Atpūta pie jūras Albānijā ar ekskursiju programmu Balkānos Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Atpūta pie jūras Albānijā ar ekskursiju programmu Balkānos

no 339

no 289

Atpūta pie jūras Albānijā ar ekskursiju programmu Balkānos

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
20.07.2020 - 01.08.2020 no 389 € 339 € STOP SALE
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
389 € 339 €
508 € 458 €
Dzīvošana 3* viesnīca Lakaj ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
409 € 359 €
528 € 478 €
19.08.2020 - 31.08.2020 no 389 € 339 €
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
389 € 339 €
508 € 458 €
Dzīvošana 3* viesnīca Lakaj ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
409 € 359 €
528 € 478 €
18.09.2020 - 30.09.2020 no 339 € 289 €
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
339 € 289 €
458 € 408 €
Dzīvošana 3* viesnīca Lakaj ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
359 € 309 €
478 € 428 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

Albānija ir visnoslēpumainākā un nezināma valsts Eiropā ar ļoti skaistu dabu, gleznainiem kanjoniem un ļoti tīrām pludmalēm. Tūristu sezona ilgst no maija līdz oktobrim, vidēja gaisa temperatūra ir +25..+26 °С. Gadā ir aptuveni 300 saulainu dienu.

1. diena

Izbraukšana no Rīgas agri no rīta. Tranzīts Polijas teritorijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā Polijas teritorijā.
Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Bratislavu. Ekskursija Bratislavā.

Gājēju ekskursijas laikā pa vecpilsētu apmeklēsim galvenos Slovākijas galvaspilsētas apskates objektus: gotisku Svētā Mārtiņa katedrāli, kas tika uzcelta 13.gs., noformējot to ar apzeltītu Ungārijas kroņa modeli, vienīgos saglabājušos viduslaiku gotiskos vārtus Mihaila tornī, Mirbaha pili ar efektīgu fasādi Rokoko stilā, Rātsnamu, kā arī citas vietas. Atsevišķa uzmanība jāveltī Bratislavas pilij, kas tika uzcelta 10.gs. Tā vairākas reizes tika iznīcināta un pārbūvēta, bet pēdējā vērienīga rekonstrukcija tika veikta 1968. gadā. Pilī atrodas Nacionālais Slovākijas muzejs, kuram ir bagāta gleznu, mēbeļu senlaicīgu ieroču kolekcija; vienā no pils torņiem atrodas skatu laukums ar lielisku skatu uz pilsētu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Došanās tranzīta viesnīcā Serbijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Belgradu. Ekskursija pilsētā.
Serbijas galvaspilsēta ir „vārti” Balkānos. Belgrada – viena no senākajām pilsētām Eiropā. Tā atrodas seno tirdzniecības ceļu krustcelēs, tur, kur divas upes, Donava un Sava, saplūst kopā. Belgradas arhitektūra atgādina par pilsētas seno vēsturi, par tās iedzīvotāju kultūras un likteņu savijumu. Trokšņaini parki un prospekti, lieliskas baznīcas un izsmalcinātas pilis, neoklasicisma un romantisma stila celtnes, Bizantijas, turku ēkas, senie cietokšņu mūri un stikla debesskrāpji modernisma stilā – tas ir mūsdienīgs Serbijas galvaspilsētas portrets. Un vēl šeit valda ļoti īpašs noskaņojums, kas ir raksturīgs ikvienam serbam un pazīstams jebkuram Emira Kusturicas filmu cienītājam.
Došanās tranzīta viesnīcā Maķedonijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursija Skopjē.
Maķedonijas Republikas galvaspilsēta atrodas pašā Balkānu pussalas sirdī. Tā ir pilsēta ar bagātu, bet skumju vēsturi; vairākas zemestrīces, kas notika dažādos laikos, gandrīz iznīcināja pilsētu līdz pašiem pamatiem. Kaut gan neliela saujiņa senatnīgu ēku un celtņu palika līdz mūsdienām. To skaita ir gan akmens tilts, kas atdala jaunu pilsētu un musulmaņu kvartālu, kur, galvenokārt, mīt albāņi, han Kalē cietoksnis, kuru bizantieši uzcēla 6.gs., viduslaiku Daut Paša turku pirts, kuras ēkā atrodas Maķedonijas Nacionālā galerija, kā arī mošejas un pareizticīgo baznīcas. Galvenais jaunās pilsētas apskates objekts ir Maķedonijas laukums ar uz zirga esošā Aleksandra Lielā pieminekli (28 m), kas rotā šo laukumu.
Došanās uz Albāniju. Pa ceļam uz neilgu laiku pieturēsim Ohridas pilsētiņā.
Ohridu pilntiesīgi uzskata par Ziemeļmaķedonijas pērli, kuras galvenais apskates objekts ir ezers ar tādu pašu nosaukumu, kuru šķērso divu valstu robežas: Ziemeļmaķedonija un Albānija. Ohridas ezers ir viens no senākajiem un dziļākajiem Eiropā, ezers ir slavens ar pērļu iegūšanu. Pilsētā labā stāvoklī ir saglabājušies senatnīgi objekti, piemēram, cietoksnis, amfiteātris u.c. Ohrida un Ohridas ezers ietilpst UNESCO aizsargājamo objektu sarakstā.

Brīvs laiks pusdienu ieturēšanai kādā no kafejnīcām vai restorāniem ar skatu uz Ohridas ezera ūdeņiem.

Ierašanās Velipoje kūrortpilsētā.
Pilsētas piekrastes līnija stiepjas ~20 km garumā. Piekrastē atrodas skaistās Adrijas jūras pludmales. Netālu no piekrastes atrodas kafejnīcas, veikali un restorāni, daži no tiem strādā visu diennakti.

Iekārtošanās 3* viesnīcā saskaņā ar “Fortūnas” sistēmu vai Lakaj 3* viesnīcā.

Viesnīca Lakaj atrodas ~150 m attālumā no pludmales.
Viesnīcas numuriņi ir aprīkoti ar visām nepieciešamajām mēbelēm un tehniku: gaisa kondicionieris, TV, privāta vannas istaba. Viesu rīcībā: āra baseins ar zviļņiem, bārs, restorāns, Wi-Fi.
Atpūta pie jūras.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Brīvs laiks pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija Škodrā.
Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā.
Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums (galvenā Romas – katoļu baznīca pilsētā). Pastaiga pa pilsētu: Skaistas, šauras ieliņas, kurās slejas 18.gs. divstāvu un trīsstāvu mājas. Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Škodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiskā triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas ir kaimiņos ar katoļu un pareizticīgo baznīcām. Tas arī parāda, cik liela harmonija valda starp dažādajām reliģijām.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu “Tirāna - Kruja” (papildu maksa 50 €).

Tirāna ir lielākā pilsēta Albānijā. Iedzīvotāju skaits pārsniedz vienu miljonu, bet vienlaikus tā ir visjaunākā pilsēta Albānijā, kas tika dibināta 17.gs. Gājēju ekskursijas laikā pilsētā redzēsim: prezidenta rezidenci, parlamenta ēku, bijušā diktatora Envera Hodžas māju, Mātes Terēzas laukumu, Ethem Beja mošeju u.c. Pēc vēlēšanās, BunkArt apmeklējums. Pazemes bunkurs, kuru 80. gados uzcēla Albānijas Iekšlietu ministrija atomkara gadījumam.

Brīvs laiks.

Tālāk dosimies uz Kruju - viduslaiku pilsētu, kas ir uzcelta 600 metru virs jūras līmeņa. Cīņas centrs pret Osmaņu impēriju un Albānijas leģendārā varoņa – Skanderbega – dzimšanas vieta. Cietokšņa un pilsētas etnogrāfijas muzeja apmeklējums.

Brīvajā laikā Jums būs iespēja pastaigāt senatnīgajā 17.gs. austrumu tirgū.

Pēc vēlēšanās, pusdienas ar tradicionālajiem albāņu ēdieniem (papildu maksa).
Atgriešanās viesnīcā. Brīvs laiks.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

9 diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Plkst. ~12:00 došanās ekskursijas braucienā “Duresa - Berata”.

Duresa – otra lielākā pilsēta Albānijā, kas atrodas Adrijas jūras krastā. Duresa tika dibināta 7. gs. p.m.ē. Pastaigas ekskursijas laikā redzēsim: arheoloģijas muzeju, 5. gs. Bizantijas tirdzniecības centru, pilsētas sienas, kas palikušas no 5. gs., 2. gs. romiešu amfiteātri, venēciešu torni un citus populārākos apskates objektus.
Brīvs laiks.
Tālāk dosimies uz Beratu.
Pilsēta tika dibināta 7. gs. p.m.ē., kurai piemīt unikāla arhitektūra – māju jumti slejas cits pāri citam. Berata atrodas UNESCO aizsardzībā. Beratas cietokšņa apmeklējums – lielākais cietoksnis Albānijā. Tikai cietokšņa teritorijā atrodas 40 mazas pareizticīgo baznīcas. Vienā no tām ir izveidots Svētā Onufrija muzejs. Onufrijs – slavens 16. gs. Albāņu mākslinieks, kas zīmēja ikonas. Divu unikālu kvartālu apmeklējums – Mangalēms un Gorica.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

10. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Melnkalni. Ekskursijas programma “Montenegro tūre”.

Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetiņe, pieturot skatu laukumā. No šejienes Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali.
Esot Cetiņe, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 700 m. augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielās kalnu kņazistes vēsturi.
Izbraucot no Cetiņe, pavisam drīz nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā - Podgoricā, uzzināsiet par tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī pieminekli Vladimiram Visockim.
Blakus Podgoricai atrodas kalnu pļavas, miers, klusums. Te arī gatavo slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināto-vītināto cūkas šķiņķi) pēc senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus. Jums būs iespēja piedalīties izsmalcināto Melnkalnes vīnu degustācijā (papildu maksa ~4.50 €) un iegādāties Melnkalnes gardumus.
Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu „Kotoras līcis” (papildu maksa 25 €). Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē.
Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabājušos Vidusjūras viduslaiku pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.
Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.
Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Otru tik greznu vietu grūti atrast visā Adrijas piekrastē.
Došanās tranzīta viesnīcā Melnkalnes teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

11. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Horvātiju. Ekskursija Dubrovnikā.
Dubrovnika izskatās pēc pasakainās karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargmūri, kas nemainīgā izskatā ir saglabājies līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas, renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību. Neraugoties uz to, pilsētā kūsā dzīvība – pie cietokšņa sienām spēlējas bērni, šaurajās šķērsieliņās žāvējas veļa, bet vecāka gadagājuma ļaudis nesteidzīgi makšķerē zivis.
Un, protams, Dubrovnika ir slavena ar savām dekorācijām kinofilmām – būdama gan kā viduslaiku pilsēta, gan ievedot fantāzijas pasaulē. Un bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slavenam seriālam, pat nevar nosaukt.
Brīvs laiks.
Došanās tranzīta viesnīcā Horvātijas/Slovēnijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

12. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Vīni. Ekskursija Vīnē.
Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta. Vīne ir Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz vīna darītāju ciematu Grincigu. Grincigā Jums būs iespēja nogaršot slavenos Austrijas vīnus, izbaudīt austriešu nacionālos ēdienus un klausīties Vīnes mūziku.
Došanās tranzīta viesnīcā Polijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

13. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Rīgu.
Ierašanās Rīgā vēlu vakarā/naktī.

Ceļojuma cenā iekļauts

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
6 naktis 3*** tranzīta viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Dzīvošana 3* viesnīcā (“Fortūnas” sistēma) Albānijas teritorijā - 6 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā

Ekskursiju-transporta pakete
129 €

Ekskursija Bratislavā
Ekskursija Belgradā
Ekskursija Skopjē
Ekskursija Škodrā
Ekskursijas brauciens “Duresa - Berata”
Ekskursijas programma “Montenegro tūre”
Ekskursija Dubrovnikā
Ekskursija Vīnē

Papildus jūs varat iegādāties

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos viesnīcas numuriņos 250 €
Ekskursijas brauciens “Tirāna - Kruja” 50 €
6 vakariņu pakete Albānijā 45 €
Ekskursijas brauciens “Kotoras līcis” 25 €

Papildus tiek apmaksāts

Tūristu nodeva par uzturēšanos Albānijā ~1 € dienā no cilvēka
Ieejas biļetes apskates objektos (aptuvenā apmeklēšanas maksa kādam apskates objektam Albānijā ir ~3 €)

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA