Singapūra, Malaizija, Taizeme (Krabi province)
Interlux Travel

Singapūra, Malaizija, Taizeme (Krabi province)

no 1 349

no 1 249

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 1 349 €   no 1 249 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 349 €   no 1 249 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 728 €   no 1 628 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Singapūra-Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg
Bagāža: līdz 23 kg. *Pievēršam Jūsu uzmanību, ka iekšējais lidojums Kualalumpurā – Krabi - Singapūra - atļautais bagāža svars - līdz 15 kg.
Dzīvošana 3* viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā) - 17 naktis / 16x brokastis
Grupas vadītāja pakalpojumi
Pasažieru nodevas
Lidojums Krabi-Bangkoka

Ekskursiju-transporta Pakete 399 €

Transporta apkalpošana
Transfērs Singapūra - Kualalumpūra
Apskates ekskursija Singapūrā (2 daļas)
Apskates ekskursija Kualalumpūrā
Ekskursijas programma „Krabi pērles”
Ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma - 20 EUR)

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas
(pēc vēlēšanās)

Ekskursijas brauciens uz Kuala Selangor (brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa) 69.00€
Ekskursija „Nakts Singapūra” 39.00€
Ekskursijas braucienu ar kuteri uz Hong salu (piemaksa 45 €, sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu) 45.00€
Ekskursija Bangkokā 35.00€
PDF

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms ceļojuma).

Lidojums Rīga - Stambula

Transfērs uz viesnīcu, atpūta.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija Stambulā (papildu maksa: 35 €)
Ekskursijas laikā mēs dosimies uz Veco pilsētu, redzēsim Zilo mošeju (Sultanahmeta mošeja), hipodromu, Svētas Sofija baznīcu, Topkapi pili (ārējais apskats).

Pastaigāsimies pa Taksimas laukumu un Stambula Arbatu - Istiklal iela, kur atrodas vairāki veikali, kafejnīcas, restorāni, ielas muzikanti un suvenīru tirgotāji. Šeit var ilgi pastaigāties un izbaudīt īsta Stambula atmosfēru.

Transferts uz lidostu.Lidojums Stambula - Singapūra.

3. DIENA

Ierašanās Singapūrā.

Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā (1. daļa).

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci.

Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā (2. daļa).

Brīvs laiks. Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.

Futūristisks botāniskais dārzs “Gardens by the Bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~ 226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Brauciens uz Kualalumpūru (Malaizija).

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

5. DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija Kualalumpūrā.

Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.

Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.

Brīvs laiks.

Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 69 €, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa).

Batu alas - Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu no tām - skaistākais dabas piemineklis - Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.

Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Krabi provinci – iekšzemes lidojums Kualalumpūra - Krabi (lidojums Kualalumpūra-Krabi / Krabi-Singapūra – no 150 €/ no cilvēka (ieskaitot bagāžu 15 kg) – obligāta piemaksa!).

Krabi ir viena no Taizemes provincēm, kas atrodas valsts dienvidos, Andamanu jūras piekrastē. Province ir slavena ar skaistām pludmalēm, karsta klintīm, kas izslējās no ūdens, gleznainām tropiskām salām, lietus mežiem, alām.

Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

7. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens „Krabi pērles”.

Dienas sākumā mēs apmeklēsim „Tīģera alas templi”, kas ir viens no slavenākajām apskates vietām šajā provincē. Savu nosaukumu templis ir ieguvis pateicoties klintij, kura augstums ir 270 m, kas atgādina šī zvēra nagu, zem kuras templis arī atrodas. Templī ir ļoti daudz Budas un tīģeru statuju, bet vienā nelielā alas telpā ir Budas pēdas nospiedums. Bet lielāka daļa tūristu šeit nāk ne jau tempļa dēļ, bet „attīrīšanas ceļa” dēļ, kas atrodas netālu no tempļa. Tas vijas no kalna pakājes līdz virsotnei, kas atrodas 600 m augstumā. Lai uzkāptu līdz Budas statujai, jāpārvar 1237 pakāpieni, nesagatavotam cilvēkam tas parasti aizņem 30-40 minūtes. Uzkāpjot kalnā, Jūs varēsiet izbaudīt lielisku panorāmu, raugoties praktiski uz visu Krabi provinci.

Tālāk ir termālu avotu apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Avotos ir minerālvielas, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu, ūdenim ir dažādi temperatūras režīmi (no 28 līdz 45 grādiem). Pelde šajos ūdeņos palīdz mazināt stresu, uzņemt pozitīvu enerģiju un atjaunot spēkus pēc kāpiena kalnā.

Pēdējais šī maršruta pieturpunkts ir Smaragda ezera apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Ezers atrodas gleznainā teritorijā, pār kuru ir uzstādīti nelieli koka tiltiņi. Ieejot objektā, pirmais, ko redzēsim būs vēl viens ezers – Kristāla ezers ; raugoties tajā, rodas iespaids, ka lietus meži aug tieši no ezera dibena. Smaragda ezeram ir mākslīgā izcelsme. Ūdenstilpne tika piepildīta ar ūdeni, kas ir bagāts ar minerālvielām, piešķirot ūdenim satriecošu smaragdzaļu krāsu. Maz tādu cilvēku, kas varēs pretoties peldei šajā ezerā.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

9. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

10. DIENA

Brokastis.

Ekskursija Phi-Phi salās (salas ir iekļautas nacionālā parka teritorijā, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bati papildus tiek apmaksāts arī kuģītis, niršanas aprīkojuma noma - 20€)

Šī ekskursiju programma ir viena no populārākajām tūristu vidū. Mēs redzēsim Maya Bay lagūnu no Leonardo Di Caprio filmas „Pludmale”. Dosimies uz Vikingu alu – gleznainu vieta, kur dzīvo neskaitāmi daudz bezdelīgu. Pa ceļam uz nākamo salu apstāsimies, lai izbaudīt zemūdens pasakainās ainavas snorkojot. Nākamais pieturas punkts - lagūna Pile, kuru dēvē arī par mūžīgas jaunības lagūnu. Kā vēstī leģenda, katrs kurš nopeldēsies šīs lagūnas ūdeņos atgūs savu jaunību. Lagūna ir paslēpta no ziņkārīgo acīm aiz klintīm un džungļu košā zaļuma.

Mūsu ekskursijas noslēgumā dosimies uz pasakaini skaito Bambusa salu (Bamboo Island). Iespējams, ka tieši balto smilšu un neskaitāmo palmu dēļ šo vietu salīdzina ar Bounti salu no populārās reklāmas.

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta.

Nakts viesnīcā.

11. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

12. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

13. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanas piedāvājam braucienu ar kuteri uz Hong salu (piemaksa 45 €, sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu).

Ekskursijas brauciens ar kuteri uz Hong Krabi salu
Mēs apmeklēsim mazās un gleznainās Pak-Bia un Lao Lading saliņas, kuras apskauj romantiskas lagūnas ar kristāli dzidru ūdeni. Šeit mēs pieturēsim pludmalē , lai atpūstos un izbaudītu snorkingu un skatu uz stāvajām kaļķakmens klintīm, zaļajiem džungļiem, balto pludmali ar tirkīza zilo ūdeņi.
Tālāk ceļš ved mūs uz Hong Krabi salu. Tāpat kā kaimiņos esošā Phi-Phi sala, arī Hong Krabi sala ir iemūžināta uz kino ekrāna, šeit tika filmētas vairākas pasaulē populāras filmas
Ekskursijas programmas nobeigumā mēs apmeklēsim pludmali ar romantisko nosaukumu Paradise.
Nakts viesnīcā.

14. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

15. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz lidostu.

Lidojums Krabi - Bangkoka
Pēc vēlēšanās ekskursija Bangkokā (par pap.maksu 35 €)
Bangkoka ir viena no apmeklētākajām Dienvidaustrumāzijas pilsētām. Tā ir izaugusi no maza tirdzniecības ciematiņa, bet 18. gs beigās pēc Ajutajas, tā laika
valsts galvaspilsētas nopostīšanas ieņēma Taizemes galvenās pilsētas lomu.

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

16. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz lidostu.

Lidojums Bangkoka - Singapūra

Pēc vēlēšanās, piedāvājam ekskursiju „Nakts Singapūra” (papildu maksa 39 €).

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

17. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Singapūras lidostu.

Lidojums uz Stambulu
Transfērs uz viesnīcu, atpūta.

18. DIENA

Numuriņu atbrīvošana. Transferts uz lidostu.

Lidojums Stambula - Rīga

Ierašanās Rīgā.

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Ja jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu viesnīcas vienvietīgajos numuriņos 300.00€
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 100.00€
Obligāta piemaksa - Iekšzemes lidojums Kualalumpūra – Krabi (ieskaitot rokas bagāžu līdz 7 kg; nododamo bagāžu 15 kg) no 150.00€

Papildus tiek apmaksāts

Tūristu nodeva Kualalumpūrā - 10 RM (~2,3 €)/numuriņš/naktī
Taizemē jāveic nodeva par ATTA un IATA licenci aptuveni 5 € no personas

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Tailandā ir pieņemts pateikties vadītājiem un gidiem dzeramnaudu, aptuveni 15 dolārus par visu tūri.

Cenā nav iekļauts

Singapūrā ir pieņemts pateikties šoferim ar nelielu dzeramnaudu -0,5 SGD dienā par cilvēku
Piemaksa par dzīvošanu 4* viesnīca no 180 € no cilvēka visā periodā

Svarīga informācija

Latvijas Republikas nepilsoņiem ir nepieciešams vīzu noformēt pirms brauciena! Vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām.
Latvijas Republikas nepilsoņiem vīza uz Malaiziju - vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām. Cena no 180 €
Latvijas Republikas nepilsoņiem vīza uz Singapūru - vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām. Cena no 160 €
Valsts nodeva par izmitināšanu viesnīcā Singapūrā (~3 EUR cilv/nakt)
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.