Norvēģu fjordi „KOMFORTS” (Bergena, Oslo, Flom, Gudvangena, Nerej-fjords, Tvindefossen ūdenskritums, Hardanger-fjords, ūdenskritums Voringsfossen) Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Norvēģu fjordi „KOMFORTS” (Bergena, Oslo, Flom, Gudvangena, Nerej-fjords, Tvindefossen ūdenskritums, Hardanger-fjords, ūdenskritums Voringsfossen)

no 369

no 339

Norvēģu fjordi „KOMFORTS” (Bergena, Oslo, Flom, Gudvangena, Nerej-fjords, Tvindefossen ūdenskritums, Hardanger-fjords, ūdenskritums Voringsfossen)

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
23.07.2020 - 29.07.2020 no 369 € 339 € STOP SALE
Vieta četrvietīgajā B klases kajītē Tallink prāmī maršrutā Rīga – Stokholma - Rīga
369 € 339 €
458 € 428 €
20.08.2020 - 26.08.2020 no 369 € 339 €
Vieta četrvietīgajā B klases kajītē Tallink prāmī maršrutā Rīga – Stokholma - Rīga
369 € 339 €
458 € 428 €
17.09.2020 - 23.09.2020 no 369 € 339 €
Vieta četrvietīgajā B klases kajītē Tallink prāmī maršrutā Rīga – Stokholma - Rīga
369 € 339 €
458 € 428 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

1. diena

Tikšanās Rīgas ostā (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājaslapas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms tūres).

Iekāpšana Tallink prāmī, došanās uz Stokholmu (~17:30).

Pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas uz prāmja par papildu cenu (informācija par cenu būs pieejama vēlāk).

2. diena

Ierašanās Stokholmā (~10:30).

Pēc vēlēšanās piedāvājam brokastis uz prāmja par papildu cenu.

Stokholma – Skandināvijas pērle, Zviedrijas Karalistes galvaspilsēta, kas piesaista miljoniem tūristu no visas pasaules.

Jau no 13.gadsimta Stokholma ir kļuvusi par nozīmīgu ekonomisko valsts centrs. Šodien tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen ir veca hidrotehniskā būve, kas savieno Milāras ezera ūdeņus ar Baltijas jūru. Vecā pilsēta – Gamla Stan – Pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms vairākiem gadsimtiem Vecā pilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, tomēr vēlāk kļuva par vēsturisku Stokholmas rajonu. Aristokrātu Sanāksme — eleganta ēka, kuru ieskauj sakārtoti dārzi. Līdz pat mūsu dienām ēka joprojām tiek izmantota tās sākotnējam mērķim - Zviedrijas dižciltīgo dzimtu dažādu pasākumu rīkošanai. Bruņinieku sala - sala ar septiņu simtu gadu vēsturi, uz kura atrodas Riddarholmschyurkan baznīca, kura tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, bet centrālais laukums nosaukts par godu pilsētas dibinātājam Birgaram Jarlam. No Milāras ezera krastmalas paveras lielisks skats uz Stokholmas Rātsnamu – vienu no galvenajām Stokholma tūrisma apskates vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.

Brīvs laiks Stokholmā.

Došanās uz tranzīta viesnīcu Zviedrijas teritorijā (~17:00 – 17:30).

Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Oslo.

Ekskursija Oslo.

Oslo atrodas gleznaina, simts kilometru garā Oslo-fjorda sākumā, bet pilsētas sastāvā ietilpst ne tikai kontinentālā daļa, kas uz tā atrodas, bet arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu mākslinieciskumu.  Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Pilsēta ir ļoti neviennozīmīga no pirmās līdz pēdējai ielai. Šeit, pilsētā, kurai ir gadsimtu vēsture, ir sajauktas ēkas, kas uzceltas nesen, kopā ar vēsturiskiem apskates, bet skaisti pakalni apvienojas ar mežiem un salām. Jūs šeit nesatiksiet dienvidu karstumu, kā arī visa Norvēģija, godīgi sakot, nav dedzīga valsts. Bet pilsēta apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.

Brīvs laiks. Pēc vēlēšanās piedāvājam transfertu uz muzeju pussalu (piemaksa 7 € + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes). Jums būs iespēja apmeklēt vienu vai vairākus muzejus. Visinteresantākie muzeji ir šie:

• „Kon-Tiki muzejs”. Šis muzejs Norvēģijas galvaspilsētā Oslo piekritis atdot tūkstošiem artefaktu, kurus no Čīlei piederošās Lieldienu salas aizveda slavenais arheologs un ceļotājs Tūrs Heijerdāls 1955. un 1956. gada arheoloģisko ekspedīciju laikā (ieejas biļetes ~120 norvēģu kronas).

• „Vikingu kuģu muzejs” - esošajā muzejā iespējams apskatīt vikingu kuģus pat no  9. gadsimta, kas ir vislabāk saglabājušies visā pasaulē. Muzejs veidots 1926.gadā, tā autors bija tolaik Norvēģijas vadošais arhitekts Arnstein Arneberg (ieejas biļetes ~100 norvēģu kronas).

• „Frama muzejs” ir veltīts buru un motora šonerim, ar kuru, sākot ar 19.gs. beigām, tika veiktas zinātniskās ekspedīcijas uz Zemes Ziemeļpolu un Dienvidpolu. Šo kuģi uzskata par vienu no visizturīgākajiem un drošākajiem koka kuģiem visā kuģniecības pastāvēšanas laikā. Galvenā muzeja īpatnība ir iespēja apskatīt kuģi no tā borta b iekštelpām (ieejas biļetes ~120 norvēģu kronas).

Iekārtošanās viesnīcā, kas atrodas Oslo vai tās apkārtnē.

Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Tālāk Jūs gaida brauciens uz fjordu reģionu.

Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru tonnas kristāldzidrā ūdens krīt upēs un līčos un tieši šeit tūristi var baudīt skaistu ledāju spīdumu, kuri atrodas apkārtējo kalnu galotnēs. Apmeklējot šīs lieliskas vietas, Jūs ienirsiet  pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē – drosmīgo kareivju un jūras braucēju, no kuriem nesen ir baidījies viss Eiropas kontinents . Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīras, kurus nebiedē ne aukstums, ne necaurejami meži un barga ziemeļu daba.

Bet pati galvenā šīs valsts iezīme ir, protams, Norvēģijas fjordi! Ik gadu uz šejieni  sabrauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā taču atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, viens no kuriem ir fjords Nerёy, kas atrodas Rietumnorvēģijā, pašā fjordu reģiona centrā.

Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Un ūdens pastaiga no mākslinieciskās vietas ar nosaukumu Flom, kas ir pievilcīga pilsēta, izvietota uz fjorda Aurlandsfjord, līdz Gudvangen ciematam uz Nerёy fjorda sniegs Jums iespēju  izbaudīt skatu uz klasisko Norvēģiju, augstiem kalniem ar sniegotiem galiem, dzidrāko ūdeņu gludo virsmu (papildus tiek apmaksāta pastaiga ar kuģīti, pieaugušiem – 60 €, bērniem līdz 12 gadiem ieskaitot - 45 €).

Ceļš uz Bergenu. Pa ceļam būs pietura pie viena no lielākajiem ūdenskritumiem Norvēģijā – Tvindefossen ūdenskrituma. Tas ir ļoti skaits un ērti sasniedzams ūdenskritums, tāpēc šī vieta ir vieno no visvairāk apmeklētākajām Norvēģijā. Tiesa, tam ir arī vēl viens izskaidrojums. Saskaņā ar leģendu, ūdenskrituma ūdens vairo „vīrieša spēku” un tam piemīt atjaunojoša iedarbība.

Iekārtošanās viesnīcā, kas atrodas Bergenā vai tās apkārtnē.

Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursija Bergenā.

Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijā. Bagāta vēsture šeit cieši savijas ar mūsdienīgumu. No šejienes sākas ceļš uz visskaistākajiem fjordiem Norvēģijā. Norvēģijas mērogā Bergena tiek uzskatīta par lielu pilsētu, tomēr te valda mājīguma atmosfēra, kas drīzāk raksturīga nelielām pilsētām. Iedzīvotāji ļoti lepojas ar savas pilsētas skaistumu un daudzveidību, tās jūras, tirdzniecības un kultūras tradīcijām. Vienmēr draudzīgi, vietējie iedzīvotāji ar prieku parādīs ceļu vai dalīsies ar interesentu informāciju.

Pilsētas vēstures pirmsākumi, kurai ir jau nu vairāk par 900 gadiem, jāmeklē vikingu laikmetā. Kā viens no Hanzas savienības atbalstītājiem, Bergena vairāku gadsimtu garumā kalpoja par plaukstošu tirdzniecības centru starp Norvēģiju un pārējām Eiropas valstīm. Bryggen Hanzas krastmala – galvenā pilsētas vēsturiskā apskates vieta – iekļauta UNESCO objektu sarakstā. Šeit atrodas virkne restorānu, kafejnīcu, bāru, suvenīru bodīšu un daži muzeji. Senie Bergenas rajoni – tā ir dzīva un pārskatāma vēsture. Bryggen Hanzas krastmala, Zivju tirgus, Fløibanen funikulieris, Akvārijs – tās ir tikai dažas apskates vietas garajā sarakstā, kas jāredz Bergenā – pilsētā, kuru ieskauj septiņi kalni.

Brīvs laiks.

Došanās uz tranzīta viesnīcu Zviedrijas teritorija/Norvēģija.

Pa ceļam būs vairākas pieturvietas fotogrāfiju uzņemšanai.

Mūsu ceļš vīsies pa skaisto ceļu, kas savieno Bergenu ar Oslo. Tieši šeit Jums būs iespēja izbaudīt šīs skaistās valsts unikālo dabu. Mēs brauksim gar Vossevangen – dzīvo Norvēģijas sirdi.

Pēc īsā brauciena pa kalnu serpentīnu mēs iebrauksim Vellavik tunelī, kas visā tā garumā izstaro maģisku zilo gaismu, bet izbraucot, nokļūsim uz vanšu tilta, kas stiepjas pāri Hardanger-fjordam. Tilts ir aizvietojis prāmja satiksmi, kļūstot par īsākā ceļa posmu starp Bergenu un Oslo. Šis tilts ir ne tikai garākais tilts Norvēģijā, bet tas ir arī tuneļu turpinājums, kas ir izrakti abās fjorda pusēs.

Mums būs pieturvieta Voringfossen ūdenskrituma skatu laukumā. Šis ūdenskritums ir daļa no upes, kas fjorda līkumā ietek jūrā, tāpēc nemaz nebūs grūti izvēlēties atbilstošu vietu ūdenskrituma apskatei.

Ierašanās tranzīta viesnīcā, iekārtošanās. Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Stokholmu.

Iekāpšana Tallink prāmī maršrutā Stokholma - Rīga (četrvietīgās kajītes) (~17:00).

Pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas uz prāmja par papildu cenu.

7. diena

Prāmja ierašanās Rīgā dienas pirmajā pusē (~11:00).

Pēc vēlēšanās piedāvājam brokastis uz prāmja par papildu cenu.

Ceļojuma cenā iekļauts

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Vieta četrvietīgajā B klases kajītē Tallink prāmī maršrutā Rīga – Stokholma - Rīga
4 naktis 3*** viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Ekskursiju-transporta pakete
99 €

Ekskursija Stokholmā
Ekskursija Oslo
Ekskursija Bergenā
Brauciens uz fjordu reģionu ar kuģa braucienu uz Nerёy fjordu (papildus tiek apmaksāta pastaiga ar kuģīti (pieaugušiem – 59 €, bērniem līdz 12 gadiem ieskaitot - 45 €)

Papildus jūs varat iegādāties

Transferts uz muzeju pussalu (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes) 7 €
Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos viesnīcas numuriņos 140 €
Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (pieagušiem) 59 €
Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (bērniem līdz 12 gadiem) 45 €

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Cenas pēc pieprasījuma

Kajītes kategorijas maiņa
Austiņas ekskursiju laikā (~10 € par visu tūri)

NORVĒĢU FJORDIKOMFORTS” (А kajītes pēc pieprasījuma)

Piemaksa par kajītēm no cilvekā 25.04, 30.04, 20.08, 17.09.:

 

vienvietīgs

divvietīgs

trīsvietīgs

četrvietīgs

В

100€

40€

20€

cenā iekļauts

А

150€

65€

40€

25€

Piemaksa par kajītēm no cilvekā 19.06, 23.07.:

 

vienvietīgs

divvietīgs

trīsvietīgs

četrvietīgs

В

155€

55€

30€

cenā iekļauts

А

230€

95€

50€

35€

Ēdināšanas maksa līnijā Rīga-Stokholma-Rīga (iepriekš brokastis un vakariņas var iegādāties tikai birojā! maršrutā pārtika netiks pārdota! arī ēdināšanu varēs iegādāties uz kuģa patstāvīgi!):

 

Pieaugušiem

12–17 gadiem

6–11 gadiem

Brokastis

13 €

8 €

5 €

Vakariņas

34 €

16 €

11€

 

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA