Samta sezona Melnkalnē

Samta sezona Melnkalnē
Ceļojumu datums
Ceļojumu cena (ar ekskursijām)
Ceļojuma cena (bez ekskursijām)
28.09.2017 249 € + 189 € 419 €

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”). 

Lidojums Rīga-Podgorica (RIX-TGD  10:25-13:00).

Transfērs no lidostas uz pilsētām: Budva, Bečići, Rafailovići.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta pie jūras.

Pēc pieprasījuma :

Dzīvošana viesnīcā “Hotel Grbalj” - 59 EUR no cilvēka (viena vieta divvietīgā numuriņā. Brokastis ir iekļautas).

Hotel Grbalj***: pludmale atrodas dažu minūšu gājienā no viesnīcas (~ 300 m no viesnīcas).

grbalj hotel

Viesiem tiek piedāvāta bezmaksas pieeja Wi-Fi internetam.

2. diena

Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Kotoras līcis”. Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. 

Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.

kotor

Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabāto viduslaiku Vidusjūras pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.

Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.

Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām.

Brīvs laiks.

Atgriešanās. Atpūta.

3. diena

Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Montenegro tūre”. Šī ekskursija demonstrēs Jums Melnkalnes dažādību.

Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetine, pieturot skatu laukumā. No šejienes Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali.

cetine

Esot Cetinē, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 900 metru augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielas kalnu kņazistes vēsturi.

Izbraucot no Cetine, pavisam drīz nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā - Podgoricā, uzzināsiet par tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī pieminekli Vladimiram Visackim.

podgorica

Blakus Podgoricai atrodas kalnu pļavas, miers, klusums. Te arī taisa slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināto-vītināto cūkas šķiņķi) pēc senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus. Jums būs iespēja piedalīties izsmalcināto Melnkalnes vīnu degustācijā (papildu maksa ~5 EUR), uztaisīt bildes Ilirijas drupās. Maršrutu noslēdz nokāpšana pie Kotoras līča.

Brīvs laiks.

Atgriešanās. Atpūta.

4. diena

Brīva diena.

Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildu maksa 50 EUR).

Pases kontrole. Ceļš uz Škodru. Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā.

chkodra

Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums. Masku rūpnīcas apmeklējums, kur ražo aptuveno 20.000 masku gadā, aptuveni 80% masku tiek eksportētas Venēcijā, Francijā, Grieķijā, Japānā, ASV un Kanādā. Pastaiga pilsētā: skaistās šauras ieliņās ar 18. gs. div- un trīsstāvu mājām. Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Skodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiju triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas sadzīvo blakus katoļu un pareizticīgo dievnamiem. Izbraukšana uz Kruju. Kruja – viduslaiku pilsēta, kas ir celta 600 metru virs jūras līmeņa. Kaujas centrs pret Osmaņu impēriju. Pilsētas cietokšņa un etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senā 17. gs. austrumu tirgū. Pēc vēlēšanās, pusdienas Krujā ar tradicionālu albāņu virtuvi (papildu maksa 15 €).

Atgriešanās. Atpūta.

5. diena

Atpūta pie jūras. Dienas pirmā pusē pēc velēšanas ekskursijas brauciens uz Budvu (papildus maksa 5 euro, brauciens notiks jā būs ne mazāk ka 10 cilvēki grupā).

Budva ir vecaka pilsēta Meknkalnes piekrastē, tas vēsture skaitās vairāk nekā 2000 gadus! Šodien Budvas vecais kvartāls - tas ir šauro ieliņu vijums, mājas no gaišā akmens un jūras viļņi pie  cietokšņa sienām.

Dienas otrajā pusē brauciens uz Skadaras ezeru un brauciens ar kuģīti (papildu maksa 10 €. Cenā iekļauts: kuģīša biļetes, iebraukšanas nodevas Nacionālajā parkā).  

Atgriešanās. Atpūta.

6 .diena

Brīva diena.

Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Dubrovniku (papildu maksa 40 €).

dubrovnik

Dubrovniks izskatās pēc pasakainās karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargsienas, kas nemainīgā izskatā ir saglabājušās līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas, Renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību.

Un, protams, Dubrovniks ir slavens ar savām dekorācijām, kuras var redzēt virknē filmu, bet bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slavenām seriālam, pat nevar nosaukt.

Brīvs laiks.

Atgriešanās. Atpūta.

7. diena

Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitor Nacionālais parks” (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi).

durmitor

Melnkalnes ziemeļi nemaz nav līdzīgi piekrastes zonai. Tas ir augstu kalnu, tīru upju un klinšainu aizu apgabals.

Moračas upes kanjons ir dziļš un klinšains. Taras upes kanjons, turpretī, ir zaļāks un lēzens, kaut gan kalni šeit ir augstāki un ceļš vijas cauri kanjona sirdij. Tas ir dziļākais kanjons Eiropā un otrais dziļākais pasaulē! Tieši virs Taras upes atrodas slavenais Džurdževiča tilts. Tā augstums ir 172 m, no tilta paveras elpu aizraujoši skati uz upi, bet visdrosmīgākajiem būs iespēja traukties ar tarzanku virs aizas.

Pa ceļam redzēsiet gleznainos klosterus ar senām freskām un relikta meži.

Vietā, kur ceļš nonāk pie upes, atrodas mājīgie restorāniņi, kuros piedāvā nacionālos ēdienus un svaigi nozvejotas foreles.

Noslēdzošais ceļojuma punkts – Durmitor Nacionālais parks. Neskartās dabas stūrītis. Tūristu maršrutam vistuvāk atrodas Melnais ezers. Tas sastāv no diviem nelieliem ezeriem, kurus savieno starpteka. Ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs, bet meža klajumus klāj meža zemenes. Staigājot klusā mežā, grūti iedomāties, ka šī vieta atrodas gandrīz 1500 m virs jūras līmeņa.

Brīvs laiks.

Atgriešanās. Atpūta.

8. diena

Agri no rīta apartamentu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.

Lidojums Podgorica-Rīga (TGD-RIX 07:00-09:40).

 

Brauciena cenā iekļauts:

 • Lidojums: Rīga-Podgorica-Rīga
 • Rokas bagāža līdz 5 kg
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Iekārtošanās *** apartamentos - 7 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā; bez brokastīm)
 • Transporta pakalpojumi

Ekskursiju pakete par 189 €:

 • Ekskursijas brauciens “Kotoras līcis”
 • Ekskursijas brauciens “Montenegro tūre”
 • Ekskursijas brauciens uz Skadaras ezeru (10 € tiek apmaksāti papildus)
 • Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitor Nacionālais parks” (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi)

Obligāti tiek apmaksāts:

 • Ja ceļojat viens – obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos – 80 € (apartamentos)
 • Nodeva par uzturēšanos Melnkalnes apartamentos - 1 € par cilvēku/dienā, bērniem 2-11 gadu vecumā (ieskaitot) - 0.50 € par cilvēku/dienā, bērniem līdz 2 g.v. - bezmaksas.
 • Nodeva par uzturēšanos Melnkalnes 3* viesnīcā – 1.5 € par cilvēku/dienā

 Pēc vēlēšanās, papildus tiek apmaksāts:

 • Ekskursijas brauciens uz Albāniju – 50 € (līdzi jābūt pasei)
 • Ekskursijas brauciens uz Dubrovniku – 40 €
 • Melnkalnes vīnu degustācija – 5 €
 • Ekskursijas brauciens uz Budvu - 5 € (brauciens notiks jā būs ne mazāk ka 10 cilvēki grupā)
 • Pusdienas Krujā – 15 €
 • Piemaksa par uzlabotajiem apartamentiem ar iespēju izvēlēties no piedāvāto pilsētu klāsta – 15 € no cilvēka par visu periodu (iepriekš pēc pieprasījuma)
 • Ēdināšana Melnkalnē dzīvojošiem - apartamentos: 1 x brokastis ~ 3,5 €, 1 x vakariņas ~ 6,5 € (ēdināšana tiek apmaksāta uz vietas)
 • Dzīvošana viesnīcā “Hotel Grbalj” - 59 EUR no cilvēka (viena vieta divvietīgā numuriņā. Brokastis ir iekļautas).

 

Hotel Grbalj***: pludmale atrodas dažu minūšu gājienā no viesnīcas (~ 300 m no viesnīcas). Viesiem tiek piedāvāta bezmaksas pieeja Wi-Fi internetam.

Viesnīca atrodas klusā un mierīgā vietā, blakus municipālajai autoostai, dažu minūšu gājienā no vecpilsētas un galvenās gājēju ielas.


Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.
Ekskursiju pavadība notiek valodā, kuru saprot 70% no ceļotāju grupas.

INTERLUX Travel — oficiālais pārstāvis:

viking-line
finnlines
semarah 
h-top

InterLux

Яндекс.Метрика

Kontakti

(+371) 22 723 341
(+371) 24 110 155
(+371) 27 276 346

e-mail: booking@interluxtravel.lv

Aģentiem

(+371) 27 270 627

e-mail: agents@interluxtravel.lv

Klientu apkalpošanas adrese

Merķeļa iela 1 (2 stāvs)
LV-1050 Rīga, Latvija

Juridiskā adrese

Ieriķu 15 k-3
LV-1084 Rīga, Latvija

Skatīt kartē >

facebooktwittergoogle