Ekskursiju lidojums “Portugāle-Spānija” (regulārs lidojums + čarterlidojums) Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Ekskursiju lidojums “Portugāle-Spānija” (regulārs lidojums + čarterlidojums)

no 399

Ekskursiju lidojums “Portugāle-Spānija” (regulārs lidojums + čarterlidojums)

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
24.09.2019 - 30.09.2019 no 399 €
Dzīvošana 3* viesnīcās
399 €
588 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

1. diena

Izbraukšana no Rīgas uz Viļņu.

Ierašanās Viļņas lidostā.

Lidojums Viļņa - Madride (~ 19:50-22:50).

Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

2. diena

Brokastis. Ekskursija Madridē.

Madridi var raksturot kā spāņu Ņujorku: šeit dodas visas Spānijas un ārzemju imigranti, lai gūtu panākumus – šī godkārības un cerības enerģija jau sen ir noteikusi pilsētas likteni. Madride ir spāņu pilsēta līdz kaulam: laukumi, ielas kafejnīcas un tapu bāri rotā pilsētu, šauro šķērsielu labirints atgādina par Spānijas zelta laikmetu, kuru laikā ir radušās tādas vietas, kā Prado muzejs, kur varēsiet baudīt visizsmalcinātākos Spānijas mākslas darbu. Ekskursijas laikā redzēsiet koridas arēnu, karalisko pili, Buen Retiro parku, Majora laukumu, Puerta del Sol laukumu.

Brīvs laiks Madridē. Ceļš uz Toledo. Ekskursija pilsētā.

Pilsēta atrodas Spānijas centrālajā daļā. Pirmās apmetnes vietas pilsētas teritorijā bija cietokšņi. Līdz mūsdienām saglabājusies Santa Iglesia katedrāle, kuras interjeru rotā nenovērtējamie Rafaela, Goijas, Valeskesa un Rubensa mākslas darbi; Santo Domingo El Antiguo klosteris, kas glabā slavenā gleznotāja El Greko relikvijas; trīsstūra formas Zocodover laukums, kurā reiz dzīvojis pazīstamā Dona Kihota „tēvs” Migels de Servantes. Pēc vēlēšanās, brīvajā laikā var apmeklēt Svēta Krusta municipālo muzeju, kas glabā daudzus gleznotāja El Greko darbus (ieejas biļete ~5 EUR) un katedrāli (ieejas biļete 8 EUR).

Tāpat Toledo izgatavo ļoti garšīgu marcipānu un slavenos Damaskas tērauda nažus, kas klāti ar melnu emalju un rotāti ar zeltu un sudrabu.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

3. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Portugāli.

Pa ceļam būs iespēja apskatīt vienu no senākajām Spānijas pilsētām Salamanku – Salamankas provinces galvaspilsēta. Šī senā, apdzīvotā vieta atrodas Kastīlijas un Leonas autonomajā apgabalā, un iedzīvotāju skaits ir apmēram 170 000 cilvēku. Līdz 220.gs. p.m.ē. Salamankas nosaukums bija Gelmantika. Tā tika pārdēvēta jau pēc tam, kad Hanibals iekaroja reģionu. Romiešu laikā Salamanka kļuva par vienu no slavenā „Sudraba ceļa” galvenajiem punktiem – ceļš starp valsts dienvidiem un ziemeļiem. Pastaiga pa pilsētu. Pastaigas laikā Tu redzēsi slaveno “Māju ar gliemežvākiem”, Sv. Martina baznīcu, laukumu Plaza Maior, Salamankas universitātes noformējumu “plataresko” stilā, Jauno un Veco katedrāli. Vecajā katedrālē strādā muzejs.
Savā brīvajā laikā Jums būs iespēja apskatīt Jaunās un Vecās katedrāles muzeja daļu (ieejas biļete ~4,75 EUR) vai arī apmeklēt Art Nouveau (modernisma) muzeju “Casa de Liz” (ieejas biļete ~4 EUR/cilv).

Brīvs laiks.

Ceļš uz Portugāli. Šķērsosim augstās grēdas.

Ierašanās Porto apkaimē vakarpusē. Iekārtošanās viesnīcā.  Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Ekskursijas brauciens “Porto-Koimbra”  (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Programmā iekļauta Clerigos torņa apskate. Tas ir pilsētas simbols un pārsteidz ar savu augstumu un skaistumu. Apmeklēsiet Brīvības laukumu, kas ir vēsturiskā centra sirds, kā arī Sv. Benedikta dzelzceļa staciju, kas ir iekļauta 14 pasaules skaistāko dzelzceļa staciju sarakstā. Tai ļoti tuvu atrodas 11. gs. celtā Katedrāle – reliģijas varenības simbols. Apskatīsiet baroka laikmeta skaistākas baznīcas, apmeklēsiet vecus pirātu kvartālus. Tāpat arī būs iespēja aplūkot unikālo pilsētas panorāmu. Pēc iepazīšanās ar pilsētu apmeklēsiet vīna pagrabus, kur tiek izturēts un “noveco” slavenākais portugāļu vīns – portvīns. Degustācija ~ 10 EUR (pēc vēlēšanas). Pēc iepazīšanās ar šī vīna ražošanas vēsturi un tradīcijām, tiks piedāvāta dažādu portvīnu degustācija. Vīna pagrabā iemācīsities atšķirt portvīna šķirnes. Būs iespēja izbaudīt šī vīna dažādās kategoriju garšas. Attīstīsiet savas degustācijas prasmes un iespējams pa īstam iemīlēsiet portvīnu. Būs iespēja arī iegādāties šos gardos vīnus. Jūs iemācīsieties pareizi degustēt portvīnu un uzzināsiet par tā galvenajām īpašībām. Pēc vēlmes varēsi arī iegādāties šo dzērienu. Portvīna degustācija - 10 EUR (pēc vēlēšanas). Brīvs laiks.

Tālāk dosimies uz Koimbru – senu studentu pilsētu, kas tiek uzskatīta par nacionālo kultūras galvaspilsētu un izglītības šūpuli. Tieši šeit atrodas pirmā valsts universitāte, kas tika dibināta 1290. gadā. Mēs redzēsim seno cietoksni, kas tagad ir pārtapusi par universitāti, seno katedrāli un pa šaurajām arābu ieliņām nokāpsim uz Mondego upes krastmalu. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu “Sintra un Roka zemesrags” (papildu maksa 39 EUR (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)).

“Sintra ir zeme, kur katrs var atrast savas dzimtenes daļiņu”. Regaleira muižas apmeklējums ieinteresēs ar filozofiju un paradīzes dārzu, pastāstīs masonu vēsturi un atklās saimnieka noslēpumus. Jūs sagaidīs daudz interesantu mīklu, bet atbildes pārsteigs pat viskaislīgāko mistificētāju. Sintra un tās senas šauras ieliņas, vairākas kafejnīcas un restorāni, mazi veikali, kur varēsiet novērtēt vietējo meistaru profesionalitāti, kā arī nopirkt suvenīru, lai atcerētos pilsētu.
Pēc Sintras dosimies uz Roka zemesragu – “vietu, kur beidzas zeme un sākas jūra” (Luiss Kamoens). 
Lisabonas Rivjēra — tas ir bijušo nelielu zvejnieku ciematiņu tīkls, kas tagad ir pārtapuši par kūrortiem netālu no Lisabonas. Šo vietu iecienījuši visas pasaules aristokrāti. Greznas villas, pludmales, lieliskas viesnīcas, izsmalcināti restorāni, pasaules līmeņa golfa laukumi.

Brīvs laiks Kaškaiša piekrastē, iespēja ieturēt pusdienas. Ja būs labs laiks, var nopeldēties.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana, došanās uz Lisabonu. Ekskursija Lisabonā.

Lisabona ir viena no senākajām Eiropas pilsētām. To dibināja vēl senie feniķieši. Laika gaitā pilsēta ir ievērojami izmainījusies, savas pēdas atstāja visas traģēdijas, kas notika Portugālē, jo īpaši zemestrīce 1755. gadā. Tikai neliels Belena rajons atgādina par Eiropas galvaspilsētas bijušo diženumu. Iepazīšanās ar Belena rajonu un Žeronimuša klostera apmeklējums, Belena tornis, Pirmatklājēju piemineklis. Žeronimuša klosteris un Belena tornis ir neparasta „manuelino” stila spilgts piemērs, kas sastopams tikai Portugālē. Tur tika apglabāts Vasko de Gama un dzejnieks Kamoens, kā arī daudzi otrās Avisas dinastijas karaļi.
 Te arī atrodas senākā fabrika, kur tiek ražotas slavenas kūkas („Pasteis de Belem”). Tās obligāti ir jānogaršo (~1,10 EUR/cilv.)

Turpinājumā izbrauksim pa Težu upes krastmalu līdz galvenajam pilsētas laukumam – Komercijas laukumam, triumfa arku. Lisabona ir kontrastu pilsēta. Baiša (zems) un Alta rajoni.  Vecs un jauns. Apmeklēsiet Eduarda VII parka skatu laukumu, redzēsiet Marķīza Pombala laukumu, galveno pilsētas prospektu – Neatkarības prospektu, vecos Alfama kvartālus, apskatīsiet Katedrāli un apmeklēsiet Rossio laukumu un dzelzceļa staciju, redzēsiet Marijas II teātri un Sv.Dominika Katedrāli, pastaigāsieties pa vecāko Augusta ielu, redzēsiet Santa Žušta liftu.

Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz lidostu. Lidojums Seviļa - Rīga  (~12:05- 17:25).

Ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts

Transfērs Rīga - Viļņa
Lidojums Viļņa - Madride (Rokas bagāža (40x20x25 cm))
Lidojums Seviļa - Rīga (Rokas bagāža līdz 5 kg, Nododamā bagāža līdz 20 kg)
Dzīvošana *** viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā) - 6 naktis ar brokastīm

Ekskursiju-transporta pakete
199 €

Transporta apkalpošana
Pavadīšana visa brauciena laikā
Ekskursija Madridē
Ekskursija Toledo
Ekskursija Salamankā
Ekskursijas brauciens “Porto - Koimbra”
Ekskursija Lisabonā

Papildus jūs varat iegādāties

Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 150 €
Ekskursijas braucienu “Sintra un Roka zemesrags” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi) 39 €

Cenā nav iekļauts

Ēdināšanas izmaksas.
Veselības apdrošināšana.

Apmaksāts uz vietas

Portvīna degustācija Porto pilsētā ~ 10 €
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA