Ceļojums uz Itāliju | Labākie ceļojumi | Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Itāļu brīvdienas ar Prāgas apmeklējumu

no 159

no 109

Itāļu brīvdienas ar Prāgas apmeklējumu

Ceļojuma datums
Cena iegādājoties 3 piedāvātās ekskursijas
Ceļojuma cena bez ekskursijām
Rezervēt
19.09.2020 - 26.09.2020 no 159 € 109 €
Dzīvošana 3* viesnīcās - 5 naktis ar brokastīm (divvietīgie numuriņi)
159 € 109 €
278 € 228 €
24.10.2020 - 31.10.2020 no 159 € 109 €
Dzīvošana 3* viesnīcās - 5 naktis ar brokastīm (divvietīgie numuriņi)
159 € 109 €
278 € 228 €
14.11.2020 - 21.11.2020 no 159 € 109 €
Dzīvošana 3* viesnīcās - 5 naktis ar brokastīm (divvietīgie numuriņi)
159 € 109 €
278 € 228 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

 

1. diena

Izbraukšana no Rīgas agri no rīta (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks”).  

Dienas laikā šķērsosim Lietuvu un lielāku daļu Polijas, ieskaitot WC pauzes. Apstāsimies arī pusdienu ieturēšanai kādā no ceļmala restorāniem Polijas teritorijā.

Vakarā grupa paliks kādā viesnīcā Polijas teritorijā, netālu no Čehijas robežas.

2. DIENA

Pēc brokastīm došanās Prāgas virzienā.

Uzreiz pēc ierašanās apskates ekskursija pa Prāgu – pilsētu ar neparastu likteni, kas vairāk nekā 10 gadsimtus ir saglabājusi galvaspilsētas statusu un neaizmirstamo viduslaiku veidolu. Pastaigu sāksim no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Apskatīsim Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēsim eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā pastaigāsimies pa Kārļa tiltu. Būs iespējams ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras – viņš ir viens no pilsētas svētajiem aizbildņiem. Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksim līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu atzīmē ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju.

Pēc ekskursijas, brīvajā laikā, izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām, lai būtu iespēja ieraudzīt pilsētas arhitektūru no ūdens puses, kā arī paēst sātīgos čehu virtuves ēdienus, kuri tiks pagatavoti tepat uz kuģa (papildu maksa 28 €, tiek ieturēta maršruta laikā).

Brīvā laikā piedāvājam Jums doties dekoratīvi lietišķās un juveliera aroda muzejā „Bohemia tradition”, ekskursijas laikā Jums būs iespēja uzzināt par dažādu meistaru darbu un par to, ar ko tik ļoti lepojas Čehija, kā arī iegādāties oriģinālos suvenīrus (bez papildu maksas, vietu rezervēšana ekskursijai maršruta laikā, ja paliks laiks ekskursijas organizēšanai).

Brīvā laikā mīklu un noslēpumu cienītājiem organizēsim papildu gājēju ekskursiju „Prāgas leģendas”. Pastaigāsimies Ebreju kvartālā un pa šaurajām viduslaiku pilsētas ieliņām (papildu maksa 10 €, kas tiks iekasēta uz vietas).

Došanās uz Itāliju.

Nakts ceļā. 

3. DIENA

Tranzīta brauciena laikā cauri Vācijai un Austrijai, rīta pusē varēsiet vērot Alpu skatus sākumā no Austrijas, bet vēlāk no Itālijas puses.

Itālijas iepazīšanu sāksim ar vienu no romantiskākajām pilsētām.

Veronā var iemīlēties no pirmā acu skatiena. Ekskursija Veronā (papildu maksa 10 €, tiek iekasēta uz vietas).       

Ekskursijas laikā redzēsim senlaicīgu arēnu, kas ir tikai nedaudz mazākā, nekā Kolizejs, dziedēsim stāstu par Romeo un Džuljetu tieši notikumu vietā, kā arī uzzināsim, kā vienā no pilsētas laukumiem ir parādījies Venēcijas lauva ar spārniem.

Pēc pastaigas Veronā dosimies uz viesnīcu.

Vakarā iekārtošanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Pēc brokastīm viesnīcā piedāvājam ekskursijas braucienu uz Romu un Vatikānu (papildus tiek apmaksāts sabiedriskais transports ~5 € un ieejas biļetes).

Gājēju ekskursija Romā, kuras laikā būs iespēja apskatīt galvenās Romas apskates vietas. Līdz pilsētas centram būs jābrauc ar metro.

Pastaigai sākoties no Kolizeja, varēsim to apskatīt tā pakājē. Romas forumus apskatīsim no dažādām pusēm, tai skaitā no Kapitolija paugura. Pastaigājoties pa ;sīkumainajām Romas ieliņām, aiziesim līdz galvenajam Vatikāna objektam – Svētā Pētera bazilikas.

Brīvā laikā piedāvājam apmeklēt papildu gājēju ekskursiju „Romas baroks”, kuras laikā redzēsim trīs slavenākās strūklakas: blakus Spāņu kāpnēm, Navona laukumā un Trevi strūklaku, redzēsim seno Romas templi - Panteonu (papildu maksa 15 €, tiek iekasēta uz vietas).

Pēc ekskursijas beigām atgriešanās uz autobusu ar metro un došanās uz viesnīcu.

Vēlu vakarā atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis viesnīcā.

Došanās uz Toskānas reģionu.

Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu (papildus tiek apmaksāts brauciens ar sabiedrisko transportu ~5 €).

Gājēju ekskursija Florencē.

Lieliska Itālijas pilsēta un brīvdabas muzejs. Šajā ne tik lielajā pilsētā atrodas tik daudz mākslas darbu, kā nekur citur pasaulē. Šeit grūti spert soli, lai neuzdurtos kārtējam piemineklim ar savu vēsturi.

Pastaigas laikā redzēsim Santa Maria del Fiore katedrāli un Džoto zvanu torni. Sinjorijas laukumā varēsim apbrīnot visslavenākos Renesanses laikmeta meistaru darbus.

Pēc tam dosimies uz Pizu, lai gājēju ekskursijas laikā apskatītu slavenu krītošo Pozas torni, kas nav tikai visā Itālijā atpazīstamākais arhitektūras piemineklis, bet arī ļoti izsmalcināta un skaista arhitektūras ansambļa daļa (+ 4 € iebraukšanas nodeva).

Iekārtošanās viesnīcā. 

6. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis par 15 € un iebraukšanas nodeva - 5 €).

Venēcija….. Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni.

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira-de-Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.

Pēc ekskursijas beigām - brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 €). Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano, salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burāno.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burāno salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda. Uzzināsim arī daudz interesantas informācijas par Burāno mežģīnēm.

Vakarā atgriešanās no Venēcijas uz ostu, kur ar autobusu turpināsim savu ceļojumu.

Došanās uz Poliju. Nakts ceļā.

7. DIENA

Ierašanās Polijā.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

Zinātkāriem esam sagatavojuši vēl vienu ekskursiju.

Ar mūsu gidu pastaigāsim pa centrālo gājēju ielu Lodzas pilsētā (papildu maksa 5€), iepazīstot pilsētas vēsturi, uzzināsim, kāpēc klavierēm ir spārni, apskatīsim poļu kinematogrāfijas zvaigžņu aleju un paberzēsim bronzas lāča degunu, kas nes veiksmi.

Nakts viesnīcā. 

8. DIENA

Brokastis, numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Rīgu.

Ierašanās vēlu vakarā/naktī. 

Ceļojuma cenā iekļauts

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi krievu valodā
Dzīvošana 3* viesnīcās - 5 naktis ar brokastīm (divvietīgie numuriņi)

Ekskursiju-transporta pakete
129 €

Ekskursija uz Florenci + Pizu
Ekskursijas brauciens uz Venēciju
Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu
Ekskursija Prāgā

Papildus jūs varat iegādāties

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 85 €
Kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām 22 €

Apmaksa uz vietas

Iebraukšanas nodeva Pizā - 4 €
Gājēju ekskursiju „Prāgas leģendas” - 10 €
Austiņas ekskursiju laikā ~2 €/ekskursija
Biļetes sabiedriskajam transportam
Izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām - 28 €
Tūristu nodeva par dzīvošanu viesnīcās Itālijā, saskaņā ar maršrutiem: 1- 2 € no cilvēka diennaktī
Iebraukšanas nodeva uz Venēciju - 5 €
Ekskursija Veronā - 10 €
Gājēju ekskursiju „Romas baroks” - 15 €
Gājēju ielu Lodzas pilsētā - 5 €
Venēciju papildus tiek apmaksāts kuģītis - 15 €
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA