(+371) 22 723 341   (+371) 24 110 155   (+371) 27 276 346
OPEN

KARSTIE PIEDĀVĀJUMI

Izvēlēties ceļojumu

CEĻOJUMI AR LIDMAŠĪNU


Ceļojums ar lidmašīnu ir ātrākais un ērtākais veids, kā nokļūt izvēlētajā galamērķī, lai apskatītu un izbaudītu interesantākās vietas. Izvēlies sev piemērotāko piedāvājumu!

CEĻOJUMI AR AUTOBUSU


Ceļojums ar autobusu dod iespēju viena brauciena laikā apskatīt vairākas valstis. Apceļojiet ar autobusu visu Eiropu – no Igaunijas līdz pat Spānijai!

Kruīzi


Atklājiet jūras ceļojumu burvību! Dodieties ceļojumā ar kruīza kuģi un izbaudiet aizraujošu atpūtas un izklaides programmu.

CEĻOJUMI AR LIDMAŠĪNU

PAR MUMS

Interlux Travel izveidojās, apvienojoties speciālistiem, kas Latvijas tūrisma tirgū darbojas jau vairāk kā 10 gadus. Mūsu piedāvātie ceļojumi dod iespēju ne vien atpūsties, bet arī iepazīt valsti, dodoties daudzveidīgās ekskursijās. Ceļojumi ir daudzu cilvēku sapnis, tādēļ izstrādājam arvien jaunus maršrutus un piesaistām labākos sadarbības partnerus – viesnīcas, avio un prāmju kompānijas, transporta kompānijas. Uzņēmuma centrālais birojs atrodas Rīgā, savukārt, pārstāvniecības - Lietuvā, Krievijā un Baltkrievijā. Sadarbojamies arī ar vairākiem Krievijas, Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas tūroperatoriem. Uzņēmums reģistrēts Ekonomikas ministrijas tūrisma aģentu un operatoru datubāzē: TATO - 2015-7.

Interlux travel oficiālais pārstāvis:

viking-line
finnlines
semarah 
h-top