Ekskursijas pa Latviju-Lietuvu-Igauniju

Ekskursijas pa Latviju-Lietuvu-Igauniju

 

*Lūgums, veicot rezervāciju mājas lapā, norādīt ekskursijas nosaukumu
**Ieejas biļetes apmeklējamos objektos tiek apmaksātas atsevišķi

 Nosaukums   Ceļojuma cena  Ekskursiju cena
(pēc vēlēšanas)
Datumi
Marts Aprīlis Maijs Jūnijs Jūlijs Augusts Septembris

Viļņa

12€  5€       

08
STOP SALE

   

Tallina
Ar ūdenskritumiem

12€  5€      17
STOP SALE
22
STOP SALE
  02- STOP SALE/ 09

Kuldīga + 
Peoniju parks “Ziedoņi”

8€  -       10
STOP SALE
     

Jelgava
Smilšu skulptūru svētki

7.50€  -       10
STOP SALE
     
Ventspils 8.50€  -      

17/24
STOP SALE

01 - STOP SALE 
08- STOP SALE
15 - STOP SALE
22 - STOP SALE
05 -STOP SALE/ 12 STOP SALE / 19- STOP SALE / 26- STOP SALE 02 - STOP SALE/ 09
Klaipēda -  Palanga  12€  3€        24
 STOP SALE
15 - STOP SALE
29 - STOP SALE
05- STOP SALE / 12 STOP SALE / 26 - STOP SALE 02- STOP SALE / 09
Rundāle
Ziedu parka svētki
7.50€  3€          01
STOP SALE
   
Kuldīga
Festivāla mielasts
8€  -         15 - STOP SALE    
Viduslaiku diena Cēsīs 8€  -         29 - STOP SALE    
Jaunpils
Viduslaiku svētki
7.50€  -           12-STOP SALE  
Traķi
Amatnieku festivāls 
12.50€  -           19 - STOP SALE  

 

 

 

Viļņa - Kazjukas

Izbraukšana no Rīgas rīta pusē ~7:00. Ierašanās Viļņā dienas pirmajā pusē. Apskates ekskursija Vecpilsētā. Pēc tam Jums būs dažas stundas, lai apmeklētu Kazjukas gadatirgu. Izņemot plašu rokdarbu izstrādājumu sortimentu, Kazjukas gadatirgus ir slavens ar savu kultūras programmu. Blakus tirdzniecības paviljoniem notiek virkne interesantu pasākumu, kas atspoguļo bagātu dažādu Lietuvas reģionu mākslas bagātību. Izbraukšana uz Rīgu vakarā. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.


Viļņa

Izbraukšana no Rīgas rīta pusē. Ierašanās Viļņā dienas pirmajā pusē. Jūs varēsiet iepazīt Vecpilsētas apskates vietas kājāmgājēju ekskursijas laikā. Apmeklēsim arī pilsētas piekrastes rajonu Užupis – Viļņas radošās inteliģences „republiku”, kur dzīvo, strādā un atpūšas mākslinieki, tēlnieki, muziķi. Tālāk ceļš vedīs uz Radzvilu pili-muzeju. Tad apmeklēsim Ģedimina torni. Jūs varēsiet uzkāpt tur ar kājām vai izmantojot funikulieri. Te atrodas viduslaiku ieroču, bruņu un dārgumu kolekcija. Tālāk seko brauciens uz Trīs krustu kalnu. Izbraukšana uz Rīgu. Ierašanās Rīgā vakarā/naktī.


Tallina

Izbraukšana no Rīgas rīta pusē. Ierašanās Tallinā dienas pirmajā pusē. Kājāmgājēju ekskursija Vecpilsētā – tā ir īsta viduslaiku saliņa augstceltņu - viesnīcu un tirdzniecības centru celtņu vidū. Tālāk apmeklēsim rajonu ar vēsturisku koka apbūvi – Kalamaja. Kalamaja centrs ir Telliskivi ar tā restorāniem, teātriem un segtu tirdzniecības ieliņu, kur Jums tiks piedāvāts viss – sākot ar organisku kosmētiku un beidzot ar Igaunijas dizaina priekšmetiem. Blakus atrodas Igaunijā lielākais un atraktīvākais jūras centrs – Vasaras osta, bet tuvumā – drūms jūras cietoksnis. Tagad šo rajonu bieži vien dēvē par Tallinas „hipstervilu”. Brīvs laiks pusdienām un suvenīru iegādei. Tālāk dosimies Tallinas ziemeļaustrumos, kur atrodas slavenā senā Sv. Brigitas klostera ruīnas un dažas padomju laika celtnes – TV tornis un Burāšanas sporta Olimpijas centrs. Te arī atrodas viena no populārākajām pilsētas pludmalēm. Tālāk ceļš ved uz parku rajonu - Kadriorgu, kur atrodas KUMU mākslas muzejs, piedāvājot vislielāko Igaunijā mākslas priekšmetu kolekciju, Kadriorgas mākslas muzejs un Ādamsona-Erika muzejs. Izbraukšana uz Rīgu. Ierašanās Rīgā vakarā.


 Kuldīga – lidojošo zivju festivāls

Izbraukšana no Rīgas rīta pusē --:00. Dosimies Kuldīgā uz ikgadējiem lidojošās zivs svētkiem, lai ieraudzītu šo parādību, cilvēki brauc no visām pusēm. Apturēsim blakus Ivandes ūdenskritumam. Tad apmeklēsim pavasara plūdu šovu „Lido zivis Kuldīgā”, kur būs amatnieku tirgus, pavasara plūdu šovs, koncerts un citas izklaides. Pavērosim neparastu dabas parādību, kā rumbā lec zivis. Iepazīsim Kuldīgas arhitektūru. Kuldīga pelnīti tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Latvijas pilsētām. Redzēsim platāko ūdenskritumu Eiropā – Ventas rumba, iepazīsimies ar senatnīgu Kurzemes hercogistes vēsturi blakus esošajā Kuldīgas muzejā – Bangerta villā. Apmeklēsim slaveno spēļu karšu muzeju. Karalis, sešinieki un dūži – personāži, sākot no hercoga Jēkaba un beidzot ar Putinu. Tad apmeklēsim visaugstāko ūdenskritumu Latvijā – Alekšupīte.  Tālāk dosimies uz Pelču muižu. Te mūs gaida ekskursija, kur varēsim uzzināt tās vēsturi, strādāt radošajās darbnīcās, piedalīties citās interesantās nodarbēs. Beigās dosimies uz Pagrabiņu, kur varēsim nogaršot dārzeņu zupu. Izbraukšana uz Rīgu. Ierašanās Rīgā vakarā.


Anikšķi – Biržai – Rokišķi   

Izbraukšana no Rīgas rīta pusē --:00. Apmeklēsim Mazo eņģeļu muzeju Anikšķos. Tālāk apmeklēsim Dzelzceļa muzeju. Pilsētā ir saglabājies šaursliežu dzelzceļa komplekss – 100 gadus veca stacija, ielas bruģis, dzelzceļa tilts pāri upei, kura garums ir 96 m, ūdens rezervuāri. Jums būs iespēja pavizināties ar drezīnu un ne tikai! Tālāk mūs gaida Vīna muzejs. Lietuvā senākā vīnotava. Uz doto brīdi uzņēmums ražo dažādas ābolu un ogu vīna šķirnes, kā arī liķierus un brendijus no vietējām izejvielām. Izzinoša ekskursija ražotnē un degustācija. Tālāk pamaldīsimies Maze Park labirintos. Tālāk ceļš ved uz Biržiem un Biržu pili. Biržu pils (liet. Biržų pilis) – bijusī Radzvilu rezidence. Tālāk iepazīsimies ar alus vārīšanas tradīcijām - ekskursija "Rinkuskiai" alus darītavā vai "Alus ceļš". Tālāk ir nesteidzīgas pusdienas un 6 alus šķirņu degustācija. Brauciens uz Rokišķiem, kas ir pazīstama ar grāfu Tīzenhauzenu pili. Tālāk seko siera degustācija ar vīnu, tēju, maizi un ievārījumu programmas "Siera ceļš" ietvaros. Izbraukšana uz Rīgu. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.


Burbišķi – tulpju festivāls 

Izbraukšana no Rīgas rīta pusē ~7:00 Pa ceļam uz Burbišķi, netālu no Pasvalis, Antanasa Stapulenisa viensētā būs iespēja apskatīt dzirnakmeņu kolekciju un Klebonišķe etnogrāfisko ciemu. Etnogrāfiskajā ciemā (18 hektāru platība) ir iespēja iepazīties ar 19.-20.gs. dzīvi Augštaitijā. Ceļa turpinājums uz  Burbišķu muižu. Burbišķes muižas pagalmā ir izveidots franču stila parks ar kanāliem un 15 mākslīgām salām, kas savienotas ar 12 tiltiņiem. Parka celiņus rotā antīkā stila statujas, bet parka nomaļākās vietās ierīkotas lapenes. Pats galvenais, kādēļ tūristi brauc uz Burbišķiem, ir tulpju plantācijas. No maija līdz jūnija mēnesim, šeit zied dažādu veidu un krāsu tulpes, sākot no miniatūrām līdz pat metru garām skaistulēm visās varavīksnes krāsās. Burbišķu muiža pirmo reizi ir minēta 17. gs., kā Bažensku ģimenes savrupmāja. Ēkas priekšā Mikolas Baženskis izveidoja puķu dārzu, kura tulpju skaistums un daudzveidība kļuva zināma pat ārpus Lietuvas robežām. Šī tradīcija turpinās - tulpes aug griezdamās un ik gadu tulpju ziedēšanas laikā, šeit tiek  organizēts gadatirgus, kur var iegādāties Lietuvas amatnieku izstrādājumus un baudīt svētku atmosfēru pastaigājoties pa parku un klausoties mūziku. Atceļā, apmeklēsim Ziemeļu Lietuvas ekonomikas un kultūras centru - Šauļus. Vakara pastaiga pa pilsētu. Tie, kas nevēlas doties ekskursijā, laiku var pavadīt kādā no mājīgajām Šauļu kafejnīcām. Atgriešanās Rīgā ~22.00


Tallina ar ūdenskritumiem

Plkst. ~ 6:30 izbraukšana no Rīgas. Keilas ūdenskritums pie Keilas upes, kur var apskatīt arī Benkendorfu dzimtas parku (18.gs). Tas ir viens no lielākajiem ūdenskritumiem Igaunijā. Pārbrauciens uz Tallinu. Gleznains ceļš gar Somijas līci. Stāvkrasta augstums sasniedz 25 m. Lielisks skats uz līci un kuģiem. Kājāmgājēju ekskursija Tallinā. Brīvs laiks. Tālāk mūsu ceļš ved uz Jagalas ūdenskritumu, kurš ir lielākais Igaunijā. Pa ceļam apskatīsim Rebalas rezervāta muzeju Izbraukšana uz Rīgu. Plkst. ~ 23:30 Ierašanās Rīgā.


 Liepāja – Līvu ciemata svētki 

Izbraukšana no Rīgas rīta pusē --:00. Apskates ekskursija Liepājā. Unikāls kājāmgājēju maršruts tūristiem Liepājā, kas iet cauri visām galvenajam pilsētas apskates vietām. Tūristiem palīdz orientēties nošu zīmes pilsētas trotuārā. Apmeklēsim arī Pētera tirgu, kas ir viens no skaistākajiem tirdzniecības paviljoniem Eiropā. Tālāk seko ikgadēja gadatirgus apmeklējums Līvu ciematā. Jau divpadsmito reizi pēc kārtas "Līvu ciemata svētki" organizētāji un dalībnieki, uzsverot latviešu tradicionālās kultūras mantojuma nozīmi, mudina liepājniekus un ciemiņus apzināties savas saknes un tautiskās tradīcijas. Šeit varēs iepirkties, apskatīt amatnieku izstrādājumus, piedalīties dažādās darbnīcās, baudīt dažādus gardumus. Tālāk apmeklēsim Karostas cietumu – vienīgu militāro cietumu Eiropā, kas ir atklāts tūristiem.   Atgriešanās Rīgā.

 Traķu Pilsētas svētki

Izbraukšana no Rīgas agri no rīta. Mēs dosimies ceļojumā uz Traķiem, kur mūs sagaida pastaiga pa pilsētu, Traķu pils apmeklējums ar ekskursiju vadītāju, papildus maksa 5 EUR un papildus maksa par ieejas biļetēm). Tālāk būs iespēja apmeklēts pilsētas svētku pasākumu ar bagātu programmu, tai skaitā priekšnesumi, šovi, izstādes, koncerti un parādes. Atgriešanās Rīgā vakarā.

 

Pieļaujama nododama bagāžu norma autobusā - 1 soma līdz 25 kg / personai.


Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Uzmanību! Pasei jābūt derīgai vizmaz pusgadu pirms ceļojuma trešajās valstīs ārpus Eiropas Savienības!
Ekskursijas notiek valodā kurā runā 70% no ceļotāju grupas.

INTERLUX Travel — oficiālais pārstāvis:

viking-line
finnlines
semarah 
h-top

InterLux

Яндекс.Метрика

Kontakti

(+371) 22 723 341
(+371) 24 110 155
(+371) 27 276 346

e-mail: booking@interluxtravel.lv

Aģentiem

(+371) 27 270 627

e-mail: agents@interluxtravel.lv

Klientu apkalpošanas adrese

Merķeļa iela 1 (2 stāvs)
LV-1050 Rīga, Latvija

Juridiskā adrese

Ieriķu 15 k-3
LV-1084 Rīga, Latvija

Skatīt kartē >

facebooktwittergoogle