Vācijas Ziemassvētku gadatirgi
Interlux Travel

Vācijas Ziemassvētku gadatirgi

no 399

no 299

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 399 €   no 299 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 399 €   no 299 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 478 €   no 378 €
no 399 €   no 299 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 399 €   no 299 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 478 €   no 378 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana 3* viesnīcās - 4 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Ekskursiju-transporta Pakete 99.00 €

Transporta pakalpojumi
Brauciens uz Rēgensburgu
Ekskursija Nirnbergā
Brauciens uz Rotenburgu
Ekskursija Bambergā
PDF

Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma

1. diena

Izbraukšana no Rīgas agri no rīta, ap 03:30 - 04:30. Mēs sākam savu aizraujošo ceļojumu caur Polijas skaistajām ziemas ainavām. Dienas garumā mūsu ceļš būs piepildīts ar iespaidiem un ilgām ieraudzīt Ziemassvētku pilsētu brīnumus.

Vakarā ierodamies 3 * viesnīcā.

Izmitināšana, atpūta

2. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Pēc brokastīm dodamies uz Nirnbergu – pilsētu ar vairāku gadsimtu vēsturi. Šauras ieliņas, skaisti laukumi, senas ēkas un brīnišķīgi saglabājušies pieminekļi. Nirnberga ir slavena arī ar saviem kultūras dārgumiem - slaveno Nirnbergas pili, Svētā Sebalda katedrāli un daudziem citiem vēstures pieminekļiem. Ja meklējat unikālu Ziemassvētku atmosfēru, tad Nirnberga ir ideāla vieta. Šeit atradīsiet vienu no senākajiem un krāšņākajiem Vācijas Ziemassvētku gadatirgiem, kur katrs kiosks ir dāvanu, rotaslietu un gastronomisku baudu krātuve. Šeit mēs iejutīsimies svētku atmosfērā, baudot ielu mākslinieku priekšnesumus, gardas delikateses un pārsteidzošo Ziemassvētku atmosfēru.

Brauciens uz 3* viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

3. diena

Brokastis.

Brauciens uz Rēgensburgu

Rēgensburga - skaista viduslaiku Bavārijas pasaku pilsēta. Mēs jūs aicinām doties neaizmirstamā ceļojumā pagātnē. Šeit mūs sagaida gleznainas ieliņas, vēsturiskas ēkas itāļu stilā un viduslaiku atmosfēra. Šī pilsēta lepojas ar Akmens tiltu, kas liecina par senām tradīcijām un iepriekšējo gadsimtu amatnieku meistarību. Pastaigā pa tiltu izbaudiet gleznaino skatu, kas paveras uz Donavas upi un majestātiskajiem pilsētas torņiem. Rēgensburga ir slavena ar savām mājīgajām kafejnīcām un restorāniem, kur var nobaudīt autentiskus Bavārijas ēdienus un iepazīt vietējo dzērienu garšu. Rēgensburgas Ziemassvētku tirdziņš ir pasaka, kas atdzīvojusies laukumos un ielās. Izrotātas eglītes, mirdzošas gaismiņas un 40 karstvīna veidu smaržas rada siltuma un neatkārtojamas maģijas gaisotni.

Došanās uz Rotenburgu – Vācijas Ziemassvētku galvaspilsētu.

Rotenburga ir pasaku pilsētiņa, kur Ziemassvētki ilgst visu gadu, kur ar svētku burvību ir piesātināta katra ieliņa, katra mājiņa, kur visu iemīļotais svētku gars ik brīdi virmo gaisā.

Rotenburgā ikgadējais Ziemassvētku gadatirgus notiek kopš XV gadsimta, un tas ir viens no vecākajiem gadatirgiem Vācijā. Vairāk kā 50 skaisti rotāti stendi izvietoti laukumos un šaurās ieliņās ap rātsnamu. Tajos tiek tirgotas īstas frankonu delikateses — pusmetru garas ceptas desiņas, ar pūdercukuru kaisītas Rotenburgas Schneeballen (ceptas mīklas “sniega pikas”), flammkuchen (atvērtā kūka) un slavenais baltais karstvīns. Savukārt, runājot par eglīšu rotājumiem, svētku dekoru, dāvanām un suvenīriem, to izvēle šeit ir milzīga.

Atgriešanās viesnīcā

Atpūta

4. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana

Pēc brokastīm dodamies uz Bambergu - interesantu un senu Bavārijas pilsētu, kas it kā izkāpusi no pasaku stāstnieka Andersena daiļdarbiem. Bamberga sajūsmina ar savām pilīm, no kurām katra ir kā dzīvs stāsts. Te apskatāmas ne tikai brīnišķīgas arhitektūras būves, bet arī var iepazīt to aizraujošo vēsturi. Pastaigājoties pa šaurajām Bambergas ieliņām, iejutīsieties viduslaiku atmosfērā. Senās ēkas, tilti un akmens celiņi pārcels Jūs citā laikmetā. Bamberga ir īsta Meka alus cienītājiem. Šeit atrodas alus darītavas, kur tiek darinātas unikālas alus šķirnes, šajā pilsētā top gastronomiski šedevri, kas iemieso Bavārijas virtuves garšas. Bamberga ir pazīstama arī ar savu Ziemassvētku atmosfēru, un tas dod mums iespēju baudīt unikālas tradicionālās delikateses un iegādāties interesantas dāvanas.

Došanās uz viesnīcu.

Nakts viesnīcā Polijas teritorijā.

Atpūta.

5. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Došanās uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vēlu vakarā vai agri no rīta

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Ja Jūs ceļojat vienatnē, tad obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā 180.00€

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

Svarīga informācija

Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
Яндекс.Метрика