Horvātija – Melnkalne – Albānija

Horvātija – Melnkalne – Albānija
Ceļojuma datums

 Lidojums / Viesnīca  (+ekskursijas pēc vēlmes 189€)

 Lidojums / Viesnīca / Transfērs
21.09.2017 STOP SALE STOP SALE

 

1. diena

Tikšanās lidostā ~20:00 (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”).  Lidojums Rīga-Venēcija (~22:00-23:30).

2. diena

Transfērs no lidostas uz Horvātiju. Iekārtošanās *** viesnīcā. Atpūta.  Brokastis.

Dienas otrajā pusē Jūs gaida ceļojums pa vislielāko un skaistāko salu Kvarner līcī — KRK salu (Otok KRK).

Krk Bridge

Krka pilsēta ir atgādinājums Horvātijai par Frankopanu dinastijas arhitektūras un vēsturisko nozīmi. Pilsētas centrālais laukums, no kurienes sāksies pastaiga pa vecpilsētu, lai gan ir neliels, bet diezgan mājīgs un uzmanības piesaistošs visiem pilsētas apmeklētājiem. Vecos laikos pilsētas valdnieki šeit paziņoja un publiski apsprieda visus salas un pilsētas nozīmīgos notikumus. No Centrālā laukuma atzarojas dažas šauras ieliņas, kas vijas gar seno ēku sienām. Lielākā daļa ielu beidzas pilsētas pludmalē vai krastmalā. Centrālajā ielā atrodas veikali, zivju restorāni, suvenīru veikaliņi, un protams, mājas saldējumu bodītes (Sladoled), kuru sortiments ir vienmēr daudzveidīgs.

Ekskursijas turpinājumā pietura (pieturas ilgums ~ 2 stundas) peldei pilsētā Baška (Grad Baška).

bashka

Pilsēta  ir slavena ar tās smilts-oļu pludmali vairāku kilometru garumā, dzidro ūdeni un kalnu ainavām, kas padara atpūtu un peldi šeit par īstu paradīzi. Tālāk dosimies uz Vrbnik. Vēl viena brīnišķīga Horvātijas pilsēta, kur atrodas visšaurākā ieliņa pasaulē. Īsa pastaigu ekskursija pilsētā ļauj novērtēt tās burvību, kuru piepilda Vidusjūru garšaugu aromāts, kas aug māju pagalmos. Pēc vēlēšanās Horvātijas vīnu un slavenās rakijas degustācija. Atgriešanās.

3. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Splitu. Ekskursija pilsētā.

split

Horvātijas otrā lielākā pilsēta, kas apvieno sevī vēsturi un mūsdienīgumu. Neskatoties uz to, ka pilsētas vecums pārsniedz jau 1700 gadu, to nevar nosaukt par nemainīgu arhitektūras pieminekli. Splita ir mūsdienīga un dinamiska pilsēta, kur moderni no stikla un betona uzceltie biznesa un tirdzniecības centri atrodas blakus 3. gs. vēsturiskajam objektam – slavenajai Diokletiāna pilij, kas ir iekļauta UNESCO sarakstā. Maigs klimats, bagāta vēsture un tirkīza ūdens vilina ne tikai tūristus, bet arī Horvātijas iedzīvotājus, kas brīvo laiku pavada, staigājot pilsētā, atpūšoties pludmalēs vai sēžot kafejnīcās pilsētas krastmalā. Brīvs laiks.

Brauciens uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

4. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Dubrovniku.  Ekskursija pilsētā.

dubrovnik

Dubrovniks izskatās pēc pasakainās karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargsienas, kas nemainīgā izskatā ir saglabājušās līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas, Renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību.

Un, protams, Dubrovniks ir slavens ar savām dekorācijām, kuras var redzēt virknē filmu, bet bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slavenām seriālam, pat nevar nosaukt.

Brīvs laiks. Ceļš uz Melnkalni. Iekārtošanās divvietīgajos apartamentos. Atpūta.

3* apartamenti atrodas 300- 600 m attālumā no pludmales.

Visi apartamenti ir aprīkoti ar mini virtuvīti (ledusskapis, tējkanna, plīsts, trauki).Visos apartamentos ir fēns, gludeklis, ventilators vai kondicionieris, skapis.

Dvieļu maiņa reizi 3 dienās. 

5. diena

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Kotoras līcis”. Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. 

Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.

kotor

Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabāto viduslaiku Vidusjūras pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.

Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.

Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Brīvs laiks.

Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

6. diena

Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildu maksa 50 EUR).

Pases kontrole. Ceļš uz Škodru.

chkodra

Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums. Masku rūpnīcas apmeklējums, kur ražo aptuveno 20.000 masku gadā, aptuveni 80% masku tiek eksportētas Venēcijā, Francijā, Grieķijā, Japānā, ASV un Kanādā. Pastaiga pilsētā: skaistās šauras ieliņās ar 18. gs. div- un trīsstāvu mājām. Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Skodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiju triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas sadzīvo blakus katoļu un pareizticīgo dievnamiem. Izbraukšana uz Kruju. Kruja – viduslaiku pilsēta, kas ir celta 600 metru virs jūras līmeņa. Kaujas centrs pret Osmaņu impēriju. Pilsētas cietokšņa un etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senā 17. gs. austrumu tirgū. Pēc vēlēšanās, pusdienas Krujā ar tradicionālu albāņu virtuvi (papildu maksa).

Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

7. diena

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Montenegro tūre”. Šī ekskursija demonstrēs Jums Melnkalnes dažādību.

Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetine, pieturot skatu laukumā. No šejienes Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali.

Esot Cetinē, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 900 metru augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielas kalnu kņazistes vēsturi.

podgorica

Izbraucot no Cetine, pavisam drīz nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā - Podgoricā, uzzināsiet par tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī pieminekli Vladimiram Visackim.

Blakus Podgoricai atrodas kalnu pļavas, miers, klusums. Te arī taisa slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināto-vītināto cūkas šķiņķi) pēc senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus. Jums būs iespēja piedalīties izsmalcināto Melnkalnes vīnu degustācijā (papildu maksa ~5 EUR), uztaisīt bildes Ilirijas drupās. Maršrutu noslēdz nokāpšana pie Kotoras līča. Brīvs laiks.

Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

8. diena

Agri no rīta apartamentu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Podgorica-Rīga (TGD-RIX 07:00-09:40).

Brauciena cenā iekļauts:

 • Lidojums: Rīga-Venēcija; Podgorica-Rīga
 • Rokas bagāža līdz 5 kg
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Iekārtošanās *** apartamentos - 4 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā; bez brokastīm)
 • 3 naktis Horvātijā *** viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Papildus tiek apmaksāta ekskursiju pakete par 189 €:

 • Ekskursija KRK salā
 • Ekskursija Splitā
 • Ekskursija Dubrovnikā
 • Ekskursijas brauciens “Kotoras līcis”
 • Ekskursijas brauciens “Montenegro tūre”
 • Transporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi

Obligāti tiek apmaksāts:

 • Ja ceļojat viens – obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos (pēc pieprasījuma)
 • Nodeva par uzturēšanos Horvātijā - 1 € par cilvēku/dienā
 • Nodeva par uzturēšanos Melnkalnes apartamentos - 1 € par cilvēku/dienā, bērniem 2-11 gadu vecumā (ieskaitot) - 0.50 € par cilvēku/dienā, bērniem līdz 2 g.v. - bezmaksas

Pēc vēlēšanās, papildus tiek apmaksāts:

 • Ekskursijas brauciens uz Albāniju – 50 € (līdzi jābūt pasei)
 • Ēdināšana Melnkalnē: 1 x brokastis ~ 3,5 €, 1 x vakariņas ~ 6,5 € (ēdināšana tiek apmaksāta uz vietas)


Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.
Ekskursiju pavadība notiek valodā, kuru saprot 70% no ceļotāju grupas.

INTERLUX Travel — oficiālais pārstāvis:

viking-line
finnlines
semarah 
h-top

InterLux

Яндекс.Метрика

Kontakti

(+371) 22 723 341
(+371) 24 110 155
(+371) 27 276 346

e-mail: booking@interluxtravel.lv

Aģentiem

(+371) 27 270 627

e-mail: agents@interluxtravel.lv

Klientu apkalpošanas adrese

Merķeļa iela 1 (2 stāvs)
LV-1050 Rīga, Latvija

Juridiskā adrese

Ieriķu 15 k-3
LV-1084 Rīga, Latvija

Skatīt kartē >

facebooktwittergoogle