Spānija ar atpūtu pie jūras un ekskursijām (9 dienas) (Barselona, Valensija, Kordova, Seviļa, Žirona, Figerasa, Monserata) Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Spānija ar atpūtu pie jūras un ekskursijām (9 dienas) (Barselona, Valensija, Kordova, Seviļa, Žirona, Figerasa, Monserata)

no 259

Spānija ar atpūtu pie jūras un ekskursijām (9 dienas) (Barselona, Valensija, Kordova, Seviļa, Žirona, Figerasa, Monserata)

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
22.09.2019 - 30.09.2019 no 259 € GARANTĒTS
divvietīgā numuriņā
259 €
438 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

1. diena

Tikšanās Rīgas/Kauņas lidostā (precīzu laiku lūgums skatīties 1-2 dienas pirms ceļojuma). Lidojums Rīga/Kauņa - Žirona.
Ierašanās Žironā. Došanās uz viesnīcu Costa Barcelona piekrastē. Iekārtošanās, atpūta.

2. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras.
Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursiju programma “Žirona - Figerasa”.

Žirona (spāniski - Girona) - sena spāņu pilsēta Katalonijā, kuru ne velti dēvē par pasakainu pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī - tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām.

Katalonijas pilsēta Figerasa (spāniski Figueres) ir slavenā mākslinieka Salvadora Dalī dzimtene. Šeit Tevi sagaida Dalī teātra-muzeja apmeklējums, kuru projektējis pats mākslinieks (ieeja muzejā par papildu samaksu). Taču arī bez Dalī muzeja Figerasā ir daudz ievērības cienīgu vietu, piemēram, Emporda muzejs, senākais no vietējiem muzejiem, kas atvērts jau 1876. gadā. Muzeja īpašumā ir īpaša gleznu kolekcija, kā arī neparasti ibēriešu, grieķu un romiešu laika eksponāti. Figerasa ir arī iecienīta gardēžu vieta: te ir daudz brīnišķīgu restorānu, kas minēti dažādos Eiropas ceļvežos.

Brīvs laiks Dalī muzeja apmeklējumam (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Monseratu.

Monserata – virkne klinšu, kas veido neatkārtojamu skatu и un apbur ar savām ainavām. Kalnu grēda tika izveidota vairākus miljonus gadus atpakaļ un pārvērtusies par fantastiskām dabas izveidotajām figūrām. Pateicoties vietējo iedzīvotāju izdomai, neparastas virsotnes ieguva savu nosaukumu atkarībā no tā, kam tās līdzinās – „Ziloņa snuķis”, „Mūmija”, „Galvaskauss”, „Sargs”... Šajās vietās dzima virkne leģendu. Viena no tām vēsta, ka savādas klinšu formas ir eņģeļu radījums, kuri nolaidās no debesīm, lai pārveidotu kalnu grēdas ainavu, sazāģējot kalnu virsotnes ar zelta vīlītēm. Monserata tulkojumā nozīmē „sazāģēts kalns”. Bet kalna unikalitāte slēpjas ne tikai reljefa skaistumā, bet drīzāk ar to, ka uz tā atrodas Monserata klosteris (Monasterio de Montserrat). Tas ir strādājošs klosteris ar gandrīz tūkstošgadu seno vēsturi. Un līdz pat šim brīdim tas atspoguļo Katalonijas garīgo simbolu- tur dzīvo mūki, ieturot ikdienas dievkalpojumus, te tiek glabāta senatnīga Melnās Monserata Jaunavas statuja.

Ekskursijas laikā uzzināsiet klostera vēsturi, dzirdēsiet dažādas interesantas leģendas par to, kā radās klosteris un par brīnumiem, kas ir saistīti ar statuju.

Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt baziliku un dzirdēt ļoti skaistu zēnu kora uzstāšanos, paklanīties galvenajam klostera apskates objektam – Melnai Jaunavai; apmeklēt klostera muzeju, iepirkt suvenīrus, degustēt spāņu liķierus. Apkārt klosterim atrodas daudz gleznainu pastaigas taku, kur var redzēt senās kapelas, interesantas reliģiskā rakstura skulptūras un brīnumainas kalnu ainavas. Gājēju pastaigas klostera apkārtnē ir vislabākā iespēja sajust šo vietu skaistumu un ieraudzīt īstu Monseratu ar tās ainavām.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, piedāvājam ekskursiju uz Barselonu (papildu maksa 40 EUR).

Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”).
Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka. Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vietu, kuru ir iemīļojuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Montžuika kalns – tā pakāje ir burtiski klāta ar apskates vietām: Nacionālā pils, arhitektūras parks „Spāņu pilsētiņa”, „Maģiska strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kā arī te var redzēt dažādas sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpiskajām spēlēm. Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Valensiju, ekskursija Valensijā.

Valensija ir trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas. Pilsētai ir aizraujoša vēsture, par kuru liecina dažādas vēsturiskas ēkas un būves. Valensija ir tipiska austrumu piekrastes pilsēta Vidusjūras krastā, pilsēta, kas aug strauji un pat haotiski. Pilsētu ieskauj lagūnas un smaržīgi apelsīnu dārzi, kuru skaistumu apcerējis slavenais rakstnieks Blasko Ibanjess. Sākotnēji lauksaimniecība un zvejniecība, vēlāk - rūpniecības nozare pārvērta Valensiju par bagātu un plaukstošu pilsētu. Tā ir gaiša, trokšņaina pilsēta ar plašiem, zaļajiem parkiem, kas zeļ senās Turijas upes gultnes krastos.

Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Kordovu. Ekskursija Kordovā.

Kordova ir Andalūzijas pilsēta, provinces galvaspilsēta ar tādu pašu nosaukumu Gvadalkvivir upes krastā. Kādreiz (līdz 10. gs.) pilsētā bija ap vienu miljonu iedzīvotāju un tā bija teju vislielākā, izglītotākā un plaukstošākā pilsēta pasaulē. Brīvs laiks.

Došanās uz Seviļu.

Andalūzijas galvaspilsēta Sevilja ir savdabīga, raiba un skaista pilsēta ar visaizraujošāko korridu un viskaislīgāko flamenko. Tā atspoguļo spāņu nacionālās rakstura īpatnības kā neviena cita pilsēta. Un tā kā tā ir Andalūzijas galvaspilsēta, Sevilja ir arī nebeidzamu svētku pilsēta.
Mēs apmeklēsim pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru, Spānijas laukumu, Marijas Luīzes parku, Torre del Oro, kā arī tipisko ebreju kvartālu Santa-Krusa (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi). Brīvs laiks.

Došanās uz tranzīta viesnīcu, kas atrodas Seviļas apkārtnē. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

9. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz lidostu.

Lidojums Rīga - Seviļa (~12.05- 17.25)

Ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga/Kauņa – Žirona (Rokas bagāža (1 soma, kuras izmērs ir 40 x 25 x 20 cm)
Lidojums Seviļa – Rīga (Rokas bagāža līdz5 kg, Nododamā bagāža līdz 20 kg)
8 naktis *** viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgajā numuriņā)
Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi visā brauciena laikā

Ekskursiju-transporta pakete
189 €

Ekskursijas brauciens “Žirona - Figerasa”
Ekskursija Monseratā
Ekskursija Valensijā
Ekskursija Kordovā
Ekskursija Seviļā

Papildus jūs varat iegādāties

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāti tiek apmaksāta dzīvošana vienvietīgajos numuriņos viesnīcās 140 €
Ekskursija Barselonā 40 €
6x/5x vakariņu + 1x pusdienu pakete viesnīcā Costa Barcelona piekrastē 48 €
Nododamā bagāža līdz 10 kg, atļautais izmērs (55x40x20 cm) - 20 EUR (iegādājoties tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / turp 20 €
Nododamā bagāža līdz 10 kg, atļautais izmērs (55x40x20 cm) - 20 EUR (iegādājoties tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / atpakaļ 20 €
Nododamā bagāža līdz 20 kg - 35 EUR (iegādājoties tūri) / 45 EUR (pēc tūres iegādes) / turp 35 €
Nododamā bagāža līdz 20 kg - 35 EUR (iegādājoties tūri) / 45 EUR (pēc tūres iegādes) / atpakaļ 35 €

Apmaksāts uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Cenas pēc pieprasījuma

Priority bagāža (10 kg), atļautais izmērs (55x40x20 cm) - 15 EUR (iegādājoties tūri) / 25 EUR (pēc tūres iegādes) / vienā virzienā (piedāvājumu skaits ir ierobežots)

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA