(+371) 22 723 341   (+371) 24 110 155   (+371) 27 276 346

Apvienotie Arābu Emirāti

no 379

Apvienotie Arābu Emirāti

Ceļojuma datums
Cena iegādājoties 4 piedāvātās ekskursijas
Ceļojuma cena bez ekskursijām
Rezervēt

GALERIJA  

TŪRES PROGRAMMA  

1.diena

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena). Lidojums Rīga – Abu Dabi (23:55 –07:45).

2.diena

Transfērs uz viesnīcu Raselhaimā.  Iekārtošanās, atpūta.

Dienas otrajā pusē (pēc vēlēšanās) Krabju medības (papildu maksa 60 EUR).

Krabju medības ir viena no eksotiskākajām ekskursijām, kas norisinās vakarā. Medības sākas līdz ar tumsas iestāšanos: tūristi, apbruņojušies ar lukturīšiem un trejžuburiem, dodas ar motorlaivām uz lagūnas sēkļiem, kuros ir pilns ar krabjiem. Instruktors jums sniegs apmācību par krabju medībām, jūsu medījumu pagatavos pavāri, bet noslēgumā jums būs iespēja baudīt izsmalcinātas vakariņas.  Atgriešanās viesnīcā.

3.diena

Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu ekskursijas programma „Jaunā Dubaija” (papildu maksa 59 EUR).

Persijas līča piekrastē esošais Dubaijas emirāts skaitās pēc platības otrs lielākais Apvienoto Arābu Emirātos. Tas ir arī Tuvo Austrumu galvenais tūrisma centrs. Jaunā Dubaija pārspēs jūsu iztēli ar saviem debesskrāpjiem un smalkajām viesnīcām, un apburs jūs ar savu neparasto austrumu šarmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet Islāma centru, kurā apskatāmi austrumu daiļamatniecības izstrādājumi. Redzēsiet arī pasaules visgreznāko viesnīcu - „Buru” Burj Al Arab, kas uzbūvēta uz salas, kas atrodas 280m attālumā no krasta. Tālāk jūs dosieties uz Dubaijas Venēciju – Jumeirah rajons tā nodēvēts pateicoties plašajam kanālu tīklojumam, kas caurauž kūrorta teritoriju, un pa kuriem pārvietojas tradicionālās laivas – abras. Tāpat jūsu sajūsmu izsauks viesnīca Atlantis. Apmeklēsiet arī vismodernāko Dubaijas rajonu – Dubai Marina, kas ir īsta pērle pilsētas arhitektūras mantojumā. Ekskursijas noslēgumā jūs dosieties uz pasaulē lielāko tirdzniecības un izklaides centru – Dubai Mall, kas atrodas Dubaijas centrā un kurā jums tiks dots brīvais laiks, lai pastaigātos pa veikaliem, papusdienotu vai aplūkotu pasaules lielākā slēgtā akvārija skaistumu.  Brīvs laiks. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu piedāvājam braucienu uz ziedu parku „DUBAI MIRACLE GARDEN” (papildu maksa 30 EUR; ieejas biļete ir iekļauta cenā). Pasaulē lielākais ziedu parks - Dubai Miracle Garden – tika atvērts Dubaijā 2013. gada 14.februārī. Parka kopēja platība ir vairāk nekā ~70 000 kv. m. liela ar gājēju celiņiem, kuru garums ir ~4 km. Parkā ir vairāk nekā 45 milj. dažādu ziedu, ziedi ir pārstāvēti vairāk nekā 60 krāsās. Par papildu maksu piedāvājam safari braucienu ar džipu ( papildu maksa 50 EUR).  Šis, protams, ir uzmanības cienīgs izbrauciens, kura laikā varēsiet izbaudīt gan mierīgu vizināšanos, gan straujus nobraucienus pa nogāzēm un traukšanos augšup pa smilšu kāpām. Brauciena laikā rodas sajūta, ka džipa driftošana tiek kontrolēta un nav pamata uztraukties par drošību, jo ekskursiju vada pieredzējuši autovadītāji, kuriem piemīt vajadzīgās prasmes un veiklība, lai izbraucienu padarītu interesantu un pietiekami ekstrēmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet beduīnu ciematu, kur jūs baudīsiet vakariņas, vizināšanos ar kamieļiem, krāsainu deju šovu, varēsiet iegūt sev hennas tetovējumus, baudīt ūdenspīpi un dzērienus. Ekskursijas dienas noslēgumā Jūs redzēsiet apbrīnojamu strūklaku šovu blakus visaugstākajai celtnei Dubaijā un visaugstākajam debesskrāpim pasaulē Burj Khalifa, kas pēc formas atgādina stalagmītu. Te varēsiet uzņemt bildes, kas visu mūžu atgādinās Jums par Dubaiju. ~22:00 izbraukšana uz viesnīcu. 

4.diena

Brokastis. Brīva diena.

Atpūta pie jūras.

5.diena

Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu brauciens uz Omānu (papildu maksa 79 EUR + 19 EUR papildus maksa par kuģīti ) ar iespēju nopeldēties Indijas okeānā.

Pēc vēlēšanās, ar tradicionālo arābu kuģi DHOW dosimies gar Indijas okeāna piekrasti uz Musandam pussalu. Brauciena laikā Jūs redzēsiet mazos, kalnu un jūras ieskautos zvejnieku ciematiņus. Piestājot lagūnā, jums būs iespēja, peldot ar niršanas masku, iepazīt zemūdens faunu. Varbūt, ja jums paveiksies, jūs ieraudzīsiet arī delfīnus, kas peldēs un nirs kopā ar jums.

Pēc tam uz kuģa jūs jau gaidīs pusdienas, arābu tēja un kafija. Interesenti varēs piedalīties zvejošanā. Atgriešanās viesnīcā.

6.diena

Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu ekskursijas brauciens uz Al Ainu (papildu maksa 79 EUR).

Al Aina, pilsēta Abu Dabi emirātā, ir pēc iedzīvotāju skaita ceturtā lielākā Arābu Emirātu pilsēta. Tā ir burtiski oāze smilšainā tuksneša vidū, kuras gleznainie parki un krāšņās strūklakas piesaista tās viesu uzmanību. Vispirms jūs dosieties apskatīt vareno Arābu Emirātu dibinātāja un vadītāja - šeiha Zaida pili, kurā ir vairāki pagalmi, neskaitāmas istabas un zāles. Al Ainā darbojas senā apūdeņošanas sistēma „faladž”, kas nodrošina ar ūdeni palmu audzi. Tad jūs dosieties uz Al Ainas tirdzniecības centru, kurā jums būs brīvais laiks, kad iegādāties suvenīrus un nobaudīt tradicionālo virtuvi. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu (apmēram 25 dirhami) varēsiet apmeklēt minerālūdens avotus. Karsto avotu darbība saistīta ar sēra nogulsnēm, kas parādās zemes virskārtā vulkānu izvirdumu laikā. Pelde termālajos avotos liek justies kā no jauna piedzimušam, tā sniedz mundrumu un brīnumainā veidā dziedina dažādas slimības. Tālāk jūs aizvedīs uz pašu augstāko Hadžaras kalnu virsotni, kurā izveidots skatu laukums, no kura paveras elpu aizraujošs skats uz leģendārajiem Hadžaras „krāsainajiem” kalniem(kurus sauc arī par Omānas kalniem), uz neauglīgo un kalnaino Rubelhali tuksnesi un uz visu plašo Arābijas pussalas teritoriju. Tālāk apmeklēsim „Global Village” (papildu maksa 10 EUR).  Izstādes un izklaides komplekss „Global Village” apvieno vairākus desmitus paviljonu, kas demonstrē visspilgtākās dažādu pasaules tautu tradīcijas un sasniegumus, tajā ir arī milzīga koncerta skatuve, kur tiek rīkoti priekšnesumi un konkursi. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. 

7.diena

Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu ekskursijas brauciens uz Fudžeiru (papildu maksa 89 EUR).

Pa ceļam apmeklēsim paklāju un augļu tirgus . Tirgū ir milzīga paklāju izvēle, kas ir ražoti dažādās valstīs, nacionālie izstrādājumi un suvenīri, kā arī visdažādākie augļi. Fudžeira —  emirāts ar smilšainām pludmalēm un kalnainiem zemesragiem, gleznainām aizām, minerālūdens avotiem un zaļumu. Pilsēta ir rotāta ar skulptūras kompozīcijām ar tradicionālajiem arābu motīviem un virkni strūklaku un pieminekļu, tādi kā Al Badia mošeja – viena no senākajām Apvienoto Arābu Emirātu mošeja, Fudžeiras cietoksnis - forts atrodas senās pilsētas centrā, augstos pakalnos, netālu no Castle Roud ceļa. Tālāk pusdienas viesnīcas Sandy Beach hotel & SPA restorānā. Brīvs laiks, iespējams nopeldēties, pasauļoties gleznainā viesnīcas Sandy Beach hotel& SPA pludmalē. Atgriešanās viesnīcā.

8.diena

Brokastis. Brīva diena.

Atpūta pie jūras.

9.diena

Brokastis viesnīcā. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu ekskursijas brauciens uz Veco Dubaiju un Šardžu (papildu maksa 69 €).

Vecā Dubaija. Kā jau jūs redzējāt – Dubaija ir pārsteigumu pilna pilsēta, kuras izzināšanai nepieciešams bezgalīgi daudz laika. Un šodien jūs atklāsiet Veco Dubaiju, kas atrodas Dubai Creek līča krastā, un sapratīsiet, ka kontrasts starp jauno un veco Dubaiju ir milzīgs. Apskatīsiet arī Dubaijas valdnieka pili, tai skaitā arī vienu no galvenajiem pilsētas apskates objektiem – skaisto Džumeira mošeju. Jūs pastaigāsieties pa vēsturiskā rajona Bastaki vecajām ieliņām un apmeklēsiet Dubaijas Novadpētniecības vēstures muzeju (ieejas biļetes cena ~3 dirhami). Tad pāri upei uz otru krastu jūs pārcels ar arābu tradicionālajām laivām – abrām, un jums būs iespēja pastaigāt pa slavenajiem Dubaijas tirgiem. Garšvielu tirgū jūsu apskatei būs izlikti tradicionālie tautas medicīnas līdzekļi, dažādi garšaugi un garšvielas. Zelta tirgū veikalos atrodami tūkstošiem dažādu darinājumu no zelta, kuru daudzveidība ir pārsteidzoša. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu piedāvājam neaizmirstamu ceļojumu uz Dubaija dziļumiem pa Persijas līča kanāliem uz pirāta kuģa.

Šardža pēc platības ir trešais lielākais emirāts un Arābu Emirātu kultūras galvaspilsēta. Pilsētā atrodami 16 muzeji, saglabājušās vairums vēsturisko ēku, senie Meredžas kvartāli un torņi. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašu galveno islāma vēstures un literatūras pieminekli Korānam, kas attēlo Svēto Grāmatu. Tas atrodas pilsētas galvenajā laukumā, kuru ieskauj visdažādākās kultūras iestādes – Musulmaņu kultūras centrs, AAE Arheoloģijas muzejs, „Rozā” mošeja, Karaļa Feisala mošeja. Apmeklējot Islāma civilizācijas muzeju(ieejas biļetes cena ~7 dirhami), jau pie ieejas jūs redzēsiet skulptūras, kas atvestas šurp no dažādām islāma valstīm un atspoguļo islāma mākslu. Tālāk jūs dosieties uz Centrāltirgu, ko dēvē arī par „Zilo tirgu”, jo tā sienas ir klātas ar zilām arābu flīzēm. Tirgus, kas atrodas gleznainās Halida lagūnas piekrastē, ir Šardžas lielākais tirdzniecības centrs un tirgus. Tirgū iespējams iegādāties jebko – tradicionālo apģērbu, mūsdienu tehnoloģijas iekārtas, juvelierizstrādājumus, lādītes, dunčus un arābu amatnieku radītus izstrādājumus un pašu pieprasītāko un populārāko preci - paklājus. Brīvais laiks pusdienām un suvenīru iegādei.  Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

10.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Abu Dabi.

Pa ceļam uz Arābu Emirātu galvaspilsētu Abu Dabi, jūs apmeklēsiet arī „nākotnes pilsētu” Masdar City. Pilnībā pabeigt šo projektu plānots 2030.gadā. Masdaras enerģētikas sasniegumu noslēpums ir ne tikai saules bateriju izmantošanā, bet arī tajā, ka pilsēta ir projektēta tā, lai ēkas pēc iespējas mazāk sakarstu, bet ietves un ceļi pastāvīgi atrastos ēnā. Tālāk jūs dosieties uz Emirātu galvaspilsētu un pašu bagātāko valsts pilsētu – Abu Dabi. Šeit viss tiek būvēts ļoti pārdomāti un dārgi. Abu Dabi iedzīvotāji mīl izklaidēties ne tikai kolekcionējot retro automašīnas un rīkojot autosacīkstes privātajā Formula – 1 trasē, bet arī vizināties pa Persijas līci ar savām privātajām jahtām. Atpūtas stils Abu Dabi ir cienījams un nosvērts: ja nav Dubaijas steigas, nav arī Dubaijas sastrēgumu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet arī kādu arhitektūras šedevru, pēc izmēriem sesto lielāko mošeju pasaulē – Šeiha Zaida mošeju.

Šī mošeja apžilbina ar nevainojamo dizainu un sniegbalto marmoru. Sava krāšņuma, izmēru un projekta izmaksu dēļ mošeja ir viena no lielākajiem musulmaņu tempļiem. Pēc tam jūs apmeklēsiet desmitiem kilometru garo krastmalu, kas pārvērsta par vienu no lielākajiem parkiem Tuvajos Austrumos, kurā atrodami gan bērnu laukumiņi, gan restorāni, gan klubi, kafejnīcas, gan strūklakas, parki un dārzi. Pie greznās Emirate Palace viesnīcas jūs varēsiet iemūžināt redzēto fotogrāfijās. Šīs viesnīcas grandiozums Jūs satricinās līdz sirds dziļumiem. Bet Abu Dabi tirdzniecības un izklaides centrā Marina Mall jūs varēsiet atpūsties, papusdienot un iepirkties. Pēc brīvā laika, dodoties tālāk gar Ferrari parku, kas atrodas uz Jas salas, jūs redzēsiet Formula -1 trasi. Brīvs laiks. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

11.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Abu Dabi - Rīga (9:45- 14:00).

 

Svarīga informācija LR nepilsoņiem – vīzas saņemšanai AAE:
lai saņemtu vīzu – nav nepieciešams rezervēt 5* viesnīcu!

Nepieciešamies dokumenti:

 • aizpildīta pieteikuma anketa
 • pase (obligāti jābūt brīvām lapām vīzu daļā)
 • pases derīguma termiņām, izbraucāt no LR – ne mazāk par 6 mēnēšiem
 • krāsaina pases lapušu izdruka (galvenas lapas un vāka kopijas)
 • krāsaina bilde pasei (derīguma termiņš ne mazāk par 6 mēnešiem)
 • aviobiļetes

SVARĪGI!

 • Dokumentus vīzai nepieciešams iesniegt pašiem AAE konsulārā nodaļā (Rīgā, Sķūņu iela 19).
 • Darba laiks: pirmdien – piektdiena 09:00 – 16:00
 • Obligāti, jāpierakstas konsultācijai vīzas iesniegšanai.
 • Vīzas cena – 47 EUR (apmaksāt var uz vietas skaidrā naudā).
 • AAE vēstniecībā runā tikai angļu valodā.
 • Vīzas pieteikumu noformēšanas konsultācijas – pēc pieprasījuma. Cena no 10 EUR līdz 50 EUR.
 • Vīzas noformēšanas termiņš – 10-14 darba dienas 

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga – Abu Dabi - Rīga
Bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 20 kg
Rokas bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 8 kg
Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
8 naktis 4* viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā)
1 nakts tranzīta viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Ekskursijas brauciens uz Abu Dabi
Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā

Ekskursiju-transporta pakete
349 €

Ekskursijas brauciens uz Fudžeiru 89 €
Ekskursijas programma “Jaunā Dubaija” 59 €
Ekskursijas programma “Vecā Dubaija un Šardža” 69 €
Ekskursijas brauciens uz Al Ainu 79 €
Brauciens uz Omānu (+ papildus maksa par kuģīti 19 €) 79 €

Papildus jūs varat iegādāties

Individuālie transfēri Raselhaimā (lidosta - viesnīca - lidosta): 250 €
Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos Acacia 4* 180 €
Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos Mangrove by Bin Majid Hotels & Resorts 4* 200 €
Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos Beach Hotel by Bin Majid Hotels & Resorts 4* 200 €
Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos Beach Resort 4* Cabana - pēc pieprasījumu

Papildus tiek apmaksāts

Valsts nodeva (Abu-Dabī) - 8 eur (~34 dirhami) par istabu/nakti. Tiek apmaksāts recepcijā kopā ar tūristu nodevi.
Tūristu nodeva ~ 60 dirhami /cilvēks.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam, dzīvojot viesnīcas vienā numuriņā ar 2 pieaugušajiem, nodoklis netiek piemērots.
Nodoklis par pievienotu vertību (RAK TDF). Maksa ir norādīta par numuru/nakti eiro: Acacia Standart – 2,00 Mangrove Standart – 2,25 Beach hotel Standart – 2,50 Beach Resort Cabana – 6,00 Viesnīcā Abu-Dabī -2,50

Apmaksāts uz vietas

Krabju medības - 60 €
Safari brauciens ar džipu - 50 €
Ziedu parks “DUBAI MIRACLE GARDEN” - 30 € (ieejas biļete ir iekļauta cenā)
Dubaijas Novadpētniecības vēstures muzejs – ieejas biļete 3 dirhami
Islāma civilizācijas muzejs - ieejas biļete 7 dirhami
1 x vakariņas viesnīcā ~15 € (apmaksa pie grupas vadītāja, uz vietas)
Brauciens ar kuģīti ekskursijas uz Omānu laikā - 19 €
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Cenas pēc pieprasījuma

Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos Resort 4*Cabana - Informāciju par braucienam nepieciešamajiem dokumentiem lūgums precizēt pie biroja darbiniekiem.

Iespēja izmitināšana   sekojošos viesnīcās:
ABU DABI DUBAI
Corniche Hotel Abu Dhabi Holiday Inn Downtown Dubai
Sheraton Khalidiya Ramada Chelsea Al Barsha
Swiss-Belhotel Corniche Grandeur
Informāciju par brīvu vietu skaitu in ceļojumu cenu konkretizēt pie operatora

Svarīga informācija

Bērniem 2-12 g.v.: dzīvojot viesnīcas vienā numuriņā ar 2 pieaugušajiem - atlaides ekskursijām 50% apmērā.
No Acacia 4* viesnīcas kursē bezmaksas transfērs uz viesnīcas Beach Resort 4* pludmali.
No Mangrove 4* viesnīcas kursē bezmaksas transfērs uz viesnīcas Beach Hotel by Bin Majid Hotels & Resorts 4* pludmali.
Zviļņi un pludmales dvieļi pludmalē un pie viesnīcas baseina – bezmaksas.
Valūtas kurss: 1 dirhams AAE = ~ 0.242183824 €. Lai iepirktos, personīgajiem izdevumiem iesakām līdzi ņemt naudu dolāros.
Dodoties ekskursijā uz Omanu līdzi obligāti jāņem pase.
Dodoties ekskursijā uz Abu Dabi sievietēm un meitenēm obligāti jāievēro valsts tradīcijas – apģērbs nedrīkst būt caurspīdīgs, svārkiem un kleitām jābūt vismaz līdz ceļgaliem, un pleciem jābūt apsegtiem.
Mošejas apmeklējuma laikā kājās jābūt zeķēm un galva jāapsedz ar lakatu(sievietēm).
Dodoties ekskursijas braucienos, neaizmirstiet līdzi paņemt peldkostīmus, dvieļus un saules aizsargkrēmu.
Latvijas Republikas PILSOŅI drīkst ceļot bez vīzas līdz 90 dienām jebkurā 180 dienu laika posmā.
Informāciju par braucienam nepieciešamajiem dokumentiem lūgums precizēt pie biroja darbiniekiem.
Svarīga informācija Krievijas Federācijas pilsoņiem! No 01.02.2017 Krievijas Federācijas pilsoņiem, kas plāno doties uz Apvienotiem Arābu Emirātiem tūrismā nolūkos, nav nepieciešams iepriekš noformēt vīzas. Ierodoties kādā no AAE lidostām, Krievijas Federācijas pilsoņiem uz vietas noformē tūrisma vīzu uz 30 dienām bez maksas.
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājums
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzētus apstakļus, satiksmes sastrēgumus un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sedēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sedēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu menedžeriem.