Vīne - Budapešta - Bratislava

Vīne - Budapešta - Bratislava

 

Ceļojuma datumi: Ceļojuma cena  Brīvo vietu skaits:
14.04.2017
GARANTĒTS
129 € 8 vietas
04.05.2017 STOP SALE STOP SALE

1. diena

Izbraukšana no Rīgas no rīta.Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

*Detalizētāku informāciju par izbraukšanas laikiem, atradīsiet divas dienas pirms ceļojuma http://interluxtravel.lv/lv/clients/otpravlenie.html

2. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Vīni.

GZ8Zx croper ru

Kājāmgājēju ekskursija pilsētā (papildu maksa15 EUR).

Ekskursija sāksies ar pastaigu pa vēsturiskajām Vīnes ieliņām: Kaertnerstrasse un Graben (slavenās Vīnes tirdzniecības ieliņas). Jūs redzēsiet elegantas un greznas Vīnes ielas, lielisko Sv. Stefana katedrāli — viena no izsmalcinātākajām Centrāleiropas katedrālēm, Mēra kolonnu, Romas perioda drupas, Hofburg pili — bijušo Habsburgu dinastijas ziemas rezidenci.

Iespēja ieturēt pusdienas.
Brīvs laiks. Ceļš uz Budapeštu. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. 

Ekskursija Budapeštā (papildu maksa 20 EUR).

Budapeštu pilntiesīgi uzskata par vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām – izņemot unikālos romiešu un turku arhitektūras paraugus pilsētas ielas ir izrotātas daudzveidīgā savā vienotībā eklego (vēsturisma) stilā. Pilsētas centrā plūst Donava ar tās mežģīņu tiltiem. Vienā Donavas krastā, līdzenumā, atrodas Pešta, bet citā, paugurainā, Buda. Pauguri slejas pār pilsētas centru un no tiem paveras elpu aizraujoša panorāma uz vecpilsētu un Donavas krastmalu, kas iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās vakariņas restorānā (papildu maksa 12 EUR).

Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās ekskursijas programma „Donavas līkums” (papildu maksa 25 EUR).

9zSsQ croper ru

Ja skatīties uz Ungārijas karti, tad nedaudz nesasniedzot Budapeštu, Donava strauji maina savu virzienu, izliekoties šaurajā Karpatu baseina ielejā. Tieši šis apgabals ir pazīstams kā Donavas līkums. Līkums — ļoti populāra atpūtas un tūrisma vieta gan vietējo iedzīvotāju, gan tūristu vidū. Tā ir slavena ar tās gleznainām ainavām ar zaļām ielejām un maigo pauguru kontūriem. Virkne mazpilsētu, kas ir izkaisītas upes krastos, var piedāvāt saviem viesiem brīnumainu kultūras, vēstures un unikālo arhitektūras pieminekļu sajaukumu. Īpaši var izcelt Szentendre, Višegrada un Esztergom.

Esztergom apvieno sevī mazās piekrastes pilsētas vēsturi un šarmu. Tā ir viena no vēsturiski nozīmīgākajām Ungārijas pilsētām: vairāk nekā 250 gadu tā bija valsts galvaspilsēta, turklāt tieši te ir dzimis leģendārais karalis Ištvāns Svētais, kas tepat tika kronēts 11. gs.

Šodien Esztergom ir viens no galvenajiem valsts reliģijas centriem. Tie, kas ierodas pilsētā ar motorkuģi, var vērot elpu aizraujošu skatu: augstā paugurā slejas milzīga bazilika, kas robežojas ar viduslaiku Karaļa pili (tagad tur atrodas Pilsētas muzejs).

Visgleznainākajā līkuma vietā atrodas Višegradas pilsēta. Galvenās pilsētas apskates vietas ir 13. gs. kalnā esošā citadele un 14. gs. karaļa pils tās piekājē. Višegradas pilsētas uzplaukums bija karaļa Matjaša laikos, kas valdījis Renesanses periodā. Viesi, kas apmeklēja šo pili, dēvēja to par paradīzi zemes virsū. Bet pat varenā pils aizsardzības sistēma nevarēja pasargāt to no turku iebrukuma 16. gs. Restaurācijas darbi bija sākušies tikai 19. gs. un turpinās līdz pat šai dienai. Viena no slavenākajām celtnēm Višegradas pils teritorijā ir Šalamona tornis, kuru viduslaikos izmantoja kā cietumu. Visslavenākais cietuma gūsteknis bija grāfs Drakula. Pirmajā cietuma stāvā darbojas karaļa Matjaša muzejs. Te var aplūkot skulptūras dekorāciju paliekas, kas savulaik rotāja karaļa pili, apmeklēt izstādi, kuras ekspozīcija ir veltīta turku iebrukumam Ungārijā. Vasku skulptūru ekspozīcijas, kas atveido dažādus Višegradas viduslaiku dzīves ainas, ļauj tuvāk iepazīt tā laika sadzīvi.

Szentendre, kuru bieži vien dēvē par Donavas līkuma pērli, ir neparasta tirgotāju pilsētiņa, kurai piemīt īpašs šarms un kolorīts. Bruģētas ieliņas, nelieli laukumi, sarkani dakstiņu jumti, spilgtas mājiņas un pareizticīgo baznīcas piešķir pilsētai pasakainu izskatu. Viduslaikos Szentendre apdzīvoja serbu bēgļi, tieši viņi ienesa pilsētā neatkārtojamu šarmu, kur nav nekādas sakārtotības un kuram piemīt Balkānu atmosfēra. Virkne serbu baznīcu ir neatņemama pilsētas arhitektūras tēla daļa. Šeit ir ļoti daudz muzeju un mākslas galeriju, kas ir izkaisītas suvenīru bodīšu un radošu darbnīcu vidū. Atgriešanās viesnīcā.

Vakarā, pēc vēlēšanās pastaiga ar kuģīti (papildu maksa).

5. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Bratislavu.

DqH9D croper ru

Gājēju ekskursija Bratislavā (papildu maksa 15 EUR).

Slovākijas galvaspilsēta atrodas augstajā Donavas kreisā krastā Zemo Tatru piekājē. Vecpilsētas daļa ir saglabājusi viduslaiku atmosfēru. It īpaši ir skaista 13. gs. Augšpilsēta, kas slejas virs Donavas, ar Sv. Martina katedrāli. Pastaigas laikā Vecpilsētā Jūs uzzināsiet, kas ir klariski un ar ko tie nodarbojās, kam bija atļauts iejāt zirga mugurā Mihaila vārtos, kā Esterhazi dinastijas kņazi izvairījās no nodokļu samaksas un ar ko te kļuva „slavens” Napoleons. Brīvs laiks. Ceļš uz Poliju. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

6. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Varšavu.

Apskates ekskursija pilsētā (papildu maksa 10 EUR).

Apskates ekskursijas laikā apskatīsim Pils laukumu ar kolonnu, kas ir veltīta Sigismundam III Vāsa. Pils laukums atrodas viduslaiku Vecpilsētā, kas ir slavena ar tās lieliskajām celtnēm un šaurajām ieliņām. Laukums ir kļuvis par tradicionālo masu pasākumu un grandiozo koncertu norises vietu. Galveno vietu Varšavas Pils laukumā aizņem Karaļa pils. Pils ir nacionālās kultūras piemineklis, senatnīgās mākslas pastāvīgo un pagaidu izstāžu vieta, kā arī oficiālo tikšanos, koncertu, simpoziju utt. vieta.

Tālāk apskatīsim Tirdzniecības laukumu. Tirdzniecības laukumā viss ir iekārtots tūristiem: mākslinieki piedāvā savas gleznas, uzstājas ielas muzikanti, aktieri, kursē veclaiku transports, var ieraudzīt Varšavas „droškas”. Tirdzniecības laukumā atrodas nāriņas skulptūra - Varšavas galvenais simbols.

Ceļš uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vakarpusē.

Cenā iekļauts:

 • brauciens komfortablā tūristu klases autobusā
 • pavadīšana visa brauciena laikā
 • dzīvošana 3* viesnīcās - 5 naktis ar brokastīm 

Ja Jūs ceļojat vienatnē, tad obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā – 80 EUR

Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlmes):

 • Ekskursija Varšavā - 10 EUR
 • Ekskursija Vīnē – 15 EUR
 • Ekskursija Budapeštā - 20 EUR
 • Ekskursija Bratislavā - 15 EUR
 • Ekskursija uz Donavas līkumu - 25 EUR (+ ieejas biļetes)
 • Iegādājoties visas ekskursijas, cena 69 EUR (+ ieejas biļetes)
 • Pastaiga ar kuģīti –12 EUR
 • Vakariņas restorānā - 12 EUR


Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Uzmanību! Pasei jābūt derīgai vizmaz pusgadu pirms ceļojuma trešajās valstīs ārpus Eiropas Savienības!

INTERLUX Travel — oficiālais pārstāvis:

viking-line
finnlines
semarah 
h-top

InterLux

Яндекс.Метрика

Kontakti

(+371) 22 723 341
(+371) 24 110 155

e-mail: booking@interluxtravel.lv

Aģentiem

(+371) 27 270 627

e-mail: agents@interluxtravel.lv

Klientu apkalpošanas adrese

Kaļķu iela 7, 3 stavs
LV-1050 Rīga, Latvija

Juridiskā adrese

Ieriķu 15 k-3
LV-1084 Rīga, Latvija

Skatīt kartē >

facebooktwittergoogle