Liepāja - Saldus
Interlux Travel

Liepāja - Saldus

no 27

no 17

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 27 €   no 17 €
• Vieta autobusā
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 27 €   no 17 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 32 €   no 22 €
no 27 €   no 17 €
• Vieta autobusā
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 27 €   no 17 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 32 €   no 22 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Vieta tūristu klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu un latviešu valodā)

Ekskursiju-transporta Pakete 10 €

Ekskursija Liepājā un Saldu
PDF

1.DIEna

Izbraukšana no Rīgas uz Liepāju plkst. ~07:30 (precīzu laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapā 2 dienas pirms izbraukšanas).

Ierašanās Liepājā, kājāmgājēju ekskursija.

Liepāja – ostas pilsēta Baltijas jūras rietumu piekrastē, vienīgā pilsēta Latvijā, izņemot Rīgu, kas nodrošina sauszemes, gaisa un jūras satiksmes pakalpojumus. Liepājai ir ne tikai savs ģerbonis, bet arī himna, kas ir veltīta vējam, jūrai un brīvībai.

Pastaigas laikā vecpilsētā redzēsiet: Sv. Trīsvienības katedrāli, kurā var ieraudzīt milzīgas mehāniskās ērģeles, Sv. Annas baznīcu, Piejūras parku, kur atrodas koncerta skatuve, bijusī pirts, kā arī „Spoku koks” – piemineklis slavenajai Latvijas rokgrupai „Līvi”.

Brīvs laiks.

Apmeklējot Karostas muzeju, Jums ir iespēja kļūt par interaktīva šova dalībnieku, jo muzejs atrodas kādreizējā cietuma telpās. Ekskursijas laikā dalībniekiem būs iespēja iejusties ieslodzīto lomā, kā arī iepazīties ar interesantiem un šokējošiem faktiem par cietumu.

Pēc vēlēšanās piedāvājam aizraujošu piedzīvojumu - ekskursiju “Siļķu brāķa noslēpums” (pap.maksa 7 ). Nepilnas stundu garā, maģiskā un izzinošā piedzīvojumā , apmeklētāji, spilgtu stāstu pavadībā, paši piedaloties dažādās aktivitātēs, izzina kultūrvēsturi, sajūt Liepājas vērtības, izklaidējas un finālā arī nobauda gardu zivju maltīti (pap.maksa par maltīti 3-5 ), (bērniem līdz 12 gadiem vecāku pavadībā ieeja bezmaksas).

Liepājas ziemeļu forti ir Liepājas cietokšņa sastāvdaļa.Ziemeļu forti Baltijas jūras krastā ir tikai neliela, bet ļoti iespaidīga daļa, kas saglabājusies no 19. un 20. gadsimtu mijā būvētā Liepājas cietokšņa.

Došanās uz Saldu.

Saldus ir neliela, bet diezgan slavena pilsēta, kas atrodas Latvijas dienvidrietumos, kas atrodas Cieceres upes krastā.

Saldus, pirmkārt, ir slavena, pateicoties šeit ražotiem saldumiem, piemēram, saldējumam, jo šeit to gatavo no īstā piena. Vēl viens populārs saldums — slavenā konfekte „Gotiņa”, kuru ražo, izmantojot senās tehnoloģijas.

Nozīmīgi tas, ka tieši Saldū ir dzimis slavenais latviešu mākslinieks Jānis Rozentāls. Tāpēc pilsētā ir muzejs, kas ir nosaukts viņa vārdā, kā arī ir J.Rozentāļa piemineklis. Vēl pilsētas viesiem ļoti patīk piemineklis ar neparastu nosaukumu „Medus lāse”.

Brīvs laiks.

Došanās uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.