Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu no tām - skaistākais dabas piemineklis - Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.

Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA

Ekskursiju brauciens uz Melaku (ieeja muzejā - 4 eiro, pusdienas - 10 eiro).
Melakas pilsēta - Malaizijas štata Melaka galvaspilsēta. Šeit atrodas visskaistākie Āzijas tempļi, seni cietokšņi un ap četrdesmit dažādu muzeju. Senās, šaurās ieliņas un skats uz upes kanālu radīs iespaidu, ka jūs atrodaties nevis eksotiskajā Malaizijā, bet gan pie viena no Amsterdamas kanāliem.
Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim Sarkano laukumu, kura īstais nosaukums ir Holandiešu laukums par godu laukuma veidotājiem. Savu tagadējo nosaukumu tas ir ieguvis pateicoties tam, ka apkārtējo ēku sienas ir nokrāsotas granātu krāsā. Tālāk mēs dosimies uz Melakas pilsētas centru apskatīt Kristus baznīcu – vienu no vecākajām baznīcām Dienvidaustrumāzijā. Tā ir iekļauta UNESCO aizsargājamā mantojuma sarakstā. Noteikti dosimies nelielā pastaigā pa Ķīniešu kvartāla centrālo ielu – Džonkeres ielu, kas ir pasaulē populāra ar unikālajiem antikvāra un suvenīru veikaliem, kā arī tā ir lieliska vieta, kur nogaršot vietējās delikateses.
Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim Njonjas (Nyonya) mantojuma muzeju (ieejas biļete muzejā - 4 eiro), kur uzzināsim daudz interesantu faktu par etnisko malajas ķīniešu vēsturi, kurus vietējie dēvē par Baba-Njonji vai Peranakan.
Aplūkosim vienu no vecākajiem portugāliešu cietokšņiem dienvidaustruāzijā - Forta Famoza .
Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Langkawi – iekšējais pārlidojums Kualalumpūra-Langkawi-Kualalumpūra – no 80€ / 1 personai (ar bagāžu) – obligāti tiek apmaksāts

Langkavi ir galvenā arhipelāga sala ar tādu pašu nosaukumu. Sala ir slavena ar savām baltu smilšu pludmalēm, lieliskām dabas ainavām un tīro jūru. Sala atrodas ekvatoriāla klimata zonā, un visa gada garumā te ir saulaini un karsti (vidējā gaisa temperatūra ir +28, vidējā ūdens temperatūra ir +26). Salā ir neskartās savvaļas dabas ainavas, noslēpumainās alas. Salā mīt ērgļi, kuriem ir ķieģeļu krāsas spārni. Ērgli uzskata par oficiālo šīs salas simbolu.

Ierašanās salā. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

6. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija Langkawi salā(pēc vēlēšanās, papildus maksa) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: trošu ceļš 85 ringgīti, piekaramais tilts 20 ringgīti, krokodilu ferma 45 ringgīti, augļu dārzs 30 ringgīti. ~ 40 €)

Redzēsim salu no putna lidojuma augstuma, paceļoties ar vagoniņu. Adrenalīna notis atbalsosies jūsos, kad iesiet pa slaveno tiltu, kas stāv uz viena balsta. Skats no skatu laukuma ar 360° aizrauj elpu! Tirkīzs ūdens, pludmales, blakus esošās salas un augstums. Pēc tam dosimies uz vienu no skaistākajiem Malaizijas ūdenskritumiem – Temurun. Tad mūs gaida vislielākā krokodilu ferma Malaizijā un viena no lielākajām pasaulē. Obligāti iebrauksim augļu fermā un nobaudīsim svaigos augļos tieši no zariem. Nobeigumā iebrauksim arī Kuah pilsētiņā – galvenajā salas laukumā, kur atrodas svarīgākais apskates objekts – salas simbols, ērgļa statuja. Tieši viņu redz visi jaunatbraukušie salas viesi. Ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi (~25€).

7. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

Pēc izvēles piedāvājam ekskursiju pa salām (papildus maksa 69€. Cenā iekļauta pieeja ezeram, brauciens ar laivu, pusdienas – bārbekjū. Ekskursija notiek, ja piesakās vismaz 20 dalībnieka). Langkavi arhipelāga centrā atodas Pulau Dajang Bunting sala, saukta par “Grūtnieces jaunavas salu”. Uz tās atrodas gleznains, debeszils ezers, kuru ieskauj klintis un džungļi. Sala savu nosaukumu ieguvusi, pateicoties savai kontūrai, kas atgādina uz muguras gulošu grūtnieci. Ezerā ūdens ir īpašs, jo veidojas, satekot tajā avotiem un lietusūdenim. Tālāk dosimies uz lielā lauvas salu, kur vērosim, kā tiek baroti ērgļi – Langkavi simboli. Brauciens uz rīsu salu, atpūta pludmalē, pelde, pusdienas – bārbekjū. Brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

9. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē piedāvājam tūri “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” (piemaksa 69 €) (papildus tiek apmaksāts: laiva: 350 ringgīti līdz 7 cilvēkiem + 20 ringgīti dzeramnaudu kapteinim (~ 80 €)), ieejas biļetes: 2 ringgīti, laternas 1 ringgīts, barība pērtiķiem 5 ringgīti (~ 2 -3 €).
Mangroves džungļi ir visiespaidīgākā vieta Kilim rezervātā. Unikāla ekosistēma bēguma laikā demonstrē klātesošajiem atsegtās saknes, kurās meklējot ēdienu, rakņājas pērtiķi un citi dzīvnieki. Ceļojuma laikā notiks pērtiķu un ērgļu barošana, vērojot tos tiem raksturīgā dzīvesvietā. Tālāk ar laivām dosimies uz senām alām un pēc pusdienām pieturēsim savvaļas pludmalē, kur varēs no sirds izpeldēties.

Atgriešanās viesnīcā.

10. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

11. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

12. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

13. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Kualalumpūru.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

14. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brīvs laiks Kualalumpuras pilsētā

Transfers uz lidostu

Lidojums Kualalumpūra (Malaizija) – Rīga ar pārsēšanos

15. DIENA

Ierašanās Rīgā.

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 360.00€
Obligāta piemaksa - Iekšējais pārlidojums – Kualalumpūra-Langkawi-Kualalumpūra – (cenā iekļauta rokas bagāža 7 kg + nododamā bagāža svars līdz 15kg) no 80.00€

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Tūristu nodeva Kualalumpūra - 5RM (~ 1,1 $) cilv/nakt.
Tūristu nodeva Langkawi salā - 1€ cilv/nakt.

Svarīga informācija

Iesakam ceļojot uz Singapūru - iegādāties apdrošināšanu
Latvijas Republikas nepilsoņiem ir nepieciešams vīzu noformēt pirms brauciena! Vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām.
Vīza uz Malaiziju Latvijas Republikas nepilsoņiem - vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām. Cena no 180 EUR (cenu precizēt uz momentu, kad tiek iesniegti dokementi vīzas formēšanai)
Vīza uz Singapūru Latvijas Republikas nepilsoņiem - vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām. Cena no 160 EUR (cenu precizēt uz momentu, kad tiek iesniegti dokementi vīzas formēšanai)
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.