Alpu pasaka. Šveice – Vācija – Lihtenšteina (komforts) Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Alpu pasaka. Šveice – Vācija – Lihtenšteina (komforts)

no 489

no 439

Alpu pasaka. Šveice – Vācija – Lihtenšteina (komforts)

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
15.08.2020 - 24.08.2020 no 489 € 439 €
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
489 € 439 €
608 € 558 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

1. diena

Izbraukšana no Rīgas naktī/agri no rīta/. Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Nirnbergu. Pastaiga pilsētā.
Nirnberga ir moderna pilsēta ar rosīgu dzīvi un pusmiljonu iedzīvotāju. Īpašas atmosfēras un mājīguma pilnā pilsēta ielūdz pastaigās, aicina vērot un gūt atklāsmes. Īpašais pilsētas gars ir labi jūtams vecpilsētā ar tās daudzajām omulīgajām vietām un ļoti pieņemamām cenām veikalos. Sv. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielu muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera Nama siltajos vasaras vakaros ir sastopami mūsdienīgi dzīves cienītāji. Šī ir Nirnbergas pievilcīgā puse: šeit harmoniski līdzās pastāv vecs un jauns, moderns un vēsturisks. Nirnbergā Jūs gaida daudz pārsteigumu.
Brīvs laiks.
Došanās uz viesnīcu Vācijas teritorijā, blakus Šveices robežai.
Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Cīrihi.
Pa ceļam piestāsim pie Reinas ūdenskrituma (papildu samaksa ~ 1 €).
Reinas ūdenskrituma skaistās ainavas, dzidrās ūdens straumes, kas plūst ar neticamu ātrumu, svaigums, kas dzimst gaisā, un dabas majestātiskums pārsteigs un stindzinās. Šīs ainavas ir iedvesmojušas daudzus dzejniekus un rakstniekus.
Ekskursija Cīrihē.
Cīrihe - pilsēta ar visaugstāko dzīves līmeni. Tas ir vislielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē, un vienlaikus, pateicoties unikālajai ainavai un arhitektūrai, viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Mājīgi izvietojusies starp diviem kalniem, pilsēta amfiteātra veidā paceļas pa nogāzēm, cauri tai plūst Limmatas upe, bet abās Cīrihes ezera pusēs tā izrāda savas labākās fasādes. Labos laika apstākļos aiz ezera pie apvāršņa mirdz Šveices Alpu sniegu panorāma.
Brīvs laiks.
Iekārtošanās viesnīcā Šveices teritorijā. Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Berni. Ekskursija Bernē.
Berne nav līdzīga nevienai citai pilsētai, tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzajām viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: „No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā”. Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti.
Brīvs laiks.
Pēc vēlēšanās brauciens uz Interlakenu (papildu samaksa 30 €).
Pēc Mendelsona vārdiem: “Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..."
Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā radies arī tās nosaukums, kas nozīmē “starpezeru”. Ūdens ar kristāldzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu būs iespēja skatīt savām acīm.
Brīvs laiks.
Došanās uz viesnīcu Francijas teritorijā, blakus Šveices robežai. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursijas brauciens „Veve-Montrē-Ženēva”.
Ženēvas ezers ir tik liels, ka tam pat ir paisumi un bēgumi. Redzēsim Monblānu – visaugstāko Rietumeiropas virsotni. Tieši šajā Šveices rajonā mieru un iedvesmu meklējuši virkne aktieru, rakstnieku, dziedātāju: Odrija Hepbērna, Alēns Delons, Fredijs Merkūrijs, Čārlzs Dikenss, Hanss Kristians Andersens u.c.
Ženēva – otra lielākā pilsēta Šveicē, kurā atrodas pasaulē slaveno organizāciju mītnes, piemēram, „Starptautiskais Sarkanais krusts”, Apvienoto Nāciju Organizācija, kā arī virkne lielisku kalna un ūdens ainavu.
Brīvs laiks.
Tālāk dosimies uz Veve.

Katru gadu pilsētā norisinās komēdijas filmu festivāls, varēsiet uzņemt bildes blakus Čārlija Čaplina piemineklim - komiķis pēdējos 25 sava mūža gadus nodzīvojis te.

Tālāk dosimies uz gleznainu Montrē pilsētiņu, redzēsim viesnīcu „Montre Palace”, kurā ilgu laika periodu ir dzīvojis „Lolitas” autors, rakstnieks Vladimirs Nabokovs.
Pēc tam redzēsim būs iespēja redzēt Šiljonas pili, kuras drūmā vēsture esot tik ļoti saviļņojusi Baironu, ka dažu dienu laikā viņš te ir sacerējis savu slaveno poēmu “Šiljonas gūsteknis.
Došanās uz viesnīcu Itālijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Ekskursijas brauciens „Itāļu Šveice”.
Mēs dosimies uz Lugano, kur ir brīnišķīgas dabas ainavas, pilsēta atrodas pie Lugano ezera un to ieskauj Alpi, veidojot lielisku kalnu un ūdens savienojumu. Lugano atrodas virkne senlaicīgu piļu, baznīcu, panorāmas laukumi u.c.
Ekskursijas turpinājums Lokarno — viens no klimatiski siltajiem Šveices reģioniem, kur aug palmas un citronkoki. Vecpilsētā ir daudz senlaicīgu, mājīgu ieliņu ar trepēm un nogāzēm, un praktiski no jebkuras vietas var iziet Pizza Grande laukumā. Visslavenākās pilsētas apskates vietas un tās apkārtnē ir Viskonteo pils un Madonnas del Sasso baznīca, kas ir viena no skaistākajām vietām Lokarno apkārtnē.
Lielisks dienas noslēgums Belincionā, kas ir viena no brīnišķīgajām valsts pilsētām. Belincionas vēsture tik cieši savijas ar itāļu kultūru, ka var pateikt, ka šī pilsēta ir kā Šveices slīpējuma itāļu dimants. To vēl dēvē par triju piļu pilsētu, jo visas pilis, ieskaitot mūrus un vaļņus, iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Lucernu.
Ekskursija Lucernā.
Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā tika uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.
Brīvs laiks.
Ekskursijas brauciens „Nakts Lihtenšteina”.
Lihtenšteinas kņaziste ir viena no mazākajām valstīm pasaulē, kas atrodas Alpu atzarā, starp Austriju un Šveici. Vaduca, kas ir valsts galvaspilsēta, skaitās diezgan paliela pilsēta, salīdzinot ar valsts izmēriem, šeit dzīvo aptuveni 5500 iedzīvotāju. Virs pilsētas slejas Lihtenšteinas pils, kur pastāvīgi dzīvo Lihtenšteinas kņazs, bet tūristiem tā ir atvērta tikai reizi gadā (15. augustā). Viens no valsts simboliem – Sarkanā māja, jo viena no tās piebūvēm ir celta no attiecīgās krāsas ķieģeļiem. Pats brīnišķīgākais Lihtenšteinā ir tās daba. Apbrīnojot kalnu skatus ar vīnogulājiem un ciematiņiem, mēs varēsim ieraudzīt vienu no bagātākajām valstīm pasaulē, brīnoties par vietējo iedzīvotāju samērā vienkāršu dzīvesveidu.
Došanās uz viesnīcu Vācijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Minheni. Ekskursija Minhenē.
Minhene ir Bavārijas galvaspilsēta un apskurbinošākā pilsēta pasaulē. Minheni pilntiesīgi dēvē par alus galvaspilsētu. Tā ir viena no bagātākajām, viesmīlīgākajām un mājīgākajām pilsētām Vācijā. Ekskursijas laikā redzēsiet pilsētas centrālo daļu – Marienplatz ar slaveno pulksteni, Frauenkirche – lielāko baznīcu pilsētā, katedrāli, alus pili, Hofbrojhaus restorānu un virkni citu vietu.
Brīvs laiks.
Došanās uz viesnīcu Polijas teritorijā.

9. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Varšavu. Ekskursija Varšavā.
Apskates ekskursijas laikā apskatīsim Pils laukumu ar kolonnu, kas ir veltīta Sigismundam III Vāsa. Pils laukums atrodas viduslaiku Vecpilsētā, kas ir slavena ar tās lieliskajām celtnēm un šaurajām ieliņām. Laukums ir kļuvis par tradicionālo masu pasākumu un grandiozo koncertu norises vietu. Galveno vietu Varšavas Pils laukumā aizņem Karaļa pils. Pils ir nacionālās kultūras piemineklis, senatnīgās mākslas pastāvīgo un pagaidu izstāžu vieta, kā arī oficiālo tikšanos, koncertu, simpoziju utt. vieta. Tālāk apskatīsim Tirdzniecības laukumu. Tirdzniecības laukumā viss ir iekārtots tūristiem: mākslinieki piedāvā savas gleznas, uzstājas ielas muzikanti, aktieri, kursē veclaiku transports, var ieraudzīt Varšavas „droškas”. Tirdzniecības laukumā atrodas nāriņas skulptūra - Varšavas galvenais simbols. Varšava ir viena no nedaudzajām Eiropas galvaspilsētām, kurā joprojām vēl ir saglabājušas pilsētas sienas. Divkāršā rindā pilsētas sienas tika celta 14. gs. pirmajā pusē un līdz 16. gadsimta vidum. Sienas bija nostiprinātas ar torņiem un fortiem. Visvecākais no nocietinājumiem ir Barbakāns, kuru uzcēla venēciešu amatieris Džanbatista veco pilsētas vārtu vietā „Novomeysky” vārtu aizsardzībai. Līdz mūsdienām ir saglabājusies Barbakāna ziemeļu daļa - kā rātsnama ārsiena, tā ir nostiprināta ar četriem torņiem pusapļa un donžona formā. Barbakāns un daļa no pilsētas sienas tika restaurēti pēc Otrā pasaules kara postījumiem. Apskatīsim Sv. Jana un Sv. Annas katedrāli.
Brīvs laiks.
Došanās uz Varšavas viesnīcu.

10. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Rīgu. Ierašanās Rīgā vakarā/vēlu vakarā.

 

Ceļojuma cenā iekļauts

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
9 naktis 3*** viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā) ar brokastīm

Ekskursiju-transporta pakete
129 €

Pastaiga Nirnbergā
Ekskursija Cīrihē ar Reinas ūdenskrituma apmeklējumu (papildu samaksa ~1 €)
Ekskursija Bernē
Ekskursijas brauciens „Veve-Montrē-Ženēva”
Ekskursijas brauciens „Itāļu Šveice”
Ekskursija Lucernā
Ekskursijas brauciens „Nakts Lihtenšteina”
Ekskursija Minhenē
Ekskursija Varšavā

Papildus jūs varat iegādāties

Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos viesnīcas numuriņos 270 €
Ekskursijas brauciens uz Interlakenu 30 €

Papildus tiek apmaksāts

Tūristu nodeva par dzīvošanu viesnīcās Francijā, Vācijā un Šveicē ~10 €/cilvēka par visu tūri

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA