(+371) 22 723 341   (+371) 24 110 155   (+371) 27 276 346

Horvātija. Atpūta pie jūras viesnīcā ADRIA 3*

no 299

Horvātija. Atpūta pie jūras viesnīcā ADRIA 3*

Ceļojuma datums
Lidojums/Viesnīca
Lidojums/Viesnīca/Transfērs
Rezervēt
13.09.2018 - 21.09.2018 no 299 € GARANTĒTS
Viesnīcā ADRIA 3*
299 €
468 €
20.09.2018 - 28.09.2018 no 299 € GARANTĒTS
Viesnīcā ADRIA 3*
299 €
468 €

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

1. diena

Tikšanās lidostā ~~20:00. Precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”.  Lidojums Rīga-Venēcija (~22:00-23:30).

2. diena

Transfērs no lidostas uz KRK salu (Horvātija). Iekārtošanās viesnīcā ADRIA 3*.

Viesnīcā ADRIA 3* atrodas kūrortpilsētā Malinska, dažu minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas Wi-Fi, restorāni, kuros tiek pasniegti vietējās un starptautiskās virtuves ēdieni, kokteiļbārs un brīnišķīga terase.

Atpūta. Brokastis. Brīva diena.

3. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

 Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē Jūs gaida ceļojums pa vislielāko un skaistāko salu Kvarner līcī — KRK salu (Otok KRK).

Krk pilsēta ir atgādinājums Horvātijai par Frankopanu dinastijas arhitektūras un vēsturisko nozīmi. Pilsētas centrālais laukums, no kurienes sāksies pastaiga pa vecpilsētu, lai gan ir neliels, bet mājīgs un uzmanību piesaistošs visiem pilsētas apmeklētājiem. Vecos laikos pilsētas valdnieki šeit paziņoja un publiski apsprieda visus salas un pilsētas nozīmīgos notikumus. No Centrālā laukuma atzarojas dažas šauras ieliņas, kas vijas gar seno ēku sienām. Lielākā daļa ieliņu beidzas pilsētas pludmalē vai krastmalā. Centrālajā ielā atrodas veikali, zivju restorāni, suvenīru veikaliņi, un protams, mājas saldējumu bodītes (Sladoled), kuru sortiments ir vienmēr daudzveidīgs. Ekskursijas turpinājumā pietura (pieturas ilgums ~ 2 stundas) peldei pilsētā Baška (Grad Baška). Pilsēta ir slavena ar tās smilšu-oļu pludmali vairāku kilometru garumā, dzidro ūdeni un kalnu ainavām, kas padara atpūtu un peldi šeit par īstu paradīzi. Tālāk dosimies uz Vrbnik. Vēl viena brīnišķīga Horvātijas pilsēta, kurā atrodas visšaurākā ieliņa pasaulē. Īsa, pastaigas ekskursija pilsētā ļauj novērtēt tās burvību, kuru piepilda Vidusjūras garšaugu aromāts, kas aug māju pagalmos. Pēc vēlēšanās Horvātijas vīnu un slavenās rakijas degustācija.

Atgriešanās viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu izbrauciens ar kuģīti un zivju pikniks.

Mēs veiksim ceļojumu ar kuģīti Kvarner līcī un izbrauksim zem slavenā tilta, kas savieno Krk salu ar kontinentu. Pieturēsim, lai izbaudītu peldi vienā no klusajiem līčiem, restorānā jūras krastā varēsim nogaršot vairākus svaigi nozvejoto zivju veidus, kas ir sastopamas līča ūdeņos. Visas dienas garumā kuģa kapteinis cienās visus gribētājus ar vietējiem alkoholiskajiem dzērieniem.

Atgriešanās viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Istrijas pussalu ar iespēju apmeklēt pilsētas Rovinja un Pula. Ekskursijas programma sākas ar pastaigu pa seno Rovinja pilsētu.

Rovinja pilsēta tiek saukta par „visromantiskāko pilsētu Horvātijā”, pateicoties tās unikālajai gaisotnei, ko rada šaurās bruģakmens ielas, sarežģīti izrobotas krasta līnijas, jahtas un zvejas laivas, kas šūpojas zilājā ūdenī, priežu skuju smarža un jūras gaiss. Tā tiek dēvēta arī par „mazo horvātu Venēciju”, jo viduslaiku vecpilsētas namu akmens sienas, kas klātas ar māla dakstiņu, paceļas tieši no jūras. Pula – lielākā Istras pilsēta, liela jūras osta un starptautiskais tūrisma centrs. Iespējams, Pula ir visnoslēpumainākā un neparastākā pilsēta Horvātijā. Tas ir saistīts, galvenokārt, ar tās bagāto vēsturi, kas ievērojami ietekmēja arhitektūru, kultūru un tradīcijas. Šeit ir ko redzēt, bet tajā pašā laikā, Pulu ir grūti nosaukt par mīļu un jauku pilsētu, tā drīzāk ir moderna un mazliet auksta, bet ar vairākiem mājīgiem stūrīšiem - pagātnes lieciniekiem.

Atgriešanās viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens Plitvices ezeriem Nacionālajā parkā (Plitvicka jezera) (par ieeju Nacionālajā parkā jāmaksā papildus)

Tas patiesi ir dabas brīnums: 16 ezeri, ko saista 92 ūdenskritumi. Tie, kas šeit bijuši, apstiprinās – ja eksistē paradīze zemes virsū, tad tā atrodas tieši Plitvicē! Ne velti tūristus šī vieta vilinājusi jau kopš 18.gadsimta. Nacionālais parks Plitvices ezeri 1979. gadā tika iekļauts Pasaules mantojumu sarakstā. Nacionālā parka mežos dzīvo ļoti daudz dzīvnieku, tai skaitā vilki, lāči, mežacūkas un brieži.

Atgriešanās viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.

8. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas brauciens uz Venēciju (+ 15 EUR motorkuģītis + 5 EUR iebraukšanas nodeva).

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni , Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas un ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā. 

Pēc vēlēšanās, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 EUR).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano un salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašu acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuros laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Transfērs uz lidostu.

9. diena

Lidojums uz Rīgu (~0:30- 4:00).

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga - Venēcija - Rīga
Rokas bagāža līdz 5 kg (55 х 45 х 25 cm).
Nododamā bagāža līdz 20 kg (56 х 32 х 84 cm).
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi.
Dzīvošana viesnīcā ADRIA 3* - 7 naktis ar brokastīm (divvietīgie numuriņi).
Ekskursijas brauciens uz Venēciju (pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi).
Transporta apkalpošana (pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi).
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi (pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi).

Ekskursiju-transporta pakete
189 €

Vieta komfortablā autobusā
Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
Brauciens uz Nacionālo parku-rezervātu „Plitvices ezeri”
Ekskursija KRK salā
Ekskursija Istrijas pussalā
Ekskursijas brauciens uz Venēciju

Papildus jūs varat iegādāties

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 160 €
Kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām 22 €

Papildus tiek apmaksāts

Nodeva Horvātijā - 1€ pers./dienā

Apmaksāts uz vietas

Iebraukšanas nodeva Venēcijā – 5€ + 15€ motorkuģītis.
Brauciens ar kuģīti un zivju pikniks (cenu var uzzināt pie grupas vadītāja).
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Horvātija nav Šengenas līguma dalībvalsts!
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA