(+371) 22 723 341   (+371) 24 110 155   (+371) 27 276 346

Paradīzes atpūta Bali salā + Singapūra


Warning: min(): When only one parameter is given, it must be an array in /home1/interlux/public_html/components/com_ascifinterlux/views/tour/tmpl/default.php on line 51

no
Warning: min(): When only one parameter is given, it must be an array in /home1/interlux/public_html/components/com_ascifinterlux/views/tour/tmpl/default.php on line 56
0

Paradīzes atpūta Bali salā + Singapūra

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā.  Lidojums Rīga-Singapūra

(18:35 - 22:35 Rīga-Stambula / 01:55 - 17:15 Stambula-Singapūra)
22.03.2018 - Rīga-Stambula 18:35 -  22:35 / Stambula-Singapūra 02:25 -17:45)

2. diena

Ierašanās Singapūrā. Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. diena

Brokastis.  Ceļš uz lidostu.  Pārlidojums Bali salā.

Ierašanās salā.

Bali ir viena no šarmantākajām un populārākajām Malajas arhipelāga Indonēzijas salām, īstā pasaka klātienē, brīnišķīga vieta, kuru klāj smaragdzaļas rīsa lauku terases un kanēļkoku meži ar smaržīgiem ziediem. Gaisa temperatūra veselu gadu sastāda +25-30ºC, bet ūdens temperatūra jūrā - +28 grādi. Pirmkārt, ceļotājus vilina tās krāšņa un daudzveidīga daba, kā arī lieliskas smilšu pludmales ar nomierinošu viļņu šalkoņu. 

Iekārtošanās viesnīcā, visas naktis Bali salas dienvidu daļā.

Atpūta pie jūras.

4. diena

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

5. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Ziemeļu skaistums”.

Šodien ir paredzēts doties salas ziemeļos. Sākumā Jūs apmeklēsiet Bali salas otro lielāko templi — Taman Ayun. Templa nosaukumu var iztulkot kā „”dārza šūpoles. Templi uzcēla aptuveni 1740. gadā Mengvi kņazistes radža, bet konstrukcijas templī, saskaņā ar arhitektu idejām, iemiesoja sevī Bali vulkānu kopijas. Tempļa teritoriju ieskauj skaisti dīķi ar lotosiem. Pēc tempļa apmeklējuma ir paredzēta neliela kafijas pauze un tālāk seko ceļš līdz templim, kas atrodas Beratan ezerā — Ulun Danu. Lielākajā daļā salas fotogrāfijās ir atspoguļots tieši šis templis. Brauciena beigās Jūs sagaidīsiet skaistu saulrietu Tanah Lot templī.

6. diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras. Brīva diena.

7. diena  

Brokastis.

Apskates ekskursija Bali salā.

Bali – maģiskais baudas avots jebkurai gaumei. 

Ekskursijas laikā apmeklēsim:  meistaru ciemats, kur varēsim iegūt zināšanas par tradicionālajiem Bali salas arodiem, Tirta Empul svētā ūdens templis, kafijas plantācijas (tropiskais eksotisko augļu un augu dārzs, kur bezmaksas var nogaršot dažādas kafijas un tējas šķirnes, а kā arī aplūkot slaveno zvēriņu, kas ražo pasaulē visdārgāko kafiju – Luwak (civetkaķis)),  skaistākās rīsu terases, Kintamani. Aplūkosim arī neaizmirstamos vulkānu, rīsu terašu, mitro tropu mežu skatus no skatu laukuma. Pēc vēlēšanās var ieturēt pusdienās ar skatu uz vulkānu (papildus maksa).

8. diena

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

9. diena

Brokastis.

Ekskursijas uz salas dienvidiem.

Ekskursijas laikā redzēsim vienu no skaistākajām Bali pludmalēm  - Pandava pludmali. Pludmale pārsteidz ar tās klintīm un tajās izcirstajām nišām, kur atrodas mītiskās statujas.

Tālāk apmeklēsim GWK parku, kurš tā tika nosaukts par godu nepabeigtajam pasaulē visaugstākās statujas celtniecības projektam ar nosaukumu “Indiešu dievs Višnu, kas sēž Garudas putnā”. Jūs redzēsiet atsevišķos šī projekta fragmentus, kā arī skaistos, cietajā iezī izcirstos plato.

Nākamā pietura ir Uluvatu templis (ieejas biļete), kas atrodas 90 m augtās klints malā, piederot pie vissvētākajiem Bali tempļiem. Brauciena nobeigumā, pēc vēlēšanās, Jūs varēsiet ieturēt vakariņas Džimbaranā ar skaistu skatu uz okeānu. Jums tiks piedāvāti labākie grilēti jūras velšu ēdieni (papildu maksa).

10. diena

Brokastis. Brīva diena.

Pēc vēlēšanās ekskursija "Austrumu noslēpumi" (papildus maksa 30 EUR, min. 15 personas, lai ekskursija notiek).

Maršruts: sākas no pludmales ar melnām smiltīm (varēs uzņemt bildes), apmeklēsim Natural Salt Maker, vietu, kue okeāna krastā var redzēt ka vietējie iedzīvotāji iztvaiko sāls no jūras ūdens. Pēc vēlēšanas, varēsiet iegādāties sāls (1 EUR). Redzēsim sikspārņu tempļa-alu Goa Lavah, ūdens templi Tirta Ganga, atpūta skaistākajā Bali pludmale - White Sand Beach. Pa ceļā, uz White Sand Beach būs iespēja redzēt pērtiķu kolonnu un pabarot tos.

11. diena

Brokastis. Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, Bali Safari un Marin Park dzīvnieku parka apmeklējums (papildu maksa: transfērs - 15 + ieejas biļetes ~ 62$)

Bali Safari parks apvienojis sevī klasisko afrikāņu safari un tradicionālās Bali kultūras iezīmes. Uz doto brīdi šeit dzīvo vairāk nekā 60 eksotisko dzīvnieku sugas, tai skaitā dažas retas un izmirstošas sugas, piemēram, Sumatras tīģeri, Sumatras ziloņi, baltie tīģeri un Komodas drakoni. Dzīvnieki parkā dzīvo nevis būros, bet lielos un plašos voljēros, kas vairāk atgādina savvaļu. Tāpēc parkā tūristi pārvietojas ar speciālajiem safari automobiļiem.

Ceļojuma laikā Jums būs iespēja tuvumā apskatīt Indonēzijas, Indijas un Āfrikas savvaļas pārstāvjus - zebras, degunradžus, tīģerus, lauvas.

Jūras parkā Jūs varēsiet apmeklēt aizraujošas atrakcijas, kas ir aprīkots ar mūsdienīgu tehniku, vai pavadīt laiku ūdens parkā vai akvārijā – unikāla vieta, kur var ieraudzīt tūkstošiem dažādu sugu zivju, kas ir atvestas no visas pasaules. Jūras parkā mīt pat baltā haizivs akvārija speciāli tai paredzētajā vietā, kā arī asinskāras piranjas un citas plēsējzivis. Parka darbinieki iesaka apmeklēt piranju barošanu, kas notiek ikdienā plkst. 10:30 un 16:00. Tāpat Jūs varat apmeklēt krāšņu un ļoti skaistu uzvedumu Bali Agung Show.

12. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs lidostā. Lidojums uz Singapūru.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

13. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Apskates ekskursija Singapūrā.

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.

Brīvs laiks, iepirkšanās.  Jums būs iespēja pastaigāties pilsētā, iegādāties suvenīrus.

Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.

Futūristisks botāniskais dārzs “Gardens by the bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Vakarā transfērs lidostā. Lidojums uz Rīgu.

 (00:05-06:25 Singapūra-Stambula / 10:00-12:00 Stambula-Rīga)
03.04.2018 - Singapūra-Stambula 23:35 -05:25 / Stambula - Rīga  08:20-11:25)

14. diena

Ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga - Singapūra - Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 56 x 45 x 25 cm)
Nododamā bagāža līdz 30 kg
Lidojums Singapūra - Bali - Singapūra
11 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Transporta apkalpošana visa brauciena laikā

Ekskursiju-transporta pakete
299 €

Ekskursijas brauciens „Ziemeļu skaistums”
Apskates ekskursija Bali salā
Ekskursija salas dienvidos
Apskates ekskursija Singapūrā

Papildus jūs varat iegādāties

Оbligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 200 €
Transfērs uz Bali Safari un Marin Park dzīvnieku parku (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi - 62$) 15 €
Ekskursijas "Austrumu noslēpumi" 30 €

Apmaksāts uz vietas

1 x pusdienas Bali salā ~ 15-20$ no cilvēka
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Cenas pēc pieprasījuma

Pēc pieprasījumā piedāvājam izmitināšanu 4* - 5* viesnīcās:

Svarīga informācija

Iesakam ceļojot uz Singapūru un Bali - iegādāties apdrošināšanu.
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA