Izraēla (Airbaltic)

Izraēla (Airbaltic)
Brauciena datums

Ceļojuma cena (ar ekskursijām)

Ceļojuma cena (bez ekskursijām)
23.11.2017 STOP SALE STOP SALE
30.11.2017 STOP SALE STOP SALE
07.12.2017 STOP SALE STOP SALE
14.12.2017 STOP SALE STOP SALE
21.12.2017* STOP SALE STOP SALE
11.01.2018 STOP SALE STOP SALE
18.01.2018 299 € + 189 € 478 €
25.01.2018 299 € + 189 € 478 €
01.02.2018 299 € + 189 € 478 €
08.02.2018 299 € + 189 € 478 €
15.02.2018 299 € + 189 € 478 €
22.02.2018 299 € + 189 € 478 €
01.03.2018** 339 € + 189 € 518 €
08.03.2018** 339 € + 189 € 518 €
15.03.2018** STOP SALE STOP SALE

 

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums Rīga-Telaviva (~ 23:30 –  03:50).

2. diena

Ierašanās Telavivā. 

Ekskursijas brauciens pie Nāves jūras.

 mertvmore

Šis ir aizraujošs ceļojums pa Jūdejas tuksneša plašumiem, ceļš uz Nāves jūru tūristi varēs ieraudzīt Īstu kristīšanās vietu, seno Jordānas Gerasima klosteri.

Ceļš pie Nāves jūras vijas cauri Jūdejas tuksnesim – vieta, kas gadu tūkstošiem pievilka cilvēkus ar savu dievišķo enerģiju . Bībeles pravieši un Jēzus, Vecās Derības mūki un mūki-vientuļnieki atrada te mieru sarunām ar Dievu. Pa ceļam Jūs gaida gleznainas ainavas un aizraujošs stāsts par Bībeles laikiem.

Ceļš uz Natāniju.

Iekārtošanās *** viesnīcā. Vakariņas (pēc vēlēšanās, piemaksa).

Pēc vēlēšanās, piedāvājam izmitināšanu viesnīcā “Resedence”, kas atrodas pilsētas centrā blakus labi aprīkotai pludmalei (uz kuru var tikt ar sabiedrisko liftu), viesnīca atrodas dažu minūšu gājienā no Natānijas centrālā laukuma un pilsētas centra ar virkni kafejnīcu, veikalu un restorānu (piemaksa 35 EUR apmērā no cilvēka visas tūres laikā).

3. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Galileju.

galileya

Galileja ir kalnu rajons Izraēlas ziemeļos, kas ģeogrāfiski sadalīts divās daļās – Augšgalileja (ziemeļu) un Lejasgalileja (dienvidu). Augšgalileja atrodas augstkalnu rajonā. Tās maksimālais augstums - kalna Mirons virsotne - ir 1208 m, bet Lejasgalileja - mazāk augstkalnu teritorija, kur maksimālais augstums - kalna Kamons virsotnes augstums - ir 602 m. Pateicoties ūdens daudzumam un augsnes auglībai, kas ir raksturīga Galilejas ielejām, šis rajons senos laikos bija diezgan biezi apdzīvots. Mūsdienās, no etniskā viedokļa skatoties, šis rajons ir apdzīvots ļoti dažādiem cilvēkiem . Šodien šajā teritorijā atrodas visdažādākais pēc savas etniskās piederības rajons Izraēlā. Te ir druzu ciemi (Beit-Džana, Pkiin), čerkesu ciemi (Reihanija un Kfar-Kama), kuri ir saglabājuši līdz šodienai savas senās nacionālās tradīcijas.

Galileja rajonā atrodas arī arābu ciemi. Daži no tiem ir musulmaņi, tādi kā Kfar-Jasifa, citi ciemi, galvenokārt , ir kristieši (Fasuta ciems). Arī ir jaukti pēc sava sastāva (ciems Maalots-Taršiha). Galileja – viens no ievērojamākiem un populārākajiem Izraēlas tūrisma centriem, kur ir desmitiem dažādu apskates objektu. Te ir nacionālie parki, kas saglabājuši senatnes liecības (Bar-Am, Cipori, Beit Šearim, Monfor), pilsētas un apdzīvotas vietas, kas ir saglabājušās kopš pirmās ebreju apmetnes un glabā sionisma vēsturi (Metula, Roš Pina), skaistākie rezervāti (ezers ha-Hula, kalns Mirons, mežs Bar-Am, straume Kziv un daudz kas cits), svētās jūdu vietas, tai skaitā praviešu kapi, senās sinagogas utt. (Cfatā un Tvērijā), kā arī svētās kristīgās vietas, kuras apmeklē virkne Svētās Zemes svētceļotāju (Nazareta, Kefar Nahum, Jordan upe un Kineret ezers).

Kineret ezers – galvenais saldūdens ezers, kas ar dzeramo ūdeni apgādā visu valsti, atrodas tieši te. Kineret krastā pastāvīgi atrodas teltis – te nedēļas nogalēs brauc atpūsties izraēlieši. Galileju bieži vien dēvē par izraēliešu „Toskānu” vai „Provansu”. Galileja – brīnišķīga vieta ekskursijām, kas piedāvā virkni atpūtas un izklaides iespēju.

Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas (pēc vēlēšanās, piemaksa).

4. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Akko un Haifu.

haifa

Brauciens uz Akko, kas bija Jeruzalemes karalistes galvaspilsēta krusta gājienu laikos, tā ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pilsēta bija izvietota tirdzniecības ceļu krustcelēs un tāpēc vienmēr bija vēstures centrs, dažādu kultūru tikšanās centrs un stratēģiskā vieta. Akko ir ļoti daudz vēstures pieminekļu, vairāk ir tikai Jeruzalemē. Akko ir interesanta no 3 skatu punktiem: vēsturiskais, arheoloģiskais un arhitektūras.

Tālāk - došanās uz Haifu – 3. lielāko Izraēlas pilsētu un 2. lielāko jūras ostu, kas atrodas kalna Karmels nogāzēs. Haifa iedzīvotāji par savu pilsētu sāka:” Jeruzaleme paredzēta lūgšanām, TelAviva – ballītēm, bet Haifa – priekš darba un lūgšanām”.

Pirmais iespaids par pilsētu nav tas labākais, jo pilsēta tika veidota darbam, nevis tūristiem. Ieskatoties pilsētā dziļāk, Tu sapratīsi, ka esi dažādu nacionalitāšu vidū, vietā, kur sajauktas arābu un austrumeiropiešu asinis. Konservatīvā mūsdienu Haifa iekļauj sevī to visu. Te viegli atrast sev nodarbi, jo te ir daudz teātru, muzeju, kinoteātru, viesnīcu, lielveikalu. Turklāt netālu no pilsētas atrodas labas pludmales.

Vakariņas (pēc vēlēšanās, piemaksa).

5. diena

Brokastis.

Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi (piemaksa 50 EUR).

ierusalim

Jeruzaleme ir Tuvo Austrumu senā pilsēta, trīs reliģiju pilsēta, mūsdienu svētnīca kristiešiem, jūdiem un musulmaņiem. Senā pilsēta atrodas uz kalniem, augstumā 800 metru. Pilsētai ir uzkrāta bagāta vēsture tūkstošiem gadu. Vecpilsēta aizņem tikai vienu kvadrātmetru, bet šajā teritorijā ir daudz nozīmīgu pieminekļu. Staigājot pa pilsētām ir sajūta, ka esi nokļuvis pagātnē. Pirmās sienas tika uzbūvētas vēl pirms romiešiem 8. gadsimtā p.m.ē. Te ciena pagātni, pat ja visa ēka ir pārbūvēta, fasāde tiek saglabāta.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas (pēc vēlēšanās, piemaksa).

6. diena

Brokastis.

Ekskursija uz lielisko pilsētu Telavivu-Jaffo.

yaffo

Telaviva ir pēc platības otra lielākā Izraēlas pilsēta tūlīt aiz Jeruzalemes. Šodien tai ir svarīga nozīme valsts kultūras un ekonomikas dzīvē. Telaviva, kurā atrodamas dažādā stilā celtas ēkas, mūsdienās dalās vairākās daļās un katrā no tiem ir savi apskates objekti, restorāni un nakts dzīve. Telavivā apskatāmi daudz dažādu muzeju – Telavivas Mākslas muzejs, Erec Izraēlas muzejs, kurā apskatāmi arheoloģisko izrakumu laikā atrastie priekšmeti no filistiešu perioda, tāpat ar mūsdienīgām tehnoloģijām aprīkotais Ebreju Diasporas muzejs Telavivas Universitātes teritorijā, kas glabā lielu daudzumu informācijas par ebreju dzīvi. Šajā daļā atrodams ļoti dažādas slavenas pludmales. Bet piejūras gājēju bulvāris, vijoties caur pilsētu, aizved jūs uz seno Jaffas pilsētu. Jaffa ir viena no galvenajām senās Izraēlas ostām. Tā tiek uzskatīta par senāko, nepārtraukti apdzīvoto pilsētu pasaulē. Tieši šeit piestāja kuģi, kas veda svētceļniekus, kuri devās uz Jeruzalemi. Šodien Jaffa ir apvienota ar Telavivu un tiek saukta par Telavivu – Jaffu.

Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas (pēc vēlēšanās, piemaksa).

7. diena

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Telaviva-Rīga (~06:40– 11:15).

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga-Telaviva-Rīga
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • 5 naktis viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • 4 x brokastis viesnīcā
 • Rokas bagāža līdz 8 kg (55x40x20 cm)
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg

Papildus tiek apmaksāts:

Dzīvošana vienvietīgā numuriņā – 180 EUR

Transporta un ekskursiju pakete par 189 EUR:

 • Transporta apkalpošana
 • Pavadīšana visa brauciena laikā
 • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
 • Ekskursija uz pilsētu Telavivu-Jaffo
 • Ekskursijas brauciens uz Akko un Haifu
 • Ekskursijas brauciens pie Nāves jūras
 • Ekskursijas brauciens Galilejā

Pēc vēlēšanās tiek apmaksāts:

 • Ekskursija Jeruzalemē - 50 EUR
 • Vakariņas viesnīcā – 15 EUR/1 x vakariņas
 • Dzīvošana Resedence viesnīcā – 35 EUR/cilv. visas tūres laikā

*Ieejas biļetes apskates objektos par papildu maksu.


Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).
Sīkākā informācija LR Ārlietu Ministrijas Konsulārā departamenta mājas lapā
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 70% no ceļotāju grupas.

INTERLUX Travel — oficiālais pārstāvis:

viking-line
finnlines
semarah 
h-top

InterLux

Яндекс.Метрика

Kontakti

(+371) 22 723 341
(+371) 24 110 155
(+371) 27 276 346

e-mail: booking@interluxtravel.lv

Aģentiem

(+371) 27 270 627

e-mail: agents@interluxtravel.lv

Klientu apkalpošanas adrese

Merķeļa iela 1 (2 stāvs)
LV-1050 Rīga, Latvija

Juridiskā adrese

Ieriķu 15 k-3
LV-1084 Rīga, Latvija

Skatīt kartē >

facebooktwittergoogle