Atpūta Tenerifē ar ekskursijām
Interlux Travel

Atpūta Tenerifē ar ekskursijām

no 899

no 699

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 899 €   no 699 €
• Dzīvošana apart-viesnīcā 3* bez brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 899 €   no 699 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 068 €   no 868 €
no 899 €   no 699 €
• Dzīvošana apart-viesnīcā 3* bez brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 899 €   no 699 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 068 €   no 868 €
no 899 €   no 749 €
• Dzīvošana apart-viesnīcā 3* bez brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 899 €   no 749 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 068 €   no 918 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga -Tenerife - Rīga (airBaltic)
Dzīvošana apart-viesnīcā 3* bez brokastīm 8 dienas/ 7 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Transfērs (lidosta-viesnīca-lidosta)
Bagāža: rokas bagāža līdz 8 kg, nododamā bagāža 23 kg
Pasažieru nodevas
INTERLUX Travel pārstāvju ārvalstīs pakalpojumi

Ekskursiju-transporta Pakete 189 €

Ekskursiju brauciens uz Teides vulkānu
Apskates ekskursijas brauciens pa salu
Ekskursiju “Divu galvaspilsētu tūre”
Transporta apkalpošana
Grupas vadītāja pakalpojumi
PDF

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (informāciju par precīzu tikšanās laiku un vietu Jūs varat saņemt mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem/ Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma).

Lidojums no Rīgas uz Tenerifi.

Apmešanās viesnīcā 3 *, atpūta.

Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Apskates ekskursijas laikā Jūs iepazīstinās ar mūžīgā pavasara salu. Ik pēc 30 -40 kilometriem ainavas, daba un pat laika apstākļi radikāli mainīsies. Vienā dienā mēs apceļosim visu salu pa perimetru.

Mūsu pirmā pietura būs pilsētiņa - Santiago del Teide, kas atrodas pie Teno kalnu masīva pakājes, vīnadārzu un atdzisušas lavas veidojumu ielenkumā. Šeit, lauru koku ielokā, jūs apmeklēsiet vienu no senākajām baznīcām – San Fernando.

Nākamais mūsu programmas punkts būs slavenā Ikod de Loss Vinoss pilsēta, kuru pamatus 16.gs ielika spāņi. Pilsētas viduslaiku arhitektūra un mājīgā atmosfēra neatstās jūs vienaldzīgu. Tieši šeit aug slavenais pūķu koks , kurš tiek uzskatīts par vienu no vecākajiem dzīvajiem organismiem uz zemes.

Šajā pašā apkaimē atrodas vispopulārakie Tenerifes vīna pagrabi, kur var baudīt spilgtus vīna un liķiera garšu buķetes no visa arhipelāga, bet pauzes starp glāzēm mēs aizpildīsim ar kazas sieru un Moho mērci, ievārījuma un palmu medus degustāciju.

Pusdienas (tiek apmaksātas papildus)

Mūsu ekskursijas noslēguma punkts būs Candelaria - svētceļotāju centrs , no kura skatu laukuma paveras skaists skats uz okeānu. Pilsētas centrā atrodas grandiozā , Nuestra Señora de Candelaria baznīca kurā atrodas arhipelāga galvenā svētnīca - Virgen de la Candelaria statuja, savukārt krastmalā jūs sagaidīs 9 Tenerifes virsaišu statujas!

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

3. DIENA

Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Šo piesātināto ekskursiju droši var saukt par “Tūri pa divām galvaspilsētām”.

Santa-Krus-de-Tenerife - mūsdienu pavasara salas galvaspilsēta. Tās osta ir viena no nozīmīgākajām Spānijā. Santa-Krusas pilsēta atrodas Tenerifes austrumos. XIX gadsimtā pilsēta sāka strauji attīstīties: kuģi, kas devās uz Amerikas kontinentu, regulāri šeit apstājās pirms ilgā ceļojuma, un pateicoties tam ostas pozīcija pasaules navigācijas kartē ievērojami nostiprinājās. Tālāk mūsu ekskursija dosies uz San Andress , Plaija-de-Las-Teresitas – visgarākā salas pludmale ar baltajām smiltīm, kas atvestas no Sahāras. Visas ekskursijas laikā Jūs sagaidīs apburošas ainavas un visslavenākie skatu laukumi, pasakainie Laurisilvas meži -ar retiem augiem, neatkārtojama salas panorāma un skaistākie kalnu ceļi.

Mūsu ekskursijas pērle ir salas pirmā galvaspilsēta - Lagunas pilsēta. Tā ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā . Pēc Lagūnas tēla un līdzības vēlāk tika celtas daudzas koloniālās pilsētiņas visā Amerikas kontinentā.

Senlaicīgās bruģētās ieliņas, viduslaiku koloniālās pilis, katedrāle, daudzums restorānu, kafejnīcu un ekskluzīvu preču veikalu – viss minētais galvaspilsētas kolorīts būs mūsu ekskursijas dienas noslēgums.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

5. DIENA

Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brauciens uz Teides vulkānu ir īsts piedzīvojums. Kādreiz plūstošā, bet tagad sastingusī lava, izmirušie pelnu lauki, vulkānisko ainavu krāšņums, kas līdzinās Mēness un Marsa ainavām.

Mūsu ekskursijas laikā apmeklēsim vispopulārāko Spānijas nacionālo parku - Las Kanjadas. Krāsu daudzveidība, endēmiski augi, skatu laukums un, protams, visaugstākais Atlantijas okeāna punkts ir Teides vulkāns. Mēs dosimies uz milzīgā krāteri, kura apkārtmērs ir 80 km, pašā vulkāna katla centrā, kā to sauc vietējie iedzīvotāji, lepni stāv vulkāns Teide, kuras augstums ir 3718 m virs jūras līmeņa.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta

7. DIENA

Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Transfērs uz lidostu

Lidojums Tenerife-Rīga

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Оbligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 210.00€

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.