Ekskursiju ceļojums uz Austrāliju | Interluxtravel.lv
(+371) 22 723 341

Austrālija

no 1449

no 1249

Austrālija

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
11.10.2020 - 22.10.2020 no 1449 € 1249 €
Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
1449 € 1249 €
1838 € 1638 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

Tūres programma PDF failā

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

IEBRAUKŠANAI AUSTRĀLIJĀ LATVIJAS REPUBLIKAS PILSOŅIEM NEPIECIEŠAMS NOFORMĒT ELEKTRONISKU ATĻAUJU, JEB E-VISA (IESNIEGŠANA IR BEZMAKSAS, ONLINE REŽIMĀ; NOFORMĒŠANAS LAIKS NO 2 LĪDZ 7 DIENĀM; INDIVIDUĀLOS GADĪJUMOS MIGRĀCIJAS NODAĻA VAR PIEPRASĪT PAPILDUS DOKUMENTUS).

LATVIJAS REPUBLIKAS NEPILSOŅIEM JĀNOFORMĒ VĪZU. NOFORMĒŠANAS LAIKS NO 2 LĪDZ 3 MĒNEŠIEM. CENA SĀKOT NO 220 € (PRECĪZU CENU VAR NOSKAIDROT REZERVĀCIJAS BRĪDI; NEPIECIEŠAMS SAVĀKT NOTEIKTU DOKUMENTU SARAKSTU).

 

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Singapūra (Rīga – Stambula/Stambula – Singapūra).

 Precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms ceļojuma.

2. DIENA

Ierašanās Singapūrā. Transferts uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Lidojums uz Sidneju (Austrālija).

Sidneja — brīnišķīga pilsēta ar virkni apskates objektu, parku un smilšu pludmalēm, uz kurām var zvilnēt un baudīt sauli visi gribētāji.

Transferts uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

4. DIENA

ZAĻAIS KONTINENTS

Brokastis.

Apskates ekskursija Sidnejā.

Sidneja ir viena no lielākajām pilsētām pasaulē, kas atrodas uz visiespaidīgākā kontinenta uz Zemes (to mēdz dēvēt arī par zaļo kontinentu). Pilsēta atrodas skaistā ielīča gleznainos krastos.

Apskates vietas, kuras iepazīsim ekskursijas laikā: Sidnejas tilts, iepazīsimies ar Oksfordas ielu, apmeklēsim King Cross – Sidnejas nakts dzīves vietu, Bondi pludmali un Pašnāvnieku klinti Nacionālajā parkā GAP. Jūs redzēsiet arī elitāro Pedingtonas rajonu, kurā var sajust, ka esi nokļuvis Viktorijas laikmetā. Tālāk dosimies uz Karalisko Botānisko dārzu, redzēsim Nacionālo Mākslas galeriju, Rātsnamu, Sv. Endrjū katedrāli, karalienes Viktorijas ēku, apmeklēsim Čainataunu.

Brīvā laikā Jums būs unikāla iespēja pavizināties ar kuģīti pa upi (papildu maksa 28 €).

Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

viena diena melburnā

Ekskursijas brauciens uz Melburnu (papildu maksa par lidmašīnas biļeti 150 €).

Agri no rīta (bez brokastīm) došanās uz lidostu.

Lidojums uz Melburnu (bez bagāžas).

Melburna – Viktorijas štata galvaspilsēta un otrā lielākā Austrālijas pilsēta. Pateicoties zelta atradnes vietām, pilsēta ir attīstījusies ļoti strauji.

Autobusu-gājēju ekskursijas laikā iepazīsimies ar pilsētas vēsturi, redzēsim pāri palikušo koloniālu arhitektūru un mūsdienīgās ēkas. Gids pastāstīt par Melburnas attīstības posmiem, par ilggadējo sacensību ar Sidneju. Ekskursijas laikā redzēsim: parlamenta ēku, Valsts kasi, Karalisko Izstāžu centru, karalienes Viktorijas tirgu. Tad dosimies uz Nacionālo Dandenongas parku, kas atrodas 40 min. braucienā no Melburnas. Tropiskajā mežā redzēsim milzīgos eikaliptus. Šeit mežos mīt arī krāsainie papagaiļi. Speciāli izveidotajā laukumā varēsim pabarot šos putnus.
Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.

Lidojums uz Sidneju.

Atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA

SIDNEJA – BALTU IBISU PILSĒTA

Brokastis.

Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam gājēju ekskursiju Sidnejā (papildu maksa 20 €, ieejas biļetes un sabiedriskā transporta biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Ekskursijas laikā apmeklēsim Roks rajonu, kas ir vecās Sidnejas centrs, redzēsim slaveno Sidnejas teātri, pastaigāsimies Botāniskajā dārzā, kur ir konservatorija, baudīsim krāšņu augu skaistumu, putnus, baltos ibisus, kas cēli pastaigājas apkārt. Tālāk dosimies uz Hyde parku. Apskatīsim bibliotēku, universitāti, Sv. Marijas katedrāli, kas ir atzīta par nacionālo svētvietu. Apmeklēsim Barak muzeju, kur dzīvoja pirmie ieceļotāji (papildu ieejas maksa: 25 Austrālijas dolāri)

Brīvajā laikā Jums būs iespēja ieturēt pusdienas, iepirkties, apmeklēt skatu torni, Tiso kundzes muzeju, lielāko akvāriju Austrālijā un citas interesantas vietas.

Atgriešanās viesnīcā.

7. DIENA

SAVVAĻAS AUSTRĀLIJAS EKSOTIKA

Brokastis.

Ekskursijas autobusu-gājēju brauciens “Nacionālais parks “Zilie kalni” un Austrālijas savvaļas dzīvnieku parks”.

Šī ir visjaukākā un vispūkainākā ekskursija no visām, kas paliks Jūsu atmiņa vēl ilgus gadus!

Jūs apmeklēsiet Austrālijas savvaļas dabas parku (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi ~36 AUD), kur varēs pabarot ķenguru, pēc vēlēšanās būs iespēja nobildēties ar koalas lāci. Tasmanijas velns, vombats, dingo – visus šos dzīvniekus Jūs varēsiet ieraudzīt.

Apmeklēsim skatu laukumus, no kuriem paveras brīnišķīgi skati uz Zilajiem kalniem. Noburto “Trīs māsu” leģenda. Nokāpšana pa pasaulē visstāvāko dzelzceļu eikaliptu mežā. Pastaiga eikaliptu mežos. Leuras apmeklējums, kas ir skaists vēsturiskais ciematiņš Zilajos kalnos. Pusdienas kādā Leuras tradicionālo ēdienu restorānā (apmaksa uz vietas, patstāvīgi). 

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

AUSTRĀLIJAS GALVASPILSĒTA

Brokastis.

Brīva diena vai pēc vēlēšanās autobusu-gājēju ekskursija uz Kanberu (papildu maksa 99 €).

Kanbera ir Austrālijas galvaspilsēta (aborigēnu valodā nozīmē “tikšanās vieta”).

Pilsētā nav vecu šauru ieliņu un haotiski celto ēku. Kanbera ir izplānota līdz sīkumiem, kurā koncentrējas visa politiskā vara Austrālijā. Tā ir skaista neliela pilsēta ar savu šarmu, noskaņojumu un stilu, kas nav līdzīga citām pilsētām.

Pa ceļam Jūs gaida aizraujošs stāsts par Kanberas celšanas vēsturi un tās lomu Austrālijas mūsdienīgā dzīvē. Kanberā redzēsiet lieliskās kalnu ainavas, apmeklēsiet jauno Parlamenta ēku, Austrālijas kara memoriālu, Diplomātisko rajonu.

Brīvs laiks pusdienām un patstāvīgām pastaigām.

Atgriešanās viesnīcā.

9. DIENA

SIDNEJAS ZELTAINĀ PLUDMALE

Brokastis.

Autobusu brauciens uz Menliju.

Kūrortā vienmēr mīt svētku atmosfēra, šeit notiek dažādi tematiskie festivāli, pulcējas sērfingisti un tūristi no visām pasaules malām.

Pastaiga pa promenādi, kur aug augsti koki. Uzzināsiet interesantus faktus par Menlijas pludmali. Tā ir viena no lielākajām pludmalēm visā Austrālijā. Tad Jūs apmeklēsiet vislielāko tirgu Dienvidu puslodē. Tas tika atvērts 1945. gadā, un tirgus atgādina gadatirgu ar milzīgu preču klāstu.

Brīvs laiks, iespēja nopeldēties Menlijas pludmalē.

Atgriešanās viesnīcā.

10. DIENa

ATVADĪŠANĀS NO AUSTRĀLIJAS

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks Sidnejā. Jums būs iespēja patstāvīgi izbaudīt pilsētas skatus, apmeklēt pludmales, iegādāties suvenīrus.

Vakarā transferts uz lidostu.

Lidojums Sidneja - Singapūra.

11. DIENA

FUTŪRISTISKA PILSĒTA

Transferts uz viesnīcu. Iekārtošanās. Atpūta.

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija Singapūrā (papildu maksa 30 €).

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.

Brīvs laiks, iepirkšanās. Jums būs iespēja pastaigāt pilsētā, iegādāties suvenīrus.

Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Vakarā transferts uz lidostu.

Lidojums Singapūra - Stambula.

12. DIENA

Lidojums Stambula - Rīga.

Ierašanās Rīgā.

 

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Singapūra-Rīga (Turkish Airlines)
Rokas bagāža līdz 8kg (izmēri: 23 x 40 x 55 cm)
Bagāža: līdz 30 kg ar sekojošiem izmēriem (G + P + A līdz 158 cm)
Lidojums Singapūra-Sidneja-Singapūra
Rokas bagāža līdz 7 kg
Bagāža: līdz 20 kg
2 naktis Singapūrā 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
7 naktis Austrālijā 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Transporta apkalpošana

Ekskursiju-transporta pakete
399 €

Ekskursijas brauciens “Nacionālais parks “Zilie kalni” un Austrālijas savvaļas dzīvnieku parks” (ieejas biļetes par papildu maksu)
Brauciens uz Menliju (pārceltuve tiek apmaksāta atsevišķi)
Ekskursijas brauciens uz Melburnu (papildu maksa par lidmašīnas biļeti 150 €)
Ekskursija Sidnejā

Papildus ekskursijas

Pārgājiena ekskursiju pa Sidneju (ieejas un transporta biļetes tiek apmaksātas atsevišķi) 20 €
Ekskursija Kanberā 99 €
Ekskursija Singapūrā 30 €

Papildus jūs varat iegādāties

Оbligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos 400 €

Papildus tiek apmaksāts

Singapūrā ir pieņemts pateikties šoferim ar nelielu dzeramnaudu -0,5 SGD dienā par cilvēku

Cenā nav iekļauts

Pavizināties ar kuģīti pa upi: papildu maksa 28 €

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Interlux travel atklājā jaunus horizontus un piedāvā saviem klientiem vēl nebijušo iespēju apmeklēt “zaļo kontinentu” - Austrāliju. No decembra līdz februārim gaisa temperatūra Austrālijā sasilst līdz +28 grādiem.
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA