Gruzija Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Gruzija

no 399

Gruzija

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
11.09.2019 - 18.09.2019 no 399 € STOP SALE
Ceļojuma cena
399 €
539 €
18.09.2019 - 25.09.2019 no 399 € STOP SALE
Ceļojuma cena
399 €
539 €
02.10.2019 - 09.10.2019 no 399 €
Ceļojuma cena
399 €
539 €
16.10.2019 - 23.10.2019 no 399 €
Ceļojuma cena
399 €
539 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

1. diena

Lidojums Rīga-Kutaisi. Došanās uz Batumi – pilsēta un osta Melnās jūras piekrastē. 

Batumi ir Adžārijas galvaspilsēta un galvenais tūrisma centrs mūsdienu Gruzijā, kas piesaista tūristus ar vēsturisko pilsētas centru. Ierodoties Batumi jums būs pilsētas apskates ekskursija. Pusdienas (papildus maksa).

Ceļš uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis.

 Pēc izvēles ekskursija uz kalnaino Adžāriju (papildu maksa 30 €). Botāniskā dārza apmeklējums (ieejas biļete ~3.5$ (atkarībā no valūtas kursa dienā, kad apmeklēsim Botānisko dārzu). Botāniskā dārzā atrodas vairāk nekā 5000 augu sugas, formas un šķirnes, kā arī apmēram 2000 koku un krūmu šķirņu. Daudzi šeit ierodas lai apbrīnotu šo savākto skaistumu vienā vietā.Slavenā ūdenskrituma Mahunceti apmaklējums, kā arī apmeklēsim arkveidīgo carienes Tamāras tiltu. Tālāk mūsu ceļš ved uz vecāko cietoksni Gruzijā – Gonio cietoksni (ieejas biļete 2 $).

Atgriešanās Batumi. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks pilsētā.

Pēcpusdienā došanās uz Tbilisi. Ierašanās Tbilisi. Iekārtošanās viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Brīvs laiks. Ekskursija Tbilisi.

Tbilisi – viena no skaistākajām Aizkaukāza pilsētām. Ekskursijas laikā būs iespēja redzēt un apmeklēt Sv. Trīsvienības Katedrāli (Sameba), kas ir vienotās Gruzijas valsts simbols. Tieši šajā katedrālē svētdienās notur dievkalpojumu gruzīnu pareizticīgās baznīcas galva. Tālāk ceļš vedīs uz Narikala cietoksni. Tajā būs iespēja nokļūt ar gaisa tramvaju. Narikala cietoksnis ir senākais un slavenākais Gruzijas senatnīguma piemineklis, tas ir cietokšņu komplekss Vecajā Tbilisi, pilsētnieki to dēvē par „pilsētas sirdi un dvēseli”. No šejienes varēsiet vērot Tbilisi skatus un iemūžināt skaistākās bildes.Gājiens lejup uz vecpilsētu, kur vēlreiz būs iespēja aplūkot Narikala cietokšņa skatus. Vecpilsētā atrodas slavenās Abanotubani sēravotu pirtis. Karsto sērūdeņraža ūdeni piegādā avots, kas plūst no Tabori kalna dzīlēm. Kādreiz pilsētas kvartālus apbūvēja ar tirdzniecības mājām, amatnieku darbnīcām.  Pastaigas ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām Jūs redzēsiet pieminekli režisoram Sergo Paradžanovam, Sioni dievnamu – te glabājas viens no Gruzijas baznīcu svētumiem – Sv. Nino krusts, Miera tiltu – viens no 13 pasaules tiltiem ar visneparastāko arhitektūru, pastaigāsieties pa Rike parku —  jaunā atpūtas zona Tbilisi centrā gar Kūras upi.

 Brīvs laiks pēc ekskursijas. Ceļš uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis.

 Brauciens uz Gruzijas vēsturisko austrumu reģionu – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai.

Tālāk dosieties uz Bodbe, slaveno sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzīts Gruzijas svētums.

Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tas ir viens no pirmajiem kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti”(papildu maksa 15 €). Visi tā ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Tu varēsi apmeklēt Sv. Nino kapu un kaut ko vēlēties. Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi– mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedīs tālākais ceļš. Pilsēta ir radusies nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā ieskauta trīsstūrī, ko veido labi saglabājusies cietokšņa siena, torņi un vārti. Pilsētā ir s.aglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. Apmeklēsim Nikola Pirosmani muzeju.

Vakarā (pēc vēlēšanās) būs iespēja nobaudīt vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem. Te varēsi baudīt gruzīnu ēdienus, folkloru, dzīvo mūziku un dejas! (papildu maksa 25 €).

Ceļš uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Mchetu.

Tālāk ekskursijas brauciens uz Mchetu. Mcheta – viena no senākajām joprojām apdzīvotajām vietām Gruzijas teritorijā un pasaulē. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt 11. gs. Svetichoveli katedrāli, ko izveidoja akmens bazilika vietā. Tā kalpoja par gruzīnu tautas garīgo centru. Džvari dievnams – šī celtne izaug no klints. Tai ir konusveida virsotne. Tieši šo vietu Ļermontovs ir aprakstījis savā poēmā „Mciri”.

Šeit mēs apmeklēsim Vīna māju, kur mūs sagaidīs un cienās ar mājas pagatavoties ēdieniem, ka arī izbaudīsiet vīnu no tradicionāliem traukiem, izgatavoti no senām tehnoloģijām (piemaksa 25 EUR).

 Pārbrauciens kalnos. Alu pilsētas Upliscihe apmeklējums – viena no senākajām apmešanās vietām Gruzijas teritorijā. Alu pilsēta atgādina lielu skudru pūzni, kas ir iecirsts klintī. To izbūve tik pabeigta sen pirms mūsu ēras, pateicoties senā cilvēka milzīgiem pūliņiem (ieejas biļete alā tiek apmaksāta atsevišķi).

Ceļš uz viesnīcu, kas atrodas Kutaisi. Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis.

Ekskursija Kutaisi. Kutaisi vēsture ir ļoti sena, tās teritorijā ir atrastas paleolīta laikmeta apdzīvotas vietas. Paleolīta laikmets spēlē nozīmīgu lomu Gruzijas vēsturē. Šobrīd Gruzijas teritorijā ir atrasti un izpētīti vairāk nekā 400 šī laikmeta pieminekļi. Gruzijā ir 6 rajoni, kur ir atrodas paleolīta laikmeta pieminekļi. Šī pilsēta saglabā savu nozīmi kā svarīgs Gruzijas kultūras centrs. Apskates ekskursijas laikā mēs aplūkosim un apmeklēsim Mocameta klosteri. Šeit Jūs varēsiet ievēlēties viskvēlāko vēlmi un tā noteikti piepildīsies. Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz lidostu. Lidojums Kutaisi-Rīga.

 

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Kutaisi-Rīga (Wizzair)
1 maza soma ( 42 х 20 х 30 cm)
Izmitināšana viesnīcā 7 naktis ar brokastīm
Transporta apkalpošana (Pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)
Grupas vadītāja pakalpojumi (Pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)

Ekskursiju-transporta pakete
159 €

Ekskursija uz alu pilsētu
Ekskursija uz Batumi
Ekskursija Kutaisī
Ekskursija Tibilisī
Ekskursija uz Kaheti, Bodbe, Signagi.
Ekskursija uz Mchetu.
Transporta apkalpošana

Papildus jūs varat iegādāties

Papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās — 130 €. 130 €
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp 25 €
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) atpakaļ 25 €
Nododamā bagāža 20 kg (turp) 40 €
Nododamā bagāža 20 kg (atpakaļ) 40 €
Nododamā bagāža 32 kg (turp) 50 €
Nododamā bagāža 32 kg (atpakaļ) 50 €

Apmaksāts uz vietas

Pusdienas Batumi – 15 €
Klostera maltīte – 10 €
Vīna degustācija Alazani ielejā – 15 €
Vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem – 25 €
Pusdienas ciematiņā – 25 €
Ieejas biļete Cinandali muzejā un alu pilsētā
Ekskursija uz kalnaino Adžariju – 30 € (vismaz 20 cilvēku grupa)
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA