Krievija - ekskursija uz Sanktpēterburgu | Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

2 DIENU AUTOBUSU TŪRE UZ SANKTPĒTERBURGU (BEZMAKSAS ELEKTRONISKĀ VĪZA)

no 79

no 49

2 DIENU AUTOBUSU TŪRE UZ SANKTPĒTERBURGU (BEZMAKSAS ELEKTRONISKĀ VĪZA)

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
13.03.2020 - 16.03.2020 no 79 € 49 € STOP SALE
Dzīvošana viesnīca ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
79 € 49 €
105 € 75 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

1 diena

Vakarā izbraukšana no Rīgas uz  Sanktpēterburgu  (precīzu izbraukšanas laiku Jūs varat aplūkot mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms tūres, sadaļā "Izbraukšanas grafiks")
Nakts ceļā.

2 diena

Ierašanās Sanktpēterburgā.

Ekskursija pilsētā, kuras laikā atklāsiet sev daudzveidīgu, noslēpumainu un neatkārtojamu Svētā Pētera pilsētu. Redzēsiet centrālo pilsētas maģistrāli – Ņevas prospektu ar tās senlaicīgām savrupmājām, Admiralitāti, kas iemieso Sanktpēterburgas arhitektūras un kompozīcijas centru, pilsētas katedrāles: Kazaņas un Īzaka, Kristus Augšāmcelšanās baznīcu. Jūs Apmeklēsiet Senāta un Īzaka laukumus, Vasiļjevas salas strēli. Kanāli, nelielas upes, krastmalas un tilti, kas veido pilsētas neatkārtojamo seju. Jūs varēsiet apbrīnot slavenos Pils laukuma arhitektūras ansambļus, Petropavlovskas cietoksni. Ekskursijas laikā būs vairākas pieturas, kuru laikā būs iespēja pastaigāties, apskatīt pieminekļus, nofotografēties.

Pēc vēlēšanas pusdienas (par papildus samaksu 10 €).

Iekārtošanās viesnīcā.

Brīvs laiks

Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni.

Cietoksnis atrodas uz Zaķu salas, kas sadala Ņevu divās daļās.

Nocietinājuma celtnes šajā atklātā laukumā ļāva organizēt aizsardzības mūri visā perimetrā, tāpēc Petropavlovskas cietokšņa plāns atgādina nepareizu sešstūri. Petropavlovskas cietokšņa būvēšana ritēja diezgan ātri – tā laika militāra darbība prasīja aktīvus darbus. Sākot ar maiju un līdz rudenim uz Zaķu salas ierīkoja lielus zemes vaļņus, kur novietoja simtiem ieroču. Darbos piedalījās karavīri, parastie strādnieki, kā arī Pētera I cīņas biedri. Par godu pēdējiem tika nosaukti cietokšņa bastioni – Nariškins, Meņšikovs, Trubeckoj un, protams, Imperatora bastions, kura celtniecība tika veikta, imperatoram klātesot.

Paralēli cietokšņa celtņu būvniecībai, tika būvēta Sv. Apustuļu – Pētera un Pāvela, koka baznīca, kas būtība arī deva nosaukumu Petropavlovskai un visam cietoksnim, jo sākotnējais nosaukums bija Sanktpēterburga – Sv. Pētera cietoksnis

Brīvajā laikā apmeklēsim Īzaka katedrāli (+ papildus ieejas biļete).

Īzaka katedrāle ir tradicionāla pareizticīgo baznīca ar pieciem kupoliem un četriem zvanu torņiem, kā arī 25 m diametrā galveno kupolu, kas vareni dominē pār visu celtni.

Katedrāles fasādes ir bagāti rotātas ar Bībeles sižetu skulptūrām. Katedrāles iekšējais interjers – tas ir gandrīz krāsaino akmeņu muzejs Ne tikai dažādi marmora veidi (baltais, zaļais, dzeltenais, rozā un sarkanais) bet arī melnais slāneklis, kas atrodas uz katedrāles grīdas un sienām.  Šeit var arī atrast panno no jašmas un porfīra  un altāris ir apklāts ar malahītu un lazurītu. Īzaka katedrālē ir vairāk nekā 60 mozaīku, 300 statujas un krievu mākslinieku gleznas.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas brauciens uz  Puškinu (piemaksa 15 € + papildus tiek apmaksātas  ieejas biļetes).

Ekskursijas brauciens uz Puškinu (par ieejas biļetēm papildus samaksa)

Visizsmalcinātākā apskates vieta Carskoje Selo bez šaubām ir 18.-19. gds. pils un parka ansamblis. Būdams krievu imperatoru ārpilsētas rezidence, tas sevī glabā slaveno arhitektu (Rastrelli, Stasovs utt.) arhitektūras ideju. Šī ansambļa kompozīcijas centrs ir Jekaterinas pils. Uzsvērtais fasādes garums, ierāmēta apzeltīta skulptūras formu plastika atstāj neaizmirstamo iespaidu par ārējo izskatu. Interjerā var izcelt Lielās zāles, kā arī nesen atjaunotās Dzintara istabas varenumu, skaistumu un greznību. Jāpievērš uzmanība arī Zaļajai ēdamzālei, Arabesku zālei un Zilajai viesistabai. Carskoje Selo — imperatoru vasaras rezidence un literārais Krievijas simbols. Pils un parka ansamblis – triju sieviešu, triju ķeizarieņu darbs – Jekaterinas I, Elizabetes Petrovnas un Jekaterinas II, kuru gaumes un vēlmes īstenoja tā laika labākie meistari. Vienlaicīgi, te viss atgādina par Aleksandru Sergejeviču Puškinu: liceja ēka, kur dzejnieks aizvadījis jaunības gadus, pieminekļi un parka alejas, kurus viņš apdziedājis savos darbos.

Vakarā izbraukšana uz Rīgu.

4. DIENA

Ierašanās Rīgā no rīta.

Ceļojuma cenā iekļauts

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
1 nakts viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Ekskursiju-transporta pakete
29 €

Apskates ekskursija Sanktpēterburgā
Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni

Papildus jūs varat iegādāties

Ja ceļojat viens - obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā 20 €
Eksursijas brauciens uz Puškinu 15 €
Pusdienas 10 €
Elektroniskās vīzas noformēšana 10 €

Papildus tiek apmaksāts

Pilsētas nodeva viesnīcās - 150-300 rub /nakts/cilv. (atkarībā no reģiona)

Apmaksāts uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

LR pilsoņiem tiek noformēta elektroniskā vīzа uz Sanktpēterburgu - https://evisa.kdmid.ru/ru-RU,aizpildīt pieteikumu par vīzas izsniegšanu var ne agrāk kā 20 dienas un ne vēlāk kā 4 dienas pirms paredzētā ieceļošanas datuma RF!
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA