Ceļojums Maroka - Spānija - Andalūzija | Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Aviotūre Maroka-Spānija-Andalūzija

no 699

no 499

Aviotūre Maroka-Spānija-Andalūzija

Ceļojuma datums
Lidojums/Viesnīca
Lidojums/Viesnīca/Transfērs
Rezervēt
15.09.2020 - 25.09.2020 no 699 € 499 €
3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
699 € 499 €
879 € 679 €
29.09.2020 - 09.10.2020 no 699 € 499 €
3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
699 € 499 €
879 € 679 €
13.10.2020 - 23.10.2020 no 699 € 499 €
3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
699 € 499 €
879 € 679 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

1.diena

Transfērs Rīga - Viļņa (par papildus maksu). (Precīzu laiku un tikšanās vietu, lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma).

Ierašanās Viļņas lidostā.

Lidojums Viļņa – Madride.

Ierašanās Madridē. Brauciens uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

2.DIENA

“SPĀNIJAS ŅUJORKA”

Brokastis.

Ekskursija pa Madridi. MadridI var raksturot kā spāņu Ņujorku. Uz šejieni  laimes meklējumos, tiecas imigranti no visiem Spānijas reģioniem un ārzemēm. Madride ir arī Spānijas politiskais un ekonomiskais centrs.Tā ir tipiski spāņu pilsēta ar laukumiem, ielu kafejnīcām un tapas bāriem  .Šauro ieliņu labirints vēstī mums par Spānijas zelta gadsimtu, kura periodā radās tāda vieta kā Prado muzejs - visnozīmīgākos Spānijas mākslas darbu krātuve.

Dodoties ekskursijā pa Madridi, mēs redzēsim Majoru laukumu, kurā risinājās  pilsētas dzīve. Dosimies uz Puerta-del-Sol laukumu – pilsētas sirdi, kur uz ietves ir  īpaša zīme, kas atzīmē “nulle kilometru” visiem Spāņijas ceļiem.Nofotografēsimies pie pilsētas simbola – bronzas lāča. Aplūkosim Karalisko pili , kurā arī mūsdienās tiek organizētas apbrīnas un sajūsmas vērtas karaliskās balles . Jums būs iespēja pastaigāties pa Gran Via ielu un aplūkot eklektikas stila ēkas , un pastaigas laikā mēs nonāksim  pie Servantesa pieminekļa ,kurš atrodas Spānijas laukumā .

Brīvais laiks Madridē vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Toledo (papildus maksa: 39 €).

Toledo – pilsēta, kuras vēsturei ir vairāk kā 2000 gadu , tā  atrodas Spānijas centrālajā daļā, kādreiz tā bija Spānijas pirmā galvaspilsēta. Šeit mums būs iespēja pastaigāties pa romantiskajām vecpilsētas ieliņām, pa kurām kādreiz pastaigājās Velaskes un Servantes, apskatīsim Santo Domingo el Antiguo klosteri , kurā glabāja slavenā gleznotāja El Greko pīšļi. Kā arī Jums būs iespēja pabūt  Sokodoveras (Plaza de Zocodover) trīsstūra laukumā , kur kādreiz dzīvoja slavenā Dona Kihota tēvs  Mihels de Servantes. Tālāk mēs apskatīsim  jezuītu katedrāli , Varas laukumu un ebreju kvartālu.

Pēc vēlēšanās, brīvajā laikā  piedāvājam apmeklēt Svētā krusta municipālo muzeju, kurā atrodas daudzi gleznotāja El Greko darbi (ieejas biļetes cena ~ 5 €) un katedrāli (ieejas biļetes cena ~ 8 €). Toledo ir pazīstama visā Spānijā ar gardāko marcipānu,  tikai šeit kaļ lieliskus  tērauda asmeņus pazīstamus kā "Damaskene”, tie ir  pārklāti ar melnu emalju un rotāti ar zeltu un sudrabu.

Došanās uz viesnīcu un  atpūta.

Nakts viesnīcā

3.DIENA

“ANDALŪZIJAS GALVASPILSĒTA”

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Brauciens  uz Sevilju.

Ierašanās Seviljā, apskates ekskursija.  Seviljas galvaspilsēta – Andalūzija ir savdabīga, daudzkrāsaina un skaista pilsēta ar visaizraujošāko koridu un viskaislīgāko flamenko. Tā kā neviena cita pilsēta Spānijā, atspoguļo nacionālā  kolorīta īpatnības. Būdama Andalūzijas centrs, Sevilja ir arī bezgalīgi svētku vieta. Gājēju ekskursijas laikā mēs  dosimies pa  ieliņām ar mūžīgo svētku atmosfēru. Mēs apmeklēsim bijušā ebreju kvartālu Santa-Krusu ielā un aiziesim  līdz Seviljas katedrālei, kura ir uzcelta bijušās mošejas vietā. Blakus tai no mošejas vairs ir palicis tikai  La-Hiralda tornis (bijušais minarets) un Apelsīnu pagalms. Ne velti šajā katedrālē atdusas slavenā Kristofora Kolumba pīšļi. Dosimies līdz Alkazaras pilij un apskatīsim universitātes ēku , kurā savulaik bija  karaliskās tabakas fabrika. Kā vēstī vietējās leģendas , tieši šeit esot strādājusi  liktenīgā skaistule Karmena.

Brīvais laiks. Apmešanās viesnīcā, atpūta. Nakts viesnīcā.

4.DIENA

“HERKULESA PATVĒRUMS”

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Brauciens uz Tarifu

Tarifa ir visšaurākā Gibraltāra  vieta, tā attālums līdz Āfrikas Ziemeļdaļai ir tikai 14 km. Pilsētas vēsturiskais centrs cietokšņa robežās kopš 2003. gada ir izsludināts par nacionālā mantojuma objektu. Vecās sienas mums stāsta par arābu valdnieku periodu un par to, kā 1292. gadā  karalis Sančo IV atguva Tarifu no mauriem. Tieši šeit ir virtuālā robeža starp Vidusjūru un Atlantijas okeānu.

Došanās  uz ostu. Izvietošanās  uz prāmja, brauciens  uz Tanžeru (Maroka).

Ierašanās Tanžerā. Apskates ekskursija pa Tanžeru.

Tanžera ir Marokas ostas pilsēta, ar brīnumainu vecpilsētu, skaistu pludmali, vēsturiskiem pieminekļiem un skaistajām ainavām. Pilsēta atrodas Eiropas un Āzijas krustpunktā ,to apskalo Vidusjūras un Atlantijas okeāna ūdeņi.

Vecpilsēta mums stāstīs cik bieži Tanžera ir  mainījusi savus īpašniekus: romiešus, vizantiešu, arābus, portugāļus, frančus  . Savukārt Tanžeras krastmala un jaunās  pilsētas monumentālisms būs spilgts kontrasts vecajām, omulīgajām ieliņām.

Viena no populārākajām apskates vietām ir Spartel zemes rags, kur sastopas Vidusjūras un Atlantijas okeāna ūdeņi. Šī vieta jau kopš seniem laikiem  ir slavena ar Herkulesa alām, kuras senatnē kalpoja berberu un citu pirātu patvērumam. Herkulesa alas, kas atrodas ~ 14 km uz rietumiem no Tanžeras, apbur ar savu dabisko skaistumu. Tāpat tām ir liela arheoloģiska nozīme. Tiek uzskatīts, ka mītiskais Herkuless tajos ir atpūties pēc 12 varoņdarbiem.

Došanās uz viesnīcu.  Atpūta.

5.DIENA

“BALTAIS NAMS” MAROKA

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Došanās uz Kasablanku. Apskates ekskursija pa pilsētu. Viena no galvenajām Kasablankas apskates vietām ir otra lielākā Hasana II mošeja. Francijas arhitekta Mišela Pinso un XX gadsimta beigu tehnoloģija ļāva radīt mošeju ar kustīgo jumtu, kas spēj pārvērst lūgšanu zāli  atklātā terasē dažu minūšu laikā, un visaugstāko minaretu pasaulē , tā augstums ir 200 m. Mošeja ir izrotāta ar visām tehnikām, kuras ir raksturīgas marokāņu kultūrai :mozaīka,  apgleznojums, kokgriezums uc. Mošejas ēkā izvietota arī bibliotēka un Nacionālais muzejs. (ieejas biļetes cena ~ 13 €).

Par to cik  pilsēta ir mūslaicīga  var spriest pēc Maarifas kvartāla. Tas ir viens no ievērojamākajiem pilsētas kvartāliem. Tūristiem patīk apmeklēt šīs ieliņas ar elitāriem veikaliem un modernām vietām, virs kurām slejās Twin Center torņi.

Ejot pa pārsteidzoši skaisto krastmalu gar Atlantijas okeānu, mēs nonāksim Nationesas Ūnijas laukumā  no kura ir redzams centrālais Pasts,pilsētas teātris uc ne mazāk svarīgas celtnes. Kasablanka neapšaubāmi pārsteidza jūs ar savu varenību, debesskrāpju bagātību un milzīgo funkcionālo ostu.

Brīvais laiks. Brauciens uz Marakešu.

Ierašanās viesnīcā, apmešanās, atpūta.

6.DIENA

“SENĀS IMPĒRIJAS KOLORĪTS”

Brokastis.

Ekskursijā pa Marakešu.

Marakeša ir viena no skaistākajām pasaules pilsētām.

Pilsēta bija viena no Karalistes galvaspilsētām triju Marokas sultānu dinastiju valdīšanas laikā, un tieši šeit ir koncentrēts liels skaits muzeju un arhitektūras pieminekļu, no kuriem katrs ir mākslas šedevrs.

Ekskursijas laikā mēs redzēsim: Koutubia mošeja, , Bahja pili (ieejas biļešu cena ~ 7 €), . Tālāk mēs dosimies uz Mažoreļa dārzu (ieejas biļete ~ 7 €). Šeit ir savākta bagāta augu kolekcija no visdažādākajiem pasaules stūrīšiem. Kolekcijas lepnums – kaktusu un lotosu daudzveidība. Savu laiku par šī dārza īpašnieku kļuva pasaulslavenais Ivs Sen-Lorāns, kurš uzbūvēja savu pasaku pasauli Marakeša centrā.

Ekskursijas turpinājumā mēs apmeklēsim slaveno Džamaa El Fana  laukumu. Tas ir īsts teātris zem klajas debess. Ko tik vien tur var redzēt  - jogus, čūsku dīdītajus, pērtiķus, uguns un zobens rijējus, , dziedniekus, zintniekus, augļu un eksotisko garšvielu tirgotājus.

Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

Vakarā, pēc vēlēšanās, piedāvājam veikt aizraujošu ceļojumu naksnīgās Marakešas brīnumainajā pasaulē (papildus maksa: 15 eiro). Pastaigā doties piedāvājam,spilgti rotātos karietēs, kurās ir iejūgti  arābu zirgi. Pastaigas laikā jūs redzēsiet nakts Marakeša ugunis, tās laukumu rosību   un mājīgo ieliņu klusumu.

7.DIENA

“MAROKAS ŠERIFA IMPĒRIJAS GALVASPILSĒTA”.

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Došanās  uz Rabatu. Apskates ekskursija  Rabatā.

Šī brīnišķīgā pilsēta, kas atrodas Atlantijas okeāna krastā, satiks jūs ar gleznainiem kvartāliem, kas ir pilni ar ziediem, lielu arhitektūras un vēsturisko pieminekļu skaitu un senās  valsts atmosfēru.

Ekskursijas laikā jūs redzēsiet: karalisko pili,XII gs. minaretu Hasanu , Rabata simbolu, Muhameda V memoriālo kompleksu, kur atrodas mauzolejs, mošeja un muzejs. Ieeja mauzolejā sargā zirgu gvarde,  baltie zirgi lieliski harmonizē ar Rabatas baltajām ēkām. Mēs apskatīsim  Udaijas XII gadsimta vēsturiskos vārtus - vienu no pievilcīgākajām vietām Rabatā. Šis cietoksnis kopā ar apkārtējo skaisto dārzu tika dibināts Almohadu laikmetā.

Brauciens  uz Meknesu.

Ierašanās viesnīcā, apmešanās, atpūta.

8.DIENA

“IMPĒRIJAS PILSĒTAS”.

Brokastis. Ekskursiju pa Meknesu.

Meknesa ir viena no Marokas impērijas pilsētām. Pasaules mantojuma piemineklis. Aiz vecpilsētas cietokšņa sienām plešas  koši dārzi, bet El Gedim laukums katru vakaru piepildās ar zīlniecēm , žonglieriem, uguns rijējiem un čūsku dīdītajiem

Apskates ekskursijas laikā mēs redzēsim: Mulaja Ismaēla XVII gs pilsētas daļu, senos staļļus     (ieejas biļete ~ 7 €), kur senajos laikos  varēja izvietot līdz 12 000 zirgu. Staļļu vidū – zāle ar kupolveida velvi, kas kalpoja par darbnīcu. Blakus staļļiem mēs redzēsim plašu baseinu, kurš aizņem 4 hektāru lielu platību, tas ir nepieciešams dārzu apūdeņošanai. Tālāk mēs dosimies uz Muļaja Ismaēla mauzoleju, un iziesim cauri Bab-el-Mansūra vārtiem - visgrandiozākajiem pilsētas vārtiem, kuri ir rotāti ar  zaļas keramikas mozaīku  . Ne velti Mekness tiek saukts  “Marokas Versaļu”.

Tālāk pa gleznaino ceļu, olīvkoku ielenkumā, mēs dosimies uz Volubilisas pilsētu.

Pastaiga pa Volubilisu (ieejas biļete ~ 7 €).

Tā ir sena arhitektūras pērle, pilsēta, kas atrodas Romas impērijas dienvidrietumos. Tās drupas atrodas Marokā , starp Fesu un Rabatu. Kopš 1997. gada UNESCO Pasaules mantojuma piemineklis.

Tad mēs dosimies uz Fēsu . Ekskursija pa pilsētu.

Fēsa bija vissenākā impērijas pilsēta, kas gadsimtiem ilgi bija kultūras un reliģiskā centrs, MAGRIBAS civilizācijas centrs. Mēs nonāksim pagātnē, kur laiks apstājies un beidzot izjutīsim, kā dzīvoja Marokas senie iedzīvotāji. Ekskursijas laikā mēs redzēsim Karauinas mošeju-universitāti (IX-XII bb.), Bu-Inanja me (ieejas biļešu cena ~ 2 €), Dar el-Mahzenas pili.

Došanās uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.

9.DIENA

“ZILĀ PILSĒTA”

Brokastis.Nurumu agrā atbrīvošana ap plkst 6.00.

Apskates ekskursija Šefšauenā.

Šefšauena – tā ir neliela pilsēta, kas atrodas kalnu pakājē starp Tanžeru un Tetuānu. Pilsētas nosaukums ir cēlies, pateicoties savdabīgai Rif kalna virsotnes formai, kas atgādina kazas ragus. Burtiskā tulkojumā “Сhef Chaouen” nozīmē «skats uz ragiem».

Gandrīz visi nami pilsētas vecajā daļā ir krāsotas gaiši zilā un baltā krāsā. Pilsēta ir slavena ar marihuānas audzētājiem, kuriem pieder lielas piepilsētas plantācijas, kā rezultātā Šefšauena ir ieguvusi „hašiša galvaspilsētas” nosaukumu.

Brīvs laiks. Ceļš uz Tanžeru.

Iekāpšana uz prāmja, ceļš uz Spāniju.

Ierašanās Tarifā.

Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

10.DIENA

“TRĪS KALNU PILSĒTA JEB FLAMENKO DZIMTENE”.

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Brauciens uz ekskursiju pa Granadu.

Apskates ekskursija Granadā.

Granāda atrodas pārsteidzošā apvidū, Sierra Nevada ziemeļaustrumu nogāzes pakājē. Tā atrodas uz 3 pauguriem, uz leju veido ieleju, kur mierīgi tek upe Hanila (Rio Genil) un tās pieteka Darro. Leģenda stāsta, ka tieši šie pauguri, kas atgādina atvērtu granātābolu, ir devuši pilsētai tās nosaukumu – Granada. Tikai šajā pilsētā brīnumainā kārtā harmoniski savienojas satriecoši skaistas ainavas, senās arhitektūras ēkas un jauno ēku kvartāli - ne velti Granada tiek uzskatīta par vienu no pasaules skaistākajām pilsētām. Tās arhitektūra, vēsture un tradīcijas apvienojumā ar unikālu dabas ainavu sajūsmina tūristus.

Ceļš uz viesnīcu Madrides apkārtnē. Iekārtošanas, atpūta.

11.DIENA

Brokastis.

Numuru atbrīvošana agri no rīta.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Madride-Viļņa

Transfērs Viļņa-Rīga (par papildu samaksu).

 

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Viļņa - Madride - Viļņa (Ryanair)
1 maza soma ( 40 х 20 х 25 cm)
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi.
10 naktis viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Prāmis Tarifa - Tanžera - Tarifa

Ekskursiju-transporta pakete
189 €

Ekskursija Šefšauenā
Ekskursija Madridē
Ekskursija Granadā
Ekskursija Rabatā
Transporta apkalpošana
Ekskursija Kasablankā
Ekskursija Marakešā
Ekskursija Seviļā
Ekskursija Tanžerā
Ekskursija Meknesā un Fesā

Papildus jūs varat iegādāties

Оbligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 240 €
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp un atpakaļ (pērkot tūri) 40 €
Nododamā bagāža līdz 20 kg turp un atpakaļ (pērkot tūri) 70 €
Ekskursijas brauciens uz Toledo 39 €
Transfērs Rīga - Viļņa - Rīga 30 €
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp un atpakaļ (pēc tūres iegādes) 50 €
Nododamā bagāža līdz 20 kg turp un atpakaļ (pēc tūres iegādes) 90 €
Priority līdz 10 кg turp un atpakaļ (pērkot tūri) piedāvājums ir ierobežotā daudzumā 30 €
Priority līdz 10 кg turp un atpakaļ (pēc tūres iegādes) piedāvājums ir ierobežotā daudzumā 50 €

Cenā nav iekļauts

Veselības apdrošināšana
Viesnīcas tūristu nodoklis 1 - 2 €/naktī no cilvēka.

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Latvijas Republikas pilsoņiem bez vīzas.
Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzu jānoformē pirms brauciena. Vīzas noformēšanas laiks: 5-6 nedēļas
Detalizētai informācijai lūgums vērsties pie mūsu speciālistiem.
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA