Aviotūre uz Gruziju ar atpūtu pie jūras + ekskursijas. JAUNUMS!

Aviotūre uz Gruziju ar atpūtu pie jūras + ekskursijas. JAUNUMS!
Brauciena datums

Ceļojuma cena (ar ekskursijām)

Ceļojuma cena (bez ekskursijām)
02.08.2017
GARANTĒTS
399 € + 169 €
1 vieta
549 €
1 vieta
14.08.2017
GARANTĒTS
399 € + 169 €
6 vietas
549 €
6 vietas
20.09.2017
GARANTĒTS
399 € + 169 €
8 vietas
549 €
8 vietas

 

1 diena

Tikšanās Rīgas lidostā (Precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms tūres).

Lidojums Rīga-Batumi (RIX-IST 12:10-15:15; IST-BUS 16:20-19:20).

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

2 diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Pēcpusdienā ekskursija uz Batumi.

batumi

Batumi - pilsēta un osta Melnās jūras piekrastē. Batumi ir Andžarijas galvaspilsēta un galvenais tūrisma centrs mūsdienu Gruzijā, kas piesaista tūristus ar vēsturisko centru pilsētā.

Atgriešanās viesnīcā.

3 diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, pēcpusdienā ekskursijas brauciens uz kalnu Adžariju (papildu maksa 30 EUR). Slavenā Macunheti ūdenskrituma apmeklējums, apmeklēsim arī carienes Tamāras arku tiltu. Tālāk ceļš vedis uz senāko Gruzijas cietoksni–Gonio cietoksni (ieejas biļete ~2$). Botāniskā dārza apmeklējums (ieejas biļete ~5$).

mahunceti

Atgriešanās viesnīcā.

4 diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Pārbraukšana uz Kutaisi.

kutaisi

Ekskursija pilsētā.

Kutaisi vēsture ir ļoti sena, tās teritorijā ir atrastas paleolīta laikmeta apdzīvotas vietas. Paleolīta laikmets spēlē nozīmīgu lomu Gruzijas vēsturē. Šobrīd Gruzijas teritorijā ir atrasti un izpētīti vairāk nekā 400 šī laikmeta pieminekļi. Gruzijā ir 6 rajoni, kur ir izplātīti paleolīta laikmeta pieminekļi.Šī pilsēta saglabā savu nozīmi kā svarīgs Gruzijas kultūras centrs. Apskates ekskursijas laikā mēs aplūkosim un apmeklēsim Mocameta klosteri. Šeit Jūs varēsiet ievēlēties viskvēlāko vēlmi un tā noteikti piepildīsies.

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

5 diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Tbilisi.

Ekskursija pilsētā.

 tbilisi

Tbilisi – viena no skaistākajam Aizkaukāza pilsētām. Šajā vieta daba saplūst ar cilvēka rokas radīšanu, uzliekot savu zīmi uz arhitektūras objektiem un veselam ansambļiem. Ekskursijas laikā būs iespēja redzēt un apmeklēt Sv. Trīsvienības Katedrāli (Sameba), kas ir vienotās Gruzijas valsts simbols. Tieši šajā katedrālē svētdienās notur dievkalpojumu gruzīnu pareizticīgās baznīcas galva.

Tālāk ceļš vedis uz Narikala cietoksni. Tajā būs iespēja nokļūt ar gondolām. Narikala cietoksnis ir senākais un slavenākais Gruzijas senatnīguma piemineklis, tas ir cietokšņu komplekss Vecajā Tbilisi, pilsētnieki to dēvē par „valsts sirdi un dvēseli”. Cietoksnis tika uzcelts IV gadsimtā virs stāvas kores Sololaki. No šejienes varēsi vērot Tbilisi skatus un iemūžināt visskaistākās bildes.

Pēc cietokšņa apmeklējuma būs gājiens lejup uz vecpilsētu, kad Jūs būsiet laukumā no dienviedrietumas puses mēs atkal varēsim apbrīnot drupas augšējās pilsētas cietoksni Narikala, kas karājas pār pilsētu. Pilsētas teritorija ir sēra pirts vieta. Karstu sērūdeņraža ūdeni piegādā no avota, kas plūst no Mtabori kalna dzīlēm. Kādreiz kvartālu apbūvēja tirdzniecības mājas, amatnieku darbnīcas. Pastaigas ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām Tu redzēsi pieminekli režisoram Sergo Paradžanovam, Sioni dievnamu – te glabājas viens no Gruzijas baznīcu svētumiem – Sv. Nino krustu,  Miera tiltu – viens no 13 pasaules tiltiem ar visneparastāko arhitektūru, pastaigāsieties pa Rike parku —  jauna atpūtas zona Tbilisi centrā, gar Kūras upi.

Vakarā, pēc vēlēšanās, vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem, kur Jūs varēsiet baudīt gruzīnu ēdienus,  folkloru, mūziku un dejas! (papildus maksa 25 EUR)

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

6 diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Gruzijas vēsturisko apgabalu austrumos – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai.

Gruzijas Vīna tuneļa apmeklējums (papildu maksa ieejas biļetei ~no 7 $)..

kahetia

Gvirabi (tunelis) tiek izmantots vīna noturēšanai. Nemainīga visa gada temperatūra tur ir 12-14 grādi, bet mitrums - līdz 70%, kas ir ideāli, dabīgi apstākļi vīnam, kas tiek glabāts ozolkoka mucās, gan arī vīnam pudelēs.

Tālāk apmeklēsim Gremi pilsētu (pilsētas apskate bez pils apmeklējuma) .

Pilsēta Gremi XVI- XVII gs. bija Kahetijas galvaspilsēta. Pilsētu apdzīvoja liels armēņu skaits. Pilsēta aizņēma 40 ha un to veidoja trīs pamatdaļas - Ercenģeļu baznīca, ķēniņu rezidence un tirdzniecības rajons.

Uz šo dienu Gremi ir arhitektūras piemineklis.

Tālāk dosieties uz Bodbe, slaveno sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzītais Gruzijas svētums. Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tas ir viens no pirmajiem kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti” (papildu maksa 15 EUR), visi tā ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Jūs varēsiet apmeklēt Sv. Nino kapu un ievēlēties kādu vēlēšanos.

Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi – mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedis tālākais ceļš. Pilsēta ir uzradusies nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā ieskauta trīsstūrī, ko veido labi saglabājusies pilsētas siena, torņi un vārti. Pilsētā ir saglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. No jebkura cietokšņa torņa paveras skats uz Alazanas ieleju.

Atgriešanās viesnīcā.

7 diena

Brokastis.

Tūre “Ļermontova pēdās (tā laika Gruzijas Kara ceļš Kazbegi)”(papildu maksa 35 EUR).

kazbegi

Izbraukšana uz Gruzijas Kara ceļu! Ierašanās Džvari templī ( UNESCO ), 6. gds. Te var redzēt apbrīnojamu skatu uz pirmo galvaspilsētu un divu upju – Aragvas un Kuras saplūšanas vietu, par kurām ir rakstījis Ļermontovs savā poēmā „Mciri”. Ekskursijas sākums pa Gruzijas Kara ceļu. Visa tūre tiks pavadīta ceļā, Jums būs iespēja baudīt skaistus skatus. Tikai 2 stundu laikā mēs veiksim ceļu no stepes uz alpīnu zonu! Žinvaļas ūdenskrātuves, Ananuri cietoksnis (te mēs apmeklēsim 17. gs. templi) . Jūs būsiet iespaidoti ar šadiem skatiem. Ierašanās Gudauri – valsts galveno kalnu slēpošanas kūrortu.

Ja būs labi laika apstākļi, dosimies uz Kazbegi!! Pārbrauciens pāri Krusta pārejai! Ierašanās Kazbegī! Pēc vēlēšanās, brauciens pa bezceļiem uz Gergeti Trīsvienības templi (papildu maksa 10 EUR/cilv.). Tas ir vienīgais krusta kupola templis šajā rajonā. Gergeti Trīsvienība – tas ir augstkalnu baznīca, kura atrodas 2170 m augstumā, Kazbegas (Mkinvari) kalna pakājē. Tādā augstumā Jūs vairs nesatiksiet nevienu baznīcu nevienā pasaules valstī!  Netālu no templi sākas ceļš līdz meteostacijai pēc būs pacēlšanā uz Kazbegu. Krievijas literatūrā baznīca un templis ir pazīstams patiecība ar Puškina dzejoļu “Klosteris Kazbekā”, kas bija uzrakstīts 1829.gada maijā.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

8 diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Tālāk ekskursijas brauciens uz Mchetu.Mcheta – viena no senākajām pilsētas apmešanās vietām Gruzijas teritorijā, izcelšanu saista ar leģendārās priekšteča vārdiem Gruzijas ciltis. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt 11. gs. Svetichoveli dievnamu,  ko izveidoja akmens bazilika vietā. Tas kalpoja par gruzīnu tautu garīgo centru.

georgia obed

Šeit mēs apmeklēsim vīna pagrabu un gruzijas ziemnieku viesmīlības ģimeni, kur mūs gaida garšīgakais  gruzijas ziemnieku pūsdiena un gruzijas mājās vīna degustācija. Dažadu vīna degustācija – sarkans, balts, čača no nacionāliem traukiem un vēsture par vīnogu kultūru un vīnu ražošanu Gruzijā, kuru Jums stastīs vēsturnieks un vīndaris degustators, kuru Jums atcerēties vēl ilgu laiku. Neskatoties uz to, ka vīnas darītavu Iago piedavā apmeklēt NEW YORK TIMES, FORBES, VOGUE un daudzi citi laikraksta un žurnāla izdevniecības, tas nav tūristiska vieta (papildu maksa 25 EUR).

Tālāk alas pilsētas Upliscihe apmeklējums (ieejas biļetes cena ap 2 $).

Brīvs laiks.

Ceļš uz Batumi.

Iekārtošanās tranzīta viesnīcā. Atpūta.

9 diena

Brokastis līdzņemšanai. Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu.

 Lidojums Batumi-Rīga (BUS-IST 10:15-11:20; IST-RIX 14:55-17:55).

Cena iekļauts:

 • Lidojums Rīga-Batumi-Rīga
 • Dzīvošana 3* viesnīcās: 8 naktis ar brokastīm.
 • Rokas bagāža – ne smagāka par 8 kg, izmēri 23х40х55 cm
 • Bagāža līdz 23 kg (maksimāli pieļaujamais izmērs – 158 cm)
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Transporta pakalpojumi

Ekskursijas pakete 169 EUR:

 • Ekskursija uz Batumi
 • Ekskursija Tibilisī
 • Ekskursija uz Kaheti, Bodbe
 • Ekskursija uz Mchetu, Upliscihe
 • Ekskursija Kutaisi

Papildus, pēc vēlmes tiek apmaksāts:

 • Vakariņas restorānā (programmas 2. dienā) - 25 EUR
 • Tūre „Ļermontova pēdās” - 35 EUR
 • Ekskursijas brauciens uz kalnu Adžariju un Botāniskā dārza apmeklējums -  30 EUR (minimāli 20 cilv.)

* Ieejas biļetes apskates objektos tiek apmaksātas atsevišķi.

* Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 170 EUR

*Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

 


Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.
Ekskursiju pavadība notiek valodā, kuru saprot 70% no ceļotāju grupas.

INTERLUX Travel — oficiālais pārstāvis:

viking-line
finnlines
semarah 
h-top

InterLux

Яндекс.Метрика

Kontakti

(+371) 22 723 341
(+371) 24 110 155
(+371) 27 276 346

e-mail: booking@interluxtravel.lv

Aģentiem

(+371) 27 270 627

e-mail: agents@interluxtravel.lv

Klientu apkalpošanas adrese

Merķeļa iela 1 (2 stāvs)
LV-1050 Rīga, Latvija

Juridiskā adrese

Ieriķu 15 k-3
LV-1084 Rīga, Latvija

Skatīt kartē >

facebooktwittergoogle