(+371) 22 723 341   (+371) 24 110 155   (+371) 27 276 346

Itālija - Rimini. Atpūta pie jūras ar ekskursijām (autobuss + lidmašīna)

no 209

Itālija - Rimini. Atpūta pie jūras ar ekskursijām (autobuss + lidmašīna)

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

1. diena

Izbraukšana no Rīga (informāciju par izbraukšanu lūgums skatīt mūsu mājaslapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”).

Tranzīts Polijas teritorijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā. Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Ceļš uz Prāgu (Čehija).

Ierašanās Prāgā.

Apskates ekskursija pa Prāgu – pilsētu ar neparastu likteni, kas kopš 10. gadsimta spējusi ar godu nest Čehijas galvaspilsētas statusu. Pastaiga sāksies no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Tev būs iespēja apskatīt Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēt eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā varēsi pastaigāties pa Kārļa tiltu un ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras.

Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, Tu nonāksi līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu svin ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Tev būs iespēja apskatīt arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonākt jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.

Visievērojamākā vieta, bez kuras Prāga nebūtu Prāga, ir Vltavas upe ar tās krācēm, kuru dēļ radies Čehijas galvaspilsētas nosaukums. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas krāšņo arhitektūru. Tomēr visu Prāgas skaistumu novērtēt iespējams tikai dodoties braucienā ar kuģīti un palūkojoties uz pilsētu no upes puses.

Brīvs laiks, iespēja iepirkties.

Ceļš uz Rimini (Itālija). Nakts ceļā.

3. diena

Ierašanās Rimini kūrortpilsētā.

Iekārtošanās *** viesnīcā.

Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, papildu maksa). Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras, brīvs laiks.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Sanmarīno.

Blakus Rimini atrodas unikāla vieta — Sanmarīno, kas ir vissenākā Eiropas republika, kuras valsts iekārta ir iekļauta UNESCO sarakstā. 500 000 viesu, kas ik gadu atbrauc šeit, ir iespēja nogaršot slavenos Sanmarīno liķierus un apmeklēt vietējas bodītes, kur preces netiek apliktas ar nodevām, kā arī savām acīm pārliecināties par to, kāpēc Sanmarīno dēvē par „Eiropas balkonu”, par elpu aizraujošiem skatiem, kas paveras no 700 m augstuma. Turklāt, tieši šeit, tur, kur glabājas Sanmarīno Republikas dibinātāja pīšļi, brauc kristīgie svētceļotāji no visas pasaules, kuru vidū ir Romas pāvesti un pareizticīgie garīdznieki.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta. Vakariņas (papildu maksa). Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras, brīvs laiks.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Santarkandželo.

Santarkandželo Di Romanja ir gleznaina pilsēta, kas atrodas pie Emīlijas reģiona konsulu ceļa 10 km attālumā uz rietumiem no Rimini. Tajā ir apmēram 21 000 iedzīvotāju. Pilsēta atrodas starp divām upēm – Uso un Marekiju. Santarandželo dedzīgi sargā pagātnes tradīcijas un savu unikalitāti. Pilsētas vēsturiskajā centrā vienmēr kūsā dzīvība. Koptās ēkas, lieliskie restorāni un bāri, šaurās ieliņas, kas, kā likums, ved uz dzīvības pilnajiem laukumiem, no kuriem visievērojamākais ir Ganganelli laukums (piazza Ganganelli). Šī pilsēta vilina tūristus ar saviem daudziem apskates objektiem – Ganganelli Triumfa arka, Koleģiālā baznīca, Senie pilsētas vārti, Etnogrāfiskais muzejs, Vēstures un arheoloģijas muzejs, noslēpumainās tufa alas – tās ir tikai dažas apskates vērtas vietas. Vecpilsētas sirds atrodas Jupitera kalna nogāzē. Šeit joprojām ir skaidri saskatāmi viduslaikiem raksturīgie ciematu nocietinājumi, virs kuriem paceļas 14.gadsimta Malatestu cietoksnis(foto). Tā celtniecībai 1447. gadā, pēc Sigismunda Pandolfo Matatesta pavēles, tika izmantota daļa no augstā torņa, kuru uzbūvēja Karlo Malatests 1386. gadā. 1769. gadā pāvesta amatā nokļuva Klements XIV - Santarkandželo dzimušais Džovanni Vinčenco Antonio Ganganelli. Vietējā padome izlēma iemūžināt šo notikumu. Tāpēc laikā no 1772.-1777. gadam tika uzbūvēta arhitekta Kasimo Morelli projektētā triumfa arka, uz kuras vēlāk bija paredzēts piestiprināt pāvesta krūšutēlu. Taču celtniecības darbi tika pabeigti trīs gadus pēc Klementa XIV nāves, tāpēc krūšutēla vietā arku izdekorēja tikai ar pāvesta simboliem – ģerboni un tiāru. Koleģiālā Vissvētākās Rožukroņa Jaunavas baznīca (Beata Vergine del Rosario) ir būvēta pēc arhitekta Džuovana Frančesko Bonamiči projekta. Būvniecības darbi sākās 1744. gadā un turpinājās divpadsmit gadus. 1779. gadā, lai izdaiļotu baznīcu un reliģiskajiem rituāliem radītu svinīgu noskaņu, tika uzstādītas ērģeles. 19. gadsimta beigās (1892.-1893.) Santarkandželo kalna virsotnē tika uzstādīts pilsētas zvanu tornis. Neogotikas stila torni uzbūvēja inženieris – konstruktors Džuzepe Tramontana Faencs.

Visvairāk apmeklētākais Santarkandželo kultūras objekts ir Jupitera paugura tufa alas, kas burtiski caurvij pilsētas vēsturisko centru. Nav zināms, kādiem nolūkiem bija domātas vissenākās no tām, bet iespējams, tās kalpoja kristīgam vai pagānu kultam. Gadsimtu garumā alas izmantoja kā pagrabus, jo pastāvīga temperatūra tur nepārsniedza 12–13 grādus.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (papildu maksa). Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Florenci (45 EUR + biļešu cena ~5 EUR). Iebraukšana pilsētā ar sabiedrisko transportu.

Florence ir viena no skaistākajām pilsētām Itālijā un “Eiropas kultūras galvaspilsēta”.

Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un neskaitāmas Renesanses laikmeta pilis ir Florences vizītkarte. Šī pilsēta viennozīmīgi atgriezīs baudu dzīvot, bet varbūt pat sniegs iespēju garīgai atdzimšanai. Apmeklējot šo pilsētu, jūs ienirsiet mākslas un artefaktu virpulī. Florence sniedz sajūtu, ka staigājat un atrodaties starp milzīgām teātra dekorācijām, kas tika uzstādīta pirms vairākiem gadsimtiem, bet tā arī netika novākta. Šīs pilsētas nelielajā platībā atrodas tik daudz unikālu mākslas darbu, kā nekur citur pasaulē. Te ik uz soļa atdursieties pret kādu vēstures pieminekli.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (papildu maksa).

7. diena

Brokastis.

Brīvs laiks, atpūta pie jūras.

Vakariņas viesnīcā (papildu maksa).

8. diena

Brokastis.  

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildu maksa par motorkuģīti Venēcijā - 15 EUR + 5 EUR iebraukšanas nodeva).

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas ir celta uz ūdens, ja precīzāk – uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju.

Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.

Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 EUR).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano un salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Transfērs uz lidostu.

9. diena

Lidojums Venēcija-Rīga (~0:15- 3:45). 

Ceļojuma cenā iekļauts

Vieta komfortablā tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana *** tranzīta viesnīcās — 1 nakts (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Dzīvošana*** viesnīcā Rimini -5 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Lidojums Venēcija-Rīga
Rokas bagāža līdz 5 kg (55 х 45 х 25 cm)
Nododamā bagāža līdz 20 kg (56 х 32 х 84 cm)

Ekskursiju-transporta pakete
89 €

Ekskursija Prāgā
Ekskursija Santarkandželo
Ekskursija Sanmarīno
Ekskursijas brauciens uz Venēciju

Papildus jūs varat iegādāties

obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 140 €
Ekskursija Florencē 45 €
Kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām 22 €
Vakariņas viesnīcā Rimini (5 x vakariņas) 39 €

Papildus tiek apmaksāts

Tūrisma nodeva par uzturēšanos Itālijā - 1,5 EUR/cilv./dienā

Apmaksāts uz vietas

Biļetes sabiedriskajam transportam
Papildu maksa par motorkuģīti Venēcijā - 15 EUR + 5 EUR iebraukšanas nodeva
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA