Ceļojums uz Neapoli| Citādā Itālija | Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Neapolitāņu dziesma

no 349

no 299

Neapolitāņu dziesma

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
10.07.2020 - 22.07.2020 no 389 € 339 € STOP SALE
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
389 € 339 €
478 € 428 €
24.07.2020 - 05.08.2020 no 389 € 339 € STOP SALE
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
389 € 339 €
478 € 428 €
07.08.2020 - 19.08.2020 no 419 € 369 €
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
419 € 369 €
508 € 458 €
21.08.2020 - 02.09.2020 no 419 € 369 €
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
419 € 369 €
508 € 458 €
04.09.2020 - 16.09.2020 no 349 € 299 €
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
349 € 299 €
438 € 388 €
18.09.2020 - 30.09.2020 no 349 € 299 €
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
349 € 299 €
438 € 388 €
02.10.2020 - 14.10.2020 no 349 € 299 €
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
349 € 299 €
438 € 388 €
16.10.2020 - 28.10.2020 no 349 € 299 €
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
349 € 299 €
438 € 388 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

1. diena

Izbraukšana no Rīgas agri no rīta (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks”).

Tranzīts Latvijas, Lietuvas un Polijas teritorijā.

Brauciena laikā Jums būs iespēja vērot dabas skaistumu.

Pa ceļam ir paredzēta pieturvieta pusdienu ieturēšanai (papildu maksa)

Ierašanās viesnīcā vakarā, iekārtošanās, atpūta.

2. DIENA

Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana.

Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta. Vīne ir Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu maja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz vīna darītāju ciematu Grincigu. Grincigā Jums būs iespēja nogaršot slavenos Austrijas vīnus, izbaudīt austriešu nacionālos ēdienus un klausīties Vīnes mūziku.

Lai kādā laikā Jūs neapmeklētu Vīni, visu uzturēšanas laiku Jūs neatstās svētku sajūta.

Pēc vēlēšanās piedāvājam braucienu ar kuģīti pa upi, kura laikā varēsiet izbaudīt Vīnes skaistumu no upes (papildu maksa) .

Vakarā dosimies uz Kampānijas reģionu Itālijā.

Nakts ceļā.

3. DIENA

Ierašanās Kampānijas reģionā.

Šis ir gleznains reģions ar eksotiskiem augiem, lieliskām pludmalēm, itāļu kolorītu, jūras un itāļu virtuves aromātu.

Iekārtošanās viesnīcā International Resort*** vai citā tāda paša līmeņa viesnīcā.
Viesnīca International Resort*** atrodas blakus pludmalei, no šejienes ir ļoti ērti doties braucienos Kampānijas un Lacio reģionos, tai skaitā uz Romu, Neapoli, Kapri, Pompejiem u.c.

Atpūta. Pēc vēlēšanās vakariņas viesnīcā (papildu maksa).

4. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras, brīvs laiks.

Neapole – kontrastu pilsēta. Tās rajonos nav iespējams neiemīlēties. Šeit arī ir Spāņu kvartāli – Barselonas daļiņa, galerijas, kas nav sliktākas par tām, kas rotā Milānas centru, kā arī karaļa pils un teātri, kādi ir sastopami Itālijas galvaspilsētā. Bet pats svarīgākais ir tas, ka Neapolei ir gandrīz 3000 senā vēsture, ar savu valodu un unikālo virtuvi, ar saviem svētajiem un varoņiem. Šeit beidzas Romas impērijas vēsture, šeit ir dzimusi un uzaugusi Sofija Lorena, galu galā tikai šeit var nogaršot autentisku Neapoles picu.

Autobusu un gājēju ekskursijas laikā redzēsim: Karaļa pili, Plebescīta laukumu, Castel dell'Ovo, Castel Nuovo, Umberto I galeriju, Sansevero kapelu (ieejas biļete: 9 €), Sankarlo teātri u.c.

Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas un iegādāties suvenīrus. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta. Vakariņas viesnīcā (papildu maksa).

5. DIENA

Brokastis. 

Atpūta pie jūras, brīvs laiks. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Pompejiem, gājēju ekskursija arheoloģijas zonā (ieejas biļete: 16 €).

Pompeji — antīka pilsēta Neapoles līča krastā, kuru 79. gadā ir iznīcinājis Vezuva izvirdums. Pelni, kas apglabāja pilsētu un tās iedzīvotājus, saglabājuši pilsētas būves neskartās līdz pat mūsdienām. Katru gadu apkārtnē notiek izrakumi, nesot arheologiem arvien vairāk atklājumu, bet ceļotājiem – iespaidus un bildes.

Vezuvs ir vienīgais aktīvais kontinentālās Eiropas vulkāns. Vezuvs un zem tā lavas apglabātas, bet vēlāk atraktās senās pilsētas vilina uz šejieni ļoti daudzus tūristus. Vezuva teritorija ir milzīgs rezervāts un nacionālais parks, kas tika ierīkots 1995. g. Šeit ir ierīkotas 9 pastaigu takas. Vulkāna izvirdums ir iedvesmojis vairākus māksliniekus. Piemēram, 1777. gadā franču mākslinieks  Pjērs Žaks Volārs ir uzgleznojis “Vezuva izvirdums”, bet jau 1833. gadā krievu mākslinieks Kārlis Brilovs ir uzgleznojis savu mākslas darbu “Pompeju pēdējā diena”, kas ir veltījums šai pasaulē zināmai katastrofai.

Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildu maksa).

6. DIENA

Brokastis

Brīva diena, atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Romu un Vatikānu (izbraukšana agri no rīta, papildu maksa 45€, ieejas biļetes un sabiedriskā transporta biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras, ekonomikas centrs, atklājumu pilsēta. Oficiālās kultūras valodas – latīņu valoda.

Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929. gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs.

Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildu maksa).

7. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras, brīva diena.

Vakariņas viesnīcā (papildu maksa).

8. DIENA

Brokastis, brīvs laiks pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Sorento (papildu maksa 25 €).

Uzkāpsim skatu laukumā, kur pavērsies prātam neaptverami skati. Sorento ir slavena ar tās jūras ainavām, unikālu augu valsti un ārstniecisko gaisu. Apmeklēsim arī pasaulē slavenā “Limončello” zīmola citrona šņabja un liķieru ražošanas laboratoriju. Dzēriena pagatavošanas tradīcija no citronu mizām uz spirta bāzes tika nodota no vienas paaudzes citai. Citrons tiek uzskatīts par Sorento simbolu, citrusaugļi šeit aug visur. Jums būs iespēja degustēt un iegādāties fabrikas produkciju.

Tālāk dosimies uz pašu pilsētas centru, vēsturisko centru. Mēs redzēsim vienu no skaistākajām vēsturiskajām pilsētas ēkām, Duomo katedrāli, Taso laukumu, kuru rota lieliski pieminekļi.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā(papildu maksa).

9. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (papildus maksa 30 €/turp-atpakaļ), pārvietošanās starp ostu un pilsētām tiek veikta ar salas pārvadātājam autobusiem (papildu maksa 10 €).

Kapri var iemīlēties no pirmā acu skatiena. Šodien sala ir svētku un greznības iemiesojums, dārgo restorānu un izsmalcinātu villu vieta. Slavenie modes mākslinieki, Holivuda zvaigznes un vienkārši bagātnieki meklē šeit atpūtu atbilstoši savam statusam un gaumei. Katru gadu šeit ierodas tūristu pūļi, lai pieskartos skaistuma iemiesojumam.

Anakapri – viena no divām pilsētiņām, kas atrodas uz salas. Tie, kas vēlēsies uzkāpt pa virvju ceļu (cena 12 €) uz augstāko salas punktu – Saules kalnu – ieraudzīs fantastisku salas ainavu, kā arī jūru. Pilsētiņā atrodas arī cienījamā ārsta muzejs un villa, kuru viņš ir cēlis kā „burvju pili” (ieejas maksa: 8 €).

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta. Vakariņas viesnīcā(papildu maksa).

10. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana

Ekskursijas brauciens uz Florenci, iebraukšana uz Florenci ar sabiedrisko transportu (papildu maksa 3 €).

Florence - viena no skaistākajām Itālijas pilsētām un „Eiropas kultūras galvaspilsēta”.
Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un virkne Renesanses piļu ir Florences vizītkarte. Pilsēta noteikti rosina vēlmi baudīt dzīvi.

Apmeklējot Florenci, Jūs ienirsiet mākslas virpulī. Pilsēta izskatās pēc milzīgas teātra dekorācijas, kas uzstādīta vairākus gadsimtus atpakaļ. Nelielā šīs pilsētas platībā atrodas tik daudz apskates objektu un mākslas darbu kā nekur citur pasaulē. Te nevar paiet ne soli, lai nesastaptos ar kādu vēstures pieminekli.

Brīvs laiks, došanās uz tranzīta viesnīcu.

11. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis par 15 € un iebraukšanas nodeva - 5 €), tādējādi liekot punktu mūsu Itālijas programmai tās visromantiskākajā pilsētā.

Venēcija….. Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni.

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira-de-Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.

Pēc ekskursijas beigām - brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 €). Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano, salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burāno.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burāno salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda. Uzzināsim arī daudz interesantas informācijas par Burāno mežģīnēm.

Vakarā atgriešanās no Venēcijas uz ostu, kur ar autobusu turpināsim savu ceļojumu.

Došanās uz Poliju. Nakts ceļā.

12. DIENA

Ierašanās Polijā.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta. Jums būs iespēja pastaigāties, iepirkties, paēst un izbaudīt atpūtu pirms doties mājup.

Nakts viesnīcā.

13. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās mājup.

Ierašanās Rīgā vēlu vakarā/naktī.

Ceļojuma cenā iekļauts

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana 3* viesnīcā saskaņā ar “Fortūnas” sistēmu - 10 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
10 x brokastis viesnīcā

Ekskursiju-transporta pakete
99 €

Ekskursija Vīne
Ekskursija Neapolē
Ekskursijas brauciens uz Florenci
Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis par 15 € un iebraukšanas nodeva - 5 €)
Ekskursijas brauciens uz Pompejiem un pie Vezuva
Ekskursijas brauciens Kapri salā ar kuģīti (papildu maksa 27 €/ turp-atpakaļ)

Papildus jūs varat iegādāties

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 180 €
7xvakariņas Itālijas viesnīcā 56 €
Ekskursija uz Romu un Vatikānu 45 €
Ekskursijas brauciens "Sorento apmeklējums" 25 €
Kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām 22 €
Brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (obligāta piemaksa, iegādājoties ekskursiju-transporta paketi) 27 €

Papildus tiek apmaksāts

Tūristu nodeva par uzturēšanos Itālijā - 2 €/ no cilveka dienā
Tūrisma nodoklis Neapoles viesnīcā - 3 €/ nakts no cilvēka

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA