Lidojums uz Maltu (NO TALLINAS)
Interlux Travel

Lidojums uz Maltu (NO TALLINAS)

no 639

no 439

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 669 €   no 469 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 669 €   no 469 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 818 €   no 618 €
no 669 €   no 469 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 669 €   no 469 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 818 €   no 618 €
no 639 €   no 439 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 639 €   no 439 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 788 €   no 588 €
no 639 €   no 439 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 639 €   no 439 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 788 €   no 588 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Tallinn – Malta - Tallinn
Rokas bagāža - 1 neliela soma (40 х 25 х 20 cm)
7 naktis *** viesnīcā/ 6 brokastis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta

Ekskursiju-transporta Pakete 169 €

Ekskursijas brauciens uz Valettu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)
Ekskursijas brauciens uz Mdinu
Ekskursijas brauciens Maltas salas dienvidu daļā
Ekskursijas programma „Bruņinieku pilsētas”
PDF

1. DIENA

Lidojums Tallina - Malta

Ierašanās Maltā.

Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

2. DIENA

Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu — Valletu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Pilsētas pamatus ir ielicis Dižais Hospitaljēru ordeņa Maģistrs — Žans Parizo de la Valleta, kas arī devis nosaukumu jaunai galvaspilsētai 1566. gada martā. Mūsdienās Valleta ir arhitektu un militāru inženieru mākslas darbs, nelielā teritorijā satilpinot gan pilis, gan aizsargbastionus. Uz doto brīdi Valleta ir vienīga galvaspilsēta Eiropā, kas sākumā tika uzcelta uz papīra, un tad kādreiz neapdzīvotā zemesragā. Ekskursijas sākumā apmeklēsim augšējos Barakkas pilsētas dārzus, no kurienes paveras lieliskā Lielās Ostas panorāma. Pēc tam dosimies pastaigā pa pilsētu, apstājoties pie ievērojamākām celtnēm, kuras uzcēla Hospitaljēru ordeņa bruņinieki. Protams, ka apmeklēsim arī Sv. Jāņa katedrāli (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~10 €), kur ekspozīcijā atrodas vairāki Karavadžo mākslinieka darbi. Ekskursija beigsies pie Varenu Maģistru pils.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras.

3. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens uz viduslaiku Maltas galvaspilsētu - Mdinu.
Kādreiz šajā vietā esot bijusi plaukstošā romiešu pilsēta, tad arābu laikos Mdina ir pārtapusi par citadeli, bet pēc spāņu atnākšanas — par greznu viduslaiku galvaspilsētu, kur vietējo bagātnieku majestātiskas pilis eksistē blakus klosteriem un mazām kapelām — ne jau velti karalis Alfonso dēvējis Mdinu par pērli savā kronī. Galvenā iela aizvedīs mūs uz Mdinas bastioniem, no kurienes paveras lielisks skats praktiski uz visu Maltu. Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Ta-Ali amatniecības centru, kur tiek ražoti praktiski visi suvenīri. Būs iespēja pavērot meistaru darbu, kā arī iegādāties stikla, sudraba un keramikas izstrādājumus.
Atgriešanās viesnīcā. Brīvs laiks.
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programmu „Paslēptie Maltas dārgumi” - papildu maksa 40 € (minimāls tūristu skaits, lai ekskursija notiktu: 15 cilvēki) (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~12 €).
Sv. Antonija botāniskais dārzs, kas atrodas Attard pilsētā, tika dibināts 17.gs. sākumā. Dārzā ir ļoti liels augu skaits, kas nav raksturīgs Maltai. Šeit aug palmas, cipreses, brīnišķīgas puķes; mauriņos lepni pastaigājas pāvi, bet dīķos lēnām peld gulbji.
Mosta ir viena no senākajām Maltas pilsētām, kaut gan izskatās diezgan tradicionāli. Šeit atrodas viena no iespaidīgākajām katedrālēm Eiropā – Rotonda Mosta, kas ir slavena ar tās izmēriem un likteni. Katedrālē vienlaicīgi var justies komfortabli 2 000 ticīgo. Katedrāles arhitektūras projekta pamatā ir Romas Panteona plāns. 1942. gadā uz katedrāles jumta nokrita divas bumbas, viena no tām ir izlauzusi katedrāles kupolu un iekrita iekšā, kur tajā laikā ir notikusi mise, 300 cilvēkiem to redzot savām acīm. Neviena no bumbām tā arī neuzsprāga, kas tiek uzskatīts par brīnumu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~2 €).
Parisio pils atrodas Našaras pilsētā, tā tika celta 19.gs. beigās. Apkārt pilij atrodas grezni dārzi, pateicoties šo dārzu skaistumam pils ir ieguvusi savu neoficiālo nosaukumu „Maltas Versaļa” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~10 €).
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Brīvdiena, atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam kruīzu ap Maltu (piemaksa 40 eiro – cenā iekļautas pusdienas un dzērieni; kruīzs tiek rīkots, ja ir pieteikušies ne mazāk par 15 tūristiem).
Šajā aizraujošajā kruīzā jūs varēsiet aplūkot tos apskates objektus, kuri ir noslēpti no tūristu acīm, kas ceļo ar autotransportu pa Maltu. Tās ir Dingli cēlās klintis, to augstums sasniedz 250 metrus, Papaja jūrnieka ciems, kurš tika celts amerikāņu komēdijas filmēšanai. Šeit vienu no savām galvenajam lomām atveidoja Robins Viljams. Bet galvenais - šajā kruīzā jums būs iespēja iepazīties ar valsts trešo salu – Komino un nopeldēties zilajā lagūnā
Nakts viesnīcā.Brokastis.

5. DIENA

Brokastis.
Ekskursijas brauciens Maltas salas dienvidu daļā.
Ekskursija aizvedīs mūs uz Marsašloka zvejnieku ciematiņu, kur tieši gar līča krastu ar krāsainām zvejnieku laivām stiepjas tirdzniecības rinda. Tālāk dosimies uz slaveno Zilo Grotu, kur var doties nelielā izbraukumā ar laivu un apskatīt virkni grotu ar tirkizzilajiem ūdeņiem un varenām piekrastes klintīm (izbraukums ar laivu tiek apmaksāts papildus pēc vēlēšanās ~ 8 €).

Dienas turpinājumā ekskursijas brauciens „Bruņinieku pilsētas”.

Jūs izbrauksiet cauri trim pilsētām, kas ne reizi vien ir izturējušās ienaidnieku uzbrukumus: Sengleja, Kospikua un Vittoriosa, kur sākumā, ierodoties Maltā 1530. gadā, apmetās Hospitaleru Ordenis. Redzēsim arī pirmās pilis, kapelas, Inkvizitora pili, pirmos nocietinājumus un Ordeņa galeru piestātnes vietu.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras.

6. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Gozo salu (papildu maksa 45 € (prāmja biļete ir iekļauta cenā)).
Pēc 20 min. ilgas pārceltuves ar prāmi , mēs it kā nokļūstam citā pasaulē. Gozo ir zaļāka un mierīgāka sala, dzīve te plūst mēreni, saskaņā ar sen izveidotajām tradīcijām. Bet apskates objektu ziņā Gozo nemaz nav sliktāka par Maltu! Šeit atrodas senākais neolītisks komplekss Džgante (ieejas biļetes par papildus maksu 8 €). Īpašas uzmanības cienīga ir baznīca Ta-Pinu, kur atrodas brīnumaina svētbilde. Šodien tā ir svētceļojumu vieta ne tikai maltiešiem, bet arī iebraucējiem. Brauciens uz Gozo būtu nepilnīgs bez vietas, kur pavisam nesen ir atradies Zilais logs – unikāls dabas brīnums. Eksistējot vairākus gadu tūkstošus, logs ir sagruvis 2017. gada 13. martā. Pēc vēlēšanās, brauciens ar laivu (papildu maksa ~4 €).
Iepazīšanās ar Gozo turpināsim salas galvaspilsētā – Viktorijā, kuru vietējie iedzīvotāji pēc ieraduma sauc par Rabatu, bet augšējo nocietināto daļu – Citadella. Brīvajā laikā tur var nogaršot tradicionālās maltiešu uzkodas – vietējo sieru, sautētu trusi, olīvas, maizi ar tomātiem, kaperiem un olīveļļu un protams, nobaudīt to kopā ar glāzi vietējā vīna.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras

7. DIENA

Brokastis.
Atpūta pie jūras.

8. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Malta - Tallina

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Nododamā bagāža 20 kg Tallina - Malta 50.00€
Nododamā bagāža 20 kg Malta - Tallina 50.00€
Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos 3* viesnīcas numuriņos 240.00€
Nododamā bagāža līdz 10 кg Tallina - Malta 35.00€
Nododamā bagāža līdz 10 кg Malta - Tallina 35.00€
Priority līdz 10 кg Tallina - Malta 25.00€
Priority līdz 10 кg Malta - Tallina 25.00€
Ekskursijas braucienu uz Gozo salu (prāmja biļete ir iekļauta cenā) 45.00€
Ekskursiju programmu „Paslēptie Maltas dārgumi” (minimāls tūristu skaits, lai ekskursija notiktu: 15 cilvēki) (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~12 €) 40.00€
Ekskursiju programma "Maltas slēptie dārgumi”(ekskursija tiek rīkota, ja ir pieteikušies ne mazāk par 15 tūristiem) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 12 eiro) 40.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Viesnīcas Maltā var pieprasīt depozītu 50 € apmērā, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām
City tax naktī no cilvēka - 0.50 €

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.