VĪNA-GASTRONOMISKĀ TŪRE NEPAZĪSTAMĀ GRUZIJĀ
Interlux Travel

VĪNA-GASTRONOMISKĀ TŪRE NEPAZĪSTAMĀ GRUZIJĀ

no 749

no 549

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 749 €   no 579 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 749 €   no 579 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 918 €   no 748 €
no 749 €   no 549 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 749 €   no 549 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 918 €   no 718 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Batumi-Rīga (Airbaltic)
8 naktis viesnīcās ar brokastīm.
Rokas bagāža – ne smagāka par 8 kg, izmēri 55х40х20 cm
Bagāža līdz 23 kg (maksimāli pieļaujamais izmērs – 100х50х80 cm)
Pasažieru nodevas

Ekskursiju-transporta Pakete 189 €

Ekskursijas brauciens pa Gruzijas rietumu Samegrelo-Megrēlijas reģionu
Ekskursijas brauciens pa Rača reģionu
Ekskursijas brauciens pa Samtskhe-Javakheti reģionu
Ekskursija pa Batumi
Transporta pakalpojumi
Grupas vadītāja pakalpojumi
PDF

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku lūdzam skatīties sadaļā “Klientiem/Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms tūres).
Lidojums Rīga – Batumi. (~ 23:05 -03: 35)
Transfers uz viesnīcu.

2.DIENA

Transfers uz viesnīcu.
Brokastis.
Dodamies uz Zugdidi pilsētu, Gruzijas rietumu Samegrelo-Megrēlijas reģionā. Ceļš mūs vedīs cauri Poti pilsētu -galvenajiem Gruzijas,,ostas vārtiem,, Melnās jūras krastā. Pilsēta tika celta ne tikai kā drošs cietoksnis pilsētas aizsardzībai, bet arī visa reģiona drošībai.
Ierašanās Zugdidi.
Zugdidi ir viena no Gruzijas senākajām pilsētām, ainaviskājā Rionas upes ielejā. Tā ir slavena ne tikai ar gleznaino dabu bet arī populāra ar savu arhitektūru, vēsturi, kultūru.
Pilsētā mēs iepazīsimies, ar galveno apskates objektu un nozīmīgu pilsētas vēsturisko mantojumu, Dadiani pili – seno megrelu kņazu rezidenci, kuru dzimtu saista radniecības saites ar pašu Napoleonu. Dadiani pils - skaista, majestātiska celtne, kura atgādina viduslaiku Eiropas pili. (Ieejas biļetes 5 € par pap.maksu )
Pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas. (Papildus maksa …) vakariņas noritēs jautrā gaisotnē - Zugdidi pilsētas centrālajā restorānā. Pēc vēlēšanās Jums būs iespēja nobaudīt megrelu virtuves ēdienus, vietējos vīnus, kurus vēl aizvien šeit darina pēc tradicionālajam tehnoloģijām.
Atgriešanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā.

3.DIENA

Brokastis.
Turpinām ceļot pa Gruzijas rietumu reģionu – Samegrelo-Megrēliju. Nākamais mūsu ceļojuma pieturas punkts būs kanjons Okace (Papildmaksa par ieejas biļetēm 25 €)

Šejienes kalnos ir sastopami tādi dabas brīnumi kā kanjons Okace un Lomijsijas ūdenskritums, kas veido skaistu kalnu ezeru.
Šīs vietas unikalitāte ir tā, ka kanjons ir apskatāms no augšas, nevis no tā iekšienes - no apakšas uz augšu. Gar klintīm, aizā virs upes 140 m augstumā ierīkota piekaramā gājēju taka (tilti un balkoni). Vai zināt vēl kādu vietu, kur var pastaigāties virs bezdibeņa 45 stāvu mājas augstumā?
Visaizraujošākais šeit ir šaurais piekaramais tilts, kas atrodas 25 m augstumā virs kraujas, uz kura stāvot rodas sajūta, ka Jūs lidojat pār visai šai pasakainajai ainavai.
Pēc vēlēšanās pusdienas privātajā sektorā (Papildmaksa)
Šoreiz mēs iejutīsimies īstas megrelu saimnieces viesu lomā. Baudot vietējo mājsaimniecību vīnu mēs piedalāmies dažādu ēdienu gatavošanas meistarklasē.
Pēc pusdienām apmeklēsim seno Martvili klostera (Čkondidi), kura sienas rotā grebtas vītnes.

Brauciens uz tranzīta viesnīcu.

4.DIENA

Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Dodamies uz Gruzijas ziemeļrietumu daļu.
Tranzīts caur mazo Tkibuli pilsētu vēsturiskajā Imeretijas apgabalā. Savulaiku šī vieta bija plaši pazīstama kā lielākā ogļraktuvju vieta Gruzijā, kuras arī šobrīd darbojas.
Mūsu pirmā pietura būs Chradžvari svētnīca.
Chradžvari (tulkojumā — 9 krusti) ir viena no Račinskas kalnu grēdas virsotnēm, kas atrodas
1569 metru augstumā. Kalns ir klāts ar skuju un lapkoku mežiem, bet tā virsotnē ir lielisks
apskates laukums. Skaidrā laikā no šīs vietas pavēršas fantastisks skats uz Tkibuli panorāmu- apkārtējiem mežiem un kalniem, Imeretinas līdzenumu ar Tkbuli ūdenskrātuvi.
Turpinot ceļojumu pa Raču reģionu, mums būs iespēja apjūsmot Šaori ezera skaistumu, kas piesaista uzmanību ar savu neatkārtojamo šarmu. Īpaši gleznaini tas kļūst rudens laikā, kad apkārtējie meži maina krāsas no zaļās uz sarkaniem un oranžiem toņiem.
Netālu no ezera atrodas arhitektūras pērle.- XI gadsimta katedrāle Nikorcminda.

Tālāk mēs dosimies uz Črebalo ciematu. Brauciena laikā Jūs būsiet pārsteigti ar apkārtējās dabas skaistumu. Katrs reģions , kurp mēs dodamies, iepriecinās mūsu viesus ar jauniem un interesantiem ēdieniem. Rača regionā viesmīlībai tiek piešķirta īpaša vērība , un lai to iepazītu un pilnībā izbaudītu tās nianses ir nepieciešams kļūt par viesi vietējo saimnieku mājās. Vietējā vīna darītavā mūs uzcienās ar īstu Hvančkaras vīnu, jo tieši Račas regions ir vīnogu šķirņu Aleksandreuli un Mudželuguri dzimtene no kurām tiek darināts šis leģendārais vīns. Mūs iepazīstinās ar reģiona etnogrāfiju, uzcienās ar visgaršīgāko lobio, vietējo šķiņķi un tradicionālo maizi.
Brauciens uz tranzīta viesnīcu.
Nakts viesnīcā.

5 DIENA

Brokastis
Numuru atbrīvošana
Ceļojuma turpinājums pa Rača reģionu.
Pirmais apskates objekts būs “Mīlestības ūdenskritums”
Kādēļ šis ūdenskritums ir ieguvis šādu nosaukumu kļūst skaidrs , tiklīdz Jūs ieraugāt to -ūdenskritums veido sirdij lidzīgu apveidu -visiem zināmo mīlestības simbolu. Kā arī ūdenskritums atrodas pasakaini skaistā vietā, kurā iemīlies no pirmā acu skatiena. Tik tiešām Rača ir viens no skaistākajiem Gruzijas reģioniem. Tālāk mēs dosimies uz Cesi ciemu, lai iepazītos ar Barakoni Dievmātes baznīcu - galveno pareizticīgo baznīca Gruzijā.
Ceļš uz Boržomi.
Nakts viesnīcā.

6.DIENA

Brokastis.
Numuru atbrīvošana
Brauciens uz Gruzijas dienvidiem.
Pirmā pietura būs ,,Zaļais klosteris,, - viens no senākajiem vīriešu klosteriem Gruzijas teritorijā.
Līdz šodienai ir saglabājušās tikai daļa no klostera būvēm, un tās droši var dēvēt par senām un retām vēstures liecībām. Nosaukums “Zaļais klosteris” raisa iztēlē dzīvi klusā apvidū, tālu no nemierīgās pilsētas kņadas starp lieliem augstiem kalniem, bieziem zaļiem mežiem, straujas upes krastā. Zaļais klosteris neskatoties uz daudziem traģiskiem savas pastāvēšanas vēstures brīžiem, šodien turpina darboties un piesaista lielu svētceļnieku skaitu.
Turpinām ceļu uz pilsētu Ahalcihu, kurā atrodas mūsu ceļojuma galvenai apskates objekts – senais XIII gadsimtā celtais akmens cietoksnis Rabat. Tās nosaukums cēlies no arābu valodas un nozīmē nostiprinātu vietu. Tas redzams gandrīz no jebkuras vietas pilsētā.
Ieturam pusdienas.
Brauciens uz alu pilsētu Vardziju.
Vardizjas alu-klosteru komplekss tiek dēvēts par Gruzijas viduslaiku arhitektūras pērli Tā ir viena no izcilākajām apskates vietām . Unikālā alu pilsēta ir izcirsta Erušeti kalna sienā 1185 m augstumā . Leģenda vēstī ,ka valdniecei Tamārai šeit bija ierīkotas 366 istabas , lai ienaidnieki nevarētu noteikt kurā istabā ir viņas gultas vieta.
Pēc vēlēšanās vakariņas privātajā sektorā (pap.maksa). Šoreiz piedāvājam neparastu vakaru, jo iejutīsimies ne tikai viesu lomā, bet arī pabūsim par pavāriem. Vakara laikā saimniece mums pastāstīs par tradicionālajiem ģimenes vakariem. Omulīga gaisotne, gards ēdiens, kā arī Saperavi un Cinandali vīni padarīs mūsu atvadu vakariņas neaizmirstamas.
Nakts viesu mājās.

7.DIENA

Brokastis
Viesu māju atbrīvošana.
Dodamies uz Batumi.
Ierašanās Batumi.
Ekskursija pa Batumi.
Batumi ir ostas pilsēta Melnās jūras piekrastē un Adžārijas galvaspilsēta. Mūsdienās tā ir Gruzijas tūrisma
Centrs, kas piesaista ceļotājus ar savu vēsturisko centru.
Izmitināšana viesnīcā.
Nakts viesnīcā.

8 DIENA

Brokastis
Atpūta pie jūras.
Nakts viesnīcā.

9.DIENA

Agrā numuru atbrīvojums. (~ 02:00)
Transfers uz Batumi lidostu.
Lidojums Batumi - Rīga (~ 04:20 -06: 55)

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.