Horvātija. Brīnumaina KRK salas pasaule Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Horvātija. Brīnumaina KRK salas pasaule

no 409

no 209

Horvātija. Brīnumaina KRK salas pasaule

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
16.07.2020 - 26.07.2020 no 459 € 259 € STOP SALE
Dzīvošana četrvietīgajos apartamentos Malinskas kūrortpilsētā - 7 naktis
459 € 259 €
548 € 348 €
30.07.2020 - 09.08.2020 no 459 € 259 €
Dzīvošana četrvietīgajos apartamentos Malinskas kūrortpilsētā - 7 naktis
459 € 259 €
548 € 348 €
13.08.2020 - 23.08.2020 no 459 € 259 €
Dzīvošana četrvietīgajos apartamentos Malinskas kūrortpilsētā - 7 naktis
459 € 259 €
548 € 348 €
27.08.2020 - 06.09.2020 no 424 € 224 €
Dzīvošana četrvietīgajos apartamentos Malinskas kūrortpilsētā - 7 naktis
424 € 224 €
513 € 313 €
10.09.2020 - 20.09.2020 no 409 € 209 €
Dzīvošana četrvietīgajos apartamentos Malinskas kūrortpilsētā - 7 naktis
409 € 209 €
498 € 298 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

1. diena

Izbraukšana no Rīgas agri no rīta (precīzu tikšanās laiku skatiet mūsu mājas lapas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma). Tranzīts Polijas teritorijā.
Iekārtošanās tranzīta viesnīcā Polijas teritorijā.
Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Vīni. Kombinēta ekskursija Vīnē.

Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta. Vīne ir Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz vīna darītāju ciematu Grincigu. Grincigā Jums būs iespēja nogaršot slavenos Austrijas vīnus, izbaudīt austriešu nacionālos ēdienus un klausīties Vīnes mūziku.
Brīvs laiks.
Nakts pārbrauciens uz Horvātiju.

3. diena

Ierašanās Zagrebā. Ekskursija Zagrebā.
Horvātijas galvaspilsēta atrodas Savas upes krastos, kas ir viena no Donavas pietekām. Interesanti ir tas, ka Zagreba ir izveidojusies no divām apdzīvotām vietām – Kaptol un Gradec, kas būtībā vienā pilsētā ir apvienojušās 17.gs. sākumā.
Mūsdienu Horvātijas galvaspilsētā ir Jaunā pilsēta ar guļamrajoniem un debesskrāpjiem, kā arī Lejpilsēta, kur atrodas parki un dārzi, un Augšpilsēta, kur koncentrējas ieliņas, laukumi un celtnes ar vēsturisku un kultūras vērtību.
Redzēsim visinteresantākās Zagrebas apskates vietas, piemēram, Sv. Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas jeb Sv. Stefana katedrāli, kura celtniecība tika uzsākta 11.gs., uzskatot to par vienu no skaistākajām gotikas katedrālēm dienvidaustrumos no Alpiem. Lotrščak torni un Sv. Marka baznīcu, kā arī citas vietas.
Brīvs laiks, iespēja pabrokastot.
Došanās uz Malinskas kūrortpilsētu.
Ierašanās dienā, iekārtošanās četrvietīgajos apartamentos.
Malinska atrodas Krkas salas rietumu krasta līcī. Tuvējais priežu mežs sniedz patīkamu vēsumu un pasargā no saules. Tuvējā apkārtnē ir interesanti pastaigāties, un pludmaļu tīrību apliecina Zilie karogi.
Jūs gaida patīkama brīvdiena, lai noskaņotos uz Horvātijas viļņa, izbaudītu dienvidu kūrortpilsētas atmosfēru, nopeldētos tīrajā Adrijas jūrā, pasauļotos maigajā saulē, gardi pavakariņotu un dotos gulēt.
Nakts apartamentos.

4. diena

Dienas pirmo pusi ieteicams patīkami pavadīt pie jūras, lai nopeldētos un pasauļotos. Dienas otrajai pusei tiek piedāvāti divi varianti: aizvadīt to pēc saviem ieskatiem vai doties ekskursijā uz lielāko un skaistāko Kvarneras līča salu – Krkas salu.
Vieniem Krka ir zelta sala, citiem zaļā oāze. Gan vieniem, gan otriem izjūtu ziņā ir taisnība. Pirmie novērtē šīs salas vērtības, ko piedāvā tūrisms, bet otriem būtiskākā ir daba un zaļā vide.
Nozīmīgākā pilsēta uz salas ir ar tādu pašu nosaukumu – Krka, un tā burtiski apbur ar šaurajām un dzīvīgajām ieliņām, pa kurām savulaik staigājuši romieši, Venēcijas stila mājīgajiem pagalmiem, ziedu ieskautajiem māju logiem, gleznaino promenādi, kur var iegādāties visdažādākos suvenīrus. Pilsēta ir bagāta ar dažādiem vēsturiskiem grieķu, romiešu pieminekļiem. Tomēr, lai arī Krka lepojas ar savu bagāto vēsturi, reizē tā ir ļoti dzīvīga un jautra pilsēta. Tajā ir tik dažādi veikali, labi zivju restorāni, un, protams, Jums noteikti jānogaršo vietējais Sladoled mājas saldējums!
Iepazinušies ar Krkas pilsētu, dodamies tālāk uz vēsturisko Baškas pilsētiņu, kuras lieliski aprīkotās pludmales uzskata par vienām no skaistākajām un populārākajām salām. Mēs par to pārliecināsimies, apstājoties un, aptuveni divas stundas, ļaujoties peldēm un atpūtai dzidrajā Adrijas jūras ūdenī.
Pēc atpūtas dodamies uz gleznaino Vrbnik pilsētu, kas izvietojusies uz 50 metrus augstās klints. Tā ir viena no pilsētām – cietokšņiem, kas Horvātijā saglabājusies vislabāk. Vēsturiskā pilsētas daļa atgādina labirintu un ir neticami skaista! Vrbnikā atrodas šaurākā iela pasaulē, turklāt tā iekļauta pat Ginesa rekordu grāmatā. Ielas platums ir tikai 60 cm un noteikti varēsiet pamēģināt iziet tai cauri.
Bez arhitektūras bagātībām Vrbnik ir slavena arī brīnišķīgu balto vīnu Vrbnička žlahtina, kas darināts no īpašas vietējās šķirnes vīnogām. Vārds žlahtina tulkojumā no horvātu valodas nozīmē – cēls, un minētā vīna rakstura nots pilnībā atbilst šim apzīmējumam. Pēc vēlēšanās iespējama vīna un slavena vietējā brendija degustācija.
Atgriešanās apartamentos.
Nakts apartamentos.

5. diena

Brīnišķīga diena atpūtai pie jūras un kūrorta izklaidēm. To iespējams pavadīt katram pēc savas izvēles: Malinska un tuvējā apkārtne piedāvā visdažādākās iespējas – sākot no aktīvas atpūtas uz ūdens līdz pat pilnīgi laiskai atpūtai zem dienvidu saules.
Iespējams doties arī izbraucienā ar kuģīti pa jūru, baudīt zivju pikniku (ekskursija par papildu samaksu).
Šis izbrauciens patīk visiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem. Romantiski, skaisti un bez jebkādas piepūles! Visa diena tiek pavadīta cepurē, peldkostīmā vai peldbiksēs, baudot liego jūras vēju un sajūsminoties par apkārtējo ainavu.
Programmā iekļauta arī apstāšanās, lai nopeldētos vienā no salas līcīšiem, paēstu garšīgas pusdienas vietējā restorāniņā, izvēloties kādas no svaigi ķertajām zivīm. Kuri vēlēsies, dienas garumā varēs baudīt arī kuģa kapteiņa sarūpētos vietējos alkoholiskos dzērienus.
Pastaigas beigās atgriešanās apartamentos.
Nakts apartamentos.

6. diena

Atpūta pie jūras, dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Istrijas pussalu, apmeklējot vietējās pilsētas – Rovinju un Poreč.
Ekskursija sākas pa vienu no Horvātijas romantiskākajām un itāliskākajām pilsētām – Rovinju. Tās arhitektūra, vietējo dzīves stils, ielās valdošā atmosfēra tik ļoti atgādina Dienviditāliju. Šai pilsētai visvairāk piestāv apzīmējums – pasakaina! Tāda ir tās arhitektūra, kurā savas pēdas atstājuši visdažādāko laikmetu stili, ko piedzīvojusi Rovinja. Tikpat pasakains ir tās klimats – maigs, kā jau pieklājas Vidusjūras reģiona pilsētiņai. Neticami skaista ir piekraste, kas greznojas ar salu pērlēm. Tas viss paliks spilgtā atmiņā jebkuram, kurš būs kaut uz brīdi pabijis Rovinjā. Ne velti, meklējot prototipus saviem darbiem, pasaulslavenais zinātniskās fantastikas rakstnieks Žils Verns savulaik izvēlējies arī Rovinju.
Gar piekrasti atrodas krastmala, no kuras pavērās skats uz tuvajām salām. Porečir ļoti interesants arhitektūras ziņā. Galvenās ielas ir celtas klasiskajā romiešu stilā, to krustojumā atrodas viena no skaistākajām platībām - Marafor. Apkārtnē saglabājušās daudzas reliģiskas celtnes, no kurām vispazīstamākā ir Svētās Efraziusa Bazilika. Bazilikas zāles rotā brīnišķīga Bizantijas mozaīka, kura kļuva par pasaules nozīmes apskates vietu.
Ekskursijas beigās atgriešanās apartamentos.
Nakts apartamentos.

7. diena

Brīvdiena, ko veltīt nesteidzīgai atpūtai pludmalē, kūrorta izklaidēm un iepirkumiem. Turklāt Adrijas jūras ūdens ir tik dzidrs, ka var visu skaidri saskatīt pat 50 metru dzelmē. Līdz ar to peldēs par zemūdens pasauli var priecāties arī bez ūdens brillēm vai cita specifiska aprīkojuma. Ja tomēr izlemjat to izmantot, lieliski var tuvāk iepazīties ar jūras zvaigznēm, spilgtām zivīm, krabjiem u.c. Siltais ūdens ir pietiekami sāļš, līdz ar to peldēt ir viegli un patīkami. Būt pie Adrijas jūras un nepeldēties, ir neiespējami!
Nakts apartamentos.

8. diena

Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Nacionālo parku „Plitvices ezeri” - 35 EUR (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
„Plitvices ezeri” - tas ir pasaules nozīmes objekts pie robežas ar Bosniju un Hercegovinu, kas iekļauts arī UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit visās debesu krāsās rotājas varavīksnes, ko rada neskaitāmi dažāda izmēra ūdenskritumi. 16 ezeru tīrajos ūdeņos dzīvo lielas zivis, kas nemaz nebaidās no apmeklētājiem un gaida, kad viņi tās pabaros ar maizi – ēd gandrīz no rokas! Nacionālā parka fenomens ir ar ūdenskritumiem savstarpēji savienotie ezeri, visapkārt redzams īpašs kaļķakmens. Arī ezeru ūdens ir piesātināts ar kaļķi. Savukārt katra šeit nokritusī lapiņa saglabā savu formu.
Plitvices ezerus ieskauj dižskābāržu un egļu audzes, un blakus esošie meži atgādina taigu, kur labi jūtas daudzi dzīvnieki, piemēram, arī brūnie lāči, kas kļuvuši pat par Plitvices simbolu. Ja vien vēlaties saglabāt atmiņas par skaisti pavadīto dienu pie Plitvices ezeriem, vērts iegādāties suvenīru brūnā lāča formā. Jāatzīmē, ka šo vietu katru gadu apmeklē miljons tūristu.
Atgriešanās apartamentos. Brīvs laiks.
Nakts apartamentos.

9. diena

Brīva diena pie jūras.
Nakts apartamentos.

10. diena

Agri no rīta apartamentu atbrīvošana (~05:00-06:00).
Došanās uz tranzīta viesnīcu Polijas teritorijā.
Ierašanās viesnīcā, iekārtošanās, nakts viesnīcā.

11. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Rīgu.
Ierašanās vēlu vakarā.

Ceļojuma cenā iekļauts

Dzīvošana četrvietīgajos apartamentos Malinskas kūrortpilsētā - 7 naktis
Dzīvošana 3* tranzīta viesnīcās - 2 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursiju-transporta pakete
99 €

Ekskursija Vīnē
Ekskursija KRK salā
Ekskursija Zagrebā
Ekskursijas brauciens uz Istrijas pussalu ar vietējo pilsētu Rovinju un Poreč apmeklējumu

Papildus jūs varat iegādāties

Ekskursijas brauciens uz Nacionālo parku „Plitvices ezeri” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi) 35 €
Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos viesīcas numuriņos 45 €

Papildus tiek apmaksāts

Tūristu nodeva 3-7 € apmērā no cilvēka par visu uzturēšanās periodu Horvātijā

Cenā nav iekļauts

Izbrauciens ar kuģīti pa jūru ar zivju pikniku (cenu var precizēt pie grupas vadītāja)

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Cenas pēc pieprasījuma

Ir iespējamas arī citas izmitināšanas variantus apartamentos, sezonas piemaksas:

 

 04.06.2020

18.06.2020

10.09.2020

Par dzīvošanu trijatā 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 45 € no cilvēka

Par dzīvošanu divatā 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 90 € no cilvēka

Par dzīvošanu divatā 2-vietīgos apartamentos piemaksa :: 55 € no cilvēka

Par dzīvošanu vienam 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 235 € no cilvēka

Par dzīvošanu vienam 2-vietīgos apartamentos piemaksa : 160 € no cilvēka

 

02.07.2020

Par dzīvošanu trijatā 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 45 € no cilvēka

Par dzīvošanu divatā 4-vietīgos apartamentos piemaksa :  120 € no cilvēka

Par dzīvošanu divatā 2-vietīgos apartamentos piemaksa :: 60 € no cilvēka

Par dzīvošanu vienam 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 340 € no cilvēka

Par dzīvošanu vienam 2-vietīgos apartamentos piemaksa : 220 € no cilvēka

 

16.07.2020

Par dzīvošanu trijatā 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 60 € no cilvēka

Par dzīvošanu divatā 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 150 € no cilvēka

Par dzīvošanu divatā 2-vietīgos apartamentos piemaksa : 65 € no cilvēka

Par dzīvošanu vienam 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 450 € no cilvēka

Par dzīvošanu vienam 2-vietīgos apartamentos piemaksa : 255 € no cilvēka

 

30.07.2020

13.08.2020

Par dzīvošanu trijatā 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 60 € no cilvēka

Par dzīvošanu divatā 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 160 € no cilvēka

Par dzīvošanu divatā 2-vietīgos apartamentos piemaksa : 75 € no cilvēka

Par dzīvošanu vienam 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 440 € no cilvēka

Par dzīvošanu vienam 2-vietīgos apartamentos piemaksa : 280 € no cilvēka

 

27.08.2020

Par dzīvošanu trijatā 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 60 € no cilvēka

Par dzīvošanu divatā 4-vietīgos apartamentos piemaksa :  150 € no cilvēka

Par dzīvošanu divatā 2-vietīgos apartamentos piemaksa :  70 € no cilvēka

Par dzīvošanu vienam 4-vietīgos apartamentos piemaksa : 450 € no cilvēka

Par dzīvošanu vienam 2-vietīgos apartamentos piemaksa :  255 € no cilvēka

Pirms šo pakalpojuma pasūtīšanas obligāti konkritēzejot pie tūroperatura pašreizējus piedāvājumus un brīvas vietas pieejamību.

Svarīga informācija

Ja ceļot viens - vienvietīga izmitināšana - pēc pieprasījuma.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka Horvātija nav Šengenas līguma dalībvalsts!
Izbrauciens ar kuģīti pa jūru ar zivju pikniku (cenu var precizēt pie grupas vadītāja)
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA