AVIOTŪRE UZ BALI (12 dienas)
Interlux Travel

AVIOTŪRE UZ BALI (12 dienas)

no 1 099

no 899

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 1 099 €   no 899 €
• 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 099 €   no 899 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 250 €   no 1 150 €
no 1 099 €   no 899 €
• 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 099 €   no 899 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 250 €   no 1 150 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga – Bali – Rīga (Turkish Airlines)
Rokas bagāža līdz 8 kg (izmērs: 56 x 45 x 25 cm)
Nododamā bagāža līdz 23 kg
9 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numurā)
Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursiju-transporta Pakete 299 €

Ekskursijas brauciens „Ziemeļu skaistums”
Apskates ekskursija Bali salā
Ekskursija salas dienvidu daļā
Ekskursija „Eksotiskais kaleidoskops”
Transfērs uz Bali Safari dzīvnieku parku (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, sākot no ~ 60 maksājums tiek veikts rūpijās)
Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
PDF

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma).

Lidojums Rīga - Bali (Rīga - Stambula/Stambula - Bali).

2. DIENA

Ierašanās Bali salā. Došanās uz Ibis Styles Bali Benoa*** viesnīcu (vai tāda pašā līmeņa viesnīcu), kas atrodas vien 12 km attālumā no lidostas. Viesnīca Ibis Styles BALI Benoa atrodas gleznainā rajonā Tandžua Benoa plaši pazīstamajā tūristu atpūtas zonā.

Tūristiem tiek piedāvāti lieli numuri ar mūsdienīgu dizainu, bezlimita Wi-Fi, restorāns, bārs, baseins, SPA centrs, fitnesa centrs un trīs konferenču zāles.

Netālu no viesnīcas atrodas nacionālais golfa klubs Bali, daži tirdzniecības centri, galerijas un restorāni. Izmitināšanā viesnīcā “Ibis Styles Bali Benoa” ir ērta, jo Jūs no turienes ātri varat tikt līdz Uluvatu templim un pasakainām pludmalēm, piemēram, tādai kā Dreamland pludmale.

Bali ir viena no šarmantākajām un populārākajām Malajas arhipelāga Indonēzijas salām, īstā pasaka klātienē, brīnišķīga vieta, kuru klāj smaragdzaļas rīsa lauku terases un kanēļkoku meži ar smaržīgiem ziediem. Gaisa temperatūra uz salas novembrī ir +28 - 30ºC, bet ūdens temperatūra jūrā - +28 grādi. Pirmkārt, ceļotājus vilina tās krāšņa un daudzveidīga daba, kā arī lieliskas smilšu pludmales ar nomierinošu viļņu šalkoņu.

3. DIENA

SAPŅU SALA

Brokastis.

Apskates ekskursija Bali salā. Bali ir maģiskais baudas avots jebkurai gaumei: ekstrēmais, izzinošais, mierīgs un netraucēts.

Ekskursijas laikā apmeklēsim slaveno amatnieku ciematiņu Ubud, kur varēsim iegūt informāciju par Bali salā izplatītajiem arodiem. Jums būs iespēja redzēt, kā strādā sudraba meistari.

Tālāk dosimies uz svētā ūdens templi – Tirta Empul, kur atrodas slavenais avots, kas, pēc nostāstiem, atbrīvo no slimībām ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli. Galvenā visa kompleksa īpatnība ir trīs peldbaseini, kur var nomazgāties, jo apakšā atrodas avots ar dzidru, tīru ūdeni. Šajā pašā teritorijā atrodas suvenīru tirgus, kur var iegādāties skaistās lietas, kaulējoties.

Redzēsim arī Gugung Kavi dinastijas ģimenes kapliču, kas ir izcirsta tieši klintī! „Zviedru galda” pusdienas par ~8 EUR skatu laukumā ar panorāmu uz vulkānu, kas slejas augšā 1717 m augstumā.

Pēc pusdienām dosimies baudīt jaunās tējas un kafijas šķirnes kafijas plantācijās. Šeit varēs ne tikai baudīt dažādas kafijas un tējas šķirnes, bet ieraudzīt arī slaveno zvēriņu, kas ražo dārgāko kafiju pasaulē - Luwak.

Tālāk seko tempļa Pura Besakih apskate. Šis templis ir galvenais salas templis, kas atrodas pašā Agung kalna pakājē, 1000 m virs jūras līmeņa. Šo templi dēvē par „tempļu māti” un faktiski tas ir vesels komplekss. Vissvarīgākais šajā tempļu kompleksā ir centrālais templis Pura Peneteran Agung, pie kura galvenās ieejas ved kāpnes, kuras bagātīgi rotā dēmoni-apsargi. Bali salas iedzīvotāji godā Besakih. Ticība tam, ka Besakih ir svētā vieta, visvairāk ir nostiprinājusies tad, kad 1963. gadā spēcīgās Agung vulkāna zemestrīces rezultātā templis cietis pavisam nedaudz. Lavas plūdi tecēja dažu metru attālumā no tempļa, neskarot svarīgas tempļa celtnes.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.

5. DIENA

ZIEMEĻU SKAISTUMS

Brokastis. Šodien dosimies salas ziemeļos ekskursijā „Ziemeļu skaistums”. Sākumā apmeklēsiet otru lielāko Bali salas templi — Taman Ajun (kas tulkojumā nozīmē „dārza šūpoles”). Templis tika uzcelts aptuveni 1740. Gadā. Tempļa celtnes, saskaņā ar arhitektu idejām, ir Bali vulkānu kopijas. Pēc tempļa apmeklējuma kafijas pauze un ceļš līdz templim Beritan ezerā — Ulun Danu. Lielākajā daļā salas fotogrāfiju attēlo tieši šo templi. Brauciena noslēgumā Jūs gaida skaistā saulrieta sagaidīšana Tanah Lot templī.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA  

Brokastis.

Atpūta pie jūras. Brīva diena.

7. DIENA

EKSOTISKAIS KALEIDOSKOPS

Brokastis. Došanās ekskursijā „Eksotiskais kaleidoskops”. Šodien dienu sāksim, apmeklējot šokolādes fabriku.

Ekskursijas sākumā būs izzinošs stāsts, Jums parādīs kakao pupiņas gan svaigā, gan grauzdētā veidā, pastāstīs par šokolādes izgatavošanas procesu, tālāk sekos degustācija.

Fabrikā tiek ražota šokolāde ar vairāk nekā 20 garšām: ar kokosriekstu, ananāsu, citronmētru, ingveru, augļiem un riekstiem, kanēli, piparmētru, čili, dzērvenēm, jūras sāli, krustnagliņām, banānu čipsiem, godži ogām u.c.   

Pēc tam dosimies uz Džatiluvi rīsu terasēm, kas ir autentiska Bali rota, jo terases izvietotas kaskāžu formā, vēršoties vairāku simtu metru garumā. Sākot ar 2012. gadu, rīsu terases ir UNESCO aizsardzībā.

Mūsu pēdējā pieturvieta – Taureņu parks. Parka kopējā platība ir 3000 kv. m., padarot to par lielāko Āzijā. Šeit dzīvo 15 dažādu sugu taureņi, kā arī dažādi kukaiņi, zirnekļi.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

8. DIENA

DIENVIDU SKAISTUMS

Brokastis. Ekskursijas laikā redzēsim vienu no skaistākajām Bali pludmalēm – Pandava pludmali. Pludmale apbur ar tās klintīm un tajā cirstajām nišām, kur atrodas mistiskās statujas.

Tālāk apmeklēsim GWK parku, kas tika nodēvēts tā par godu tā arī nepabeigtajam pasaulē augstākās statujas celtniecības projektam – „Hinduistu Dievs Višnu sēž virsū Garuda putnam”. Jūs redzēsiet atsevišķos šī projekta fragmentus.

Nākamā pietura ir Uluvatu templis (ieejas biļete), kas atrodas 90 m augstās klints malā un pieder svētajiem Bali tempļiem. Brauciena noslēgumā, pēc vēlēšanās, varēsiet ieturēt vakariņas Džimbarānā ar skaistiem okeāna skatiem. Vakariņas pēc vēlēšanās (cenu precizēt pie grupas vadītāja).

 Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

9. DIENA

AUSTRUMU NOSLĒPUMI

Brokastis.

Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, ekskursija „Austrumu noslēpumi” (papildu maksa 30 €, lai ekskursija notiktu, min. tūristu skaists: 15 cilv.).

Maršruts: pludmale ar melnām smiltīm (bilde pludmalē), Natural Salt Maker apmeklējums, kas ir vieta okeāna piekrastē, kur var redzēt sāls iztvaicēšanas procesu no jūras ūdens. Pēc vēlēšanās , iespēja iegādāties sāli (1 €). Redzēsim Goa Lava sikspārņu templi-alu, Tirta Ganga ūdens pili, atpūta skaistākajā Bali salā – White Sand Beach. Pa ceļam uz šo pludmali, būs iespēja redzēt pērtiķu koloniju un pabarot tos.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

10. DIENA

MAĢISKAIS BALI

Brokastis. Došanās ekskursijā „Maģiskais Bali” (papildu maksa 30 €, lai ekskursija notiktu, min. tūristu skaists: 15 cilv.).

Mūsu pirmā pieturvieta – šūpoles. Tā ir ļoti populāra izklaide Bali salā.

Visas šūpoles ir vērstas uz ieleju ar augstiem kokiem un skatu uz upi, padarot šo atrakciju par neaizmirstamu, pateicoties emocijām un skaistām bildēm. Šeit atrodas 8 šūpoles dažādiem adrenalīna līmeņiem, ar 10-60 m augstumu virs zemes.

Tālāk seko svētā Pērtiķu meža apmeklējums. Šeit atrodas brīnumainie koki, strauja kalna upe, kā arī ļoti daudz pērtiķu, kas ir īstie šī meža saimnieki. Jums būs iespēja tos pabarot ar banāniem.

Pēc pusdienām – Tegenungan ūdenskrituma apmeklējums. To dēvē par slepeno ūdenskritumu, jo to ir noslēpusi pati daba. Daudzi ceļotāji pabrauc tam garām, nemaz nenojaušot, ka šeit tas ir. Ūdenskrituma augstums ir aptuveni 20 m. Ūdenskritums nav kalnu ieskauts, kā tas mēdz būt ar citiem Bali salas ūdenskritumiem. Ceļš pie tā ved cauri rīsu laukiem.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

11. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Brīvs laiks, iespēja iegādāties suvenīrus, ieturēt pusdienas. Transferts uz lidostu.

Lidojums Rīga - Bali (Bali - Stambula / Stambula - Rīga).

12. DIENA

Ierašanās Rīgā.

 

Aptuvena ieejas biļešu cena vietējā valūtā:

Apskates ekskursija Bali: Gunung Kavi - 20.000Rp/no cilvēka; Tirta Empul - 25.000Rp\no cilvēka; iebraukšana Batur (Kintamani) vulkāna un ezera skatu laukumā\- 35.000Rp/no cilvēka; Pura Besakih - Rp. 60.000/no cilvēka;

Ziemeļu skaistums: Taman Ajun - 30.000Rp/no cilvēka; Ulun Danu Beratan ezerā - 50.000Rp/no cilvēka; Tanah Lot - 60.000Rp/no cilvēka;

Eksotiskais kaleidoskops: Taureņu parks - Rp. 100.000/no cilvēka; Šokolādes fabrika - Rp. 100.000/no cilvēka; Džatiluvi - Rp. 50.000/no cilvēka;

Ekskursija salas dienvidu daļā Pandava pludmale - 15.000Rp/no cilvēka; parks GWK - 125.000Rp/no cilvēka;

Templis Uluvatu klints kraujā -  50.000Rp/ no cilvēka;

Austrumu noslēpumi: Tirta Ganga - 40.000Rp/no cilvēka; White Sand Beach pludmale - 10.000Rp/no cilvēka

Maģiskais Bali: šūpoles -350.000 Rp /no cilvēka;  Pērtiķu mežs - 80.000 Rp /no cilvēka.;

Tegenungan ūdenskritums - Rp. 20.000 Rp /no cilvēka.

 

Riga (RIX)✈Istanbul (IST) SA 16 Apr 19:45-22:40 / TK1776
Istanbul (IST)✈Bali (DPS) SU 17 Apr  02:10-19:30 / TK66

Bali (DPS)✈Istanbul (IST) TU 26 Apr 21:00-04:50 / TK67
Istanbul (IST)✈Riga (RIX) WE 27 Apr 08:35-11:30 / TK1757

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Ja ir ilgstošās pārsēšanās (vairāk nekā 9 stundas), piedāvājam apmesties viesnīcā Stambulā (viena vieta divvietīgā numurā) 30.00€
Оbligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 200.00€
Ekskursijas "Austrumu noslēpumi" 30.00€
Ekskursijā „Maģiskais Bali” 30.00€
Piemaksa lidojumiem no Tallinas 100.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā
Pēc pieprasījumā piedāvājam izmitināšanu 4* - 5* viesnīcās:

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
1 x pusdienas Bali salā ~ 5-20$ no cilvēka

Svarīga informācija

Latvijas Republikas nepilsoņiem ir nepieciešams vīzu noformēt pirms brauciena! Vēstniecība pieņem lēmumu par vīzas izdošanu 2 līdz 3 mēnešu laikā. Vīzas cena no 200 EUR (cenu precizēt uz momentu, kad tiek iesniegti dokementi vīzas formēšanai)
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs