Aviotūre uz Itāliju (IZBRAUKŠANA NO TALLINAS) Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Aviotūre uz Itāliju (IZBRAUKŠANA NO TALLINAS)

no 449

no 249

Aviotūre uz Itāliju (IZBRAUKŠANA NO TALLINAS)

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
12.09.2020 - 19.09.2020 no 449 € 249 €
Dzīvošana 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
449 € 249 €
608 € 408 €
26.09.2020 - 03.10.2020 no 449 € 249 €
Dzīvošana 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
449 € 249 €
608 € 408 €
17.10.2020 - 24.10.2020 no 449 € 249 €
Dzīvošana 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
449 € 249 €
608 € 408 €
31.10.2020 - 07.11.2020 no 449 € 249 €
Dzīvošana 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
449 € 249 €
608 € 408 €
14.11.2020 - 21.11.2020 no 449 € 249 €
Dzīvošana 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
449 € 249 €
608 € 408 €
28.11.2020 - 05.12.2020 no 449 € 249 €
Dzīvošana 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
449 € 249 €
608 € 408 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

UZMANĪBU! VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS

1.diena

Lidojums 21:55 Tallina - 23:50 Bergamo (Milāna).

Dodamies uz viesnīcu  Milānas apkaimē,  izvietošana  viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

2.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ekskursiju programma “Milāna un Verona –  vienas valsts , divas atšķirīgas  pilsētas”.

Milāna pārsteigs tos, kuri gaida no tās tikai mūsdienīgas haitek celtnes ar saviem iespaidīgajiem vēsturiskajiem pieminekļiem. Sforcesko pils, kurā strādāja pats Leonardo da Vinči ,  Jaunavas Marijas dzimšanas baznīca , kur glabājas vissvarīgākā kristiešu pasaules relikvija - viena no Tā Kunga Krusta naglām, La Skala slavenais teātris .Visu pieminēto  neatkārtojamā Milāna  saudzīgi saglabāja saviem viesiem. Papildus vēsturiskajam mantojumam, Milānā atrodas nozīmīgākais Eiropas ekonomiskais centrs, kopš 2015. Gada Milānā norisinās Pasaules izstādes un ikgadējais  augstās modes sezonu norises vieta. Milāna ir pilsēta, kurā ir koncentrētas visas Itālijas bagātības - vēsture, māksla, lieliska virtuve un moderni veikali.

Verona – neatkārtojamas  pievilcības un romantisma pilsēta.

Atbraucot uz Veronu, nav iespējams nenovērtēt tās unikalitāti un skaistumu

Šeit var redzēt vietas, kas saistītas ar Aligjēras Danti. Var pastaigāties pa ieliņām, kas atceras Skaligeru ģimeni, un apmeklēt Džuljetas mājas pagalmu, kur zem slavenā balkona, vietā ,kur stāvēja  Romeo , jau vairākas mīlētāju paaudzes ievēlas vēlēšanās un iemieso tās dzīvē. Pilsēta aicina visus interesentus doties pastaigā pa Adidžas krastmalu un iepazīties ar tās romiešu pagātni un pieminekļiem, kuri jau 2000 gadus atgādina par Romas impērijas varenību . Veronā atrodas viens no nedaudzajiem amfiteātriem - Arendi di Verona, kas kādreiz bija gladiatoru kauju vieta , bet tagad kalpo par lielisku skatuvi operas uzvedumiem .

Došanās uz viesnīcu Montekatiņu Termā. Izmitināšanās . Nakts viesnīcā.

3.DIENA

Brokastis. Ekskursiju brauciens uz Florenci un Pizu (~ 5 € sabiedriskā transporta izdevumi, ceļošanas nodeva Pizā – 3 €).

Florence ir pilsēta, kurā XV gadsimtā uzplauka renesanses laikmets, ar tās galvenajiem varoņiem Dontello, Botičelli, Mikelandželo un Leonardo da Vinči. Jau tajos laikos tieši šeit uzplaukuai banku darbība, pateicoties kurai zelta florins kļuva par pirmo “Eiropas vienoto valūtu”. Florencē Dante, Bokačo un Petrarka veido pirmos Eiropas literatūras sējumus . Arno upes  krastos savus šedevrus veidoja Džotto un Arnolfo di Kambio . Un mūsdienās, nesteidzoties pastaigājoties pa Veco tiltu un Dantes kvartālu,var pasēdēt Sinjorijas laukumā un muzejā zem klajas debess - Lodžiju Lanci - tas viss ir neatkārtojamās “Eiropas darbnīcas” dekorācijas.

Grūti atrast cilvēku, kurš nebūtu pazīstams ar Pizas zvanu torņa attēlu. Tas ir vairāk, nekā tikai piemineklis, tas ir dižās  arhitektūras  simbols un atmiņa, kas radīts Pizas republikā. Jau  XV gadsimtā Eiropā sāk organizēt  pirmās ekskursijas tūres, lai varētu apskatīt Pizas torni . Gadsimtu laikā tā popularitāte kļūst arvien lielāka. Bet reti kurš, apmeklējot slaveno Pizas laukumu, pievērš uzmanību tās  dārzam, tās  skaistajām ielām, ar arku galerijām , tās  eleganto Arno krastmalu ,kuru ir slavējis pats  Bairons, un universitātes kvartālu, kurā strādāja dižais pētnieks - Galileo Galilejs . Tikai ieraugot šīs vietas, var saprast neparasto  Toskānas pilsētas dvēseli.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.DIENA

Brokastis (tūristiem, kas dodas ekskursijā, brokastis līdzi ņemšanai ).

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Romu un Vatikānu (45 €+ sabiedriskā transporta biļetes).

Roma ir ne tikai Itālijas galvaspilsēta, bet arī  viena no Eiropas apmeklētākajām pilsētām. Roma -valsts galvenais politiskais, kultūras, nozīmīgais ekonomiskais centrs, viens no senākajiem un bagātākajiem vēsturiskajiem un kultūras pieminekļiem pasaulē.

Vatikāns ir pilsēta, kas atrodas Romas teritorijā, tā platība ir tikai 0,44 kvadrātkilometri un tās sastāvā ir tikai no viena pilsēta. Tā ir izveidota pēc Luterāņu nolīgumiem starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valsti 1929. gada 11. februārī. Vatikānā atrodas katra pastāvoša Romas pāvestu rezidence, kuru iekārtojums un interjers ir pelnījuši īpašu uzmanību un apbrīnu. Vatikāns ir īsta pilsēta zem klajas debess, kur burtiski katra pēda ir slavena apskates vieta.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5.DIENA

Brokastis. “Ligūrijas piekrastes skaistums” ekskursiju programma.

Sāksim ar Lēriči apmeklējumu.

Leriči - piekrastes mazpilsētiņa, kas pazīstama ar savām villām, mājīgajiem mazajiem līcīšiem  ar smilšu pludmalēm un parkiem, kā arī vairākiem seniem pieminekļiem. Pilsētai ir arī romatisks  nosaukums dzejnieku līča “Austrumu vārti” . Pilsētas galvenā apskate ir Kastello de Leriči viduslaiku pils. Šodien pilī atklāts ģeoloģijas un paleontoloģijas muzejs, kas veltīts dinozauriem. Interesants fakts: ilgu laiku šī pils tika izmantota kā jauniešu kopmītne. Arī populāra vieta tūristiem i ir jūras flotes muzejs, kur var apskatīt senās jūras kartes , navigācijas sistēmas un daudz ko citu.

Pārbrauciens uz Brunjato.

Brunjato – gleznaina un kolorīta provinces ciemats Specijas reģionā, kas piesaista tūristus ar  arhitektūras mantojumu. Starp  VII un VIII gs . laikā ,kad tika uzcelts klosteris šajā vietā uzsākās reģiona apdzīvošana .  Ar laiku  Brunjato tika piešķirts viena no skaistākajiem Itālijas ciemu tituliem.

Mūsu ceļojuma piektās dienas finālpunkts - Dženova.

Dženova  tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Itālijas pilsētām ar Eiropā visbagātāko vēsturisko centru , pie tam ,ka Dženova ir smagās rūpniecības un kuģu būves centrs. Pilsēta atrodas  Ligūrijas jūras līča krastā . Galvenais apskates objekts ir ostas bāka , kura pazīstams kā “la Lanterna”. Pilsētā ir daudz vēsturisku pieminekļu, piemēram, Dodžu pils, Porta Soprāna - viduslaiku Dženovas vārti, Svētā Lorenco katedrāle, Kristofora Kolumba nams, Piazza Ferrari centrālais laukums.

Brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6.DIENA

Brokastis. Ekskursiju programma Toskānā (Sjēna un Sandžminjano) (piemaksa 25 € + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, degustācijas).

Toskāna nav tikai viena no slavenākajām mūsu pasaules vietām , bet arī, UNESCO mantojuma ,labāko Itālijas  vīnu un ainavu sakopojums .

Sjēnā var viegli pazust gan laikā, gan telpā – šīs pilsētas pamatveidols un tradīcijas nav mainījušās pēdējo 700 gadu laikā. Tās  ielas, ir piepildītas ar kontrastiem , kur nav ne miņas no mūslaikiem. Sjēnā nemanot mēs pārceļamies  uz XIV gadsimtu, uz pilsētu ,kura  ir slavena ar saviem pieminekļiem: katedrāle, pie kuras radīšanas ir strādājuši  labākie XIII gadsimta meistari.  Izsmalcinātais  Deli Kampo laukums ir  viduslaiku arhitektūras paraugs.

Sandžiminjano jau sen ir kļuvis par vienu no mājīgākajiem un iemīļotākajiem Itālijas stūrīšiem. Uz šejieni , lai apskatītu kolorītās ieliņas,Toskānas keramiku , torņus un  brīnišķīgās ainavas  , dodas miljoniem tūristu no visas pasaules .  Pateicoties tieši torņiem , šo vietu ir iesākusi saukt  par “Viduslaiku Manhetena”. Ne mazāk svarīgs iemesls doties uz Sandžiminjano ir pagaršot saldējumu Itālijas labākajā saldējuma ražotnē , kas vairākkārt ir  kļuvis par pasaules čempionu savā jomā.

Nakts viesnīcā.

7.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Uz Venēciju. Ekskursija pa Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis 15 € un iebraukšanas nodeva 5 €).

Venēcija -otras tādas pilsētas nav visā pasaulē.Mākslas darbi ,kurus ir veidojušas daudzas paaudzes  ir sastinguši arhitektūras šedevros , un veido unikālu un neatkārtojamu vesturiski mākliniecisko ansambli . Šo pilsētu var droši nosaukt par pilsētu – muzeju. Šeit uz katra soļa atrodas iepriekšējo gadsimtu arhitektūras šedevri, pieminekļi un citi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: “Zelta tilts”, “Nopūtu tilts”, Veco un Jauno Prokurāciju nams, Veniras de Leonijas pils, Dodžu pils, bibliotēka, Pulksteņa tornis, Kampanilas zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria della-Salūtes katedrāle, Fraija bazilika, Merčijas tirdzniecības iela. Lielākā daļa Venēcijas  kanālu ir tik šauri, ka pret pretējo māju sienām var viegli atspiesties ar rokām, turklāt pašas ēkas sasniedz 7 stāvu augstumu.

Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, pēc ekskursijas pa Venēciju aicinām Jūs uz  kruīza braucienu pa Venēcijas lagūnas salām (piemaksa 22 €).

Došanās uz viesnīcu Milānas apkaimē, apdzīvota vieta.

8.DIENA

Brokastis.Došanās  uz lidostu vai pēc vēlēšanās (par piemaksu) transfērs uz  Bergamo centru. Jums būs iespēja patstāvīgi apskatīt pilsētas populārākās apskates vietas.

Lidojums 17:35 Bergamo - 21:30 Tallina. 

 

 

Ceļojuma cenā iekļauts

Rokas bagāža: 42 cm x 20 cm x 30 cm , ne vairāk kā 10 kg – maza rokas bagāža
Viesnīcās * * * (divvietīga izvietošana) - 7 naktis ar brokastīm
Lidojums Tallina-Bergamo-Tallina (Ryanair)

Ekskursiju-transporta pakete
189 €

Ekskursijas brauciens uz Venēciju
Ekskursijas brauciens “Ligūrijas piekrastes skaistums”
Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu
Ekskursijas brauciens uz Milānu un Veronu
Transporta pakalpojumu pakete
Grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus ekskursijas

Toskānas (Sjēna – Sandžminjano) ekskursiju programma (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, degustācijas) 25 €
Ekskursiju brauciens uz Romu un Vatikānu (sabiedriskā transporta biļetes tiek apmaksātas papildus) 45 €

Papildus jūs varat iegādāties

Ja ceļojat viens - obligāta piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā 160 €
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp un atpakaļ - iegādājoties ceļojumu 40 €
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp un atpakaļ - pēc ceļojuma iegādes 50 €
Nododamā bagāža Tallina-Bergamo 20 kg - iegādājoties ceļojumu 35 €
Nododamā bagāža Bergamo - Tallina 20 kg - iegādājoties ceļojumu 35 €
Nododamā bagāža Tallina-Bergamo 20 kg - pēc ceļojuma iegādes 45 €
Nododamā bagāža Bergamo -Tallina 20 kg - pēc ceļojuma iegādes 45 €
Priority līdz 10 кg Tallina-Bergamo (pērkot tūri) piedāvājums ir ierobežotā daudzumā - 15 € (iegādājoties tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes) 15 €
Priority līdz 10 кg Bergamo-Tallina (pērkot tūri) piedāvājums ir ierobežotā daudzumā - 15 € (iegādājoties tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes) 15 €

Cenā nav iekļauts

Viesnīcas tūristu nodoklis 1 - 2 €/diena no cilvēka
Veselības apdrošināšana

Apmaksa uz vietas

Kuģītis uz Venēciju – 15 €, iebraukšanas maksa - 5 €
Iebraukšanas nodeva Pizā – 3 €
Sabiedriskā transporta biļetes uz Florenci ~5 €
Iebraukšanas nodeva uz Venēciju - 5 €
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Cenas pēc pieprasījuma

Iespējama izmitināšana viesnīca Puccini 4* vai cita līdzīga līmeņa viesnīca (Montecatini) - piemaksa no 40 € (pēc pieprasījuma)

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vau angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA