Norvēģijas fjordi + (Bergena, Oslo, Gudvangen Nerej-fjords, Tvindefossen un Voringfossen ūdenskritums, Hardanger fjords) Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Norvēģijas fjordi + (Bergena, Oslo, Gudvangen Nerej-fjords, Tvindefossen un Voringfossen ūdenskritums, Hardanger fjords)

no 179

no 149

Norvēģijas fjordi + (Bergena, Oslo, Gudvangen Nerej-fjords, Tvindefossen un Voringfossen ūdenskritums, Hardanger fjords)

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
06.08.2020 - 11.08.2020 no 209 € 179 € STOP SALE
Vieta četrvietīgā C4 klases kajītē
209 € 179 €
298 € 268 €
03.09.2020 - 08.09.2020 no 179 € 149 €
Vieta četrvietīgā C4 klases kajītē
179 € 149 €
268 € 238 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

1. DIENA

Tikšanās Rīgas ostā (precīzu izbraukšanas laiku lūgums skatīties mājaslapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena). Iekāpšana Tallink prāmī, ceļš uz Stokholmu (~17:30).

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas uz prāmja (pieaugušiem - 34 € ; pusaudžiem (12-17 g.v.) - 16 €; bērniem (6-11 g.v.) - 11 €).

2. DIENA

Ierašanās Stokholmā (~10:30).

Brokastis uz prāmja, papildu maksa (pieaugušajiem - 13 €, 12-17 gadīgiem - 8 €, 6-11 gadīgiem - 5 €).

Pārbrauciens uz Oslo. Vakara ekskursija pilsētā.

Oslo atrodas simtu kilometru garā, gleznainā Oslo fjorda sākumā, bet pilsēta ir izpletusies ne tikai uz kontinentālās daļas, bet arī uz 40 salām, un ikviena no tām apbur ar savu skaistumu. Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tādēļ, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Visnotaļ senajā pilsētā, kuras mūžs ir mērāms gadsimtos, mijas modernas ēkas ar vēsturiskām, ievērības cienīgām vietām, un brīnišķie pauguri mijas ar mežiem un salām. Jāteic, ka šeit nevalda dienvidu sutoņa, taisnības labad ir jāatzīmē, ka visa Norvēģija nebūt nav tā karstākā zeme. Mūsu pilsēta jūs savaldzinās ar savu unikalitāti, tīrību un patīkamo miera un harmonijas atmosfēru.

Izmitināšanās viesnīcā Oslo apkaimē. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Tālāk Jūs gaida brauciens uz fjordu reģionu.

Norvēģija. Tieši šeit atrodas brīnišķīgi ūdenskritumi, kas bagātina upes un līčus ar kristāldzidra ūdens tonnām, un tieši šeit tūristi var izbaudīt skaisto ledāju spīdumu, kas atrodas apkārtnes kalnu virsotnēs. Apmeklējot šīs vienreizējās vietas, jūs burtiski ienirsiet teiksmu un leģendu pasaulē par pasaku troļļiem un senajiem vikingiem – varonīgajiem kareivjiem un jūras braucējiem, kuri kādreiz bija visas Eiropas kontinenta lielākais drauds. Ledus, polārblāzma zeme. Jāteic, ka tieši šeit dzimst tikai vikingi un valkīras, kuriem nekas nespēj kaitēt, nedz aukstums, necaurejami meži un skarbā ziemeļu daba.

Tomēr, šīs valsts galvenais apskates objekts ir slavenie Norvēģijas fjordi! Katru gadu šeit ierodas tūristi no visas pasaules! Jo Norvēģijā atrodas ievērojamie fjordi, kas ir ieviesti JUNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un viens no tiem ir Nerej-fjords.

Nerej-fjords atrodas Rietumu Norvēģijā fjordu reģiona centrālajā daļā.

Visu Norvēģijas dabas skaistumu un iespaidīgumu pilnā mērā var sajust ceļojot pa ūdeni, un kuģošana no gleznainās vietiņas Flomas, kura ir pievilcīga pilsēta, kas atrodas Aurlandes fjordā līdz Gudvangenas ciematiņam Nerejas-fjordā, ļaus  izbaudīt Norvēģijas klasiskos dabas skatus, augstas klintis ar sniegotām virsotnēm un vistīrāko un caurspīdīgāko jūru (TIKAI CEĻOJUMA  09.04.2020 - pieaugušiem - 59 €, bērniem līdz 12 gadiem - 45 €), pieaugušiem - 35 €, bērniem līdz 12 gadiem - 30 €) .

Ceļš uz Bergenu. Pa ceļam būs pietura pie viena no lielākajiem ūdenskritumiem Norvēģijā – Tvindefossen ūdenskrituma. Tas ir ļoti skaits un ērti sasniedzams ūdenskritums, tāpēc šī vieta ir vieno no visvairāk apmeklētākajām Norvēģijā. Tiesa, tam ir arī vēl viens izskaidrojums. Saskaņā ar leģendu, ūdenskrituma ūdens vairo „vīrieša spēku” un tam piemīt atjaunojoša iedarbība.

Iekārtošanās viesnīcā Bergenas apkārtnē.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Bergenas centru ar sabiedrisko transportu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 4.5 €).

Ekskursija Bergenā. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijā. Bagāta vēsture šeit cieši savijas ar mūsdienīgumu. No šejienes sākas ceļš uz visskaistākajiem fjordiem Norvēģijā. Norvēģijas mērogā Bergena tiek uzskatīta par lielu pilsētu, tomēr te valda mājīguma atmosfēra, kas drīzāk raksturīga nelielām pilsētām. Iedzīvotāji ļoti lepojas ar savas pilsētas skaistumu un daudzveidību, tās jūras, tirdzniecības un kultūras tradīcijām. Vienmēr draudzīgi, vietējie iedzīvotāji ar prieku parādīs ceļu vai dalīsies ar interesentu informāciju.

Pilsētas vēstures pirmsākumi, kurai ir jau nu vairāk par 900 gadiem, jāmeklē vikingu laikmetā. Kā viens no Hanzas savienības atbalstītājiem, Bergena vairāku gadsimtu garumā kalpoja par plaukstošu tirdzniecības centru starp Norvēģiju un pārējām Eiropas valstīm. Bryggen Hanzas krastmala – galvenā pilsētas vēsturiskā apskates vieta – iekļauta UNESCO objektu sarakstā. Šeit atrodas virkne restorānu, kafejnīcu, bāru, suvenīru bodīšu un daži muzeji. Senie Bergenas rajoni – tā ir dzīva un pārskatāma vēsture. Bryggen Hanzas krastmala, Zivju tirgus, Fløibanen funikulieris, Akvārijs – tās ir tikai dažas apskates vietas garajā sarakstā, kas jāredz Bergenā – pilsētā, kuru ieskauj septiņi kalni.

Brīvs laiks. Ceļš uz Stokholmu, kura laikā būs vairākas pieturvietas fotogrāfiju uzņemšanai.

Mūsu ceļš vīsies pa skaisto ceļu, kas savieno Bergenu ar Oslo. Tieši šeit Jums būs iespēja izbaudīt šīs skaistās valsts unikālo dabu. Mēs brauksim gar Vossevangen – dzīvo Norvēģijas sirdi.

Pēc īsā brauciena pa kalnu serpentīnu mēs iebrauksim Vellavik tunelī, kas visā tā garumā izstaro maģisku zilo gaismu, bet izbraucot, nokļūsim uz vanšu tilta, kas stiepjas pāri Hardanger-fjordam. Tilts ir aizvietojis prāmja satiksmi, kļūstot par īsākā ceļa posmu starp Bergenu un Oslo. Šis tilts ir ne tikai garākais tilts Norvēģijā, bet tas ir arī tuneļu turpinājums, kas ir izrakti abās fjorda pusēs.

Lieliskās ainavas ir arī Eidfjorda apkārtnē; ledāji un upes burtiski vertikāli izgreba ielejas klintīs.

Mums būs pieturvieta Voringfossen ūdenskrituma skatu laukumā. Šis ūdenskritums ir daļa no upes, kas fjorda līkumā ietek jūrā, tāpēc nemaz nebūs grūti izvēlēties atbilstošu vietu ūdenskrituma apskatei.

Šī diena, kas tiks pavadīta ceļā, paliks Jūsu atmiņā uz visiem laikiem! Nakts ceļā.

5. DIENA

Ierašanās Stokholmā. Pastaigas ekskursija pilsētā.

Kopš trīspadsmitā gadsimta Stokholma ir liels valsts ekonomiskais centrs. Mūsdienās tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen mezgls – tā ir sena hidrotehniska būve, kas savienot Mēlarena ezera akvatoriju ar Baltijas jūru. Vecpilsēta – Gamla Stan – pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms dažiem gadsimtiem, vecpilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, taču vēlākā gaitā kļuva par Stokholmas vēsturisko rajonu. Muižniecības sapulcēšanās vieta – eleganta celtne, kas atrodas sakoptu dārzu ielenkumā. Līdz pat šim brīdim tā tiek izmantota sava sākotnējā uzdevuma sakarā – dažādu pasākumu norisei, saistībā ar Zviedrijas muižnieku kārtu. Bruņinieku sala – sala, kuras vēsture iesniedzas septiņos gadsimtos, kur atrodas Ridarholmenas baznīca, kas tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, un centrālais laukums, nosaukts pilsētas dibinātāja Jarla Birgera vārdā. No Mēlarena ezera piekrastes atveras brīnišķīgs skats uz Stokholmas rāti – vienu no galvenajām Stokholmas tūrisma ievērības cienīgajām vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.

Brīvais laiks.

Vietu ieņemšana prāmī “Tallink”, Stokholma – Rīga (4-vietīgas kajītes) (~17:00).

Vakariņas uz prāmja, jāpiemaksā (pieaugušajiem - 34 €, 12-17 gadīgiem - 16 €, 6-11 gadīgiem - 11 €).

6. DIENA

Prāmja ierašanās Rīgā dienas pirmajā pusē (~11:00).

Brokastis uz prāmja (pieaugušajiem - 13 €, 12-17 gadīgiem - 8 €, 6-11 gadīgiem - 5 €).

Ceļojuma cenā iekļauts

Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā
Vieta tūrisma klases autobusā
2 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgajā numuriņā)
Viena vieta prāmja “Tallink” “C” klases četrvietīgā kajītē, Rīga – Stokholma un Stokholma – Rīga

Ekskursiju-transporta pakete
99 €

Vakara pastaiga Oslo
Ekskursija Bergenā
Ekskursija Stokholmā
Brauciens uz fjordu reģionu, kas iekļauj braucienu ar kuģīti pie Nerёy fjorda (papildus tiek apmaksāta kuģīša biļete: TIKAI CEĻOJUMA 09.04.2020 - pieaugušiem - 59 €, bērniem līdz 12 gadiem - 45 €), (pieaugušiem - 35 €, bērniem līdz 12 gadiem - 30 €)

Papildus jūs varat iegādāties

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 80 €
TIKAI CEĻOJUMA 09.04.2020! Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (pieagušiem) 59 €
TIKAI CEĻOJUMA 09.04.2020! Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (bērniem līdz 12 gadiem) 45 €
Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (pieagušiem) 35 €
Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (bērniem līdz 12 gadiem) 30 €

Cenā nav iekļauts

Ēšanas izdevumi

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Cenas pēc pieprasījuma

Papildu izmitināšanas varianti uz prāmja un sezonas cenas

Piemaksa par kajītēm no cilvekā 09.04, 14.05, 11.06 и 03.09.:

Vienvietīga izvietošana -  90 €

Divvietīga izvietošana  - 35 €

Trīsvietīga izvietošana - 20 €

 

Piemaksa par kajītēm no cilvekā 24.04, 29.04, 02.07 и 06.08.:

Vienvietīga izvietošana  - 130 €

Divvietīga izvietošana  - 50 €

Trīsvietīga izvietošana  - 25 €

 

Piemaksās ir aprēķināti divi prāmji! Izvietošana turp un atpakaļ - dažādās kategoriju kajītēs:

Rīga - Stokholm 09.04. С kajīte

Stokholm - Rīga 13.04. В kajīte

 

Rīga - Stokholm 24.04. В kajīte

Stokholm - Rīga 28.04. С kajīte

 

Rīga - Stokholm 29.04. С kajīte

Stokholm - Rīga 03.05. В kajīte

 

Rīga - Stokholm 14.05. В kajīte

Stokholm - Rīga 18.05. С kajīte

 

Rīga - Stokholm 11.06. В kajīte

Stokholm - Rīga 15.06. С kajīte

 

Rīga - Stokholm 02.07. В kajīte

Stokholm - Rīga 06.07. С kajīte

 

Rīga - Stokholm 06.08. В kajīte

Stokholm - Rīga 10.08. С kajīte

 

Rīga - Stokholm 03.09. В kajīte

Stokholm - Rīga 07.09. С kajīte

Kajītes klases paaugstinājums tikai pēc pieprasījuma!

 

Ēdināšanas maksa līnijā Rīga-Stokholma-Rīga (iepriekš brokastis un vakariņas var iegādāties tikai birojā! maršrutā pārtika netiks pārdota! arī ēdināšanu varēs iegādāties uz kuģa patstāvīgi!):

 

Pieaugušiem

12–17 gadiem

6–11 gadiem

Brokastis

13 €

8 €

5 €

Vakariņas

34 €

16 €

11€

 

 

Svarīga informācija

Pieļaujama nododama bagāžu norma autobusā - 1 soma līdz 25 kg / personai
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vau angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA