(+371) 22 723 341   (+371) 24 110 155   (+371) 27 276 346

Lavandas svētki + Cēsu pilsētas svētki

no 17

Lavandas svētki + Cēsu pilsētas svētki

Ceļojuma datums
Ceļojumu cena
Rezervēt
20.07.2019 - 20.07.2019 no 17 €
Bez viesnīcas
17 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

No rīta izbraukšana no Rīgas uz Limbažiem uz Lavandas svētku norises vietu.

Pārsvarā lavanda aug Vidusjūras reģionā, bet pateicoties Lillas Lavender īpašnieka sapņiem un pūliņiem, ieraudzīt šo augu var 100 km attālumā no Rīgas. Lavandu svētki Limbažos – tie ir silti un gaiši iespaidi. Lavandu lauks atgādina ceriņu paklāju, virs kura virmo nomierinošs un patīkams lavandas aromāts. Lavandu lauka viesi var izbaudīt ziedu krāšņumu un to aromātu. Svētku apmeklētājus gaidīs multiplikācijas filmas vilcieniņš, laukā atrodas dekora priekšmeti, kas paredzēti skaistu bilžu taisīšanai, šeit pat notiek gadatirgus, kur katrs interesants var iegādāties lavandas izstrādājumus vai pacienāties ar lavandas limonādi, cepumiem. 

Brauciens uz Cēsīm.

Cēsis ir neliela un klusa pilsētiņa, viena no senākajām Latvijā – tā ir vairāk nekā 800 gadu veca. Tā atrodas Gaujas upes krastā, skaistu ainavu ieskauta. 1206. gadā šeit ir sākusies Venden pils celtniecība, kas pilsētai deva tās pirmo nosaukumu. Pati pils ir daļēji saglabājusies līdz mūsdienām, jo tika pakļauta vairākām apšaudēm, uzbrukumiem. Pašlaik notiek pils restaurācijas darbi, Austrumu un Rietumu torņi, sadzīves celtnes izskatās labi. Blakus viduslaiku pilij atrodas Jaunā pils, kas tika uzcelta 18.gs. Pašlaik tur atrodas vēstures un mākslas muzejs. Jums būs iespēja izstaigāt tās interjerus, kur atrodas dažādi muzeja eksponāti, bet apskates nobeigumā Jūs varēsiet uzkāpt Lademahera tornī, no kurienes paveras lielisks skats uz pilsētu.  Apmeklējot pils kompleksu,  tiek izsniegts viduslaiku lukturītis un ķivere. Interesanta ir arī Svētā Jāņa baznīca, kas ir lielākā bazilikā Latvijā ārpus Rīgas, tās torni var redzēt ne tikai pilsēta, bet arī apkārtnē.

Mūsdienu Cēsis ir mākslas, kultūras un atpūtas komplekss. Bet neskatoties uz to, pilsētai ir izdevies saglabāt savu senatnīguma šarmu.

Katru gadu par godu pilsētas svētkiem te notiek dažādi pasākumi un gadatirgi, mūzika skan uz visiem laukumiem, visos parkos, no katra stūra.

Atgriešanās Rīgā vakarpusē.

Ceļojuma cenā iekļauts

Vieta tūristu autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi visā brauciena laikā
Ekskursijas apkalpošana

Apmaksāts uz vietas

Ieejas biļete pils kompleksā ~ 6 EUR
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA